0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #720 -: Юни 28, 2011, 16:18:42 pm »
Здравейте момичета в четвъртък съм на пункция.Да видим какви :egg: ще ги излюпя.Днес док Стаменов каза,че ще е в сряда,но като отидох при сестрата за инжекцийте :needleani: каза аааааа искаш да се отървеш от нас ама няма док каза утре пак хормони да следим,че Е2 било малко 790 а трябвало да е над 1000.
Хайде стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за тези който чакат да видят двете чертички :bfp:
и аз съм на пункция в четвъртък от 08 4аса 
Стели и на мен ми казаха в 8.00 часа.Значи ще сме двечките.На третия етаж ще се видим

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #721 -: Юни 28, 2011, 18:04:46 pm »
За колко време излиза кръвен тест за бременност в клиниката?

Мъжо се оказва не толкова свободен и времето ще ни е проблем, та ми се щеше да съм наясно колко ще ми отнеме престоят. По всяка вероятност ще сме там в неделя, точно на 15-тия ден от трансфера.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #722 -: Юни 28, 2011, 18:12:13 pm »
New Love имало дни в които клиниката нямало да работи, така че питай най-добре секретарките дали в неделя ще работят,иначе за тест-а не знам.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #723 -: Юни 28, 2011, 18:17:49 pm »
Излиза за 2 часа, но няма да ти кажат резултата на регистратурата - ще го пратят на лекаря, който преглежда в момента, влизаш вътре (без час) и го обсъждате. Успех!

 
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 18:19:38 pm от Zai »

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #724 -: Юни 28, 2011, 18:52:00 pm »
За колко време излиза кръвен тест за бременност в клиниката?

Мъжо се оказва не толкова свободен и времето ще ни е проблем, та ми се щеше да съм наясно колко ще ми отнеме престоят. По всяка вероятност ще сме там в неделя, точно на 15-тия ден от трансфера.
Работи ли лабораторията в Неделя, нещо имам спомен, че не, но не съм сигурна ?
Успех Вили!Сигурна съм, че тестът е много, много положителен !!! :balk_21:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #725 -: Юни 28, 2011, 19:07:26 pm »
New Love,извинете че ви нахлувам в темичката,искам да те попитам на мен ми предстои операция при професор ГОРЧЕВ,за миома в понеделник,какъе е този робот ДА ВИНЧИ,ако знаеш повече да ми разясниш,безкръвна ли е???и аз имам неуспешен опит ИКСИ и инсеминаций няколко,отидох при професора и той е категоричен че миома не е голяма но зависи къде е разположена,и при стимилацийй обикновенно нараства и в повечето случи опита се обрича на неуспех,това ми каза.Успех момичета стискам палци на всички!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #726 -: Юни 28, 2011, 19:11:19 pm »
New Love,извинете че ви нахлувам в темичката,искам да те попитам на мен ми предстои операция при професор ГОРЧЕВ,за миома в понеделник,какъе е този робот ДА ВИНЧИ,ако знаеш повече да ми разясниш,безкръвна ли е???и аз имам неуспешен опит ИКСИ и инсеминаций няколко,отидох при професора и той е категоричен че миома не е голяма но зависи къде е разположена,и при стимилацийй обикновенно нараства и в повечето случи опита се обрича на неуспех,това ми каза.Успех момичета стискам палци на всички!!!
Ето едно клипче, на мен ми беше интересно да го гледам: http://vbox7.com/play:6c8982e6 , а Вили ще се включи да ти отговори по-обстойно предполагам!Успех ти желая!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #727 -: Юни 28, 2011, 19:30:02 pm »
Вили, лабораторията работи в неделя, и аз моят тест го правих в неделя, и то следобед. Резултатът може да излезе и за по-малко от час, зависи колко работа има е и с каква стойност е. Казаха ми, че за тези с ЧХГ повече 1000 трябва повечко време. Пожелавам ти твоят да е такъв :) На мен лично винаги са ми казвали резултата в лабораторията. Аз да ти кажа, че когато за кратко бях бременна, много ми се пишкаше и се будех през нощта, за да ходя до тоалетна. Така че надявам се при теб това също да е симптом, но не за кратко, а за 9 месеца :) А, и като бях бременна имах сънувах "приключения", както ги наричаш ти :) Но това ми се случва и като съм в стимулация, така че не мога да го опредля категорично като симптом :) А и май само при нас с теб се изявява този "страничен ефект" :)

Тара, знам, че вероятността е малка резултатът да е различен след 5 дена, но все пак имай малко вяра, не спирай лекарствата и пусни пак тест след няколко дни. Толкова дълго се борим и чакаме, не се предавай за още 5 дни, почакай, пък каквото Господ е рекъл.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #728 -: Юни 28, 2011, 19:43:13 pm »
Лилия13, пратих ти на ЛС записките ми по въпроса от New Love, че много дълго излезе. Проверих и коригирах някои линкове и икономисах някои самоопределения,  :wink:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #729 -: Юни 28, 2011, 20:53:59 pm »
Тара - много съжалявам. Радвам се, че се държиш и приемаш гадните факти така. Искам да ти кажа нещо, но ти си го знаеш - заслужаваме да успеем и ще успеем. Просто явно на нас "по-лудичките" повечко време ни трябва. 
Иначе и аз съм привърженик на ранните тестове (не подстрекавам никой към такива), но аз съм доста непослушна. Правя на 11-ти ден и смятам, че показва точно. Вярно - хваща доста биохимични, които ни карат да дивеем, но аз примерно предпочитам да знам, че е станало нещо поне за малко, отколкото на 17-ти ден да видя нулите!! Ако се налага - повтарям на 48 часа колкото пъти е нужно и спирам лековете овреме.
Вили - продължавам да ти стискам палци. Дано това ходене до тоалетна е добър признак, макар че може да се дължи на медрола - аз от него доста притичвах до тоалетната, ама не чак толкова много. Тъй че много ме обнадеждава тази информация.
Спазвай си указанието за кръвен на 15-ти ден. Само не прави уринарни!
Късмет на всички! Дано има повече летни положителни тестчета!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #730 -: Юни 28, 2011, 21:14:25 pm »
И аз се моля за мнооого летни положителни тестчета и много пролетни бебета :bori_007: :bori_004: :bori_002: :bori_003: :bori_010: :bori_003:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #731 -: Юни 28, 2011, 22:18:37 pm »
Здравейте момичета в четвъртък съм на пункция.Да видим какви :egg: ще ги излюпя.Днес док Стаменов каза,че ще е в сряда,но като отидох при сестрата за инжекцийте :needleani: каза аааааа искаш да се отървеш от нас ама няма док каза утре пак хормони да следим,че Е2 било малко 790 а трябвало да е над 1000.
Хайде стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за тези който чакат да видят двете чертички :bfp:
и аз съм на пункция в четвъртък от 08 4аса 
Стели и на мен ми казаха в 8.00 часа.Значи ще сме двечките.На третия етаж ще се видим

ами на мен ми казаха да 4акам на 4етвъртия етаж  :ask: интересно
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #732 -: Юни 28, 2011, 22:24:49 pm »
моми4ета, много се притеснявам за пункцията  :balk_144:
Този месец решихме да пробваме на ЕЦ инвитро ама май няма дя се получи нищо  :(
офффффффффф незнам кво да мисля
и тази пункция се притеснявам, защото ми е за първи път
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #733 -: Юни 28, 2011, 22:43:17 pm »
stenliangelova не се притеснявай.Казали са ти на четвъртия етаж, защото първо ще те прегледат да видят там ли е фоликула, да не би да се е спукал и ако е там слизаш на 3-тия етаж.Пункцията не е изобщо болезнена, слагат ти абокат и докато се усетиш си заспала вече :) и като се събудиш, нищо ти няма, изчакваш да ти влеят 2-3 системи и се качваш да ти кажат резултата от пункцията.Спокойно, изобщо не е страшна! Успех!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #734 -: Юни 28, 2011, 22:46:56 pm »
моми4ета, много се притеснявам за пункцията  :balk_144:
Този месец решихме да пробваме на ЕЦ инвитро ама май няма дя се получи нищо  :(
офффффффффф незнам кво да мисля
и тази пункция се притеснявам, защото ми е за първи път

Не отписвай нищо,че ще те osi_6 osi_6 osi_6И няма от какво да се притесняваш от пункцията тя си е с упойка и нищо не усещаш.А защо пък на 4 етаж са ти казали нещо немога да си обясня :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #735 -: Юни 28, 2011, 22:48:54 pm »
мерси за успокоението  :) дано да не се е спуснал, 4е като го 4акаме да се спуска не се спуска сега може да се е спуснал защото не трябва  :lol:
много мрънкам
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #736 -: Юни 28, 2011, 22:50:17 pm »
мерси за успокоението  :) дано да не се е спуснал, 4е като го 4акаме да се спуска не се спуска сега може да се е спуснал защото не трябва  :lol:
много мрънкам

