0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #100 -: Май 26, 2011, 00:01:36 am »
Милички,заповед не се ли удължава само веднъж за 6 месеца? Моята изтичащата е вече удължената.

Да, удължава се еднократно с 6 месеца, но има вратичка - питай доктора и ако се налага той знае какво да направи!
Казвам ти го след като аз бях на ръба и се обмисляше вариант, в който да не си загубя финансирането. Клиниката също има интерес да не си губим парите.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #101 -: Май 26, 2011, 09:01:44 am »
Момичета, имам един такъв въпрос...търсих из форума, но не намерих нищо! След блокаж с Декапетил Депо трябва ли да ми дойде цикъла нормално или ще закъснее или няма да ми дойде? Какво се случва обикновено????
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #102 -: Май 26, 2011, 09:06:06 am »
Ще ти дойде  :) Не се притеснявай ако  менструацията ти да закъснее малко или е по-продължителна като дни, нормално е да случи след блокаж.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #103 -: Май 26, 2011, 09:12:30 am »
Здравейте мацки, аз вчера направих цветната снимка и има голяма разлика от предната от 2007 г. Хидросалпингса отново е на линия;-)))
Сега следва края на юли ( за тогава най-рано успях да запиша час) лапаро, август клиниката сигурно не работи, та оставам за септември;-)
Дай Боже да се стартира вече
Успех на всички ви
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #104 -: Май 26, 2011, 09:16:38 am »
Благодаря Мецани дано така да стане...притеснявам се да не се обърка нещо и пак да НЕ започнем стимулация!  :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #105 -: Май 26, 2011, 09:32:30 am »
Ако не ти дойде МЦ до часа за преглед, прегледа се измества напред  до  след наличие на цикъл и така.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #106 -: Май 26, 2011, 10:59:30 am »
DariD - на мен при поставяне на блокажа ми казаха да отида на прегледа на определената от тях дата, независимо какво се е случило. Акушерките ми казаха, че цикъла може да е по-обилен - да не се шашкам. При мен цикъла закъсня с 3-4 дни и беше супер оскъден. Като отидох на прегледа, лигавицата съответно беше дебеличка и не се хареса на док. - та промърмори нещо от рода, че може да отложим с няколко дни, но първо да видел Е2. Но пък Е2 беше 20 и стартирахме.
Късмет.
Аз този път съм очарована като цяло от организацията (с малки изключения - вчера много здраво ме вбеси една личност, която от край време ми е "любимка" и винаги прави гафове с мен). Не знам дали защото намаляват темповете заради предстоящата конференция, или защото на мен почти всичко ми е ясно като дългогодишен пациент. Но определено смятам, че много неща вече са в ред и добре организирани.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #107 -: Май 26, 2011, 11:21:04 am »
Здравейте мили ,дами!С голям интерес Ви чета,тъй като има-няма и хиляда номерчета ,ще дойде и моя ред.За втори път ще правя инвитро.1-ят път беше в друга клиника.В Малинов ме приеха и сега ще съм там.В края на юни(от 9 до 12 ден на МЦ),се разбрахме с д-р Персенска да идем да пуснем имонологичните и спермограмата.Но като ви чета лееееекичко почвам да се притеснявам,дали ще имат часове за тогава и като получа одобриние от фонда,да не отлагаме мнооого.
Желая на всички много спокоствие(за съжаление аз не мога да се похваля с такова)и на финала мнооого бебоци :bori_007: :bori_012: :bori_008: :bori_002:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #108 -: Май 26, 2011, 11:43:35 am »
daninka80, нямаш място за притеснение :) направи си изследванията, ако трябва ще проведеш терапия, ще огледате нещата с Док. Ние тук пишем моментните си мисли и чувства, затова ти изглежда " нажежено" :lol:, в крайна сметка всяко начало има и край :lol:


Мира, всичко вече ти е ясно и си спокойна :lol:, Имаш цялата ми положителна енергия за късмет  yahoo_17.
За Е2 - моя беше 28 и решиха , че спокойно може да мине конференцията и да почваме.
Чакането и аз не го броя, само една от секретарките все ми опонира като се пазаря за час  :x Аз не оставам в София за стимулации и ако не съм с кола, сменям междуградски и градски автобуси и искам час около обяд за да мога да не каталясам с чакането и за инжекции, да си съкратя престоя в клиниката до 3-4 часа, а не цял ден, а тя все се опитва да ми се прави да важна и аз все да казвам, че пак ще дойда на обяд независимо кога ме пише :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #109 -: Май 26, 2011, 11:45:27 am »
Здравей,daninka80 ! :)
Когато аз трябваше за първи път да правя Имунологични ми казаха да ги пусна след като ми е минала овулацията т.е през втората половина на цикъла .Час за имунологията не ти трябва ,отиваш и чакаш ред.Спермограмата можете да я направите по всяко време стига да има мъжа ти въздържание от 3 до 5 дни ,да не е употребявал алкохол през това време и да не е взимал антибиотици поне 20 дни преди това.Дори и да не успеете да запишете час за Спермограма ,такава няма да ви откажат ако отидете и без час .Ние последните 2 пъти правихме и Спермограма и СДИ тест без час ,само че след 13 часа,сутрин са пункциите и не правят Спермограми .
Успех !
Опс, сега видях че сте нови пациенти на клиниката .По добре ще е ако имате записан час за Спермограма ,да не те подведа .Нас не ни върнаха но ние имаме доста Спермограми правени при тях преди това .
« Последна редакция: Май 26, 2011, 11:49:34 am от malkave6tiza »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #110 -: Май 26, 2011, 12:52:12 pm »
Когато дойде време да им звънкам ще ви кажа.А до тогава ще ви чета с интерес и ще преживявам тревогите и вълненията заедно с вас.
А и да попитам още нещо.Разбрах,че има момичета от Бургас:с какъв превоз ходите.Ние мислим този път с автобуса,но не знам дали има удобни и как изобщо се стига от автогарата до клиниката.Божкеее,ако не е мъжлето да ме ориентира мога да се загубя и в апартамента ни  :oops: :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #111 -: Май 26, 2011, 13:04:48 pm »
Благодаря Тара! И аз стискам палци всичко да е наред и да върви нормално.
Е, то не може всичко да е на 100% наред - ще е много скучно. Но аз гледам по-глобално на нещата вече и се старая дребните неща да не ме дразнят.
Като цяло всичко протече много нормално, а д-р Персенска винаги ми носи спокойствие при всяка среща.
Все пак - много хора сме и не могат да ни угодят за всичко. Всеки има различни претенции и различни очаквания. Аз все гледам да им влизам в положение, че работят като луди. И то при положение, че този път нещо бях изнервена и притеснена с този дълъг протокол и по-силната стимулация. Доста мърморих и сигурно изнервих доста хора с моето мрънкане и хилядите въпроси.

„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    haplata

  • *
  • 20
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #112 -: Май 26, 2011, 13:06:08 pm »
А на мен, като звъннаха да отменят ЦС на 23 май не ми казаха нищо в смисъл за кога евентуално ще се презапише часа  8O И аз, какво да правя сега? Да ги/се/ тровя по телефоните за записване на час ли, или  :(
Няма невъзможни неща :)))
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #113 -: Май 26, 2011, 14:58:42 pm »
Когато дойде време да им звънкам ще ви кажа.А до тогава ще ви чета с интерес и ще преживявам тревогите и вълненията заедно с вас.
А и да попитам още нещо.Разбрах,че има момичета от Бургас:с какъв превоз ходите.Ние мислим този път с автобуса,но не знам дали има удобни и как изобщо се стига от автогарата до клиниката.Божкеее,ако не е мъжлето да ме ориентира мога да се загубя и в апартамента ни  :oops: :lol:
Предполагам,че от Бургас имате мого често автобуси до София.Като слезеш на автогората в София хващаш тролей номер 7 той спира близо до клиниката :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #114 -: Май 26, 2011, 15:07:57 pm »
Не, тролей, трамвай  :wink: Трамвай 7 или от хотел Плиска или Орлов мост се взема автобус 204, той още по-удобно до клиниката спира. Повечето автобуси от Бургас спират и на х-л Плиска.  :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #115 -: Май 26, 2011, 15:18:39 pm »
Благодаря много.Направо сти безценни  :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #116 -: Май 26, 2011, 16:57:44 pm »
Трамвай №4 също ходи, спира близо до пазар Красно село и после около 5мин. пеша и си до клиниката.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #117 -: Май 26, 2011, 18:31:32 pm »
Не, тролей, трамвай  :wink: Трамвай 7 или от хотел Плиска или Орлов мост се взема автобус 204, той още по-удобно до клиниката спира. Повечето автобуси от Бургас спират и на х-л Плиска.  :)
Е объркала съм се

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #118 -: Май 26, 2011, 21:07:19 pm »
Ето че и аз най-после се нареждам на опашката за стимулации и стартиране.
Има ли при вас някоя , при която да са правили преди старт по къс протокол предварителна стимулация с инжекции около 21 ден на предния цикъл , което НЕ Е блокаж?Днес разбрах че така ще стартираме и много се учудих?!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #119 -: Май 27, 2011, 13:47:26 pm »
Момичета , до сега съм ровила ама не намерих нищо. Бях чела някъде,че отсядате в приличен хотел ,когато сте в процедури. Никога не съм се интересувала ,защото съм от София ,но сега ми се налага да се разровя за мои близки.Бихте ли ме упътили къде да търся ,че в гугъла нещо не намирам .Търся хотел в този район , а не- стаи
Извинявам се предварително ,защото знам че доста се е писало ,но нищо не намерих .Може и на лични да ми пишете !