0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #440 -: Юни 15, 2011, 19:11:36 pm »
Браво, New Love, отличничка :) Стискам палци и ти пожелавам първият ти опит да ти е последен и скоро да ни зарадваш с най-хубавта новина :)

Тара, успех и на теб! 10 оплодени яйцеклетки си е супер, няма начин да нямаш няколко ембриона с добър потенциал. И от теб ще чакаме добри новини :)
« Последна редакция: Юни 15, 2011, 19:13:21 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #441 -: Юни 15, 2011, 19:48:23 pm »
ani, биопсиите се правят, за да се изследват фактори, отговорни за имплантацията. Обикновено се препоръчват при неуспешни опити или съмнения за качеството на лигавицата, при имунологични проблеми. 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #442 -: Юни 15, 2011, 19:52:19 pm »
Тара а при теб кога ти сложиха това лекарство РВМС и кога ти казаха че преди трансфер отново ще ти сложат?Казаха ли ти дали има период на действие или срок за започване на процедура след това?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #443 -: Юни 15, 2011, 20:02:48 pm »
На мен в събота ще ми правят биопсия и ми казаха да пина един аулин и да не съм се хранила точно преди биопсиятя


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #444 -: Юни 15, 2011, 22:50:38 pm »
И на мен след множество биопсии,промивки,лекарства и РВМС накрая все имаше какво да се желае. Другата седмица започвам стимулация и съм много притеснена и разочарована,че може би резултата е ясен! :balk_145: Дали имам шанс за имплантация незнам?
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #445 -: Юни 16, 2011, 10:54:54 am »
И на мен след множество биопсии,промивки,лекарства и РВМС накрая все имаше какво да се желае. Другата седмица започвам стимулация и съм много притеснена и разочарована,че може би резултата е ясен! :balk_145: Дали имам шанс за имплантация незнам?
Разбира се, че винаги има шанс, вярвай не се предавай!Ще гушнеш своете бебе! osi_9
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #446 -: Юни 16, 2011, 11:35:34 am »
И на мен след множество биопсии,промивки,лекарства и РВМС накрая все имаше какво да се желае. Другата седмица започвам стимулация и съм много притеснена и разочарована,че може би резултата е ясен! :balk_145: Дали имам шанс за имплантация незнам?

Раничко е да бъдеш разочарована.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #447 -: Юни 16, 2011, 19:52:16 pm »
8 оплодени и добре развиващи се към 10.30ч сутринта!!!
Иеехеее... тихичко си се радвам, да не ги урочасам

Доста се понадух, днес след калция днес ми стана световъртежно и гадно.
Пуснаха ми ПКК и преглед -нищо тревожно към момента.
Прибрахме се вкъщи да се изперем и отдъхнем от Софията.
Чакаме с нетърпение да ми кажат кога ще е трансфера.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #448 -: Юни 16, 2011, 19:57:48 pm »
Браво , Вили !!! Пу, пу, пу - все така добре да се развиват нещата .
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #449 -: Юни 16, 2011, 20:16:54 pm »
New Love това си е супер бройка :), стискам палци за положителен резултат накрая.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #450 -: Юни 16, 2011, 20:29:31 pm »
8 оплодени и добре развиващи се към 10.30ч сутринта!!!
... Чакаме с нетърпение да ми кажат кога ще е трансфера.

New Love, от снощи броя часовете и чакам новини. Толкова се радвам за хубавия резултат!
Стискам палци все така добре да вървят нещата докрая. :)

Тара, успех и на теб!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #451 -: Юни 16, 2011, 21:10:30 pm »
Еха, Вили! Чудесни новини! Ще замразявате ли? Дано всички осем да се развиват добре!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #452 -: Юни 16, 2011, 21:11:44 pm »
Много ви благодаря за куража и подкрепата,която ми давате мили момичета! Успех и на всички вас! Стискайте палци!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #453 -: Юни 16, 2011, 22:27:25 pm »
Здравейте момичета, виждам че предимно се коментират лекарите в клиниката, но аз честно казано се притеснявам кой ембриолог ще ми работи ИКСИ-то.
Знаете ли колко ембриолози работят в клиниката?
Повода за този пост е че на първото ИКСИ от мен извадиха 10 прекрасни яйцеклетки -така поне се изрази доктора.В периода от 24 часовото изчакване за качественост незнам какво точно се обърка , но от тях останаха само 8 които бяха о.к
Това е от моя страна, но мъжа ми даде материал и понеже сме правили доста спермограми и се знае че има проблем , винаги успокоението е било че при ИКСИ един но качествен сперматозоид ще свърши работата.В деня на оплождането ембриолога успя да открие 4 на брой сперматозоида и от този резултат 3 ембриона върнати на 3 ден и отр. резултат.Сега ми предстои второ ИКСИ и отново се каза на мъжо -спокойно всичко ще е о.к.Да но при нас нещата се оплескват на ембрио-ниво.Извинявам се за дългия пост и искрено моля да ми кажете при вас някой среща ли се с ембриолога по време на процедурата?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #454 -: Юни 16, 2011, 22:37:29 pm »
Здравейте момичета, виждам че предимно се коментират лекарите в клиниката, но аз честно казано се притеснявам кой ембриолог ще ми работи ИКСИ-то.
Знаете ли колко ембриолози работят в клиниката?
Повода за този пост е че на първото ИКСИ от мен извадиха 10 прекрасни яйцеклетки -така поне се изрази доктора.В периода от 24 часовото изчакване за качественост незнам какво точно се обърка , но от тях останаха само 8 които бяха о.к
Това е от моя страна, но мъжа ми даде материал и понеже сме правили доста спермограми и се знае че има проблем , винаги успокоението е било че при ИКСИ един но качествен сперматозоид ще свърши работата.В деня на оплождането ембриолога успя да открие 4 на брой сперматозоида и от този резултат 3 ембриона върнати на 3 ден и отр. резултат.Сега ми предстои второ ИКСИ и отново се каза на мъжо -спокойно всичко ще е о.к.Да но при нас нещата се оплескват на ембрио-ниво.Извинявам се за дългия пост и искрено моля да ми кажете при вас някой среща ли се с ембриолога по време на процедурата?

Какво те кара да мислиш,че проблема е в ембриолога,сама казваш,че имате лоша спермограма ,а колкото до фоликулите мисля ,че е нормално някои да са с добро качество други не чак до там,просто малко късмет и ще стане сигурна съм.Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #455 -: Юни 17, 2011, 06:20:52 am »
Аз след като вчера имах прекрасен ден, новините добри, срещнах куп хубави хора.......
Та прибрах се, хвърлих око тук и отидох да мета двора....много съм работна в девет вечерта, викам си още е светло. Надянах си окото на една пръчка придържаща едни цветя. Изадих каквото се беше забило изплашена за окото. Хайде - личния, спешния кабинет във ВМИ и в очна клиника. Оченцето ми по чудо "малкия дявол" дето ми се чудеха - здраво. Разкъсана повърхностната ципа от вътрешната страна на окото. Трябвало да ме приемат в болница, че се водело оперативна интервенция - ама да не спите тук, хайде утре.
Аз - ама аз имам ембриони, те - 8O
Дежурния лекар - щом е така, приемамете веднага и те почваме до 1 час - и даде нареждания да се приготвят.
Взеха ми проби и хайде на шев и кройка. В един часа нощес вече бяха готови.
Разрешиха ми да се прибера и в 8:00 да съм там за преглед и ми обещаха да махнат превръзката.
Цяла нощ будувах основно заради всички разтвори, с които ме поливаха  през цялото време.
Сега се моля точно днес да няма трансфер :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #456 -: Юни 17, 2011, 07:57:40 am »
Кво ме направи ти бе жена...тц, тц, тц...
хората ти казват почивай, тя ще мете...Не си пазиш красотата, ей...
Слава на Бога, че ти е запазил очето!!!
Кротко сега и си чакай дичата!
Целувам те!!!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #457 -: Юни 17, 2011, 08:10:10 am »
Тара сядай си на задника и почивка, и то голяма.Чакай си децата и никакви такива изпълнения вече.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #458 -: Юни 17, 2011, 10:46:18 am »
Браво, Вили :) Все така с хубави новини да ни радваш :)

Тара, пак късмет си извадила, но вече по-кротко го давай :) Дано всяко зло да е за добро както се казва и в близките 9 месеца да не метеш повече двора :) 
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #459 -: Юни 17, 2011, 11:09:30 am »
И аз взех генералното решение - никакво чистене и прочие...ама ха...само дявола да дърпам за опашката..

Благодаря за подкрепата момичета, много е приятно някой да те мисли - целувам ви!

До 17ч трябва да направим кръгом към София , за да ми сложат лепило.
Утре...ТРАНСФЕР !!!
Много се вълнувам и 8-те са се разделили!
Помагай Боже, моля ти се както никога досега!
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 11:11:13 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306