0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #500 -: Юни 20, 2011, 08:59:35 am »
Малко заядливо ми звучи отговора,но както и да е,няма да влизам в спорове.Успех на всички и хубав ден.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #501 -: Юни 20, 2011, 09:08:47 am »
Малко заядливо ми звучи отговора,но както и да е,няма да влизам в спорове.Успех на всички и хубав ден.

Ох, Перличка, моля те - както всички знаем персонала е доста зает и се получават пропуски :wink:.  В интерес на истината никой за три години не ми е предлагал да ми взема точно тези вагинални проби, аз сама съм си ги искала или съм пускала по местоживеене.

Ако трябва да се върна и две години назад - забравяха се и важни изследвания като вирусология, хората не ги пускаха, нали никой не ги е поискал -  накрая потърпевшите си знаят .....сега вече получаваш листче още в манипулационната за вирусология :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #502 -: Юни 20, 2011, 10:22:15 am »
Но защо тогава отлагат пак.Като ще ги няма само 1 ден :ask:

Защото ДРЗ е във Варна, която е на почти 500 км от София. Как се взимат 1000 км и се правят безплатни консултации с пациенти за 1 ден, че и после трябва да си в кондиция за работа. Хайде малко да помислим преди да изпадаме в паники и безумни заключения!

За шести пореден път Сдружение "Зачатие" организира събитието - Ден на репродуктивното здраве, на което събитие ще присъстват специалисти от всички водещи килники в България. За повече информация:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1064&Itemid=31
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=4.0
« Последна редакция: Юни 20, 2011, 10:24:51 am от Мецани »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #503 -: Юни 20, 2011, 13:10:39 pm »
Здравейте,момичета!
Успех,на всички започнали манипулации този месец ( в това число и аз) :goodluck:
Мисля,че събитието ДРЗ ,ще е уникално,така че мили момичета посетете го ,ако имате възможност.
Нека, пишат всички момичета желаещи да уплътнят малко време,докато са в София и текат процедурите.
Успех!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #504 -: Юни 20, 2011, 15:29:51 pm »
Чета  и се чудя ! Приятелката ми пристига тази вечер от Б-с и ще почва инвитро по къс протокол.  Дали е възможно да я върнат с това отлагане на процедурите ?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #505 -: Юни 20, 2011, 15:31:19 pm »
Момичета, само за информация д-р Стаменов и д-р Персенска няма да ги има в периода 02.06-06.06. Отмениха ми часа от 04.06 за 07.06. За д-р Шефкетова нямам инфо, но предполагам, че ще е там, тъй като някой трябва да следи тези в поцедура.
Лек ден на всички :D

[/url]
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #506 -: Юни 20, 2011, 15:33:22 pm »
Рали, сигурно имаш предвид юли, а не юни....
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #507 -: Юни 20, 2011, 15:42:12 pm »
Рали, сигурно имаш предвид юли, а не юни....
Тъкмо и аз това се зачудих, но предполагам, че има впредвид юЛи :lol:
Чета  и се чудя ! Приятелката ми пристига тази вечер от Б-с и ще почва инвитро по къс протокол.  Дали е възможно да я върнат с това отлагане на процедурите ?
Ако щяха да и отменят часа със сигурност щяха да са и звъннали вече!Според мен няма място за паника!Успех на приятелката ти!
« Последна редакция: Юни 20, 2011, 15:45:35 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #508 -: Юни 20, 2011, 15:47:01 pm »
Първите дни на април, когато беше моят трасфер д-р Шефкетова беше останала сама и смогваше да се справи с достна неща /поне в деня на трансфера ми/. Вярвам, че не е било за сметка на качеството. Все пак е нормално ако остава сама да се редуцират прегледите, които търпят отлагане.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #509 -: Юни 20, 2011, 16:05:34 pm »
Рали, сигурно имаш предвид юли, а не юни....
Тъкмо и аз това се зачудих, но предполагам, че има впредвид юЛи :lol:
Чета  и се чудя ! Приятелката ми пристига тази вечер от Б-с и ще почва инвитро по къс протокол.  Дали е възможно да я върнат с това отлагане на процедурите ?
Ако щяха да и отменят часа със сигурност щяха да са и звъннали вече!Според мен няма място за паника!Успех на приятелката ти!

Странното е ,че когато е говорила с д-р Персенска й е казала да дойде на втория ден от МЦ. Днес й е звъннала да потвърди все пак , а тя й е казала да си помисли и да го отложи за следващия месец, че можело да не стигне до пункция ,тъй като нямало да има лекари . Тя обаче е корава глава /приятелката ми / и вече пътува за София. Утре ще чака пред кабинета и ще се моли да й почнат стимулациите .. А , бе направо сложна работа ...
Благодаря ти ,Евита.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #510 -: Юни 20, 2011, 17:28:39 pm »
Рали, сигурно имаш предвид юли, а не юни....
Тъкмо и аз това се зачудих, но предполагам, че има впредвид юЛи :lol:
Чета  и се чудя ! Приятелката ми пристига тази вечер от Б-с и ще почва инвитро по къс протокол.  Дали е възможно да я върнат с това отлагане на процедурите ?
Ако щяха да и отменят часа със сигурност щяха да са и звъннали вече!Според мен няма място за паника!Успех на приятелката ти!

