0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #340 -: Юни 11, 2011, 09:24:46 am »
Момичета, за имунологичните изследвания трябва ли да си гладен или няма значение? Забравих да питам и сега се замислих за понеделник сутринта дали ще си изпия сутрешното кафенце и ще закусам.
Можеш да си закусиш и да си пийнеш кафенцето,но едно разбира се.Поне аз така правих.Не пречи.Успех :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #341 -: Юни 11, 2011, 10:44:42 am »
Момичета ,

Тази събота в "Точна диагноза" очаквайте:

Защо се стигна до забрана за доплащане над държавните 5400 лв. за ин витро? При какви условия клиниките за ин витро ще могат да продължат работата си с фонд "Асистирана репродукция"?
 
По темата ще разговаряме с Радина Велчева от фондация "Искам бебе" и с акушер-гинеколозите Павлета Табакова и Георги Стаменов.
 
Гледайте "Точна диагноза" в събота от 12,30 ч. само по TV7!


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #342 -: Юни 11, 2011, 11:48:27 am »
Момичета искам да попитам нещо.Защо секретарките ми записват час за д-р Стаменов, а в крайна сметка на въпросната дата той няма да е в клиниката, а на едно събитие и съответно няма как да мине прегледа ми при него ?????????
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #343 -: Юни 11, 2011, 13:23:48 pm »
Момичета искам да попитам нещо.Защо секретарките ми записват час за д-р Стаменов, а в крайна сметка на въпросната дата той няма да е в клиниката, а на едно събитие и съответно няма как да мине прегледа ми при него ?????????
Почти всеки път можеш да се паднеш при различен лекар а не за който си записала час.Те работят в екип.Така или иначе и при тримата ще се паднеш.Успех

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #344 -: Юни 11, 2011, 13:33:30 pm »
Момичета искам да попитам нещо.Защо секретарките ми записват час за д-р Стаменов, а в крайна сметка на въпросната дата той няма да е в клиниката, а на едно събитие и съответно няма как да мине прегледа ми при него ?????????
Почти всеки път можеш да се паднеш при различен лекар а не за който си записала час.Те работят в екип.Така или иначе и при тримата ще се паднеш.Успех
Аз това го знам, не съм нов пациент, мисълта ми е че след неуспешно инвитро държах да говоря точно с него, защото си имам причина затова!Благодаря ти за отговора все пак и успех и на теб!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #345 -: Юни 11, 2011, 13:48:04 pm »
Евче, искаш ли утре като отида да ги питам и да се опитам да ти го сменя за ден , в който доктор е със сигурност в клиниката. Не го знаех това, когато вчера проверявах, по-късно ми го каза Тара, ама направо не ми се вярваше...толкова убедено ми го повтори секретарката няколко пъти, че ми го и записа на листче...

Аз пак си докарах тежест в стомаха, гадене и треперене на краката...а нищо и никакво не съм ходила...до трамвая , до църквите и обратно , има -няма километър и нещо.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #346 -: Юни 11, 2011, 13:51:06 pm »
New Love  да, дано и на цветна! От твоята уста в божиите уши !!!

Малко ти остава :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #347 -: Юни 11, 2011, 15:00:19 pm »
Да ви се похваля и аз.Д-р Персенска ми се обади и ми каза,че биопсията ми е добре,на 2 ден от цикъла да отида може да започваме стимулация.Очаквам днес или утре да ми дойде и сигурно понеделник,вторник съм там.Но не разбрах какво значи-да отида рано за хормони ли,или първо преглед и противозачатъчни?Това ми е първи опит в тази клиника и съм малко объркана,не разбрах по какъв протокол ще съм.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #348 -: Юни 11, 2011, 15:35:41 pm »
Евче, искаш ли утре като отида да ги питам и да се опитам да ти го сменя за ден , в който доктор е със сигурност в клиниката. Не го знаех това, когато вчера проверявах, по-късно ми го каза Тара, ама направо не ми се вярваше...толкова убедено ми го повтори секретарката няколко пъти, че ми го и записа на листче...

