0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #540 -: Юни 21, 2011, 15:30:27 pm »
Мерси Къди  :bighug: пак казвам...добре че ви има...вдъхвате ми много надежда!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #541 -: Юни 21, 2011, 16:10:36 pm »
Излез довечера, пийни биричка с приятели, не го мисли сега, че сигурно притесненията са излишни в момента. А утре каквото има да става ще става и ти тогава и ще разбереш.
А шанса новината да е прекрасна е висок!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #542 -: Юни 21, 2011, 17:30:22 pm »
Дари, съжалявам за случилото се, но знам и вярвам, че това ще е твоята Я, която ще се превърне в прекрасно бебе! :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #543 -: Юни 21, 2011, 18:06:59 pm »
Дари никакво отчайване, разбира се че ще се оплоди.Миналият месец бях на естествен цикъл и извадиха една и тя се оплоди и разви. Според мен щом казват че е добра шанса да се оплоди е голям.Стискам палци!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #544 -: Юни 21, 2011, 22:47:35 pm »
ДариД  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:това ще е твоето бебе да знаеш :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #545 -: Юни 21, 2011, 23:04:05 pm »
Момичета, някой знае ли дали точно от 1 .08. излизат отпуска лекарите или до към 5.08. са там? Иска ми се да се включа тогава с моя опит ,но ще ми се падне трансфер към 2 август.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #546 -: Юни 21, 2011, 23:08:23 pm »
От 5 Август до 5 Септември е отпуската. Поне така ми каза секретарката последния път като я питах.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #547 -: Юни 22, 2011, 08:07:54 am »
Благодаря ви за куража отново!Ще видим днес какво ще става! :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #548 -: Юни 22, 2011, 08:21:40 am »
Стискам палци,DariD,с теб сме.Късмет!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #549 -: Юни 22, 2011, 10:14:27 am »
Здравейте,момичета!И моя преглед мина на 20 юли.Пуснах си имунологичните и се разбрахме с д-р Персе другият месец да направим  биопсия,но се чудя дали не е много рано.Заповедта ми все още не е излязла.Очаквам да е в края на август или септември,не по - рано от тогава.И още нещо-в кой ден от цикъла се прави?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #550 -: Юни 22, 2011, 10:22:35 am »
Биопсия се прави на 5 ден след установена овулация, което налага проследяването с фоликуметрия. Би трабвало да уточните с лекаря на кой ден да отидеш за пръвия преглед от това проследяване /зависи от обичайната продължителност на цикъла ти/ - трябва да е поне 5-6 дни преди предполагаемата овулация, за да не бъде пропусната. Иначе - не е рано, даже на време ще направиш биопсията. Дано да е добра, но ако има отклонения ще ти предложта поставяне на лекарство и конторна биопсия в следващия цикъл. Успех.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #551 -: Юни 22, 2011, 10:39:30 am »
Проблем ще е с тази овулация...с поликистоза съм,липса на ову,нередовен цикъл.Дори сега ще трябва пак да пия Дуфастон,че да ми дойде пак др.месец,Иначе пак ще я карам без цикъл 2-3 месеца.С доки се разбрахме пак около 12 ден да ида.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #552 -: Юни 22, 2011, 10:45:09 am »
Биопсия защо се налага да се прави?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #553 -: Юни 22, 2011, 12:11:41 pm »
daninka80 , и на мен сега за първи път ще ми правят биопсия след няколко неуспешни опита. Отидох първо на 7 ден от цикъла, вчера пак на 13 ден. Имам фоликул 21 мм и док каза да дойда пак утре, за да видим дали се е спукал фоликула. И от това, което прочетох в темата за биопсиите, очаквам 5 дена след овулацията да ми е биопсията. Погледни темата, там всичко е описано подробно и има случаи и на момичета, които нямат овулация. Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #554 -: Юни 22, 2011, 12:21:24 pm »
Здравейте! Снощи бях на преглед при д-р Стаменов и тъй като вече няма какво да ми изследват преди третия ми опит ще следим лигавицата , тъй като повече от 9 мм не е достигала при стимулациите и прием на естрофем . Доста се порових тук , но не можах да намеря отговор на въпроса ми .Та значи предписа ми е еротон 50 ,който подпомага лигавицата . Друга ми е чуденката обаче .... ние сега ще следим лигавицата ,ама аз опита си живот и здраве като гледам ще е в най-добрия случай след ваканцията им . Постоянно ли трябва да ги пия тия лекарства или като свършат сега ,после пак ще ги пия преди ин витрото. Знам,че трябваше да питам него ,аама като се сещам като излезна и .... много ме е яд после. Дано имам момиче,което е минало по тоя път !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #555 -: Юни 22, 2011, 12:30:19 pm »
На мен ми пробваха лигавицата как реагира на естрофем. После стана така, че не ми записаха час за стимулация. Обадих се на спешния телефон и д-р Шефкетова каза да не го започвам през новият цикъл. Сега ан своя глава се тъпча с вит. Е - дано да помогне за качеството на лигавицата и яйцата. :) Ако много те притеснява този въпрос - питай на спешният телефон.
С теб вероятно ще се засечем на есен. Мен също няма да ме огрее май до тогава.  :flower:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #556 -: Юни 22, 2011, 13:12:23 pm »
И аэ эа виопсия се включвам.Бях на 17.06 и все още не са се обадили а е готова.Как да постапя.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #557 -: Юни 22, 2011, 14:30:01 pm »
Дари, къде си?Надявам се да имаш добри новини и знай, че стискам здраво палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #558 -: Юни 22, 2011, 14:39:07 pm »
Аз бях на биопсия на 16.06. В понеделник ми казаха, че е готова, а док ми се обади снощи в 21.40. Търпение, ще ти се обадят и на теб! По важното е резултата, дано да е добър!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #559 -: Юни 22, 2011, 14:44:19 pm »
Дари, къде си?Надявам се да имаш добри новини и знай, че стискам здраво палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!
Аз да се вмъкна като една клюкарка и да кажа, че Дари се ховали в другата тема - "ин-витро, икси..."