0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #160 -: Юни 16, 2006, 11:13:50 am »
Много стиснати палци за всички момичета в АРТ процедури, а на почиващите от доктори - по една малка  :bfp:  изненада :)
Оги, Рене прави кръвния тест в Русе, а тук не е като София, за съжаление :( Не бих се учудила да пращат кръвта за обработка я в София, я във Варна. Тука една спермограма вярна няма кой да направи даже. Абе, немам думи  :evil:  Но важното е в сряда Рене да има ЧХГ като за близнаци  :balk_600:
Рене, мноооого ти стискам палци, мила. Дано наистина поведеш една положителна лятна серия  :balk_21:


*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #161 -: Юни 16, 2006, 11:28:20 am »
Цитат на: rene_24
Току що се връщам от лабораторията ,в която ми взеха кръв за ЧХГ :roll:  И да ви кажа ,че направо ме изумиха като ми казаха ,че резултата ще е готов чак в сряда следобяд :?  И при вас ли излезе толкова бавно ,или просто защото сме в Русе??? Ами ще чакам, какво да правя!!!
И за новите момичета: Не се страхувайте, само бъдете силни и не забравяйте ,че и ние сме с вас! :bighug:


Рене, и при нас в Благоевград е същата картинка. Просто пращат кръвта за изследване в София - така ми казаха в нашата мила лаборатория... Да не ти казвам, че по други разни местни лаборатории ме питаха какво е па това ЧХГ  8O  И аз надлежно им обяснявах...
Що не напишкаш едно тестче  :wink:
Продължаваме да стискаме палци
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #162 -: Юни 16, 2006, 11:43:04 am »
Цитат на: Bora82
Цитат на: rene_24
Току що се връщам от лабораторията ,в която ми взеха кръв за ЧХГ :roll:  И да ви кажа ,че направо ме изумиха като ми казаха ,че резултата ще е готов чак в сряда следобяд :?  И при вас ли излезе толкова бавно ,или просто защото сме в Русе??? Ами ще чакам, какво да правя!!!
И за новите момичета: Не се страхувайте, само бъдете силни и не забравяйте ,че и ние сме с вас! :bighug:


Рене, и при нас в Благоевград е същата картинка. Просто пращат кръвта за изследване в София - така ми казаха в нашата мила лаборатория... Да не ти казвам, че по други разни местни лаборатории ме питаха какво е па това ЧХГ  8O  И аз надлежно им обяснявах...
Що не напишкаш едно тестче  :wink:
Продължаваме да стискаме палци

Това е положението в повечето градове. В Разград не можах да намеря лаборатория, където да са чували за ЧХГ. Е, надявам се скоро да не е така.
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #163 -: Юни 16, 2006, 11:51:28 am »
Ами така направих напишках един Sure check и е  :bfp: ,но тази чертичка ,която показва бременност е по-слабо наситена! И за това реших да отода при док да ме прегледа и той каза : "Лигавицата е като при бременност и теста е  :bfp: ,но не виждам това оформяне на плодното сакче каквото трябва да бъде,много е малко за 20-ден!" :?  Вече незнам,кога мога да се заравам, кажете ми? Когато родя ли??? Каза ми да не спирам да слагам Утрогестана , а него пък никаде го няма! Едва го намерихме в една скъпа аптека! :roll:
Нека не спираме да се държим заедно момичета,без вас ще се побъркам!  :grouphug:  :bighug:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #164 -: Юни 16, 2006, 11:54:45 am »
Цитат на: rene_24
"Лигавицата е като при бременност и теста е  :bfp: ,но не виждам това оформяне на плодното сакче каквото трябва да бъде,много е малко за 20-ден!"

 :balk_21: Браво, браво, бравооооо!!! Знаех си! Всичко ще ОК!
20-ти ден?! На ултразвук могат да видят точица, да знаеш.
Честито Рени и лекичко бременеене. Ех, кумувете ми са от Русе и като ида да ги видя, ще те видя и теб.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #165 -: Юни 16, 2006, 11:56:08 am »
Цитат на: rene_24
Ами така направих напишках един Sure check и е  :bfp:

"Жоро е виновееен!"