Аз пак си докарах тежест в стомаха, гадене и треперене на краката...а нищо и никакво не съм ходила...до трамвая , до църквите и обратно , има -няма километър и нещо.
Вили, направо се ужасих  osi_12 !Няма да изпадам в подробности, но знаеш, че си имам причини да държа преглед точно при Д-р Стаменов!Ще се радвам ако пак се качиш и попиташ, на следващият ден също ме устройва т.е.Неделя 26.06.-трудни са ми отсъствията от работа, да не кажа невъзможни и затова държа на събота или неделя!
Благодаря ти от сърце за помощта!
Стискам палци, нали знаеш?!? :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Поздрави Тара  :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #349 -: Юни 11, 2011, 16:11:12 pm »
Ще се кача , как няма...ще направя всичко възможно, макар за Кимби да ме отсвириха вчера. Утре ще натискам и за двете ви, пък дано! Да не губим кураж!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #350 -: Юни 11, 2011, 16:17:18 pm »
Ще се кача , как няма...ще направя всичко възможно, макар за Кимби да ме отсвириха вчера. Утре ще натискам и за двете ви, пък дано! Да не губим кураж!

Благодаря предварително!

П.С.Както е тръгнало могат спокойно да те назначат и да записваш часове  :lol: - опит имаш вече и то богат ... , само дано няма обратен ефект и да спрат да те пускат на 4 ет.в стаичката вдясно  :D /това в рамките на майтапа!/
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #351 -: Юни 11, 2011, 17:16:36 pm »
Аз днес бях на повторение :0 чакаме резултата след 15 дни.Вярно, че моето си е нищо в сравнение с вашите тегоби ама човек все го мисли.
Аз днес си мислих, че няма да има толкоз народ, но бях много изненадана клиниката се пукаше по шевовете от хора, ужас.

New Love теб ще те мисля, голям двоен успех ти желая :)
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 17:18:13 pm от magi_st »

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #352 -: Юни 11, 2011, 17:22:17 pm »
Да ви се похваля и аз.Д-р Персенска ми се обади и ми каза,че биопсията ми е добре,на 2 ден от цикъла да отида може да започваме стимулация.Очаквам днес или утре да ми дойде и сигурно понеделник,вторник съм там.Но не разбрах какво значи-да отида рано за хормони ли,или първо преглед и противозачатъчни?Това ми е първи опит в тази клиника и съм малко объркана,не разбрах по какъв протокол ще съм.
След като ти дойде си записваш час за втори ден от цикъла и минаваш на преглед.След него ще ти кажат да пуснеш хормони и ,ако всичко е наред стартирате.
Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #353 -: Юни 11, 2011, 18:34:42 pm »
Аз се завърнах :)

Маги, Маги в 9:30 правих проверка за описанието, което си дала, не можах да те мерна, после и аз зачезнах , чак за инжекциите се върнах в 13:30
Ако някой днес е мернал една гица-хубавица :lol: с бял летен панталон, прилепче блузка с голи рамене -шаренка със зеленичко, синичко,  аз съм :lol: Народа се навлякал с якета и дънки,  добре, че барем се бях сетила една жилетка да си взема


След като вчера казах на Док, че ми е висок прогестерона и сега и миналия път взе,  че ме насмете набързо - кой чул, кой прочел, ама ей на кой мисли най-доброто за мен?! После каза, че е много доволен. Аз нали съм си Тома -неверни, викам си - пуснал си е харизмата.
Днес същия въпрос зададох и на д-р Перси и тя - затова ще те следим и днес. Ясно...
Е, укротил се е прогестерона, естрадиола се е качил и днес продължиха с :needleani:
а, утре - който е бил днес на преглед няма да бъде утре :lol: и много съжалява, но ще се сбутаме за упойка :lol:

Лелее, Nwe love, гледай после да те запомнят и да не ти дават час на теб :lol:

