0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #80 -: Май 23, 2011, 19:03:39 pm »
Днес си записах час за блокаж за 9 юни-последния ми шанс да стартирам опит по фонда. Ако и тогава нещо се случи и не мога да започна,лягам пред клиниката и умирам!!! osi_7
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #81 -: Май 23, 2011, 22:23:17 pm »
Даниелка, ако и другият пропуснем, отиваме за есен, нали се сещаш. Това вече ми идва малко в повече на психиката! Ама няма да се оплаквам, защото ми е още по-трудно да си представя как издържат момичетата с изтичащи заповеди...
Продължаваме така: пий хапчета и повръщай  :?

 :good_post:До есен и мойта дори ще е изтекла.Да така е ще пием хапчетата и това е дано поне имаме късмет
pepssi :good_post: уби ме то остава и да се тръшнем пред клиниката.Ще направим задръстване на булеварда mf_bounce8

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #82 -: Май 23, 2011, 22:43:41 pm »
В отчаянието си човек е способен на всичко! :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #83 -: Май 23, 2011, 23:02:01 pm »
Наистина ли и тримата няма да ги има?! Много напечено взе да става.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #84 -: Май 25, 2011, 10:36:05 am »
Момичета, аз днес имам час за цв.снимка в 15 ч. Ще видим дали ще се осъществи;-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #85 -: Май 25, 2011, 12:36:40 pm »
Да кажеш после как е минало, желая ти добра проходимост :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #86 -: Май 25, 2011, 15:51:50 pm »
момичета, предполагам това ще е интересно на всички:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3839351
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #87 -: Май 25, 2011, 19:50:03 pm »
Здравейте момичета! Днес бях в клиниката и д-р Персенска каза да отида на втория ден от цикъла. Бихте ли ми казали кой ден да смятам като втори като първия имам само зацапване  :oops:. Извинявайте за глупавия въпрос.И кога да си направя изследванията за СПИН, васерман и хепатит. 
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #88 -: Май 25, 2011, 20:08:03 pm »
Bebo4ka87, на мен д-р Стаменов ми е казвал да броя за първи денят, в който си имам истинско кървене, а не само зацапване. Иначе във форумите тук съм чела, че момичетата казват, че ако ти дойде до 14 часа го броиш за първи ден,  а ако ти дойде след 14 часа то тогава броиш следващият ден за първи. Иначе СПИН, хепатит и т.н. аз лично ги пускам след като ми стартира стимулацията заедно с хормоните, които назначават, за да не ме бодат два пъти, че съм много зле с вените. А и СПИН и хепатит важат 6 месеца, така че ако си ги пускала скоро няма смисъл да ги правиш. Акушерките ще ти обяснят всичко на първата инжекция. Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #89 -: Май 25, 2011, 20:32:03 pm »
Благодаря за бързия отговор. Успех на всички. Аз като видя д-р Персенска и си глътвам езика и забравям за всички въпроси. Викаме на втория ден от цикъла и каза че започваме, но не я попитах нищо и ще има да задавам много въпроси.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #90 -: Май 25, 2011, 20:34:42 pm »
здравейте и от мен
мен ми предстои инвитро следващия месец
Успех на всички!!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #91 -: Май 25, 2011, 21:22:40 pm »
Тогава защо отказват часове,още повече,че заповеди изтичат и си губим правото на шанс не по наша вина?! Това е абсурдно!!!

Пепс - говори с д-р Стаменов веднага, чудя се защо не си го направила. От неговата уста съм чула думите , че може да се удължава и над тези 6+6 = 12 месеца, само , че не се казва удължаване , а нещо друго.

Колко пъти да пиша, че д-р Шефкетова не взима никакви решения, за нищо! Д-р Стаменов търсете за всички проблеми, особено касаещи сроковете на Фонда.


Аз изненадващо се наложи да остана в София по дамска чанта от петък до днес, защото се налагало да ме подготвят за стимулацията с 5 инжекции, които се бият по 1 на ден и не се дават за вкъщи. Добре, че имам братовчеди и у тях за късмет съм оставила торбичка с тоалетни принадлежности и пижама.
Изпънаха ми се нервите, но оцелях...


Огорчена съм от реда за поставяне на инжекции. Той е унизителен и кошмарен за пациентките!

Чака се акушерка, която идва около 12.30ч. и нито минута по -рано няма кой да ти направи боц, макар д-р Стаменов любезно да обяснява, че инжекции се слагат когато на нас ни е удобно... Царя дава, но пъдаря - не!
Днес се примолих,малко по-рано, за да си пътувам с по-удобния влак, но ...никаква отзивчивост от персонала. Хиляди левове харчим в клиниката и накрая за една инжекция, 30 секунди работа , да няма кой да ми я сложи в 11.30 вместо в 12.30ч... думи нямам просто...То не може за всяко нещо да се търчи при доктора, това го разбирам и претърпявам, но не е човешко и  е унизително 20 жени да се бутаме за номерче пред регистратурата и после в коридорчето...



пп. Моля слабото симпатично момиче, което ме назова по име пред кабинета на 1-ви етаж да ми пише на лс. Извинявам се , че бях притеснена и не и обърнах внимание, след това я потърсих , но не я видях повече.
« Последна редакция: Май 25, 2011, 21:44:56 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #92 -: Май 25, 2011, 22:08:20 pm »
New Love, съжалявам, че се е наложило така непридвидено да останеш в София, нормално да се изнервиш. Че се чака  за инжекции-чака се, но няма такова нещо, че инжекции се бият, когато на нас ни е удобно. Затова си има график, който е залепен на вратата. На мен поне д-р Стаменов винаги ми е казвал, че си има разписание за инжекциите и че започват не по-рано от 12.30 ч. А и е логично да си има определени часове, иначе ще настъпи тотален хаос. По-добре такъ ред, отколкото лиспата на организация. На мен са ми поставяли инцидентно инжекции и в други часове, когато ми се е налагало по някава причина и никога не съм имала проблем с персонала. Явно са били заети точно когато си питала или такъв момент си улучила. А относно въпросите за фонда, то най-добре да се пита Силвия. Понякога изглежда неотзивчива, но винаги в крайна сметка помага и си свършва работата. Че е лудница в клиниката, лудница е, но няма как да не бъде с толкова пациенти. И аз съм се ядосвала и изнервяла, но щом сме си избрали тези лекари и тази клиника, то трябва да бъдем толерантни и към тях и усилията, които полагат, за да помогнат на всички нас. Пожелвам ти успех, не се нервирай излишно, важно е накрая всяка от нас да си има поне по едно сладко бебе :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #93 -: Май 25, 2011, 22:11:13 pm »
 New Love благодаря ти за съвета,но вече е късно да започвам къс протокол,днес ми е 5 ден от цикъла. Е,не ми остава нищо друго освен да слагам блокажа на 20 ден и да се Моля най-накрая да започна,че вече това ми е последен шанс. :?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #94 -: Май 25, 2011, 22:28:33 pm »
pepssi, в крайна сметка като отидеш за блокаж, може да решат да ти удължат заповедта, зависи мнението на докторите за протокола, ти пак питай.


New love, за инжекциите както ти е казала Ива - настрой се за търпение, особено ако имаш преглед и хормони и трябва да чакаш файла от докторите. Когато се видяхме онзи ден, минах на преглед в 11:00, файла ми беше готов в 13:30, имаше нещо за доуточняване и минаха още 40 минути, и в 14:10 бях готова.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #95 -: Май 25, 2011, 22:35:23 pm »
Милички,заповед не се ли удължава само веднъж за 6 месеца? Моята изтичащата е вече удължената.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #96 -: Май 25, 2011, 23:12:53 pm »
New Love и да се ядосваш файда няма.Търпение голямо и това е.И на мен ми е писвало много пъти,но както казва iva17 ние сме си избрали тази клиника.Най-вече секретарките са много на голямо на какво от горе незнам.На другите от екипа евала на всички страхотни са :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #97 -: Май 25, 2011, 23:34:08 pm »
Файла си беше 5 дена долу, нямах прегледи, нямах нищо...и изрично съм питала доктора, не пиша празни работи и ставаше въпрос за последния ми ден, свързано с пътуване и т.н. Знаех , че при такива случаи се отзовават , ама явно не и за мен, а за стари пушки...айде , казах си тежината, повече няма да църкам - изкъпах се царски, преоблякох се и света е малко по -розов.

Както ми каза д-р Стаменов - "Силвия и тя много знае" -коментирайте си го сами. И който има нужда от сега нататък да тича при доктора, пак потретям и спирам, кой разбрал разбрал.

И да си кажа нещо , което ми се случи във влака - една мама в желанието си да слезе с багаж и деца по най-бързия начин ми бутна в ръцете един 6месечен Бонбон...пухкав, мекичък, ухаещ на шампоан "Па-па" и стискащ всичко , което му попадне... Едвам го подадох на вратата... За секунда се улових, че обмислям отвличане... Дано ми е на късмет и на кадем... Боже, няма такова щастие...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #98 -: Май 25, 2011, 23:43:57 pm »
Видя ли, Ню ловче! Ако беше хванала по-ранния влак нямаше да нагушкаш бебо!  :cuddle:
Аз днес съм в прилично настроение! Ходихме на Горни воден за коланче и златна ябълка и ми е някак по-спокойно! Премина ми първоначалният шок от това че и този месец ще изпусна! Изобщо не ми се срещат нещата май. Чувствам се малко като човек втора ръка в клиниката. Като натрапник малко! Дано поне юли да не пропусна... Ще си мине почти година в мотане иначе, което е жалко... Ех, пак си развалих настроението  :oops:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #99 -: Май 25, 2011, 23:48:03 pm »
"една мама в желанието си да слезе с багаж и деца по най-бързия начин ми бутна в ръцете един 6месечен Бонбон...пухкав, мекичък, ухаещ на шампоан "Па-па" и стискащ всичко , което му попадне... Едвам го подадох на вратата... За секунда се улових, че обмислям отвличане... Дано ми е на късмет и на кадем... Боже, няма такова щастие..."

Ааа на хубаво е това да знаеш New Love. Успех ти желая от сърце.