0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #140 -: Май 29, 2011, 18:42:06 pm »
Имах час за преглед за вторник след обед късно,тази сутрин ми се обадиха и го промениха за вторник сутринта.Малко ми объркаха плановете,че съм и на работа.Знаете ли защо и звъняли ли са на някоя от вас?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #141 -: Май 29, 2011, 19:28:42 pm »
Звъняха на всички от списъците за 30 и 31-ви. Докторите ще са заети , не мога да съм конкретна на 100% от кога до кога и кой точно.
Радвай се, че преглед ще има, пък било то и с променен час.
Успех!


Аз взех Фемостон-а. От 2.06. започвам инжекциите в стомаха, 2 пръста под пъпа  :D Не съм вярвала , че така ще се радвам на инжекции?!! Като наркоман си ровя торбичката през 5 минути  :D
Бог напред и ние след него! Дай Боже до успешен край!
« Последна редакция: Май 29, 2011, 19:31:25 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #142 -: Май 29, 2011, 20:00:27 pm »
Успех, New Love! И други хвалби да има после,  :wink:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #143 -: Май 29, 2011, 20:10:12 pm »
New Love, успешен финал :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #144 -: Май 29, 2011, 21:38:59 pm »
Благодаря милички! Нека вярваме, че Бог и докторите ще напълнят ръцете ни с дълго чаканите съкровища!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #145 -: Май 29, 2011, 23:40:18 pm »
Ню ловче, стискам палци и аз да се похвалиш!!!  :balk_81:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #146 -: Май 30, 2011, 10:57:06 am »
New Love стискам палци за един хубав двоен финал!!! :)) Успех мила!

Момичета, вече съм много притеснена....цикъла ми е като часовник по принцип, но сега след блокаж с Декапептил ми закъснява вече 4 дни. При всички ли е така или пак каръка ме е хванал!!!  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #147 -: Май 30, 2011, 11:21:40 am »
New Love стискам палци за един хубав двоен финал!!! :)) Успех мила!

Момичета, вече съм много притеснена....цикъла ми е като часовник по принцип, но сега след блокаж с Декапептил ми закъснява вече 4 дни. При всички ли е така или пак каръка ме е хванал!!!  :(
Дари, при моят блокаж ми дойде на датата на очакваната МЦ.Но съм сигурна, че е нормално да има промяна, защото съм чела, че и при други мацки се е случвало.Смятам, че може да е и регулиране след хистерото ти, защото аз след него като цяло получих прмяна в цикъла, докато преди беше като по часовник!
Мисля, че ако още ти закъснее да се консултираш с лекарите на място за твое успокоение!
Стискам палци :crossfingers: за успешна процедура, която да завърши с два прекрасни бебока! :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #148 -: Май 30, 2011, 11:23:05 am »
Спокойно, при повечето е така, освен това при мен не спря 15 дни, докато не започнахме стимулацията( чак за тогава ми беше часа и аз си мислех че ще е късно), така че не се притеснявай, те трябва да са ти казали какво може да се очаква от тази инжекция.Успех!!!
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #149 -: Май 30, 2011, 11:25:47 am »
И на мен вече втори цикъл ми закъснява със около 5 дни .Спокойно,вероятно са нужни няколко месеца за да влезе организма в ритъм отново.Така,че спокойно.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #150 -: Май 30, 2011, 11:54:24 am »
DariD спокойно! И при мен след блокаж се позабави доста, даже се бях уплашила, че изобщо няма и да дойде  8O и ще се отложи процедурата... но доки ме викна на преглед и него ден взе и че ми и дойде :wink: (не се сещам сега, колко дни бе закъснението  8O).
Момичета, след като ми отмениха часа за ЦС ( за 23 май)не са ми се обаждали допълнително  8Oза да ме питат за друг час, а и аз изчаквам, ама се чудя, дали да чакам някой изобщо или да звъня пак :oops:
Ню Лав много, много щастлив финал ти пожелавам и да повлечеш крачета  :wink:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #151 -: Май 30, 2011, 12:04:50 pm »
Оххх благодаря ви...добре че ви има да внесете успокоение в душата ми...макар и за кратко!  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #152 -: Май 30, 2011, 12:21:25 pm »
DariD спокойно! И при мен след блокаж се позабави доста, даже се бях уплашила, че изобщо няма и да дойде  8O и ще се отложи процедурата... но доки ме викна на преглед и него ден взе и че ми и дойде :wink: (не се сещам сега, колко дни бе закъснението  8O).
Момичета, след като ми отмениха часа за ЦС ( за 23 май)не са ми се обаждали допълнително  8Oза да ме питат за друг час, а и аз изчаквам, ама се чудя, дали да чакам някой изобщо или да звъня пак :oops:
Ню Лав много, много щастлив финал ти пожелавам и да повлечеш крачета  :wink:

Звънни пак, че вероятността да те пропуснат е огромна.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #153 -: Май 30, 2011, 18:42:16 pm »
Момичета,на 01.06 трябва да ми бият една инжекция блокаж,имате ли представа от колко часа започват да бият инжекциите и задължително ли работят с часове,защото Стаменов само ми каза,че ще има дежурна сестра за тази седмица.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #154 -: Май 30, 2011, 20:17:37 pm »
Момичета,на 01.06 трябва да ми бият една инжекция блокаж,имате ли представа от колко часа започват да бият инжекциите и задължително ли работят с часове,защото Стаменов само ми каза,че ще има дежурна сестра за тази седмица.

Според мен трябва да прозвъниш на рецепцията и да ги попиташ как ще работи манипулационната. Кажи им, че трябва да ти се бие блокаж и те ще те ориентират какво работно време са установили за тази седмица.

В неделя се бях въоръжила с търпение, че ще чакам след прегледа в 10 до работното време на манипулационната след 12.30, но д-р Стаменов беше така добър да се разпореди една от акушерките да отвори и да даде инжекциите, та не сме чакали. Свършихме си работата в клиниката за час и нещо и се прибрахме по времето, по което горе долу щяхме за тръгнем. Благодаря му , че се сети - чакането много ме изнервя ...и не само мен.
« Последна редакция: Май 30, 2011, 20:23:44 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #155 -: Май 30, 2011, 20:59:41 pm »
dess,dess ще споделиш ли като ти мине цветната снимка ,кой лекар ти я направи,с упойка ли ,защото аз ще съм в средата на юни!Благодаря ти!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #156 -: Май 30, 2011, 22:28:39 pm »
Благодаря за отговора New Love :)
Ще отида към 12.30,само дано не ме върнат ,защото нямам записан час.А толкова много я чакам тази инжекция  :wink:,че вече нямам търпение.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #157 -: Май 30, 2011, 23:00:11 pm »
няма да те върнат, не се притеснявай
ще ти дадат талон с номер за минаване през манипулационната , ако има и други за инжекции
отиваш пред нея и изчакваш реда си
това е
успех
и ще се виждаме, щом и ти започваш

пп. аз съм голяма - от където и да ме погледнеш
повечето пъти гледам изпулено
понякога и на война
обади ми се
 :D
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #158 -: Май 31, 2011, 10:43:24 am »
Килограмите имат ли някакво отношение към лекарствата или те са важни само при упойката? Защото записаха в досието ми едно тегло, но то е различно сега.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #159 -: Май 31, 2011, 10:56:04 am »
Килограмите имат ли някакво отношение към лекарствата или те са важни само при упойката? Защото записаха в досието ми едно тегло, но то е различно сега.

имат отношение като цяло за общото състояние при всеки, конкретно при лекарствата за стимулация не мисля, за упойката при пункция - да, но пак като почнете ще попълниш информирано съгласие и там има такъв въпрос -"колко  килограма сте"