0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #480 -: Юни 18, 2011, 17:45:28 pm »
Тара, важното, че си прибрала бебоците и сега вземи се кротни и ги пази :) Изразходвай енергията си и забавната си лудост в нещо приятно, по-лежерно и нерисково :)

Вили, твоят трансфер вече трябва да е минал, сигурна съм, че всичко е протекло добре и чакаме да разкажеш.

И на двете ви стискам силно палци за + резултат и най-сладките бебета на финала :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #481 -: Юни 18, 2011, 18:20:34 pm »
Тара, New Love, отличнички сте. Най-трудното мина, пожелавам ви и аз леко чакане и положителни тестове. :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #482 -: Юни 18, 2011, 18:28:09 pm »
Аэ отново имам питане-колко време след спирането на утрогестана идва цикала?Благодаря,
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #483 -: Юни 18, 2011, 18:43:44 pm »
Различно е! При мен лично на втори ден след спирането на лекарствата.
При някои момичета цикъла си идва и без да са спряни лекарствата, при други след 3-4 или 5 дни.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #484 -: Юни 18, 2011, 20:10:29 pm »
Да, всичко мина добре! Прибрах част от децата, някой останаха за замръзяване. Всички бяха едни такива кръглички на пъпчици...страхотни! Доктора каза , че приличали на мен  :D

Сега почивка, че по пътя шкембето пак се наду...ужаст...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #485 -: Юни 18, 2011, 20:16:29 pm »
Стискам ви палци, момичета! Вили, Тара, успех, милички! Чакаме ви а най-прекрасните новини вас! :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #486 -: Юни 19, 2011, 07:52:18 am »
Тара,Вили  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:от сърце.Сега пълен релакс,че после като излезат бебоците няма почивка :kiss
Мен снощи ми дойде МЦ и започвам да се боря с все сили за час за утре за започване на стимулация.Дано успея :ask:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #487 -: Юни 19, 2011, 08:42:13 am »
Лелееее успях.Немога да повярвам :bighug: :bighug: :bighug:Утре започвам сърцето ми бие като лудо все едно ще ходя на изпит :balk_602:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #488 -: Юни 19, 2011, 09:50:00 am »
Даниела, успех :) След няколко дни и мен това ме чака :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #489 -: Юни 19, 2011, 13:17:04 pm »
danielska_81 успешен старт.

Ню лав, Тара леки дни на изчакване ви желая, надявам се на следващата ни среща, да разглеждаме други черно бели снимки, къде с точки, къде с по 2 точки!!! Стискам палци     :crossfingers:  :crossfingers:   :balk_602:


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #490 -: Юни 19, 2011, 16:40:41 pm »
Момичета знаете ли,че докторите пак ще ги няма.И отлагат започване на процедури.Секретарките ми званнаха и ми отложиха часа osi_12
Направо откачих.Примолих се да ме приемат утре направо се разплаках по-телефона на доки и се смилиха над мен :youwoman:
Благодаря ви за хубавите пожелания дано всички тези нерви на всяка една от нас бъдат възнаградени поне с по-едно бебе :babyflips:
 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #491 -: Юни 19, 2011, 16:43:37 pm »
На 25.06 докторите няма да ги има тъй като участват в Деня на Репродуктивно Здраве, които тази година е във Варна.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #492 -: Юни 19, 2011, 17:06:44 pm »
На 25.06 докторите няма да ги има тъй като участват в Деня на Репродуктивно Здраве, които тази година е във Варна.
Но защо тогава отлагат пак.Като ще ги няма само 1 ден :ask:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #493 -: Юни 19, 2011, 17:41:10 pm »
Дани,не се притеснявай!
На 25.06. все пак ще има доктор.Поне д-р Перси ще е там -аз имам час за 25.06. за д-р Перси от 12:20 часа.Досега никой не ми се е обадил да ми отложи часа.А и съм го записала преди 10 дни този час.
Успех ти желая и дано започнеш процедура :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Тара,New Love  успех ви желая  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1:

 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: наръсвам ви с малко бременен прашец и ви желая успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #494 -: Юни 19, 2011, 20:07:02 pm »
Аз имам час за д-р Стаменов на 25.06., но така като гледам едва ли ще съм на преглед при него, но никой не ми е звънял за промени, въпреки че има една седмица време ...
От къде е инфото, че няма да има никой от лекарите? 8O
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #495 -: Юни 19, 2011, 21:36:46 pm »
актуален списък на специалистите, потвърдили за консултации към момента

