0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #860 -: Юли 07, 2011, 17:04:18 pm »
Момичета, знам че след трансфер не се препоръчва секс, а иначе по време на стимулацията има ли проблем да се прави?
В моята клиника, док изобщо ми беше забранил тези екстри  :wink:

И при мен така, и при всички пациенти на клиниката, още от първия ден на стимулацията.
С мъжа ми дори пихме едновременно антибиотик до пункцията.
Обяснението беше, че целта е да се предотврати инфекция, която да осуети опита.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #861 -: Юли 07, 2011, 21:51:41 pm »
Аничка ,ние с мъжа ми спряхме секса още м.март.В началото на април ми сложиха блокиращата инжекция ,на 18.04 стартирах по дълъг протокол.И да ти кажа свиква се .
После след + теста пак ни беше страх и на всеки преглед все щяхме да питаме док. дали може и все забравяхме .
Сефтето ни след толкова дълъг период на въздържание беше преди една седмица.По наша преценка  :wink:
На въпроса на мъжа ми защо -отговорих че точно преди старта на опита не желая да има изненади -примерно гъбички. :D
Всеки преценя сам за себе си.
Успех ти желая  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ню лов,Дари много съжалявам  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Не губете кураж ,следващия опит ще стане  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #862 -: Юли 07, 2011, 22:56:27 pm »
Благодаря ви за отговора, момичета! Ще го преживеем това с въздържанието, нали е за добро :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #863 -: Юли 07, 2011, 23:20:10 pm »
За Прегнила, естествено че се изписва по схема. Имах назначен на 5 ,10 и 15 ден след трансфер. Направих теста на 15 ден сутринта в деня, в който трябваше да имам прегнил, но теста се оказа - и така и не ми сложиха третата инжекция.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #864 -: Юли 08, 2011, 11:20:03 am »
Да ,Силви и аз така мисля да напрявя. Ти какаъв тест прави ,аз трабва уринарен ,че нашите кръвни ги изпращтат в София и излизат след 2,3 дена .
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #865 -: Юли 08, 2011, 15:49:47 pm »
Момичета здравейте! Отървах се от вливането на имуновенин,но не можах да се размина с Неупогена. Та искам да ви питам Неупоген 375 какво значи,колко единици или какво е,каква цена е?
« Последна редакция: Юли 08, 2011, 16:00:25 pm от pepssi »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #866 -: Юли 08, 2011, 17:11:44 pm »
anichka.bs , ние пък по време на стимулацията изобщо не сме спирали секса, по препоръка на доктора, но след трансфера веднага го спряхме.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #867 -: Юли 08, 2011, 17:14:53 pm »
Момичета, трябва ми телефона на д-р Шефкетова.Ще може ли да ми го изпратите на лични? Благодаря .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #868 -: Юли 08, 2011, 20:46:57 pm »
Момичета здравейте! Отървах се от вливането на имуновенин,но не можах да се размина с Неупогена. Та искам да ви питам Неупоген 375 какво значи,колко единици или какво е,каква цена е?
Пепси цялата инжекция струва 130 лева тя не се поема от фонда и се слага на 5 пъти по-време на стимулацията.Това е лекарство за по-добра успеваемост да се имплантират ембрионите като ти направят трансфера :bighug:Успех

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #869 -: Юли 08, 2011, 20:58:21 pm »
Момичета , днес при преглед ми изписаха дуфастон . Във форума чета за това лекарство и направо лошо ми стана . То вече кво ли не съм пила ,ама поне ми е редовен цикъла , а като чета за жени след прием на дуфастона колко им закъснява и ... :( Така ли е наистина ?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #870 -: Юли 08, 2011, 21:00:21 pm »
От септември започва моята стимулация днес говорих с д-р Шефкетова тя каза да си запиша част за 20ден от цикала някои можели  да ми каже какво предстои тогава че аз бях в друга клиника преди това и там небеше така че нещо се притесних дали съм разбрала правилно ще съм много благодарна ако ми отговорите,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #871 -: Юли 08, 2011, 22:02:27 pm »
Момичета , днес при преглед ми изписаха дуфастон . Във форума чета за това лекарство и направо лошо ми стана . То вече кво ли не съм пила ,ама поне ми е редовен цикъла , а като чета за жени след прием на дуфастона колко им закъснява и ... :( Така ли е наистина ?

Всеки организъм е различен, на мен от Дуфастона цикъла ми е точен на 27 дни или 28, според това кога съм изпила последното хапче. По тази схема - 10 дни по 2 приема се чувствам идеално, иначе преди това като са ми предписвали по 1 хапче 20 дни беше кошмар - гадене, лош вкус в устата, отделно нередовен цикъл. Така че е много индивидуално всичко.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #872 -: Юли 08, 2011, 22:29:41 pm »
Да ,Силви и аз така мисля да напрявя. Ти какаъв тест прави ,аз трабва уринарен ,че нашите кръвни ги изпращтат в София и излизат след 2,3 дена .
Правих кръвен, по-добре е, понеже само с кръвен може да се засече биохимична бременност например в по-ранен стадий.Но ти си наприв уринарен, след като толкова се бави кръвния. Можеш да направиш още един уринарен след първия, например след като минат два дни от първия.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #873 -: Юли 08, 2011, 22:55:20 pm »
От септември започва моята стимулация днес говорих с д-р Шефкетова тя каза да си запиша част за 20ден от цикала някои можели  да ми каже какво предстои тогава че аз бях в друга клиника преди това и там небеше така че нещо се притесних дали съм разбрала правилно ще съм много благодарна ако ми отговорите,

Прави се преглед с УЗИ, ако всичко е наред, ти казват да чакаш за поставяне на блокаж. На прегледа ще ти дадат указания.

ето за протоколите:http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=850&Itemid=21
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #874 -: Юли 09, 2011, 11:27:24 am »
И аз като руми_84 съм на есен с песен.Ще правим стимулирано инсе.Сега почивка :)

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #875 -: Юли 09, 2011, 16:29:09 pm »
Момичета, айде дайте съвет.
Днес се обадих за час в петък (пада ми се 7-ми ден) за д-р Стаменов и дамата ме записа, но каза че докторът е на конгрес и ще ме гледа друг лекар.
После разбрах, че май в събота ще бъде на работа и сега се чудя дали да се обадя и да ми променят часа за събота. Той ми беше казал час за 7 или 8 ден.
Предният път за биопсията по погрешка ми бяха записали час за д-р Персенска и се оказа, че д-р Стаменов иска той да я прави и ме взе преди да започне да преглежда. Чудя се, след като предният път ми е казал, че иска да съм при него, да не би да объркам нещо като си записах час все пак. Така че, помагайте със съвет.
Ако питам мъжа ми, най-много да го оттегча с това, че си задавам твърде много въпроси.
А, и момичета, на естествен цикъл съм.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #876 -: Юли 09, 2011, 16:35:39 pm »
Лично аз ако бях на твое място бих си сменила часа за събота/ако си сигурна,че Стаменов ще се е върнал/.И късмет! :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #877 -: Юли 09, 2011, 17:08:35 pm »
Благодаря, Валери.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #878 -: Юли 09, 2011, 17:27:31 pm »
Преди три дни опитах да запиша час за Д-р Стаменов, но ми казаха че нямам шанс освен за септември!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #879 -: Юли 09, 2011, 17:36:45 pm »
Боги, не се притеснявай, няма голямо значение кой от лекарите ще премери фоликула и лигавицата при стартиращ ЕЦ :wink: Успех  :)