0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #120 -: Май 27, 2011, 15:38:33 pm »
Момичета, има ли сред вас такива, които също са от Варна и скоро ще пътуват към клиниката? Имам една лична молба  :oops: МОля пишете ми на ЛС или просто кажете кои сте, става въпрос за вземането на разширената ни спермограма от клиниката, а аз ще уговоря нещата с клиниката ...


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #121 -: Май 27, 2011, 16:25:15 pm »
Момичета , до сега съм ровила ама не намерих нищо. Бях чела някъде,че отсядате в приличен хотел ,когато сте в процедури. Никога не съм се интересувала ,защото съм от София ,но сега ми се налага да се разровя за мои близки.Бихте ли ме упътили къде да търся ,че в гугъла нещо не намирам .Търся хотел в този район , а не- стаи
Извинявам се предварително ,защото знам че доста се е писало ,но нищо не намерих .Може и на лични да ми пишете !
Писах ти на ЛС! :wink:
Ако помня правилно и КЪДИ се включи, също може да ти е полезна с инфо.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #122 -: Май 27, 2011, 16:29:15 pm »
Момичета , до сега съм ровила ама не намерих нищо. Бях чела някъде,че отсядате в приличен хотел ,когато сте в процедури. Никога не съм се интересувала ,защото съм от София ,но сега ми се налага да се разровя за мои близки.Бихте ли ме упътили къде да търся ,че в гугъла нещо не намирам .Търся хотел в този район , а не- стаи
Извинявам се предварително ,защото знам че доста се е писало ,но нищо не намерих .Може и на лични да ми пишете !
Писах ти на ЛС! :wink:
Ако помня правилно и КЪДИ се включи, също може да ти е полезна с инфо.

Да , и много ти благодаря !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #123 -: Май 27, 2011, 16:30:32 pm »
Момичета , до сега съм ровила ама не намерих нищо. Бях чела някъде,че отсядате в приличен хотел ,когато сте в процедури. Никога не съм се интересувала ,защото съм от София ,но сега ми се налага да се разровя за мои близки.Бихте ли ме упътили къде да търся ,че в гугъла нещо не намирам .Търся хотел в този район , а не- стаи
Извинявам се предварително ,защото знам че доста се е писало ,но нищо не намерих .Може и на лични да ми пишете !
Писах ти на ЛС! :wink:
Ако помня правилно и КЪДИ се включи, също може да ти е полезна с инфо.

Аз също съм от София и не съм наясно с хотелите. Навремето имах позната, която даваше апартамент на хотелски начала, но офертата не е актуална вече.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #124 -: Май 27, 2011, 17:44:43 pm »
Трамвай №4 също ходи, спира близо до пазар Красно село и после около 5мин. пеша и си до клиниката.

А него мога ли да го хвана от ЖП гарата, защото на 8-ми ще идвам в София и най - изгодно ми е с влака.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #125 -: Май 27, 2011, 18:03:52 pm »
Трамвай № 7 и автобус № 74 можеш да ги хванеш пред гарата, в подлеза има табели и те те водят до спирките. Слизаш на кръстовището на бул. "България" и бул. " Гоце Делчев" - всеки възрастен в превозното средство ще те упъти.

Зо трамвай № 4 нищо не мога да ти кажа , не съм го ползвала.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #126 -: Май 27, 2011, 18:16:00 pm »
А него мога ли да го хвана от ЖП гарата, защото на 8-ми ще идвам в София и най - изгодно ми е с влака.

Централната жп гара и централната автогара са на едно място.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #127 -: Май 27, 2011, 18:36:27 pm »
Аничка и аз съм на 8-ми на преглед :) Може да се засечем там :)

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #128 -: Май 27, 2011, 19:04:49 pm »
И аз съм на преглед на 8-ми от 10:15 май беше часа! :D ще се оглеждам...хи хи хи
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #129 -: Май 27, 2011, 19:06:16 pm »
Късния слетобед се обадих и успях за 18.20 да си взема час при д-р Персенска, че да ми кажат кога започваме с опита. Къс, дълъг протокол ... каквото си изберат  :lol: Аз съм с ПКЯ и предполагам ще съм по къс.

Видях някакви релационни цени на БДЖ. Ако пътуваш в 2-те посоки за по-малко от 24 часа ползваш намаления. И ще ми излезе добре като цена - 33.50лв. Иначе в едната посока е близо 26лв. За автобус не съм проверявала.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #130 -: Май 27, 2011, 19:15:47 pm »
Момичета , до сега съм ровила ама не намерих нищо. Бях чела някъде,че отсядате в приличен хотел ,когато сте в процедури. Никога не съм се интересувала ,защото съм от София ,но сега ми се налага да се разровя за мои близки.Бихте ли ме упътили къде да търся ,че в гугъла нещо не намирам .Търся хотел в този район , а не- стаи .  
Извинявам се предварително ,защото знам че доста се е писало ,но нищо не намерих .Може и на лични да ми пишете !
Писах ти на ЛС! :wink:
Ако помня правилно и КЪДИ се включи, също може да ти е полезна с инфо.

Аз също съм от София и не съм наясно с хотелите. Навремето имах позната, която даваше апартамент на хотелски начала, но офертата не е актуална вече.
КЪДИ, нещо не се разбрахме  :wink:Имах в предвид някакъв апартамент, нещо такова ми се върти в главата и помня, че май ти ми го беше предложила и това ми беше идеята  :lol:
Ако греша извинявай!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #131 -: Май 27, 2011, 19:50:41 pm »
Момичета кога са на работа лекарите. Защото ме викат на втория ден да започваме стимулация и пък и ми изтича заповедта по фонда.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #132 -: Май 27, 2011, 21:12:30 pm »
Момичета кога са на работа лекарите. Защото ме викат на втория ден да започваме стимулация и пък и ми изтича заповедта по фонда.
Докторите са на работа на 05.06.
Въпросът ти малко не е ясен-викат те за стимулация на втори ден, а ти изтича заповедта...Кога ти е втори ден?
Предполагам, че идеята е да започне опит преди изтичането и.Целта е да има старт на процедура, а не да е приключила т.е. предполагам, че това не ти е ясно.
Щом те викат съм сигурна, че нещата са изчислени и не трябва да се притесняваш.Лекарите си знаят работата.Успешна процедура ти желая.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #133 -: Май 27, 2011, 21:32:37 pm »
Евита,откьде ти е информацията за 5?В4ера бях при док.,тои ме прегледа-4 ден от мц,трябваше да отида на 7 ден,но така се слу4и.Каза ми да отида да ме видят в другата неделя,което е 5,но като се ка4их за 4ас-познаи-не записват,лекарите няма да са там на 5!Не знам на кого да вярвам!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #134 -: Май 27, 2011, 21:37:03 pm »
Евита,откьде ти е информацията за 5?В4ера бях при док.,тои ме прегледа-4 ден от мц,трябваше да отида на 7 ден,но така се слу4и.Каза ми да отида да ме видят в другата неделя,което е 5,но като се ка4их за 4ас-познаи-не записват,лекарите няма да са там на 5!Не знам на кого да вярвам!
Информацията ми е от вчера по телефона от Силвето.Трябва ми един документ подписан от доктор.Час не ми е трябвал.Имам записан за 25.06.
« Последна редакция: Май 27, 2011, 21:40:25 pm от evita1717 »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #135 -: Май 27, 2011, 22:58:07 pm »
Изглежда ще е голям зор с тези часове през юни и юли..... направо не ми се мисли.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #136 -: Май 27, 2011, 23:37:27 pm »
А аз установих, че по-лесно се свързвам с телефона като звъня след 16.30, отколкото в 8-9 ч.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #137 -: Май 28, 2011, 09:48:38 am »
Момичета, благодаря на всички ви отзовали се на молбата ми! Успешни процедури и бъдете здрави и благословени!  :D


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #138 -: Май 29, 2011, 15:12:29 pm »
Момичета, някой да знае кога започва почивката на клиниката през август?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #139 -: Май 29, 2011, 18:23:25 pm »
Не, тролей, трамвай  :wink: Трамвай 7 или от хотел Плиска или Орлов мост се взема автобус 204, той още по-удобно до клиниката спира. Повечето автобуси от Бургас спират и на х-л Плиска.  :)
Или на окръжна болница :))