проф. Иван Козовски - акушерство и гинекология - Център за асистирана репродукция Варна
д-р Емил Ковачев - акушерство и гинекология - Център за асистирана репродукция Варна
д-р Кателия Александров - акушерство и гинекология - Център за асистирана репродукция Варна
д-р Явор Владимиров - акушерство и гинекология - Център за репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София"
д-р Георги Стаменов - акушерство и гинекология - Център за репродуктивно здраве "Надежда"
д-р Мариела Даскалова - ембриология - МЦ "Надежда репродуктив - Пловдив"
д-р Ангел Ставрев - акушерство и гинекология - Акушеро-гинекологична болница "Селена" - Пловдив
д-р Георги Козовски - акушерство и гинекология - МЦ "Св. Георги Победоносец" - Варна
д-р Марио Давидков - акушерство и гинекология - МЦ "Св. Георги Победоносец" - Варна
г-жа Ваня Савова - психолог
д-р Даниел Димов - акушерство и гинекология - МЦ "Св. Иван Рилски" - Шумен
д-р Минко Еврев - акушерство и гинекология - МЦ "Технобиос" - София
д-р Даниела Балтаджиева - имунология - Център за репродуктивно здраве "Надежда"
д-р Капка Атанасова - акушер-гинеколог - МЦ "Майчин дом" Варна
д-р Наталия Юдова - акушер-гинеколог/eмбриолог - МЦ "Майчин дом" Варна
доц. Цветан Цветков - акушер-гинеколог - МЦ "Олимед" - Варна
д-р Ангелина Симеонова - акушер-гинеколог - МЦ "Олимед" - Варна
д-р Росица Мурад - акушер-гинеколог - МЦ "Олимед" - Варна
д-р Кермен Цветков - акушер-гинеколог - МЦ "Олимед" - Варна
дд-р Таня Янакиева - акушерство и гинекология - МЦ "София 2000" - София
д-р Сергей Славов - акушерство и гинекология - МЦ "София 2000" - София
Д-р Елица Желева - акушер-гинеколог - МЦ "Олимед" - Варна

д-р Маргарита Монастирска - акушер-гинеколог - МЦ "Олимед" - Варна
д-р Георги Николов - акушерство и гинекология - МЦ "Репробиомед" - София
д-р Андреева - акушерство и гинекология - САГБАЛ "Д-р Щерев" ЕООД
д-р Коновалова - акушерство и гинекология - САГБАЛ "Д-р Щерев" ЕООД
Д-р Антон Баев - акушерство и гинекология - МЦ "Афродита"
Д-р Петра Семерджиева - акушерство и гинекология - МЦ "Афродита"
д-р Тодор Димитров - МЦ "Йосиф Димитров" София

(списъкът предстои да се допълва и актуализира ... )
« Последна редакция: Юни 19, 2011, 21:40:54 pm от rumibumy »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #496 -: Юни 19, 2011, 21:46:19 pm »
т.е.д-р Шевкетова и д-р Персенска ще са там, но това не е гаранция, че ще поемат всички записани пациенти ... по-скоро може да се отложат часове на такива като мен, които не са спешни ... Ще звъня утре и ще видим какво ще ми кажат.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #497 -: Юни 19, 2011, 23:30:49 pm »
Нямам си никаква идея,но така ми казаха секретарките като ми се обадиха да ми отменят часа.Че докторите пак ще отсъстват.Но все пак аз утре отивам така се разбрахме с д-р Перси.
Още веднъж ви благодаря за хубавите пожелания :bighug:
Йонче на 25 може да се видим ако всичко мине нормално утре :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #498 -: Юни 20, 2011, 08:19:13 am »
Момичета,Ловчето някъде беше споменала,но не го намирам.Прочетох в информираното съгласие,че се взема микробиология,но не съм чула да се прави.Така ли е?Ами ако има някакви бактерии или гъбички,няма ли да е проблем?Ей такива чуденки са ми в главата,докато набирам смелост за поредната инжекция :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #499 -: Юни 20, 2011, 08:39:32 am »
Момичета,Ловчето някъде беше споменала,но не го намирам.Прочетох в информираното съгласие,че се взема микробиология,но не съм чула да се прави.Така ли е?Ами ако има някакви бактерии или гъбички,няма ли да е проблем?Ей такива чуденки са ми в главата,докато набирам смелост за поредната инжекция :)

Няма такова нещо информирано съгласие - вземане на микробиология

Микробиология, цитонамазка са си част от предварителните изследвания преди АРТ, както и лична отговорност - здравна хигиена на всеки

Не е нужно на умни хора, някой да ги подсети - пускайте си ги по време на предварителни прегледи


По време на процедура се променя "средата" и проби за такива изследвания е безмислено


Късмет на всички на старта :)

п.с.списъка с лекарите  участващи на ДРЗ-то го има в подфорум - Сдружение Зачатие