*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #166 -: Юни 16, 2006, 12:01:00 pm »
Този път Жоро наистина е виновен. Да е жив и здрав!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #167 -: Юни 16, 2006, 12:03:47 pm »
Да, така е той е виновника (док Стаменов)! И аз още не съм му се обадила ,страх ме е да го претесня ,че си има доста грижи около инцедента с брат му!!! :(
А ти Оги си добре дошла в Русе и не забравяй ,че си обешала да се обадиш,ако дойдеш на сам!  :)
Искам всички вие да се повлечете след мен и да чета само за :bfp: резултати!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #168 -: Юни 16, 2006, 12:04:50 pm »
Браво мили4ка рене_24,знаех си аз  :kiss:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #169 -: Юни 16, 2006, 12:05:21 pm »
Рене, на теб голяма честито!
Мисля, че по-хубав подарък от този, едва ли би могла да направиш в този момент на док. Зарадвай го!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #170 -: Юни 16, 2006, 12:07:29 pm »
Рене, наистина ще зарадваш д-р Стаменов, и аз мисля да му се обадиш  :D
На теб ти пожелавам всичко най-добро, спокойствие, положителни мисли и страхотен резултат след съответното време  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #171 -: Юни 16, 2006, 12:12:45 pm »
Хей, Рене много се радвам за теб!!! Дано всичко да е ок и непременно се обади на док. да го зарадваш, че е доста отчаян!!! :P  :P  :P


Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #172 -: Юни 16, 2006, 12:12:57 pm »
Честито Рене  :bighug: Лека бременност и сладко бебче накрая!
Хайде да повлечеш крак, че и други да те последват  :wink:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #173 -: Юни 16, 2006, 12:33:13 pm »
Благодаря ви момичета ,знам че и вас това ви очаква ! :)  
Блага ,ти си веднаг след мен:)))) Ти къде се изгуби ,утре ще правиш  теста ,нали???
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #174 -: Юни 16, 2006, 12:33:46 pm »
Браво Рене!!! Ти успя!!!Не можеш да си представиш как ме зарадва, умръзна ми да виждам само мъка в тази пролетна сесия!!! Бъди спокойна всичко ще бъде наред!!! Обади се непременно на док вдъхни му малко положителна емоция, той има нужда от това в момента!!!  Късмет миличка!!! :balk_21:  :babyflips:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #175 -: Юни 16, 2006, 13:05:56 pm »
Цитат на: rene_24
Ами така направих напишках един Sure check и е  :bfp: ,но тази чертичка ,която показва бременност е по-слабо наситена! И за това реших да отода при док да ме прегледа и той каза : "Лигавицата е като при бременност и теста е  :bfp: ,но не виждам това оформяне на плодното сакче каквото трябва да бъде,много е малко за 20-ден!" :?  Вече незнам,кога мога да се заравам, кажете ми? Когато родя ли??? Каза ми да не спирам да слагам Утрогестана , а него пък никаде го няма! Едва го намерихме в една скъпа аптека! :roll:
Нека не спираме да се държим заедно момичета,без вас ще се побъркам!  :grouphug:  :bighug:


Много се радвам Рене...  :balk_21:

Преди колко време ти сложиха Pregnyl?

Бъди спокойна и не бързай с УЗИ прегледи!
 
Съветвам те да се обадиш на док.  Стаменов, при всички положения ще го зарадваш а и той ще ти даде най-точни и правилни съвети.
Дори смятам, че такава хубава новина ще го насърчи много!

Дано всичко е наред и скоро да видиш малко ембрионче с тупкащо сърчице!  

 :bighug:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #176 -: Юни 16, 2006, 13:14:54 pm »
Лита,преди 8 дни беше Прегнила,отдавна,едвали той е направил втората чертичка,пък знам ли!!! Аз ще си чакам и къвния да излезе,така или иначе  съм го пуснала!!
Късмет и на вас :crossfingers:
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #177 -: Юни 16, 2006, 13:22:24 pm »
Браво Рене, чакаме кръвния :lol:
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #178 -: Юни 16, 2006, 13:39:55 pm »
Мила Рене, много се радвам за теб!  :bighug:  Сега спокойствие и мързелуване, за да е лека бременноста!  :balk_104:  :balk_104:  :balk_104:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #179 -: Юни 16, 2006, 13:50:57 pm »
Рене, миличка, знаех си аз, че ще ни зарадваш. Щом имаш +уринарен тест, не ти е дошло и имаш лигавица като за бременност няма какво друго да е. Това че не се е видяло плодно сакче, не му бери грижа, струва ми се раничко още. Много хубави резултати от кръвния ти пожелавам (направо ме разби с тези новини за резултатите в сряда !!!, що за безумие). Хайде, леко бременеене, много щастие и само хубави емоции. Ще ти се обадя като идвам към Русе, да погаля корема(дотогава ще е пораснал вече:); задължително се обади на доктора, аз бях на преглед във вторник и ми изглеждаше много тъжен, зарадвай го поне ти:)
Целувки
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6