0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #560 -: Юли 25, 2006, 17:40:24 pm »
Коте, не се отчайвай, ще видиш че ще изгрее слънце и на нашата улица!!! Кураж и само напред!!!


*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #561 -: Юли 25, 2006, 20:52:14 pm »
Lila, White, Lita - благодаря момичета, както и на всички останали за подкрепата. аз тази седмица към края ще се видя с док да му съобщя лошата новина, както и да вия дали отсега още дали да не почна да подготвям нещо за инвитрото, ама може би е рано - пък и с това неприемане на документи от касата и неясноти "ще приемат" - "няма да приемат"...
на Лила, Бебето и останалите, които чакат и се надяват...стискам много, ама много палци!
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #562 -: Юли 26, 2006, 13:32:05 pm »
Ех, Майски, неприятно, мила, но давай гръб наистина на инсеминациите - може в ин-витрото да ни бил шансът! Като лежах един път в МЦРЗ на съседното легло мереха тонове на бебета - минаха много бременни. Та едната, в доста напреднала бременност - в изключително свежо настроение - казва на мъжа си - леле, като се сетя - за какво бяха тия притеснения за ин-витрото, за пункцията - направо не й се вярваше на мацката, че не се е решила лесно :D

Камбозола, ами ако е възможно, след предстоящата кратка отпуска ще се впускам в ин-витро приключение. Аз пък питах теб, но в друга тема :D

Зейтуни, а ти мила планираш ли нещо?
Благодаря ти, Бени!







Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #563 -: Юли 26, 2006, 22:00:51 pm »
Майски, съжалявам, че и при теб не е станало.И аз съм със 6 инсета и знам, че хич не е приятно.Ама ще стане някой ден, да знаеш :)

Фреши, аз бях планирала ин-витро за този месец, но сметките ми излязоха криви.Отидох да видим дали нямам някой задържан фоликул и се оказа, че в левия яйчник имам някакво хеморагично (цитирам докторката) образувание.Само 13 мм е, обаче сега съм на Регулон.Като го свърша ще ходя да видим дали е изчезнало нещото и после ин витро.Та може и да си правим компания, ако ни съвпаднат стимулациите :D

Успех, момичета!
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #564 -: Юли 26, 2006, 22:04:08 pm »
Успех, момичета! :crossfingers:

*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #565 -: Юли 26, 2006, 22:55:13 pm »
Фреши, аз все някак си мислих, че ще стигнем до ин витро и ето...дано да се получи при наср още от първия път...
Зейтуни, начи горе-долу сме на един хал :) а ти къде правиш инвитрото? нещо съм позабравила  :oops:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #566 -: Юли 26, 2006, 22:56:44 pm »
Фреши, аз все някак си мислих, че ще стигнем до ин витро и ето...дано да се получи при наср още от първия път...
Зейтуни, начи горе-долу сме на един хал :) а ти къде правиш инвитрото? нещо съм позабравила  :oops:

В МЦРЗ :)
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #567 -: Юли 28, 2006, 10:29:35 am »
Зейтуни, каква ще е стимулацията при теб? Може да си правим компания :D И аз съм без противозачатъчни този месец, та са възможни изненади, може да отлагам и аз :?
Благодаря ти, Бени!







Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #568 -: Юли 28, 2006, 18:13:30 pm »
Фреши, засега сме решили да е с Пурегон.Лошото е ,че той е в пъти по-скъп от Меногон или Мерионал, примерно.Ако финансите ми бяха неограничени нямаше да има проблем, но за съжаление не е така.Та тия дни се ровя да чета за предимствата и недостатъците на разните препарати.За преглед ще ходя на 21 ден от този цикъл и пак ще го обсъдим с докторката.Засега ще продължавам да чета.А Тимева с какво мисли да те стимулира?
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #569 -: Юли 28, 2006, 19:12:02 pm »
Тони, какво става с теб? четох ти публикациите, разбрах, че няма да я бъде този месец... сега противозачатъчни ли ти даде? нещо друго има ли? поздрави на Акрам!  :lol:
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #570 -: Юли 28, 2006, 19:50:06 pm »
Тони, какво става с теб? четох ти публикациите, разбрах, че няма да я бъде този месец... сега противозачатъчни ли ти даде? нещо друго има ли? поздрави на Акрам!  :lol:

Писах ти на лични.Айде скоро и теб те чакаме в тази тема.Или в есенната :D
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #571 -: Август 01, 2006, 22:54:34 pm »
Отрицателен кръвен тест  :(
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #572 -: Август 01, 2006, 23:03:27 pm »
Много съжелявам Алекс! :( :( :(
*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #573 -: Август 01, 2006, 23:39:59 pm »
Ех, Алекс! Много съжалявам  :(. Не губи надежда.
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #574 -: Август 02, 2006, 07:14:41 am »
 :( :( :( :( :( :( :( :(

Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #575 -: Август 02, 2006, 08:13:05 am »
Alex, съжалявам миличка.  :( Ще станат нещата. Горе главата и продължаваме напред. 
*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #576 -: Август 02, 2006, 09:04:54 am »
Съжалявам много Алекс :(
Дано следващия пьт имаш по голям късмет.
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #577 -: Август 02, 2006, 09:10:53 am »
Бъди силна, alex_jp.
Всичко ще се нареди както трябва.
*
Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #578 -: Август 02, 2006, 09:11:50 am »
Мила Алекс, много съжалавям, дано следващият път да е твоя успешен, а нищо не се знае, може междувременно човечето само да реши да се появи  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #579 -: Август 02, 2006, 13:12:23 pm »
Алекс, съжалявам много.Оправяй се по-бързо, следващия път ще стане. :bighug: