0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #20 -: Май 19, 2011, 09:38:25 am »
И аз го пия след хранене. Иначе ми се гади от него.
Това беше и съвета на др Персенска.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #21 -: Май 19, 2011, 10:23:46 am »
Хайде и аз да се включа тук. Сега се връщам от клиниката след пункция на ЕЦ и няма яйцеклетка  :( Много ми е тъжно, много залагах на този опит.
Дано скоро да стане чудото и всяка една от нас да прегърне своето дете.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #22 -: Май 19, 2011, 11:06:21 am »
Честита нова тема и успех на всички момичета в процедура или в очакване на резултат! yahoo_17
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #23 -: Май 19, 2011, 12:32:45 pm »
На мен ми предстои ЦС на 23 май в 14.00 часа при док Стаменов :? Жената ме записа с упойка, ама аз, не попитах  :oops: каква е тази упойка 8O и нищо друго не ми каза като указания имам напредвид освен да си взема свещички ПРОФИНИД   8O Проблема ми е сега, че тука във Варна в никоя аптека не мога да ги намеря, а и отделно ми искат и рецепта навсякъде  8O Кажете, тези свещички, за какво по-точно се изписват? Не мога ли, да мина и без тях или ...


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #24 -: Май 19, 2011, 12:41:23 pm »
Ако си с упойка няма смисъл да взимаш Профенит. Заместител на Профенита е Тилкотил също свещички и двете за без рецепти. Слага се една свещичка вечер и една сутрин преди манипулацията, това е. Пак казвам мен изобщо не ме боля, а имам две ЦС през годините, но прага на търпимост е различен.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #25 -: Май 19, 2011, 12:49:16 pm »
Къди ти е обяснила всичко.И аз не виждам смисъл от свещичките ако си с упойка.Аз бях без и ме боля зверски, но то си има и обяснение моето, една тръба със сраствания, а имах преди това хидротубация на която ми казаха две проходими тръби.Персенска като видя, че дясната не пропуска се учучди и натисна повечко, за да види дали не са наместили нещо както трябва тогава вече заболя, иначе в началото беше поносимо.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #26 -: Май 19, 2011, 14:02:27 pm »
Записвам се и аз в новата темичка. Дано ни донесе само хубави новини :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #27 -: Май 19, 2011, 15:57:13 pm »
Здравейте, момичета. Някой скоро записвал ли си е час за хистероскопия и за кога горе - долу записват?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #28 -: Май 19, 2011, 16:23:55 pm »
Цоп, записвам се и аз в темичката!
Момичета, остана по-малко от месец до първичния ми преглед ....
Тръпна в очакване ! :)
УСПЕХ!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #29 -: Май 19, 2011, 16:59:54 pm »
Здравейте на всички!
Днес ми беше трансфера. Такова спокойствие ме бе налегнало, че д-р Шефкетова като ми пишеше рецептата и съм сигурна, че попитах от днес ли да пия медрола, ношпа-то и май ми каза от утре, ама сега почват да ме измъчват съмнения дали не трябва да е от деня на трансфера. Някой дали знае? Благодаря
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #30 -: Май 19, 2011, 18:00:57 pm »
И на мен ми казаха от следващия ден да ги пия лекарставата ,от сутринта.Нека и другите момичета си кажат мнението.Успех до края.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #31 -: Май 19, 2011, 18:02:32 pm »
trandolinka,аз съм в лист на чакащи за юни (13-16) и имам твърда дата за началото на юли (6 или 7). За юни бях четвърта по ред и изобщо не се и надявам, но за юли съм ОК. Така беше и при предишната хистероскопия.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #32 -: Май 19, 2011, 18:05:35 pm »
И на мен ми казаха от следващия ден да ги пия лекарставата ,от сутринта.Нека и другите момичета си кажат мнението.Успех до края.

Много ти благодаря, Емилия, успокои ме. Три висши и докторат не ми помагат да не си чувствам главата като празна в такива моменти :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #33 -: Май 19, 2011, 18:48:12 pm »
Благодаря за отговора,Luce.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #34 -: Май 19, 2011, 19:26:06 pm »
Да е честита на всички клиентки на клиниката новата темичка.Нека има много +++ тестчета в нея.
Може ли да ми посочите на кой номер пращате есемеси за резултати от биопсия.Нямам повече нерви да очаквам те да ме потърсят/ вече 39 дни няма отговор/.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #35 -: Май 19, 2011, 21:32:09 pm »
Много полужителни емоции тук и от мен :lol:
Нека има много ++++ тестове  с успешен финал


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #36 -: Май 19, 2011, 21:47:35 pm »
Момичета , тъй като се надявам да ми дойде скоро и да се класирам за старт на стимулация се чудех как протича прегледа на втори ден - първо е прегледа и тогава се пускат хормони  или първо хормони , как се назначават инжекциите .Ще ми е първи опит в Малинов и не знам как се процедира.
Док просто каза да отида на втори ден , пропуснах да питам какво следва.
Успех на всички !нека новата тема се напълни с  :bfp1: :bori_010: :bori_003:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #37 -: Май 19, 2011, 21:59:22 pm »
Топи, и на мен ми е интересно как се постъпва при късия протокол.Аз съм била веднъж в тази клиника по дълъг , но най-вероятно тази година ще съм по къс.Знам само че те викат за начало на втори ден от цикъл.Аз обаче както си кървя за втори ден , нито знам как ще пътувам , нито как ще ме преглеждат.
Дано отговори някое момиче минало по този протокол.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #38 -: Май 19, 2011, 22:06:14 pm »
МОЛЯ, НЕКА КЪДИ ДА СЕ СВЪРЖЕ СЪС СТЕФКА САРАФОВА ПО ТЕЛЕФОНА И ДА СИ ПОГЛЕДНЕ ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ.

АКО ИМАТЕ ТЕЛЕФОНА НА КЪДИ, МОЛЯ, ПРАТЕТЕ ГО НА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ НА StefiZ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #39 -: Май 19, 2011, 22:06:33 pm »
Bogi, можеш още тази вечер да пиеш 2 таблетки но шпа. Медролът е добре да се приема сутрин до 9 часа и то след хранене, защото в противен случай ти остава неприятен вкус в устата.

topi, първо пускаш хормони, след това минаваш на преглед. Инжекциите може да се поставят на обяд или вечер, а може и по 2 пъти на ден, зависи каква стимулация ще ти бъде назначена. От 1-4 ден се поставят инжекциите, на 5-ти ден си на преглед и отново пускаш хормонални изследвания. В зависимост от отговора на организма ти, се променя дозата на лекарствата и/или се добавят нови. След 5-ти от стимулацията започваш да ходиш през ден на преглед и да пускаш хормонални изследвания. И така до деня Х, в който се поставя Прегнил/Овитрел и се назначава пункция.

Момичета, желая ви много късмет и успех! Дано темата се изпълни само с хубави новини  :)