0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #140 -: Юни 15, 2006, 16:31:47 pm »
Цитат на: tanja
Здравейте,
много ме учудва как така, цялата клиника си "поzволява" отпуска цели 2 месеца?

Ами ще се учудиш ли, че половин година работят на 100% ВСЕКИ ден?
Все пак и тези хора душа носят и имат нужда да заредят акумулатора за следващият сезон.

Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #141 -: Юни 15, 2006, 16:36:02 pm »
Рене, стискам палците яко :D


А иначе проблемът с почивката през лятото се появява там, където лекарите са по-малко (един най-често) - и няма как. Даже им се чудя как издържат през останалото време на годината.
В МЦРЗ са 5 лекари и не затварят лятото.
Благодаря ти, Бени!







*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #142 -: Юни 15, 2006, 16:38:18 pm »
Ренетка,

хайде и от мен палци и молитви, да пишеш какво е показал теста, аз си мисля, че ще повлечеш крак за успешна лятна серия:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #143 -: Юни 15, 2006, 17:16:43 pm »
Айде, Рененце, късмет!
Много, много палци и прегръдки!
 :bighug:
*

    dessyta

Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #144 -: Юни 15, 2006, 17:49:16 pm »
Цитат на: Blaga70

От много лежане се запекох ужасно. Кажете някое разхлабващ препарат, по-безвреден, знам ли.......  :roll:


Блага, опитай с дуфалак-и аз имах този проблем и док. ми каза да го взема. Стискам палци!!! :crossfingers:

А при мен нещата седят така: след лапароскопията /2-те "защипани тръби" заради хидросалпинкса, мноогото сраствания и останалата ендометриоза/ сега съм на естествен цикъл-без никакви хапчета?!! Консултираха се и решиха да ме оставят така този месец -кистата намаляла/0,8/, хидросалпингса малък /1 см./ и дребни фоликули на 1-ви ден от М. След 10 дена ще видят какжо съм сътворила :wink:  Ама пак ще е 1... :(  :?
Вие нищто не казахте по моя въпрос, ама симпозиума и моментното ми състояние май движат нещата сега... Като ще взема да зачезна на морето за няколко дена :balk_177:  :)  Пък каквото сабя покаже...
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #145 -: Юни 15, 2006, 18:26:42 pm »
Благодаря ви за куража, който ми давате!  Да знаете ,че и аз съм с вас!!! :bighug:
*

    Anonymous

Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #146 -: Юни 15, 2006, 19:42:59 pm »
Здравеите всички.От мене не добри новини.3ри неуспешни инсеминации.Сега 2 месеца почивка и после инвитро .Момичета някои може ли да ми даде информация за клиниката в СОЛУН.Аз съм в USA,и тук един опит ivf е около $15 000 , и си мислих че може да си направим една екскурзия до Солун,и пак да ни излезе по евтино.Моля ви  ако някои има инфо по въпроса да сподели.Късмет на всички.--     Пише ви WEIM.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #147 -: Юни 15, 2006, 20:07:50 pm »
  Здравей WEIM,погледни историята на едно от момичетата,което е правили опити там.
   Тук ще намериш и сайта на клиниката.Успех.

http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=235
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #148 -: Юни 15, 2006, 20:19:35 pm »
Здравейте момичета :D !От утре започвам първата си стимулация за инвитро с Пурегон 2 амп. Х 100Е. На 07.06. ми поставиха Декапептил депо и днес ми дойде цикъла. Малко съм притеснена, но усещането ми е, че нещата ще станат. Успех на всички момичета !
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #149 -: Юни 15, 2006, 21:44:20 pm »
Рене, стискам палците !!!!!!!!!!Имам положително предчувствие за теб!!!!!Пиши за резултата ще чакаме с нетърпение!

ani_paraskevova  на теб миличка също ти стискам палци и ти пожелавам лека,безпроблемна и успешна процедура!

Успех на всички момичета :balk_21:  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #150 -: Юни 15, 2006, 22:36:42 pm »
Цитат на: ani_paraskevova
Здравейте момичета :D !От утре започвам първата си стимулация за инвитро с Пурегон 2 амп. Х 100Е. На 07.06. ми поставиха Декапептил депо и днес ми дойде цикъла. Малко съм притеснена, но усещането ми е, че нещата ще станат. Успех на всички момичета !
     Желая ти късмет! Не се притеснявай толкова!  :bighug: Знам, че не е лесно, НО.......... :crossfingers:
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #151 -: Юни 15, 2006, 22:45:25 pm »
Рене, Блага стискам силно палци.Дано ни зарадвате!
ani_paraskevova, лека процедура ти желая и прекрасен резултат накрая :D
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #152 -: Юни 15, 2006, 23:15:20 pm »
Успех момичета! Стискам ви палци и аз :eggsperm:
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #153 -: Юни 15, 2006, 23:40:57 pm »
И аз да се включа - утре Прегнил, в събота инсеминация. Това е планът за сега. За 1-ви път и малко ме хвана шубето...  :oops:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #154 -: Юни 16, 2006, 01:31:20 am »
Цитат на: alex_jp
И аз да се включа - утре Прегнил, в събота инсеминация. Това е планът за сега. За 1-ви път и малко ме хвана шубето...  :oops:


Алексче, никакво шубе; пожелавам ти много късмет и успешно инсе:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #155 -: Юни 16, 2006, 07:00:13 am »
Алекс я по смело!!!!!какво е това шубе????и защо?????Я се стегни сладуранке всичко ще мине добре!!!!!Успех и стискам палци за положителен резултат!!!(това 1 инсе ли ти е?)

Рене мила какво става с теб????Дано имаш хубави вести!!!!!
На всички момиче в АРТ процедури  и на чакащи резултата пожелавам много много късмет! :balk_21:
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #156 -: Юни 16, 2006, 08:45:02 am »
Мерси милички! Първо инсе ми е и уж четох, ама сега нищо не помня и незнам как протича самата процедура. А ме е страх нещо да не се обърка, не друго. Искам да е минало вече...
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #157 -: Юни 16, 2006, 09:42:50 am »
Току що се връщам от лабораторията ,в която ми взеха кръв за ЧХГ :roll:  И да ви кажа ,че направо ме изумиха като ми казаха ,че резултата ще е готов чак в сряда следобяд :?  И при вас ли излезе толкова бавно ,или просто защото сме в Русе??? Ами ще чакам, какво да правя!!!
И за новите момичета: Не се страхувайте, само бъдете силни и не забравяйте ,че и ние сме с вас! :bighug:
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #158 -: Юни 16, 2006, 09:45:46 am »
да се включа и аз чакам да ми доиде и почваме стимулацията за второ икси с замразени.Успех на всички в арт процедури идано лятото ни донесе само :bfp1:  preggo
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #159 -: Юни 16, 2006, 09:46:34 am »
Цитат на: rene_24
Току що се връщам от лабораторията ,в която ми взеха кръв за ЧХГ :roll:  И да ви кажа ,че направо ме изумиха като ми казаха ,че резултата ще е готов чак в сряда следобяд :?  И при вас ли излезе толкова бавно ,или просто защото сме в Русе???

Хм, много изнервящо?! Аз дадох кръв в 7.30 суринта и резултатът беше готов в 10.30 същата сутрин. Но това е в Кандиларов, София.