0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #120 -: Юни 08, 2006, 14:28:32 pm »
Цитат на: Grizkata
Аз не съм Зайко, но мисля, че знам отговора, който те интересува. Вчера от кабинета на Стаменов ми казаха, че ще липсват от следващата сряда до 22ри юни без да уточняват причината... е, мисля, че вече ми стана ясна :wink:

Мерси, Гризка  :balk_5: Значи ще пропуснем инсеминацията тоя път - тъкмо се бях навила ... Ама пък може да е за добро и чудото да стане самичко :wink:


Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #121 -: Юни 08, 2006, 15:25:03 pm »
Мацки, за лигавицата и кломифен цитрата - аз нали пък се боря да ми стане по-тънка лигавицата (обичайно е към 18мм) - та в началото вървеше наистина по-тънка, 7-9 мм, и тамън се зарадвах, но на пункцията ми беше 15мм 8O , а даже няколко часа по-късно, като ме изписваха, ми я измериха на 20мм (с което искам да кажа, че размерите са и малко приблизителни - зависи кой как гледа). Така че пак си стана дебела :(
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #122 -: Юни 08, 2006, 15:51:30 pm »
Фреши, проблема при мен беше, че 3-дена след пункцията, на трансфера изтъня. На пункцията беше 11, а 3 дена след това 7-8мм в най-дебелите части 9. нещо куцо става от този Кломифен, но при всеки е различно.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #123 -: Юни 08, 2006, 16:13:52 pm »
Еличка, мен ми се е случвало двама лекари да ме гледат през 3-4 часа и да има разлика от 2, даже 4 см, което ме кара да си мисля, че си зависи и от меренето ... Може би не е имало такава разлика при теб за няколко часа, но кое е било реалният размер ...
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #124 -: Юни 08, 2006, 16:20:43 pm »
Ама те не бяха 3 часа, а 3 дни и наистина 2-ма различни лекари на различни апарати мереха , ама аз съм се съсредоточила сега в тая пуста лигавица. При мен поне с яйцеклетки и ембриони нещата са в по-светли тонове...ама то 1 нещо да куца цялата система отива по дяволите
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #125 -: Юни 09, 2006, 10:58:21 am »
Цитат на: Eli7
...ама то 1 нещо да куца цялата система отива по дяволите

Права си Ели, и аз това все си мисля и се чудя как, по дяволите, някои само "да помиришат мъжки чорап" и забременяват :evil: , като трябва толкова много условия да са изпълнени ??


*

    Lexi

Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #126 -: Юни 09, 2006, 14:36:06 pm »
Цитат на: Gabi77
Обадих се в клиниката на доктор Владимиров и ми казаха че следващата седмица няма да е в България,а юли и август ще почиват.
Ще се пръсна просто-три месеца си заминаха напразно :( .


 :(  :(  :(  И като добавя изпуснатите два месеца преди това /единия защото док. не можеше да ми вземе цитонамазк т.к. прокървявах, а втория - зарази неспукан фоликул/...почти половин година само чакане...
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #127 -: Юни 09, 2006, 16:36:45 pm »
А не си ли се замисляла, че може би така е трябвало да стане? Може би има за какво да е това забавяне. И при мен миналия месец се объркаха нещата / неспукан фоликул/, но пък сега ме насочиха към имунологични изследвания /никой до момента не ми беше споменавал за тях/  и си мисля, че така е трябвало да стане, за да не избързвам, а да си направя необходимите изследвания. Така че се забавлявай лятото, "живей за мига" - пък може да не стигнеш до АРТ.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #128 -: Юни 09, 2006, 18:09:32 pm »
Здравейте,мили моми4ета.
И аз да се вклу4а към новата теми4ка за лятото.След неуспе6ното инсе през май,се зареждам с нови сили за лятото.
Надявам се за вси4ки нас този прекрасен сезон да е по-успе6ен от пролетта.
Прегръдки на вси4ки ви и много късмет :bighug:  :goodluck:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #129 -: Юни 09, 2006, 21:59:23 pm »
[

 :bighug:  :balk_21:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #130 -: Юни 09, 2006, 22:25:24 pm »

      Май доста момичета сме я ударили на почивка лятото.То човек има нужда от време на време,но да не му става навик.
 :balk_177:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #131 -: Юни 10, 2006, 14:22:55 pm »
Цитат на: rene_24
Та на мен ми е десети ден и сега се чудя да пускам ли ЧХГ по-рано, или да чакам

Ренка, ко направи? Престраши ли се или ще чакаш?

Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #132 -: Юни 15, 2006, 11:34:04 am »
След трансфера имам постоянно течение (като вода). Струва ми се, че е от утрогестана. Някой имал ли е подобно?

От много лежане се запекох ужасно. Кажете някое разхлабващ препарат, по-безвреден, знам ли.......  :roll:
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #133 -: Юни 15, 2006, 11:36:38 am »
Блага, късмет.
За разхлабване на мен безотказно ми помага зелен чай с мед. Може и прясно мляко с мед, ако предпочиташ.
Утрогестана пиеш ли го?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #134 -: Юни 15, 2006, 12:05:09 pm »
Цитат на: white
Блага, късмет.
За разхлабване на мен безотказно ми помага зелен чай с мед. Може и прясно мляко с мед, ако предпочиташ.
Утрогестана пиеш ли го?

Не го пия. Вагинално го прилагам.
Зеленият чай ми дразни стомаха. А и съм чувала че извличал калция от организма...... колко е вярно, не знам  :roll: ама на мен не ми понася. Ще пробам мляко с мед. Благодаря ти  :D
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #135 -: Юни 15, 2006, 12:10:42 pm »
Може пък на бебо вече и чайче да му харесва :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #136 -: Юни 15, 2006, 12:43:45 pm »
Цитат на: Gabi77
Обадих се в клиниката на доктор Владимиров и ми казаха че следващата седмица няма да е в България,а юли и август ще почиват.
Ще се пръсна просто-три месеца си заминаха напразно :( .


Здравейте,
много ме учудва как така, цялата клиника си "поzволява" отпуска цели 2 месеца? Вероятно аz неЩо не съм раzбрала?
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #137 -: Юни 15, 2006, 16:24:54 pm »
Ренка, ко направи? Престраши ли се или ще чакаш?[/quote]

Оги още чакам :(  И ми е вече 17 ден, ама чакам да мине време от Прегнила!! Мисля утре да го направя!!! :)
Кусмет на всички настроили се за лятната сесия!! :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #138 -: Юни 15, 2006, 16:27:48 pm »
Цитат на: rene_24
Оги още чакам :(  И ми е вече 17 ден, ама чакам да мине време от Прегнила!! Мисля утре да го направя!!! :)
Кусмет на всички настроили се за лятната сесия!! :)

Айде, че се притесних. Щом досега не ти е дошло, значи резултатът е положителен. Стискам палци за ЧХГ до небето!

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през лятото?
« Отговор #139 -: Юни 15, 2006, 16:31:01 pm »
Рене_24,стискам палци :goodluck:  :bfp:  :bighug:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