Странното е ,че когато е говорила с д-р Персенска й е казала да дойде на втория ден от МЦ. Днес й е звъннала да потвърди все пак , а тя й е казала да си помисли и да го отложи за следващия месец, че можело да не стигне до пункция ,тъй като нямало да има лекари . Тя обаче е корава глава /приятелката ми / и вече пътува за София. Утре ще чака пред кабинета и ще се моли да й почнат стимулациите .. А , бе направо сложна работа ...
Благодаря ти ,Евита.
Най-странното е коментарът на д-р Персенска ако действително е бил такъв, защото едва ли може с лека ръка да се прецака опит, защото нямало да има лекари ... Според мен би трябвало да има изградена схема и да се знае дали да се поемат или не стартиращи опит момичета.Няма положение ела ама не се знае до къде ще стигнем.Все пак лекарите са те и ние изпълняваме това, което кажат!Стискам палци за успешна процедура и две красиви точици  :crossfingers: :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #511 -: Юни 20, 2011, 17:55:28 pm »
Стана тя, можело да не се стигне до пункция, ама че безотговорно, ние ще се тъпчем с лекарства, да не забравяме парите, нервите и емоциите и накрая можело и да не се стигне до пункция..... Не го разбирам аз това  и не толерирам подобно отношение от лекар.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #512 -: Юни 20, 2011, 18:03:48 pm »
Момичета ,някой да е започвал стимулация след цикъл предизвикан с дуфастон .Бях питала док дали да си чакам цикъла и той ми вика еми дуфастон ,дуфастон ,ама не знам дали важи и при цикъл за стимулация , просто пропуснах да го попитам...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #513 -: Юни 20, 2011, 19:22:35 pm »
Здравей topi!
И при двата ми опита започвах стимулацията след цикъл предизвикан със Дуфастон.
Слушай Док и не се притеснявай за това.
Успех. :crossfingers:

Тара,New Love ,и от мен,много късмет и само хубави новини. :crossfingers:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #514 -: Юни 20, 2011, 19:40:18 pm »
Диди, момичета, :) не се притеснявайте, ако нямат възможност просто няма да я почнат стимулацията. Мен ме отложиха след редовния преглед - 2 седмици след блокаж с още 10 дена, и ето всичко мина :)


Тази събота и неделя  са с най-рекордния брой пункции :), колко няма да напиша, че ще има в друга посока писания  :lol: :lol: :lol: Отлагат на ЕЦ малко да отшуми навалицата

ninkata1, мерси  :)

хайде, лека вечер, че ми е забранен компютъра
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #515 -: Юни 20, 2011, 21:33:13 pm »
Извинявам се момичета! :oops:
Естествено, че става дума да Юли. Просто с толкова смени на часовете, направо се ошашавих вече! :D

[/url]
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #516 -: Юни 20, 2011, 22:34:17 pm »
Ох, омръзна ми вече! Това ще е ПЕТИЯТ месец по ред, който пропускам, понеже лекарите ще ги няма! На две аптеки лекарствата изпих - за нищо! До кога ще я караме така! Всички с рев и тръшкане ли ще се добираме до процедури! Както не веднъж съм казвала: Пий лекарства и повръщай... Нямам думи! С всеки следващ ден ставам все по-разочарована  :( :( :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #517 -: Юни 20, 2011, 23:09:40 pm »
Здравейте момичета.Днес мина прегледа добре и започнахме стимулацията с Фостимон.На 23.06. пак на преглед и хормони.Дано успеем всички да сбъднем мечтите ни и скоро да си гушкаме така чаканите бебета :babyflips:
Stelxen явно така трябва да процедираме иначе не виждам как ще става :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #518 -: Юни 20, 2011, 23:27:36 pm »
Леле, ама не може така, миналия месец в края на май имаше конференция и се разбрахме с доктора по телефона да запиша час през юни.Пада се 25.06.Вече броя оставащите дни за начало на инжекция и ми се пада към 3-4 юли да чакам цикъл и стартираме по къс протокол.Надявам се да не ми отменят часа и блокират старта, защото съм им внесла заповед от април и доста търпеливо чакам , но и моето търпение си има предел!!! :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #519 -: Юни 20, 2011, 23:38:01 pm »
mole , то с всички ни е така!
Чудя се вече, някакъв експеримент ли сме ние или какво? И аз не съм гъкнала до сега! Чакам, чакам, но това вече си е безобразие! Нямам думи просто!