0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #460 -: Юни 17, 2011, 11:25:30 am »
Момичета, успешен трансфер и почивайте - сега ви се е паднало, после като родите край с почивката  :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #461 -: Юни 17, 2011, 11:33:21 am »
Вили,много силно стиснати палци и  :bighug:.Всичко ще е наред.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #462 -: Юни 17, 2011, 13:53:01 pm »
Браво Вили, стиснати палци и от мен и никакво чистене и натоварване на никоя от вас! Тара, успех и на теб, всичко да е наред до края! Успех!!!
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 13:55:56 pm от maya_the_bee »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #463 -: Юни 17, 2011, 16:37:47 pm »
Вили, с теб сме.....стискам всички палчета! :balk_81:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #464 -: Юни 17, 2011, 20:26:47 pm »
Аз след като вчера имах прекрасен ден, новините добри, срещнах куп хубави хора.......
Та прибрах се, хвърлих око тук и отидох да мета двора....много съм работна в девет вечерта, викам си още е светло. Надянах си окото на една пръчка придържаща едни цветя. Изадих каквото се беше забило изплашена за окото. Хайде - личния, спешния кабинет във ВМИ и в очна клиника. Оченцето ми по чудо "малкия дявол" дето ми се чудеха - здраво. Разкъсана повърхностната ципа от вътрешната страна на окото. Трябвало да ме приемат в болница, че се водело оперативна интервенция - ама да не спите тук, хайде утре.
Аз - ама аз имам ембриони, те - 8O
Дежурния лекар - щом е така, приемамете веднага и те почваме до 1 час - и даде нареждания да се приготвят.
Взеха ми проби и хайде на шев и кройка. В един часа нощес вече бяха готови.
Разрешиха ми да се прибера и в 8:00 да съм там за преглед и ми обещаха да махнат превръзката.
Цяла нощ будувах основно заради всички разтвори, с които ме поливаха  през цялото време.
Сега се моля точно днес да няма трансфер :(
Ей, момиче, да се пазиш! Ама то шило в торба стои ли?! Да почиваш и да не правиш други такива щуротии! И айде като направите ЕТ да пишеш.
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #465 -: Юни 17, 2011, 20:59:33 pm »
Здравейте!

Имам следния въпрос - някоя от вас била ли е по протокл в който на 20-ти ден от цикъла е блокажа, след 2 седмици следва 1 седмица само HCG и чак след това се почва същинската стимулация?
Така както излиза според изчисленията в седмицата за HCG инжекцията цикълът ми ще е дошъл и като нищо може и почти да е приключил до началото на истинската стимулация, която се очертава да е към 10-11 ден от цикъла в зависимост от това дали съвсем иле не съвсем навреме ще ми дойде. Тотално ме ошашави д-ра с тази схема.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #466 -: Юни 17, 2011, 21:02:57 pm »
Видях се с Тара. Не човек, а желязо, казвам ви. Самичка тръгнала на трансфер с това оперирано оче...думи нямам. Дано Бог я награди за усилията и страданията!
Целувки мила!

Аз съм мнооого надута, направо балон, ако ме дупне някой може и да фръкна.  :D


Талчи - какво те притеснява? Аз бях така. Доктора си знае работата, не бой се! Мензиса не е проблем, питала съм, споко.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #467 -: Юни 17, 2011, 21:08:23 pm »
Талчи - какво те притеснява? Аз бях така. Доктора си знае работата, не бой се! Мензиса не е проблем, питала съм, споко.

New Love, мерси за отговора. Просто миналите 2 пъти по дълъг и по къс протокол, същинската стимулация винаги почваше в началото на цикъла, та затова сега се учудих на този вариант.
Успех на теб и чакането до теста да минава бързо и безметежно :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #468 -: Юни 17, 2011, 21:12:31 pm »
New Love, от трансфера до началото на деветия месец не бях хващала нито прахосмукачка, нито парцал, нито тежки кошове с пране или пазарски чанти. И не е имало протести от отсрещната страна (за негов късмет, че мога да бъда много люта). Пожелавам ти същото, както и на всички останали момичета!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #469 -: Юни 17, 2011, 22:01:15 pm »
Еххххххх Тара.Пак си се разминала с малко добре,че не е било нещо по-лошо.Да оздравяваш скоро и късмет  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Ню Ловче и ти също :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #470 -: Юни 18, 2011, 08:35:33 am »
Вилинце, имаш цялата ми позитивна енергия днес,пребирай бебоците и пълен релакс, след толкова труд имаш нужда от най хубавата почивка и дано тя продължи цели девет месеца. Късмет и успех миличка!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #471 -: Юни 18, 2011, 09:41:47 am »
Аз вече съм трансферирана :wink:
Опънах нервите на Док до краен предел, не бях пишкала повече от 6 часа,  преди това бях пила айрян, вода......е, да, ама не - борба около 10 мин. да фиксира джаджите, натискане.....матката ми се била изместила наляво, защото от пиене на вода до това да ми се пишкало имало разлика....
Накрая фиксираха - поиска катетъра от Криси и беше готов за секунди :)
Излезе сърдит :), акушерката/ високото момиче с очилата/ ми намига - нали ги сложи точно както трябва на мястото им :)

