0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Нека новата тема донесе късмет и радост на всички.
Няма начин да няма начин, това си повтаряйте и вярвайте.


Стари теми:
1. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=21850.0
2. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39608.0
3. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41055.0
4. http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=42099.0
5. http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=43073.0
6. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43804.0
7. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44577.0
8. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45195.0

Телефони на клиниката:
0884 700 704 - спешен
0882 193 970 - мобилна линия
44 17 970 - секретарки за записване на часове
965 57 11 - регистратура
965 57 44 - секретарки (не за часове)
965 57 28 - Силвия Стефанова (въпроси, свързани с ФАР)
965 57 57 - Имунологична лаборатория
965 57 16 - Имунологичен кабинет

« Последна редакция: Юни 02, 2011, 10:01:23 am от lemon »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #1 -: Май 18, 2011, 13:55:14 pm »
Да ни е честита новата темичка,да носи само щастие и късмет на всички и да ни води повече до положителни емоции и положителни :bfp:Успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #2 -: Май 18, 2011, 14:05:49 pm »
Хайде да ни е честита новата ни темичка.Нека наистина да има само положителни емоций :bighug: :bighug: :bighug:И мнго, много :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #3 -: Май 18, 2011, 14:11:41 pm »
Честита темичка  :D и само с положителни тестчета да се пълни и много, много бебчовци на финала по едно, по две по три  :D


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #4 -: Май 18, 2011, 14:14:30 pm »
Честита тема и да ни е на късмет.
Аз днес си записах час за 08.06 и тогава ще се разбираме дали и кога ще правим едно ин-витро на естествен цикъл, поне така искаше Стаменов и за това говорихме.Лошото е че резултатите от СГ не са добри, но не знам с док ще говорим и ще решим какво ще правим.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #5 -: Май 18, 2011, 15:32:28 pm »
Честита нова темичка и от мен ,момичета ! :)
Дано да я  изпълниме само с радостни моменти ,с много положителни емоции ,дъжд от  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: preggo preggo preggo preggo :babyflips: :babyflips:  :babyflips: :babyflips: и сълзи от радост.
Успех момичета и ВЯРВАЙТЕ   :grouphug2:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #6 -: Май 18, 2011, 15:44:41 pm »
Хоп троп и аз в новата темичка! Дано да ни е на късмет и да я изпълним с положителни тестчета и емоции!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #7 -: Май 18, 2011, 15:52:36 pm »
Хайде и аз, да ни е честита и дано има много положителни тестове!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bori_015: :bori_015: :bori_016: :bori_016:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #8 -: Май 18, 2011, 17:24:59 pm »
Записвам се и аз! Дано наистина има много късметлии тук!
Успех на всички момичета в процедура! Особено силно го желая, на "костеливите орехи" с повечко опит до момента!!!!
Къди, дано повлечеш крак и наистина скоро да има страхотни новини!Пък и аз те пипнах за късмет - та в кърпа са ми вързани двете чертички!!!  :D
Късмет на всички, тръгнали да решават този проблем в клиника Малинов!!
Спорна работа на нашите лекари и на всички, работеши в клиниката!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #9 -: Май 18, 2011, 18:19:37 pm »
 osi_13 Ей,голям съм заплес.
Днес сутринта съм пропуснала приема на Медрол ,дали не съм сгафила много с този пропуск.По принцип го пия 8-8,30 часа и днес си взех хапчето в чантата да го пия на работа и съм изключила съвсем .Току що разбрах за това,знам че точно Медрола не бива да се пропуска ,сега да звъня ли на спешния ,какво да правя  :oops:
Моля запознатите да помогнат със съвет .
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #10 -: Май 18, 2011, 19:54:33 pm »
Не се притеснявай! Аз също го пиех - явно си алергична като мен. Изпий го със следващия прием на ин витро лекарствата. Успех! При мен нещата се провалиха! Да сме живи и здрави!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #11 -: Май 18, 2011, 20:11:49 pm »
Здравейте, получих обаждане за резултатите от ендометриалната биопсия. Д-р Персенска ми се обади, че имало леки отклонения, но като цяло били добри и когато съм решала можело да започнем ин витро. Казах, че искам още този месец - следващата седмица очаквам да ми дойде. Притеснява ме, че д-р Персенска се опита да ме убеди, че не е необходимо да е този месец, имала съм време, защото април получих заповедта от фонда. Можело следващия месец или юли да започнем процедурите.
Предполагам, че е много натоварено в клиниката и за това се опитват да отложат каквото могат, но ми писна да чакам вече. Чувствам се леко изплашена и веротяно от утре ще започна да ви питам за каквото се сетя :-).
Успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #12 -: Май 18, 2011, 21:36:01 pm »
 Честита темичка! Имам следния въпрос: направиха ми обгаряне на ектопия, защото д-р персенска каза, че трябва да я махнем.трябва да правя и цветна снимка , но възможно ли е на следващия цикъл да бъде снимката или да изчакам още един цикъл , притеснявам се дали ще е зараснала шийката и нали има едно защипване на шийката.Моля ви ако някоя от вас е преминала през това да сподели на лични.Успех в новата темичка!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #13 -: Май 18, 2011, 22:33:14 pm »
Честита нова тема!Нека в нея има повече положителни емоции и повече :bfp: :bfp: :bfp:  :bori_007: :bori_004:!!!Надявам се скоро и аз да успея да се похваля!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #14 -: Май 18, 2011, 23:10:40 pm »
Здравейте, получих обаждане за резултатите от ендометриалната биопсия. Д-р Персенска ми се обади, че имало леки отклонения, но като цяло били добри и когато съм решала можело да започнем ин витро. Казах, че искам още този месец - следващата седмица очаквам да ми дойде. Притеснява ме, че д-р Персенска се опита да ме убеди, че не е необходимо да е този месец, имала съм време, защото април получих заповедта от фонда. Можело следващия месец или юли да започнем процедурите.
Предполагам, че е много натоварено в клиниката и за това се опитват да отложат каквото могат, но ми писна да чакам вече. Чувствам се леко изплашена и веротяно от утре ще започна да ви питам за каквото се сетя :-).
Успех на всички!
Избий си лошите мисли за страх и смело напред.Няма какво да чакаш като ти дойде записвай час защото времето лети.Доки каза ли ти по-кой портокол ще си. :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #15 -: Май 18, 2011, 23:15:47 pm »
Да ни е честита новата темичка! :sunshine:
Надявам се да ни донесе само хубави новини, щастливи мигове заедно и много усмивки!  :rainbow:
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #16 -: Май 19, 2011, 07:21:38 am »
Включвам се и аз в новата тема. Вярвам че Къди ще ни донесе много късмет и успех като я започна. Пожелавам на всички ни много търпение и спокойствие, по- малко нерви и негативни мисли и накрая много хубави новини.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    Filadelfia

  • **
  • 122
  • ...бих продавал познайте какво?Надежда за всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #17 -: Май 19, 2011, 09:20:47 am »
Запис в новата тема и от мен. Днес е 6-ти ден от стимулацията ми. По къс протокол съм. Днес съм на преглед. Успех на всички желая! И да попитам момичетата, които пият медрол на гладно ли го вземат? Аз го пия след храна, дано не допускам грешка :(

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #18 -: Май 19, 2011, 09:35:12 am »
На мен ми казаха да пия Медрол след храна,така че спокойно не допускаш грешка.Успех!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 8
« Отговор #19 -: Май 19, 2011, 09:36:53 am »
Минавам да ви честитя темичката и вярвам,че Къди ще ви е на късмет :crossfingers:.Пожелавам ви темата да се напълни само с успехи и хубави вести,много положителни мисли и търпение.