0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #60 -: Май 22, 2011, 13:45:49 pm »
От 30 май до 5 юни докторите ще бъдат на семинар. Сега говорих със секретарките.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #61 -: Май 22, 2011, 13:49:47 pm »
...Но мисълта ми е след като на 16 юни ми изтича заповедта,а сложа блокажа на 9 юни ще се впиша ли в срока?

да, блокажа се води за начало, така че не изпускаш срока

а, предния път по какъв протокол беше, че нали ги редуват?!

и това с конгреса хич не ме радва...
« Последна редакция: Май 22, 2011, 13:55:48 pm от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #62 -: Май 22, 2011, 13:50:43 pm »
pepssi, ще се впишеш в срока, слагането на блокажа се води начало на опита. Тогава подписваш и първите документи за фонда.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #63 -: Май 22, 2011, 14:15:54 pm »
Благодаря ви милички,толкова сте отзивчиви!!! Предния път пак бях по дълъг протокол,но извадихме само 3 яйцеклетки,а уж бяха 7 на прегледите. Сега щях да съм по къс,но гледайте какво стана,по неволя пак явно ще съм по дълъг. А така бях се настроила,че ще започвамееее! Вече много отлагаме,дано поне е за добро. :balk_145:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #64 -: Май 22, 2011, 16:44:28 pm »
"От 30 май до 5 юни докторите ще бъдат на семинар. Сега говорих със секретарките."
Стана тя, аз пък имам час за 31ви май, дали да се обадя и да презапиша или да чакам да ми се обадят?


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #65 -: Май 22, 2011, 16:47:01 pm »
"От 30 май до 5 юни докторите ще бъдат на семинар. Сега говорих със секретарките."
Стана тя, аз пък имам час за 31ви май, дали да се обадя и да презапиша или да чакам да ми се обадят?
Зина,по-добре се обади сега на секретарките за друг час,че току виж после нямат часове. Пиши после като разбереш за да знаем за кога записват.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #66 -: Май 22, 2011, 17:32:32 pm »
Момичета имам спешно питане знаете ли до колко часа работят секретарките за часове.Дойде ми и трябва да си запиша час за започване на стимулация,но никой не вдига.Ами като ги няма докторите кой ще прави прегледи на другите момичета.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #67 -: Май 22, 2011, 18:14:03 pm »
Секретарките май са до 18.00ч.Колкото до прегледите най-вероятно ще остане някой доктор,но само за прегледи аз така си мисля. :ask:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #68 -: Май 22, 2011, 19:11:11 pm »
От 30 май до 5 юни докторите ще бъдат на семинар. Сега говорих със секретарките.

Аз планувах на 1 или 2 юни да ходя на преглед. Имаме план за ИЕЦ.
Всеки момент чакам новия цикъл. Трябва да отида на преглед на 10/11 ден от МЦ.
Ами сега  :wink: какво да правя  :??.
Ако чакам до 6 юни вече може и да съм овулирала защото тогава ще съм около 14-15 ден от МЦ.
Дайте съвет?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #69 -: Май 22, 2011, 20:01:20 pm »
Мисля, че секретарките работят до  17,30 ч.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #70 -: Май 22, 2011, 20:15:09 pm »
Не се шашкайте - вероятно ще има лекар в клиниката.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #71 -: Май 22, 2011, 20:28:58 pm »
Тогава защо отказват часове,още повече,че заповеди изтичат и си губим правото на шанс не по наша вина?! Това е абсурдно!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #72 -: Май 22, 2011, 22:01:34 pm »
pepssi и аз съм в депресия  osi_7така се бях надъхала,че започваме вече.Незнам какво да кажа.Говорих одеве и със Д-р Стаменов и с Д-р Персенска,но това е ще остана за другия месец.Миналия го отложихме сега пак.Поне не ми изтича заповедта както при теб,че и с това да се ядосвам.И според мен поне ще е Д-р Шефкетова там :ask:

*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #73 -: Май 23, 2011, 07:40:51 am »
Момичета, като ви чета, цветна ми снимка в началото на месеца ще се отложи сигурно. Чудя се дали изобщо да звъня да записвам час или да го оставя за другия месец.
Д-р Персенска назначи на мъжо SMO+SO1 и въпросът ми: Това разширена спермограма по Грюгер ли е и каква беше цената? Знам че е задаван хиляди пъти този въпрос, но ... :oops:
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #74 -: Май 23, 2011, 09:36:33 am »
Добре де...и тримата доктори ли са на семинар??? Според мен един поне ще остане!Не е възможно да остане клиниката без нито един лекар!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #75 -: Май 23, 2011, 10:43:06 am »
Имах час за ЦС за днес 23 май в 14.00 ч. вчера, почти бяхме стигнали до София (0т Варна съм), когато ми се обадиха да ми съобщят, че д-р Стаменов казал, че тези 2 дни щял да почива и отменяли всички ЦС  8O Аз, нямам думи просто ... все пак, не всички сме от Сф и не можем да ги пробягаме тея 600 км за час/два ...


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #76 -: Май 23, 2011, 11:34:38 am »
И в последния момент ли ти звъннаха? На мен като ми отмениха датата с 1 ден(запазиха часа), ми се обадиха няколко дни по-рано.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #77 -: Май 23, 2011, 14:48:54 pm »
И тримата нямало да ги има.Поне така ми каза вчера д-р Персенса.,Даже днес една позната е там за блокаж и каза,че много малко хора има в клиниката.Поръчах и все пак и тя да попита,но са казали,че отказват записване за каквото и да било.
dess_dess ужасен късмет си имала и ти това пък е адски кофти
milokami ако е след 5 времето ти за ЦС можеш да я направиш.Те ще са на 6 там.
И този месец си замина доно не измислят нещо пак и за другия

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #78 -: Май 23, 2011, 16:11:30 pm »
Даниелка, ако и другият пропуснем, отиваме за есен, нали се сещаш. Това вече ми идва малко в повече на психиката! Ама няма да се оплаквам, защото ми е още по-трудно да си представя как издържат момичетата с изтичащи заповеди...
Продължаваме така: пий хапчета и повръщай  :?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #79 -: Май 23, 2011, 18:33:48 pm »
Току що се прибирам от клиниката, изчаках да мине днешния ден, че да пиша.....

Трябваше да почваме стимулация след блокаж, но от прочетенето тук си очаквах какво ще се случи. Пуснах Е2, минах преглед, казаха ми, че ще се почива  и ще забавим няколко дни, дадоха ми хладилна чанта за  :needleani: с указания кога да ги почна и се разбрахме за 06.06 живи - здрави, преглед :P

Имаше момичета дошли на място за къс протокол и ги върнаха.

Видях за две минути New love  :) .......абе, ще си дружим накрая юни месец :lol:

dess_dess, много е гадно това с насред пътя :x, мен така са ме връщали един час преди преглед и целия автобус разбра :lol:, като ме сюрпризираха насред тунела на Ихтиман, но все пак съм на 50 минути от София, като слязох в София похарчих парите в мен за ново палто, от което "дупката" на джоба пак в мен.

Съжалявам момичета, за провалените ви планове....
« Последна редакция: Май 23, 2011, 18:38:17 pm от Тара »