После горе отивам и д-р Шевкетова :D ми каза, че д-ра казал да ми каже, че това не е така / бях направила един коментар долу на трансфера/, ами са си много хубави .....аз  8O викам  - как е запомнил като беше ядосан , тя -ааа, не всичко помни :)......минало му е :wink:

Всичко това го отдавам и на адреналина последното денонощие и половина - бях се стегнала психически и физически
 Същия ден сутринта една интернистка много ме ядоса в болницата, когато трябваше да ме изпишат, разкарва ме през 5-6 етажа, прави коментари за изследванията, въпреки че и казвам че съм натъпкана с лекарства и нормално да има отклонения.
Горе в отделението въпреки, че отидох доста рано и бях първа, старшата сестра почна да привиква бабите и дядовците....Появи се лекарката от вечерта каза, че трябва да тръгвам и да ме изписват първо мен, но кой ти чува....После се върна - ти още ли си тук - направи промивки, свали превръзка, прегледа ме  и тръгнах

Тъкмо излизам и ми се обаждат, че днес ще има трансфер .....уговорихме часа, че аз до под кривата круша - некъпана, несресана, мъжа ми не може да идва с мен, аз направих разчет с автобусите


После вечерта на трансфера пък аз изнервих доктора, но вече ако трябва да бъда честна не ми и пукаше, кой, що , какво - щях да  правя каквото ми кажат, дори и да ме върнат за още вода да пия...сърцето ми спеше

И при мен понеже беше тръгнало.... мъжа ми се обажда, аз - не тръгвай имам шанс аз автобус....качвам се на такси и изпускам последния автобус за обратно :lol:.....мъжа ми се обажда, че тръгвал, аз - стой сега ще видя за влак, отивам вече само нощни влакове най-рано след два часа :lol:
Изядох здраво навикване и с право, той щеше по-бързо да дойде....Аз обратно се отправих на изхода на София, че да не прекосява целия град :lol: Най-накрая се кротнах в едно ОМV и след 20 минути ме прибраха :lol:....знам, че съм луда :), но все си повтарям, че писано ли ми е давене, нама как да се обеся
« Последна редакция: Юни 18, 2011, 09:44:30 am от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #472 -: Юни 18, 2011, 10:38:09 am »
Тара, не се обиждай, много луда мацка си(с голяма усмивка го казвам), кефиш ме максимално, и ти пожелавам теста да е мноого положителен.Успех мила.

Ловче и теб те мисля, силно стиснати палци от мен.

ДариД, я няма никаква тези дни, до къде ли стигнаха при нея?

Успех момичета и ви искам много бременни!!!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #473 -: Юни 18, 2011, 11:26:26 am »
Луда си душко, ама все в твой ущърб и добре, че не ти личи  :wink:

Велче целувки на Божидарко и теб - благодаря ти!

Благодаря на всичката компания , дето се е събрала тук и ме мисли!

Днес- 18.06.2011г, 13.30ч - среща с нашите общи клетчици, най-хубавите и милите на света... 20години чакам тази среща, изпренадах се... Дано Бог помага да видим поне едничко като човеченце!   :crossfingers:
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #474 -: Юни 18, 2011, 11:47:18 am »
Маги,няма да говоря от името на Дари,но нещата при нея напредват,вчера бяхме заедно на инжекция.Вили,Тара,успех.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #475 -: Юни 18, 2011, 12:12:06 pm »
Успех момичета! Всяко зло за добро. Всичко ще бъде компенсирано и ще ни зарадвате след има няма 13-14 дни!!!
« Последна редакция: Юни 18, 2011, 14:00:53 pm от mira_m66 »
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #476 -: Юни 18, 2011, 13:55:38 pm »
Стиснати палци и от мен! Дано тези перипетии ви донесат късмет!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #477 -: Юни 18, 2011, 14:04:35 pm »
Прекрасни новини, а аз едва днес прочитам  :P
Вили,Тара от все сърце ви стискам палци  :crossfingers: и ви желая най-червените две чертички :bfp: !!!Вярвам, че успехът ще е с вас!Само не забравяйте да се пазите  :lol:, особено Тара, че като чета какви ги върши  osi_6 -дива работа  :lol:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #478 -: Юни 18, 2011, 14:53:28 pm »
Момичета палави Тара,Вили само така напред и успех мили !
New Love ти с твоето ярко присъствие блесна като метеор ! Хайде време е да си получите изстраданото и заслуженото и да повлечете и следващите !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #479 -: Юни 18, 2011, 16:30:05 pm »
Здравейте мъжки момичета!Стискам силно палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дано всичко да е наред и много да се пазите и да видите дълго очакваните  :bfp: :bfp: :bfp: