0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #360 -: Юни 11, 2011, 22:24:40 pm »
New Love, стискам ти палци за успешен опит!   :bighug:
Д-р Стаменов на 25.06. ли ще отсъства?  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #361 -: Юни 11, 2011, 22:34:26 pm »
С интерес ви следя и дано имате успех, стискам палци.
Относно 25-ти, да д-р Стаменов е подтвърди участието си в тазгодишното ДРЗ във Варна. Впрочем там ще са най-добрите репродуктивни специалисти, така че заповядайте.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #362 -: Юни 12, 2011, 12:07:29 pm »
На мен ми дойде цикъла.Не е много обилен,но не е и цапане.Мисля да звъня за час за утре втори ден.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #363 -: Юни 12, 2011, 12:51:53 pm »
Цеци,аз също трябва на втори ден да съм в клиниката,но съм в голяма чуденка.От сутринта доста ми зацапва в тъмнокафяво,сега има няколко капки тъмночервени.Какво да правя,да броя ли днес за първи ден?
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 12:59:01 pm от Perlichka »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #364 -: Юни 12, 2011, 13:21:28 pm »
Цеци, Перличка, април месец ми при моят опит имах същото чудене и д-р Стаменов ми каза да боря за първи деня, в който имам истинско кървене, а не само зацапване. А и стимулация може да започнете на 2 или 3 ден, така че не се притеснявайте, аз започнах на 3 ден. Ако не сте сигурни си запишете час за другиден и ще кажете на лекарите, пък те ще преценят втори или трети е. Пожелавам ви успех!

На всички останали момичета стискам силно палцо, чета ви редовно и се надявам скоро да не зарадвате с + тест. New Love, от всичките ти разкази се усетих, че бяхме заедно на първата ти хистероскопия. Бяхме аз, ти и още една учителка някъде от Пловдивско. После се видяхме веднъж на регистратурата, точно те викаха за поредната ти хистероскопия. Може да се сетиш и ти за мен :)
Аз имам час за вторник при д-р Стаменов, за да решаваме как ще действаме от тук нататък. Имам си 4 замразени ембриончета и в тях ми е надеждата за тая година.
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 13:23:12 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #365 -: Юни 12, 2011, 14:03:00 pm »
Благодаря,Ива.New Love ми записа час за утре,но току що го смених за вторник.Реших,че това днес не е истинско кървене и така...Успех на всички момичета.Ива,моя час е за 11.20,в графика на д-р Стаменов.
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 14:10:40 pm от Perlichka »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #366 -: Юни 12, 2011, 14:11:13 pm »
New Love, от всичките ти разкази се усетих, че бяхме заедно на първата ти хистероскопия. Бяхме аз, ти и

ох, :lol: :lol: Ива, и аз така я разпознах - по написаното тук
и не само ти и аз, ами бая народ :lol: :lol:  Седим в ресторантчето до клиниката миналите дни и до нас едно момиче се обръща към нея - познах те по написаното във форума :lol: :lol:
Момичето си каза ника и ние я "познахме" :D и беше много приятно :) 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #367 -: Юни 12, 2011, 14:26:27 pm »
Момичета искам да попитам нещо.Защо секретарките ми записват час за д-р Стаменов, а в крайна сметка на въпросната дата той няма да е в клиниката, а на едно събитие и съответно няма как да мине прегледа ми при него ?????????
Почти всеки път можеш да се паднеш при различен лекар а не за който си записала час.Те работят в екип.Така или иначе и при тримата ще се паднеш.Успех
Аз това го знам, не съм нов пациент, мисълта ми е че след неуспешно инвитро държах да говоря точно с него, защото си имам причина затова!Благодаря ти за отговора все пак и успех и на теб!
Извинявай мила ако съм те засегнала с нещо.Не съм знаела,че държиш да е д-рСтаменов.Дано си се оправила с часа за да влезеш при него.Пожелавам ти много,много късмет този път :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Благодаря ти за пожеланието дано и при мен се получи сега от втория опит има няма седмица и аз съм на старта по-късия портокол
Ню Ловче,Перличка,Цеци,Тара и за вас много късмет :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: :bighug: :bighug:Всички

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #368 -: Юни 12, 2011, 15:07:55 pm »
Така си е Тара, приятно си е :) Малко или повече всички момичета тук сме си близки и споделяме общи проблеми, тревоги и радости и си е хубаво да се познаваме и не само виртуално :) И сега като навързах информацията се сетих как с New Love бяхме заедно на първи хистероскопии, дано и тя ме помни :)

Перличка, и аз би трябвало да съм за д-р Стаменов, но съм за 16.50 ч. Ако някой от момичетата в стимулация идва за инжекции по това време може и да се засечем :) Пишете, ако ще има такива във вторник ;)
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 15:10:47 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #369 -: Юни 12, 2011, 15:21:58 pm »
СПИН, Васернан и Хепатит В и С само аз или двамата с мъжа ми трябва да правим преди опита?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #370 -: Юни 12, 2011, 15:23:20 pm »
СПИН, Васернан и Хепатит В и С само аз или двамата с мъжа ми трябва да правим преди опита?
И двамата. Мисля, че беше около 150лв. общо.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #371 -: Юни 12, 2011, 15:24:44 pm »
СПИН, Васернан и Хепатит В и С само аз или двамата с мъжа ми трябва да правим преди опита?
И двамата. Мисля, че беше около 150лв. общо.
А и ПКК, ако не си правила е хубаво като стартирате със стимулирането и преди пункцията също. Поне при мен така искаха.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #372 -: Юни 12, 2011, 15:37:37 pm »
Аз за лапароскопията съм правила ПКК, ако трябва нова ще правя.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #373 -: Юни 12, 2011, 16:28:18 pm »
Аничка, на нас една готина докторка в ХЕИ тук в П-в ни вписа имената за ХИВ, иначе  за другите вече искат пари, не е както миналата година.

Друг вариант за безплатна вирусология е: ако няма проблем да си кръводарител даряваш кръв в Кръвния център /предполагам, че в Бургас няма начин да нямате/ и предварително се уговаряш да ти издадат всичко написано и подпечатано. Така получаваш безплатна вирусология + кръвна група. Мъжлето с теб също го хващаш за ушите :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #374 -: Юни 12, 2011, 19:35:53 pm »
New Love бяхме заедно на първи хистероскопии, дано и тя ме помни :)

Помняте  :hug2: разбира се! Радвам се,че се открихме!  И с другото момиче- слабо и русо, директор на детска градина, се засичах няколко пъти. Тя правеше биопсии.
Аз от септември до април направих общо 4 хиктерота, а сега - стимулация за първи опит в живота ми. Ще бъде ИКСИ, поради тежък мъжки фактор.


Днес последен преглед, последен меногон 2дози. В ляво са станали към 11ф. по 17,18,20мм. В дясна 9ф и те по толкова мм. Ще се разчита на 15ф. Дано да имат качество поне половината!
Понеделник и вторник вливки на калции и Кавит-10капки в малко вода. Понеделник в 21.30ч - овитрел в стомаха и 1 хапче достинекс преди лягане, че снижавал кръвното ме предупреди д-р Стаменов. В сряда пункция в 8ч.
Достинексът е 10табл. Предупредиха, че ще има още и ще се спира плавно. Снижавал ...нещо си, дето се покачвало, забравих какво точно...(1табл е почти 10лв., преглътнахме го горчиво с момичетата :wink:)
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #375 -: Юни 12, 2011, 19:45:12 pm »
Вили,Достинекса се изписва за пролактина.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #376 -: Юни 12, 2011, 19:56:42 pm »
Достинекса е и против хиперстимулация. Гледам, че на New Love ще й вливат калций - това е за същото. Доста фоликули, браво! Много късмет и две чудеса накрая!!! И, ааа, достинексът действа запичащо.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #377 -: Юни 12, 2011, 21:23:41 pm »
ооххх...не думай, аз вече имам проблеми със стомаха , особено вечер - пукат ми червата и църкат...уж ме напъват газове , ама няма....отвисявам си в тоалета само.

ама ще търпя, къде ще ида, нали се надявам и по-сложно да става
Дай Боже!

пп. Ако има още будни искам да попитам как минават вливанията на Са, къде се правят, болезнени ли са, с каква продължителност?
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 23:00:22 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #378 -: Юни 12, 2011, 23:01:58 pm »
New Love, много стиснати палци от мен. Успех!!! Пък дано и аз стартирам това лято и се оправя с ТСХ-то. Скоро ще разбера.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #379 -: Юни 12, 2011, 23:50:23 pm »

Седим в ресторантчето до клиниката миналите дни и до нас едно момиче се обръща към нея - познах те по написаното във форума :lol: :lol:
Момичето си каза ника и ние я "познахме" :D и беше много приятно :) 

Даа, така е и на мен ми беше много приятно  :balk_62: :balk_600:.
Тара, Ню Лов  желая ви много късмет момичета и скоро време да се похвалите!!!  :crossfingers: :crossfingers: