0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #620 -: Август 17, 2006, 14:19:21 pm »
Фрешко, стига бе, не може да е положителен просто! Убедена съм! Пускай кръвен и напред към инвитрото  :D!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #621 -: Август 17, 2006, 14:44:05 pm »
Мацки, и кръвният е отрицателен. Пише/
IgG < 1:32 - отрицателен;
IgA < 1:8 - отрицателен.

Голяма бъркотия, ви казвам :? :lol:

Сега искам да ви питам, при следната ситуация:
1. тест с цервикален секрет, който не го знам какъв е, освен че става за 1 час - положителен. Забележка: Гинката мнооого старателно ми издири шийката и нейде изотвътре ми взе секрет;
2. Тест PCR в Цибалаб, секретът взет по-набързо - надявам се са го взели като хората?? - отрицателен;
3. Кръвен в Бодимед - отрицателен - те пък не пишат стойности, само че е под тези, които са гранични - вашите кръвни тестове така ли излизат?

Та при тези три теста да си мисля ли, че при всички положения нямам хламидии и да давам напред, или да взема утре да си направя на още някое място :? :x :lol:

Мъж ми си пусна също, но утре ще му е готов.

Благодаря ви, много сте мили :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #622 -: Август 17, 2006, 14:53:03 pm »
Фреши, нали ти казахме, че всичко е наред. На мен 2 от 3 ми звучи достатъчно достоверно.
Давай сега смело напред, че есенната тема те зове.
Пожелавам те следващите тестове, които правиш, да са положителните за бременност :lol:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #623 -: Август 17, 2006, 14:55:51 pm »
Сега тия от първата лаборатория, да си сменят тестовете от детски и истински.
ФУ! Само разтреперват хората......
В очакване ....
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #624 -: Август 17, 2006, 15:04:02 pm »
 :lol: Фуси, предният път, като мъж ми се лекуваше, направих всъщност точно същите три теста, ама тогава и в тази лаболатория, въпросната, ми беше -. Може нещо да са объркали пробите, знам ли :?
Благодаря ти много :D
Благодаря ти, Бени!







Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #625 -: Август 17, 2006, 15:05:28 pm »
Ох, Фреши, на твое място и аз бих подскачала.И също щях да искам да ходя още някъде да се тествам. :).И тъй като първото изследване всъщност е най-съмнително, щях да го повторя на същото място и по същия метод (впрочем не разбрах къде си го правила).Но пък от друга страна, ако мястото и метода са калпави, може би бих приела, че е станала грешка някаква.
Сега като чета какво съм написала, май не ти помогнах много. :(
Защо не изчакаш резултатите на съпруга си.А доколкото знам утре си и на преглед в клиниката- уведоми докторката за ситуацията, да видиш тя какво мисли по въпроса.Така поне ще разполагаш с повече информация.
Успех ти желая!Дано по-бързо излезеш от тази каша! :crossfingers:
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #626 -: Август 17, 2006, 15:10:31 pm »
Ако на мъжкото утре е (-), просто ще забравя за тази щуротия. Иначе, въобще не знам какво да правя? Ако в Цибалаб нещо са ми го омотали, не следва ли кръвният поне да е завишен - ако не са взели секрет читаво, пък хламидия има - кръвният би трябвало да показва?
Ще взема да пусна една отделна тема за мнения за тези тестове.

Благодаря ти, Бени!







*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #627 -: Август 17, 2006, 20:54:33 pm »
Фреши този положителен резултат( на секрета ),може вобще да не е твой!!!!!Преди така аз си правих цитона мас.......и ме шашнаха съвсем като ми съобщиха че имам рак ....и най вероятно ще се наложи да ме оперират по спешност......та дори да ме изчистят!
Стана ми лошо......направо ме хвана въртижния!!!!
След няколко дена ми повториха изследвания 2 пъти в една частна клиника и се оказа че всичко ми е наред и този резултат явно беше на друга жена,......станала е грешка!.............................та мисълта ми е че може и твоя случеи да е такъв! :D
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #628 -: Август 18, 2006, 10:57:30 am »
Ади, и аз си мислех, че може да е на друга жена - представяш ли си, че някой пък ще си мисли, че е -, а пък е + :?
Всичко по няколко пъти трябва да прави човек, явно :?
Благодаря ти, Бени!







Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #629 -: Август 18, 2006, 14:51:33 pm »
Сладурки, и на мъжа ми тестът е отрицателен - само ме ошашкаха тия в първата лаборатория и пръснахме + 100 лева за още изследвания :x
Да не говорим, че ми дадоха и два антибиотика, които ако бях по-доверчива, да съм изпила, че да чакам за контрола - отидоха 3 месеца бебеправене :(
Какво излиза - проверявай всяко изследване по (минимум) два пъти :?
Благодаря ти, Бени!







Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #630 -: Август 18, 2006, 15:09:22 pm »
Бравоооо! Знаех си  :D
Фреши, много се радвам, че нещата при теб са ок. Хайде, можеш да слагаш начало на акция "Бебок". Аз те следвам по петите.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #631 -: Август 18, 2006, 19:35:10 pm »
Фреши, сега прочетох твойта епопея с пустите му лаборатории. Радвам се, че все пак хламидиите ги няма - всичко е добре, когато свършава добре ;) Айде дано на есен стане още по-хубаво с един хубав положителен тест :bfp1:
Рали-пат, много ще ти стискам палци да не се наложи да правите ИКСи и да завършиш лятото с положителен тест :)
Да се отчета сега и аз :P Овулация преди 9-ти ден още - чак и Док не повярва, че проверявахме пак след 3 дена дали случайно няма някой доминанетен тръгнал. Ден преди да ми дойде - фоликул 11мм.На 2-ри ден от МЦ - 13мм, а на 9-ти ден го нямаше. К'во е това чудо не знам, но дано пък e за добро и голямото чудо е станало и да видя и аз двете чертички другата седмица :crossfingers: за :bfp1:
Иначе решихме да пуснем някое имунологично в Плевен - да видим дали там не е причината в неуспешните инсета. Малко ме е страх ... Така силно се надявам вече бебчо да расте в мен и да не ми трябват никакви инсеминации, изледвания и т.н.


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #632 -: Август 18, 2006, 21:10:32 pm »
ЕЕЕ  FreshBreeze много се радвам че всичко е наред!!!!
Айде сега вече смело напред !!!!!Ще ти стискаме палци,ние сме с теб!! :bighug: :balk_21:
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #633 -: Август 20, 2006, 18:46:22 pm »
здравей те момичета някой знае ли дали работи клиниката на Владимиров.А между другото коментар за стойност на ЧХГ 1138?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #634 -: Август 20, 2006, 19:11:53 pm »
higorb ЧЕСТИТО!!!!!!! :balk_5:Радвам се за теб!
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #635 -: Август 20, 2006, 19:15:57 pm »
честно казано е раничко да се радвам а и не смея чакам тази вест вече 5 години. Не сам ходила на лекар още.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #636 -: Август 20, 2006, 19:21:24 pm »
Непременно още тези дни отиди да те видят!!!Ще чакаме хубави новини! :D
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #637 -: Август 20, 2006, 19:28:54 pm »
не знам да ли док е на работа но утре ще отида до там а трябва да направя пак тест.
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #638 -: Август 20, 2006, 20:50:27 pm »
Bebe, Hiborg, стискам палци  :D
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #639 -: Август 21, 2006, 08:56:36 am »
Бебке,дано да е станало този път ! Стискам ти много палци!  :crossfingers:Чакаме да ни осведомиш за  :bfp1: резултат :P