ами явно ще ме прегледат първо за това така си мисля :ask:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #737 -: Юни 28, 2011, 22:55:41 pm »
stenliangelova,danielska_81 тези които са със стимулация отиват директно на 3-тия етаж,защото те имат повече от един два фоликула и се очаква да не са се спукали, а и са стимулирани, което помага за непукането им по-рано.Тези момичета, които са на естествен цикъл първо минават през 4-тия етаж за преглед и след това на 3-тия, ако не се е пукнал фоликула.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #738 -: Юни 29, 2011, 08:57:13 am »
Хайде, първа за добро утро с недобри новини; вчера 10-ти ден, кръвен - отрицателен.
И Виле, все ми се чудиш защо все се хиля :), ами няма как друго, сега успокоявам мъжа :o, както обичам да  се шегувам - аз съм кошче за душевни отпадъци :)
Спирането на лекарствата , не смятам да им се връзвам на докторите как било рано, само, че съпружеското тяло не мога да се бреборя, и ще изтрая още 2-3 дни.
Снощи се почерпих с биричка, от днес почвам тренировки - няма за кога.

Най-лошото е, че знам, че, вече ще сме на принципа на повторението и случайността :lol:  Остава ми само да повторя една ЦС макар, че са категорични, че нямам проблем. Спермограмата  като ги сравних, видях, че всъщност има трикратно увеличение, ама вече все тая....
Много дълго стана, това не ми е дневник :lol:, а, не смятам да си правя такъв, имам си тефтер :lol:

Чакам някой, да напише неоспоримо високо ЧХГ, най-вече Вили, ти :D

Вили, ще ти се обадя по някое време, снощи имаше неподходящи екземпляри, и нямаше къде да мръдна

Сетих се още нещо, ако някой има телефон на Силвия да ми го драсне на лични. Ще се опитам да я предумам, ако е в настроение да ми изпрати формуляри по куриер, да не се разкарвам или ако се съгласи ще пратя друг да ги вземе -Таничка :) - тя си знае коя е :), само дето ще прочете тук, че смятам да я ангажирам :)


Тара, моля те не спирай лекарствата, поне не и до кръвен тест на 15-17-ти ден. Миналата година, когато забременях на 12-тия ден ЧХГ-то ми бе едва 36.6, така че не бързай да отписваш нещата.
Аз днес ще ходя в клиниката за биопсия, смятам да мина и през Силвия, ти ми имаш номера, ако искаш звънни, ако мога да помогна с нещо.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #739 -: Юни 29, 2011, 09:04:23 am »
Лилия , щом ти е насрочена операция при професора, значи си била на преглед при него и сте обсъдили начина за преборването и. какъв вид операция ще ти направи?

Робота се намира в градската болница, в отделението по онкогинекология, на което началник е проф. Горчев. Там операциите към септември 2009г ставаха след преглед в кабинета в частната клиника "СВ. Марина". Там с докторите се уточняваше къде и какво ще се прави.Ти си решаваш къде искаш - в държавното или в частното заведение. В онкото се плащаше за избор на екип - за професора около 400лв, за доцента около 300лв , направление за хоспитализация по ЗК и за леглото. Разликата в цената между държ. и частн. болница беше 1000лв. Като поне за мен бедната обстановка в градската болница се компенсира с наличието на робота. В "См. Марина" си е обикновен лапароскоп.

Робота оперира лапароскопски. С няколко дупки на стомаха. Води се безкръвно. Възстановяваш се за 10-тина дни. На крака си още на другата сутрин и те изписват. Робота оперира лапароскопски , такива състояния, за които всички останали хирурзи казват, че е нужна стандартна коремна операция.
Аз съм доста пълна в стомаха и като обикалях по прегледи тук и там обикновените гинеколози не можеха да повярват, че съм оперирана лапароскопски, чудеха се...

Това е в общи линии, питай ако има още нещо и ти желая успех!
Не се бой, професора е чудесен и много слънчев човек, само малко не му се разбира какво говори, но ти го карай да ти повтаря.
« Последна редакция: Юни 29, 2011, 09:07:42 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306