0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #320 -: Юни 10, 2011, 10:07:36 am »
Момичета, имам въпрос, ако някоя може да отговори. Предният понеделник разбрахме, че ИКСИ не е успешно и не съм забременяла. Д-р Стаменов каза, че иска да направим опит на естествен цикъл и да си запиша час за 7-8 ден от МЦ. Въпросът ми е как точно процедират при ЕЦ, ако някоя е извървяла този път. Благодаря! А аз сега ще звъня за час, защото вчера ми дойде.
А още нещо се сетих да ви питам. В понеделник след отрицателния тест Док каза да почна да разреждам приемите на медрол - 5 дни по 1 таб. и после по 1 таб. през ден. Някоя знае ли колко време трябва да приемам тези, дето са през ден, защото въпреки че съм свикнала с напрежение, при инфото за това, че и този път не сме успели забравих да попитам.
Благодаря ви предварително!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #321 -: Юни 10, 2011, 10:22:59 am »
Ей, момичета, не мога да повярвам, но се свързах по телефона от първото позвъняване и успях да си запиша час за 16.06.2011г.- сряда. Това ми се случва за първи път. Обикновено се налага да звъня сума пъти преди да успея да се свържа и накрая делегирам на мъжа ми, който явно има повече късмет със записването на часове по телефона. Да се надявам, че това е добър знак и третото ИКСИ ще ни е последно.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #322 -: Юни 10, 2011, 10:25:08 am »
Боги, ето темите за ин витро на ЕЦ:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45153.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32560.0

Относно приема на медрол - 5 дни по 1 таблетка, 5 дни по 1 таблетка през ден  и край :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #323 -: Юни 10, 2011, 10:36:33 am »
Боги, ето темите за ин витро на ЕЦ:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45153.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32560.0

Относно приема на медрол - 5 дни по 1 таблетка, 5 дни по 1 таблетка през ден  и край :wink:
Много благодаря, Мецани! Ще прегледам темичките. Просто това е нещо, което не съм правила. Досега сме правили 4 инсета и 2 ИКСИ-та. Питах, защото другата седмица явно ще започваме пак и исках да мога да си формулирам въпросите към д-р Стаменов, като отида на прегледа в четвъртък. Пак благодаря!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #324 -: Юни 10, 2011, 11:30:11 am »
Radosst - клостила не вдига ли LH. Май този препарат не е много подходящ за нас? Или греша?
Мира,малко е рисковано да ,но тогава ЛХ беше добре.По-скоро изтънява лигавицата,но ние нали замръзяваме та за това не я гледаме нея.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #325 -: Юни 10, 2011, 12:11:18 pm »
Някой знае ли дали работи лабораторията в неделя сутринта? Пада ми се в неделя да си пускам хормоните.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #326 -: Юни 10, 2011, 12:23:20 pm »
Правила съм изследвания в неделя сутрин преди няколко месеца, но за по-сигурно - попитай по телефона за конкретната неделя. Информация ще ти дадат и на телефона на регистратурата, а и на този на секретарките /администрацията/.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #327 -: Юни 10, 2011, 13:13:58 pm »
Правила съм изследвания в неделя сутрин преди няколко месеца, но за по-сигурно - попитай по телефона за конкретната неделя. Информация ще ти дадат и на телефона на регистратурата, а и на този на секретарките /администрацията/.
Благодаря ти!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #328 -: Юни 10, 2011, 14:18:57 pm »
Момичета, имам един такъв въпрос.В сряда започнах стимулация и ми взеха кръв за естрадиол, но никой не ми каза каква е стойноста.Чета из форума, че момичетата си знаят резултатите...къде да ги поискам? Извинявайте ако въпроса е глупав!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #329 -: Юни 10, 2011, 14:43:07 pm »
DariD, резултатите от изследванията можеш да ги получиш от регистратурата на партера.

Ваня:), лабораторията работи всеки ден.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #330 -: Юни 10, 2011, 14:52:05 pm »
Момичета,миналия месец трябваше да започнем стимулация,но ФСХ беше над нормата.Другите хормони,които ми пуснаха бяха LH,PROG и Е2,в норма.Изписаха ми Фемостон,утре ми е последното хапче и трябва да ми дойде цикъла.Искат ме на втори ден в клиниката.Чудя се,дали да пусна преди прегледа хормони и само ФСХ ли да е,или пак четирите.Ще ми се да имам резултата преди срещата с док,за да можем да коментираме,а не като предния път акушерката да ми дава рецептата и указания.Вие какво мислите?Хубав ден  и успех на всички.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #331 -: Юни 10, 2011, 16:15:10 pm »
Перличка, най-добре си чакай часа и тогава хормони. Може да имаш задържан фоликул например или нещо друго и изобщо да не се стигне до хормони. Ако все пак решиш си пусни ФСХ, ЛХ и Е2, за да не те бодат 2 пъти. А и няма гаранция, че резултатите ще са готови до часа на прегледа, който понякога може да е и в доста ранни зори.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #332 -: Юни 10, 2011, 16:24:02 pm »
Благодаря за отговора.Ще мина първо на преглед,док ще каже какво следва нататък.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #333 -: Юни 10, 2011, 16:33:40 pm »
Днес мина моето ИНСЕ, в клиниката има доста хора.Утре сме пак там по същата процедура, данотоя мой фоликул се пукне.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #334 -: Юни 10, 2011, 20:25:19 pm »
Днес мина моето ИНСЕ, в клиниката има доста хора.Утре сме пак там по същата процедура, данотоя мой фоликул се пукне.

Маги, днес една групичка бяхме там, не сме се надушили :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #335 -: Юни 10, 2011, 21:21:50 pm »
Ама надушихме други....2 човека  :D  :wink: Единия го гледахме на черно-бяла снимка, ама да е живот и здраве и Бог да помага да го видим и на цветна!

При мен днес фоликулите в дясно от 4-5 станаха 9 по 13 и 14мм, в ляво нещо изостанаха 7бр по 12-13мм и само 1 - 14мм.
Доктора каза - в неделя последен преглед... Ооххх съспенса е голям  :lol:

Като се прибрах от клиниката към 17ч заспах като труп, а навръщане получих голяма тежест и всяка пейка беше моя. Разстояние за 30мин изминах за около 2ч. Какво беше туй чудо...
И в момента ми тежи. Мога ли да пия спазмалгон или нош-па? Доктора ми забрани всичко, дори и витамините, за това питам и ме е яд, че забравих да се информирам какво се прави при такова неразположение.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #336 -: Юни 10, 2011, 21:29:49 pm »
От фоликулите е тежестта, не се притеснявай, почивай повече. Имаше някъде темичка по въпроса.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #337 -: Юни 10, 2011, 21:31:55 pm »
Аз съм и утре там, около 8,30 долу в лабораторията после по обяд горе на четвъртия етаж, ако видите едно момиче на 30 с лилав клин и дънкова рокля, аз съм :) а и да не забравяме стреснатата физиономия.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #338 -: Юни 10, 2011, 21:45:30 pm »
Благодаря за отговора, може и от тях да е , а и от седянето, защото като си легна и не ме боли така.

Маги - утре четата е разпокъсана. Дано се познаете с Тара. Останалите си взехме инжекциите. Аз ще ходя на църква, по точно ще обиколя няколко....много ме тегли.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #339 -: Юни 11, 2011, 08:34:59 am »
Момичета, за имунологичните изследвания трябва ли да си гладен или няма значение? Забравих да питам и сега се замислих за понеделник сутринта дали ще си изпия сутрешното кафенце и ще закусам.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."