Мойта "любима секретарка" - влизам аз ухилена, залетяла се право към саксията отсреща, хич не гледам, а тя - къде така, тук отпред застани......и аз слушам :lol:
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 18:47:00 pm от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #354 -: Юни 11, 2011, 19:03:09 pm »
Еййй..всеки има по една набелязана за късмет секретарка значи :D

Аз си харесвам тази с дългата черна коса, много ми върви с нея,
но тя се е мушнала от вътрешна страна и аз прелитам над другата.
Голямо неудобство е тази кабинка за моите габарити, като слон в стъкларски магазин съм, все нещо събарям - кошмар.
И да ви кажа момичета, че дори на живо много се чака да ти обърнат внимание - телефоните звънят, те отговарят по моему много любезно, питат-разпитват за подробности...абе никак не е лесно вече и търпение, търпение си трябва в големи количества.

New Love  да, дано и на цветна! От твоята уста в божиите уши !!!

Вие сте бойци! Ще стане!Цун и гуш!

Благодаря на всички за пожеланията! Дано всички имаме повод за щастие, както всички момичета, които идват в клиниката с коремчета, кенгура и колички! Дано дай Боже!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #355 -: Юни 11, 2011, 20:10:54 pm »
Момичета, подарявам 5 бр. глобули - съхранявани в хладилник от 08.06 съвсем преснички са, който му трябват да ми пише.

 На Док му се видя тънка лигавица макар, че нямам такъв проблем, смени лекарствата и да се застрахова ги изписа, после всичко си е ОК - глобулите не ми трябват.

Сега Вили, може да ми се смееш, но и днес ги забравих да ги взема с мен да ги дам на някой в чакалнята :lol:, както онзи ден Ирка си купува и аз после се сещам, че имам излишни
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #356 -: Юни 11, 2011, 20:26:23 pm »
Всички в стимулация да стискат още малко зъби - не остана хайде. Скоро ще ви олекне. А пък аз се надявам веднага след като ви олекне (след пункцията), да ви натежи (след трансфера).
Стиснала съм палци тук и с интерес наблюдавам процеса.
Много ме кефи ентусиазма на New Love - припомних си емоциите покрай моя първи опит - направо летях и страшно се вълнувах.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #357 -: Юни 11, 2011, 20:33:53 pm »
и аз останах с 2, ама може ли да знае човек...
че и друго купувах
абе дано да няма повече повод да ги ползваме


Мире - нема вече ентусиазъм има оххххх и пъшшшшш..и търкул налево търкул надесно като мечка.

пиша в легнало полжение и зарязвам главните букви...сори . как ще плавам до клиниката не знам. майка пък има предположение че доктора работи по лунния календар - започнали сме на пълнеща луна и нам кво си....не ги разбирам тия работи - нашето сем-во сме по теориите  :D на конспирациите
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #358 -: Юни 11, 2011, 21:08:16 pm »
Да - такова е усещането - сякаш са те натоварили с още 50 кг. Задъхвах се и нямах сили, а уж спортувам даже. Аз накрая казах на една акушерка, че се чувствам като слон и съм много подута, а тя се възмути леко, щото аз не съм много кг. Но усещането е точно такова - сякаш си глътнал нещо голямо и тежко.
Ама то аз този път такова мрънкане направих, че просто ....... ме е срам .... :oops:
Най-важен е резултата!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #359 -: Юни 11, 2011, 21:14:27 pm »
Тара разминали сме се за много малко.Ние бяхме в 8.30 долу и аз после чаках при входа, но този път минахме бързо, после отидохме за по кафе докато стане 11, и после беше голямото чакане и мръзнене.Ние нали тръгнахме от Плевен, просто за преглед и то в най-горещия ден дето беше 30 градуса и аз по къс ръкав с къси крачоли и моя мъж така, е няма да ви казвам, че умряхме от студ тия дни в София, особенно днес сутринта.Навсякъде ни гледаха като луди :)