0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #840 -: Юли 06, 2011, 14:24:45 pm »
Момичета, качвате ли килограми по време на стимулация?
Аз, за съжаление качвам. След първия опит изведнъж набъбнах с около 10 кг  :oops: и после грубо по 5 на опит, общо 4 опита - да не смятам, че ме е срам  :oops: Това, което забелязах е, че реално ги качвам след като ми дойде. Тоест по време на самата стимулация и лежането вкъщи дори съм отслабвала 2-3 кг, но след това всичко се връща с мощна сила  :jump12: От два-три месеца съм отслабнала с около 6 кг, а последната ми стимулация беше септември миналата година. Не знам дали най-после огранизма ми не се "пробужда" и опитва да си върне предишната форма. Но като знам, че ме чака нов опит  :? Дано поне после като станат бебетата, нещата да се нормализират.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #841 -: Юли 06, 2011, 16:20:50 pm »
КЪДИ, много благодаря за информацията  :bighug:
Аз нещо си бях втълпила, че са 3м щом са 6м е идеално.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #842 -: Юли 06, 2011, 17:34:21 pm »
Здравейте, момичета. Аз пак да питам - някоя записвала ли се тези дни за стимулация по къс протокол и дали ще записват в близките дни или не? Ако трябва да си запазя час за неделя  дали пак на този телефон става? А на някоя от вас  случвало ли се е да започне стимулация  на 3-ти ден? Може и на лични да ми отговорите. Благодаря предварително.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #843 -: Юли 06, 2011, 17:59:03 pm »
Здравейте, момичета. Аз пак да питам - някоя записвала ли се тези дни за стимулация по къс протокол и дали ще записват в близките дни или не? Ако трябва да си запазя час за неделя  дали пак на този телефон става? А на някоя от вас  случвало ли се е да започне стимулация  на 3-ти ден? Може и на лични да ми отговорите. Благодаря предварително.

Мога да ти отговоря на последния въпрос само - Да , няма проблем да почнеш и от третия ден . Аз почнах така по къс протокол!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #844 -: Юли 06, 2011, 18:13:26 pm »
Благодаря за отговора, Дидомира. Притеснявам се,че няма да мога веднага да реагирам за 2-ри ден и по-вероятно е да мога за 3-ти ден да съм там.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #845 -: Юли 06, 2011, 18:18:15 pm »
Трандолинка аз звъня от час и половина в клиниката- абсурд е да си запазиш час - всички телефони  не реагират.Не вярвам в клиниката да нямаше персонал в 17.00 часа.
Аз съм за къс протокол и трябва да запиша час за петък.
Искрено се надявам утре клиниката и телефоните да заработят.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #846 -: Юли 06, 2011, 18:41:51 pm »
Mole, и аз съм по къс протокол. На мен  момента ми е  някъде докъм края на седмицата също и се притеснявам, ако се наложи да звъня в събота или неделя дали ще успея да се свържа. Дано да заработят телефоните наистина.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #847 -: Юли 06, 2011, 19:23:23 pm »
Днес успях от 4 път да се свържа с клиниката .Беше преди обед.И аз се надявам утре да успеете да се свържете.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #848 -: Юли 06, 2011, 21:03:26 pm »
Момичета, опитвайте по-настоятелно да се свържете. Аз винаги съм успявала, понякога с големи усилия и звънене през 5-10 минути часове понякога, но винаги съм се свързвала в крайна сметка. Просто се въоръжете със спокойствие       
:) След близо 3 години в клиниката поне се научих да бъда търпелива -качество, което определно ми липсваше :)

Trandolinka, и аз съм почвала стимулация на 3-и ден, няма значение дали е 2-ри и или 3-и ден. Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #849 -: Юли 07, 2011, 07:57:39 am »
КЪДИ, много благодаря за информацията  :bighug:
Аз нещо си бях втълпила, че са 3м щом са 6м е идеално.

По принцип в клиниката ги зачитат за период от 6 мeсеца

Иначе, правилно си си втълпила :) - промениха го на 3 месеца да важат, от доста време. Ако ти потрябва официален документ другаде, срока за вирусология е 3 месеца
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 08:07:30 am от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #850 -: Юли 07, 2011, 10:22:55 am »
Тара, много благодаря трябва ми за клиниката. Предстои ни замръзяване на материал от мъжа ми и искат за него вирусология и исках да знам дали ще можем да ги ползваме изследванията при стимулирания ни опит на есен.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #851 -: Юли 07, 2011, 13:24:43 pm »
Момичета,  :( и аз не успях с моя опит на 15-ти ден ЧХГ-0,57! На есен с песен! Някой знае ли кога да чакам цикъл, бях по дълъг протокол и като лекарства пиех Естрофем, Фолиева и Слагах Утрогестан! Кога би трябвало да ми дойде?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #852 -: Юли 07, 2011, 13:28:32 pm »
Момичета,  :( и аз не успях с моя опит на 15-ти ден ЧХГ-0,57! На есен с песен! Някой знае ли кога да чакам цикъл, бях по дълъг протокол и като лекарства пиех Естрофем, Фолиева и Слагах Утрогестан! Кога би трябвало да ми дойде?

Съжалявам за неуспеха ... Дано следващият път е успешен и с хубав финал ;) Иначе при всеки е различно, но някъде между 3 дни и седмица след спиране на вс лекарства следва да ти дойде, при някои момичета е и по-дълъг този срок.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #853 -: Юли 07, 2011, 13:38:46 pm »
Момичета, знам че след трансфер не се препоръчва секс, а иначе по време на стимулацията има ли проблем да се прави?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #854 -: Юли 07, 2011, 13:41:36 pm »
Дари,много съжалявам,толкова силно ти стисках палци.Здраве да е,наесен всички ще пеем в хор. :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #855 -: Юли 07, 2011, 13:50:25 pm »
еххх....Дари... ще се съберем пак, за жалост

Аз от понеделник спрях лекарствата и вчера следобед ме стиснаха болки и прокървих.
Значи 3 дни някъде. Страшни болки имах и си сложих 1профинед свещичка - много облекчава. Ще запиша днес за първи ден, че чак снощи късно тръгна както трябва.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #856 -: Юли 07, 2011, 13:57:58 pm »
Момичета, знам че след трансфер не се препоръчва секс, а иначе по време на стимулацията има ли проблем да се прави?

Не мисля , че има проблем ,стига да не те боли.Но внимавай все пак ,че яйчниците са доста подути от хормоните !
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #857 -: Юли 07, 2011, 14:11:00 pm »
Вили, за жалост ще се гледаме в клиниката за нови процедури...ама няма начин!
Ти беше със същите лекарства като мен, значи вероятно и аз до три дни ще цъфна!
Другата седмица чак съм на преглед за коментар...с часовете пак има голям зор!  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #858 -: Юли 07, 2011, 14:17:09 pm »
Здравейте, предстой ми за първи път инсеминация. Казаха ми,че ще ме стимулират с инжекции. Въпросът ми е знаете ли каква е цената на тези инжекции и колко дни се бият? Предварително благодаря за отговора.
 
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #859 -: Юли 07, 2011, 14:19:10 pm »
Момичета, знам че след трансфер не се препоръчва секс, а иначе по време на стимулацията има ли проблем да се прави?

В моята клиника, док изобщо ми беше забранил тези екстри  :wink:

 tina799 инжекциите може да са Меногон, Пурегон или други в зависимост от това, каква ще е стимулацията при теб ...
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 14:51:51 pm от dess_dess »