0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #780 -: Юли 02, 2011, 14:11:16 pm »
Даниелска - да се приберете и да сте заедно тяло в тяло цели 9 месеца.

Теди - благодаря! Добре, че ей сега мама каза , че си дава картата и каквото има да го харчим - олекна ми. Останах без заплата за юни и го закъсахме.
Ню Лове, пожелавам ти най- положителният тест за бременост утре, моля се да си бременна и да си износиш бебетат до край, стикам палци да пишеш като се върнеш от София! :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #781 -: Юли 02, 2011, 14:54:28 pm »
Кръвният тест струва 18лв. Успех!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #782 -: Юли 02, 2011, 14:58:07 pm »
Даниелска - да се приберете и да сте заедно тяло в тяло цели 9 месеца.

Теди - благодаря! Добре, че ей сега мама каза , че си дава картата и каквото има да го харчим - олекна ми. Останах без заплата за юни и го закъсахме.

Ох, да са ни живи и здрави мамите! И моята здраво ни спонсорира, без нея не можем да се оправим с парите. Мен и от работа ме изритаха заради отсъствията...
Вили, от вчера си мисля за теб! Чакаме те да се похвалиш!
Даниелка, късмет и на теб!  

Милички, аз също вчера успях да започна стимулация за инсеминация! Всичко се разви много бързо и беше неочакван късмет за мен. На 7ми юли съм на преглед след инжекциите. Да ви питам, някоя от вас ако е минала през стимулирана инсеминация, дали ще ме оставят в София направо като отида в четвъртък. Тогава ще ми е 9ти ден от цикъла. Чудя се да вземам ли багаж, да не вземам ли... Помагайте!!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #783 -: Юли 02, 2011, 18:46:20 pm »

Милички, аз също вчера успях да започна стимулация за инсеминация! Всичко се разви много бързо и беше неочакван късмет за мен. На 7ми юли съм на преглед след инжекциите. Да ви питам, някоя от вас ако е минала през стимулирана инсеминация, дали ще ме оставят в София направо като отида в четвъртък. Тогава ще ми е 9ти ден от цикъла. Чудя се да вземам ли багаж, да не вземам ли... Помагайте!!!


