0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #900 -: Ноември 29, 2011, 18:06:15 pm »
Момичета, моля, помагайте с акъл!
Както писах по-рано, стартирам първи опит към средата на януари (или малко преди това, ако съм по дълъг протокол). Д-р Владимиров ме привиква за последни изследвания преди опита на 3-5 ден от декемврийския ми цикъл, т.е. - вероятно около 15ти. Обаче аз пътувам от Белгия и трябва да знам колко дни ще отнемат те, за да планирам билети и самото пътуване. Дали седмица е достатъчна според вас? Аз имам всички възможни направени изследвания, явно става въпрос за рутинни микробиология, цитонамазка, полови хормони и при мен ТСХ, че съм с Хашимото.

Естествено, писах и до клиниката, но ако някой има идея, моля - светнете ме!
Благодаря ви!
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 18:08:01 pm от Heaven »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #901 -: Ноември 29, 2011, 20:10:27 pm »
Честито и от мен :balk_46: :bighug: нека има само хубави моменти от тук нататък :goodluck: :cheerleader:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #902 -: Ноември 29, 2011, 21:13:13 pm »
Heaven, вземането на материал за описаните изследвания отнема 1 час, както знаеш.
ако няма нещо друго по-специално. защо не звъннеш на доктора?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #903 -: Ноември 29, 2011, 23:34:55 pm »
Heaven, вземането на материал за описаните изследвания отнема 1 час, както знаеш.
ако няма нещо друго по-специално. защо не звъннеш на доктора?

Малко повече от час - заедно с чакането - но, да, нещо в този порядък. Обаче също така вече ми е ясно, че винаги има нещо за доизясняване в крачка. Понеже четох тема на момичета, които пътуват от чужбина за инвитро-процедури и имаше съвети да си оставят седмица за всичко, се чудех дали това е добър срок. За обаждането - това е добра идея, стига да му имах номера. Ще го поискам от клиниката. Благодаря ти за включването.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #904 -: Декември 03, 2011, 10:29:00 am »
Heaven, успя ли да се свържеш с доктора?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #905 -: Декември 03, 2011, 22:19:37 pm »
Mомичета, моля за съвет. От снощи имам кафеникаво зацапване,тази сутрин нищо и след обяд М се засили. Съгласно инструкциите на сестрите в клиниката, трябва да броя утрешният ден за 1-ви от МЦ. Това респективно значи да звънна на Владимиров. Притеснява ме фактът, че е неделя /единственият му почивен ден/ и се чудя по кое ли време на деня ще е удобно да му звънна.Вие как мислите?

P.S. Извинете, че ви занимавам с глупави въпроси, но това ни е 1-ви опит ICSI и съм много притеснена, развълнувана и объркана
« Последна редакция: Декември 03, 2011, 22:25:22 pm от OPTI »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #906 -: Декември 04, 2011, 01:07:33 am »
Mомичета, моля за съвет. От снощи имам кафеникаво зацапване,тази сутрин нищо и след обяд М се засили. Съгласно инструкциите на сестрите в клиниката, трябва да броя утрешният ден за 1-ви от МЦ. Това респективно значи да звънна на Владимиров. Притеснява ме фактът, че е неделя /единственият му почивен ден/ и се чудя по кое ли време на деня ще е удобно да му звънна.Вие как мислите?

P.S. Извинете, че ви занимавам с глупави въпроси, но това ни е 1-ви опит ICSI и съм много притеснена, развълнувана и объркана

аз бих отишла направо в понеделник сутринта в клиниката. според мен, и да му звъннеш в неделя, най-вероятно ще ти каже да дойдеш в понеделник сутринта. щом утре ти е първи ден, няма никакъв проблем да започнеш от 2-рия ден.
но ако се чувстваш неуверена, звъни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #907 -: Декември 04, 2011, 10:24:04 am »
Да Опти, Джам е абсолютно права, направо понеделник сутрин там, но ако все пак ти е притеснено, док ти е казал да му обадиш, аз съм му се обаждала неделя, така че направи го за свое спокойствие.

Слънчев и прекрасен ден на всички момичета  :garden:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #908 -: Декември 04, 2011, 12:17:15 pm »
Момичета, има ли вече яснота как ще почива клиниката по празниците@
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #909 -: Декември 04, 2011, 12:34:50 pm »
jam, silvianik Благодаря за съвета.
но ако все пак ти е притеснено, док ти е казал да му обадиш,
Да silvianik думите на Владимиров бяха "щом ти дойде ми звъниш". Та за това питах. просто ми е неудобно да го притеснявам в неделя. Все пак и той е човек, и той има семейство. А знам какво е в единствения почивен ден да те занимават със служебни дела. Вероятно ще послушам Jam и утре рано сутрин ще отпътувам до клиниката. не вярвам да ме върнат.

Момичета, има ли вече яснота как ще почива клиниката по празниците@
sunflower аз утре /по всяка вероятност / ще ходя до клиниката и ще попитам.

 Желая ви хубав и усмихнат ден, макар слънцето да не се е показало още. :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #910 -: Декември 04, 2011, 13:37:55 pm »
Момичета, има ли вече яснота как ще почива клиниката по празниците@
sunflower аз утре /по всяка вероятност / ще ходя до клиниката и ще попитам.

Благодаря, ОPTI! Моля те после напиши и тук, за да знаем! Успех!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #911 -: Декември 04, 2011, 17:28:56 pm »
Опти, Успех утре!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #912 -: Декември 05, 2011, 12:08:48 pm »
Heaven, успя ли да се свържеш с доктора?

Успях! Аз съм общо взето от "загубените", страшно се притеснявам да досаждам, а при натовареността в клиниките да "досаждаш" е страшно важно, те не могат да държат всичко в главата си и да огреят навсякъде. Писах им, отговори самият д-р Владимиров (!), каза, че му трябвам само за ден. Та сега поне съм наясно. 
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #913 -: Декември 05, 2011, 14:26:52 pm »
Поздравления Heaven за успеха, понеже и аз съм от категория "загубените" напълно осъзнавам размера на постижението ти!!! osi_9 
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #914 -: Декември 05, 2011, 16:14:00 pm »
Здравейте, мацки. Тъкмо се връщам от клиниката. Днес започваме стимулация за нашето първо ICSI. И както се казва"честито ми назначение"- продължаваме с decapeptil 0,1, но за да не е самотен прибавяме GONAL f 225IU/ден и на 8.12 отново на преглед.

Момичета, има ли вече яснота как ще почива клиниката по празниците@
Цитат
Благодаря, ОPTI! Моля те после напиши и тук, за да знаем! Успех!!!
[/quote]
sunflower Във връзка с предстоящите празници, клиниката ще почива както са официално обявените дни, с изключение на д-р Владимиров, който  ще е в отпуск от 22.12.2011 до 8.01.2012г.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #915 -: Декември 05, 2011, 17:57:24 pm »
Благодаря, ОПТИ!
Да се похвалиш с две чертички от този опит!
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #916 -: Декември 05, 2011, 20:49:44 pm »
Момичета имам един въпрос към вас!!Този месец  ще правим ин витро 1-ви опит ще е.....та въпросът ми...на втория ден от МЦ нали се дава кръв,на гладно ли трябва да се дава или няма значение?
Благодаря предварително!!! :thankyousign:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #917 -: Декември 05, 2011, 20:56:01 pm »
не е задължително да е на гладно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #918 -: Декември 05, 2011, 20:58:33 pm »
Благодаря ти за бързия отговор osi_9 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #919 -: Декември 05, 2011, 22:35:32 pm »
относно работното време - във Фейсбук страницата на клиниката са пуснали съобщение.
http://www.facebook.com/pages/In-vitro-Sofia/105369042887122

значи, информацията е точна.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!