Моите спомени са, че е около 15-тия ден. Но според мен си е строго индивидуално, тъй като ти следят фоликулите как нарастват. Когато лекарите преценят, ще ти назначат един прегнил и на следващия ден ще ти направят инсеминацията. После лежиш малко и си свободна да си ходиш.
Но съветът ми е да питаш лекаря си. Може и СМС да пратиш. Или пък секретарките - те ще питат лекаря ти и после ще могат да ти кажат на теб. Успех! Дано се получи с инсеминация, че е най-леко.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #784 -: Юли 02, 2011, 18:53:33 pm »
За Инсе-то всичко е строго индивидуално, при мен се оказа, че на 12-ти ден ми се спука фоликула.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #785 -: Юли 03, 2011, 10:39:46 am »
Вили, миличка  :bighug:, стискам палци да се похвалиш-дано Бог е с теб! :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #786 -: Юли 03, 2011, 12:38:01 pm »
Вили, хайде! Идвай се и се похвали, моля ти се! Чакам с нетърпение да видя бременен резултат от теб!  :bighug: :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #787 -: Юли 03, 2011, 17:03:30 pm »
Цял ден си мисля за нашите момичета, Дари, Перличка и Ловчето, дано всичко е прекрасно при тях и си имат скоро мнооого положителен тест.Чакам днес New Love да се похвали с най-положителния тест.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #788 -: Юли 03, 2011, 17:41:38 pm »
Маги,благодаря ти,че ме мислиш,но на този етап при мен нещата приключиха.Нито една от яйцеклетките не се разви.В края на месеца имам час при док и ще видим как ще продължим нататък.Стискам палци на другите момичета и вярвам,че и моето щастие наближава.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #789 -: Юли 03, 2011, 17:43:32 pm »
Перличка, искрено съжалявам да го чуя.Дано с док намерите добро решение и следващия опит е твоя  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #790 -: Юли 03, 2011, 18:06:17 pm »
Перличка съжалявам мила :bighug:
НюЛов чакаме те с хубави новини :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз днес си прибрах трите бебета на топличко и сега ще чакам вече датата на теста :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #791 -: Юли 03, 2011, 18:51:29 pm »
За хубави новини ще почакаме още....Тестът е отрицателен. Имало е имплантация за малко ,но... Аз обвинявам моимата , с която не успяхме да се преборим, а д-р Стаменов смята , че килограмите ми имат вина. Ще видим, на есен с песен. Важното , е че имам 3 замръзени.
Направих си план - посещение при проф. Горчев и атака на миомата, преглед и при ендокринолога ми д-р Тодорова и подхващане на диетичния режим, който спазвах
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #792 -: Юли 03, 2011, 18:59:20 pm »
Съжалявам  :bighug: :bighug: :bighug: когато решиш да идваш към Плевен или ти трябва помощ тук аз съм насреща, мога да помагам.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #793 -: Юли 03, 2011, 19:11:11 pm »
Вили,очаквах с нетърпение да чуя хубавата новина,много съжалявам :bighug: :bighug: :bighug:Радвам се,че гледаш положително,поздравления за графика,смело напред.Знаеш,че съм с теб.Наесен ще пеем заедно.Чакаме Дари да ни зарадва.Даниелка(адашка),много силно стиснати палци и за теб.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #794 -: Юли 03, 2011, 19:23:49 pm »
New Love  osi_8 много съжалявам. Уффф така ми се искаше да отворя днес форума и да видя най-хубавата новина от теб!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #795 -: Юли 03, 2011, 19:37:16 pm »
И аз исках да ви зарадвам, но при мен не стават така нещата - веднага и от раз.
Ще стане, аз знам, но трябва още по-силно да го поискам и да действам.
Не се плаша от нищо вече. Ако професора каже коремна операция само ще го попитам - кога?!? Съжалявам, че го усуквах и отлагах...но такава съм си аз...първо главата няколко пъти в стената и после тръгвам в пътя...

Ще почакам още десетина дни и ще прозвъня на момичетата, чиито телефони събрах по време на стимулацията ми -дано има на кого да се зарадваме, дано!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #796 -: Юли 03, 2011, 19:47:35 pm »
New Love само напред и естествено че ще стане, просто е въпрос на време!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #797 -: Юли 03, 2011, 19:51:03 pm »
Съжалявам Ню Лове, наистина вярвах, че ще си бременна, толкова бях сигурна, че сега ми се плаче...сякаш на мен ми се е случило....!Много ми е мъчно! :balk_145:За известно време, ще ви оставя момичета!Успех ви пожелавам!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #798 -: Юли 03, 2011, 20:51:15 pm »
Ню Лов - много съжалявам. Аз не бях сигурна в твоя успех, но пък ти го желаех от сърцеи изключително много съжалявам, че се оказах лош пророк. Кофти са тези миоми. Между другото и моя последния трансфер беше при новопоявила се вътрешна миома. И за съжаление резултата е същия. Ако знаех, че имам такава, вероятно нямаше да дам да го направят, а да замразят всичко. Но понеже имам и външна - та стана объркано при мени не се сетих за какво става въпрос на време.
И аз мисля за Плевен. Но сега първо малко почивка, евентуално море. Ще дам възможност на организма да се изчисти от хормоните и миомите малко да спаднат.
А за диета - предприела съм нещо интересно. Пиши ми ако искаш - ще те светна на лични!!!
Ще успеем - няма да се даваме!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #799 -: Юли 03, 2011, 20:52:00 pm »
Ню Лов, :bighug:. И ние скоро ще видим  :bfp:. Само още малко търпение.

Аз имам записан час за генетик утре за 18,50ч. Притеснявам се, че лабораторията в клиниката работи до 18ч. и това автоматично ще означава, че ще трябва да дадем кръвта на следващия ден? При някой получавало ли се е така? Някой минал през генетични изследвания ако може да даде малко инфо? Благодаря :D

[/url]