0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #880 -: Ноември 26, 2011, 09:53:12 am »
OPTI, стискам палци много силно, че вече е време някой да се похвали с  :bfp:. Успех!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #881 -: Ноември 26, 2011, 16:19:51 pm »
Здравейте,
да се вмъкна и аз тука, в понеделник ни предстои първичен преглед при д-р Владимиров. По "закона на всеобщата гадост" преди малко прочетох в съседна тема (35+ :cuddle: ), че е хубаво да се отиде с набор от изследвания направени предварително,  за да не се губи време и часът за прегледа да не е напразен.....Малко се притесних, защото разполагаме само с една спермограма и мойте щитовидни хормони... :balk_136: ,  ние сега стартираме към АРТ. Притеснително ми е и за самата първа среща, ще ходим с Милото и мисля, че и той трябва да присъства....  От прочетеното до сега разбрах колко  е важно да намериш своя доктор на когото да вярваш и да си спокоен, и позитивен...Всяко начало е трудно, защото е съпроводено с много въпросителни и неизвестността най-много плаши. Желая на всички момичета много късмет :balk_602:
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 16:49:25 pm от normish »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #882 -: Ноември 26, 2011, 17:27:19 pm »
Здравей normish, това че нямате подготвени изследвания хич не бива да те притеснява. В никакъв случай прегледа няма да е напразно. Доктора ще прецени от кои изследвания имате нужда, дори ако си в подходящ момент от цикъла може и да ги направиш.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #883 -: Ноември 26, 2011, 18:32:10 pm »
Здравей normish, бъди сигурна, че прегледа няма да е напразен. прегледите без смисъл и с излишно харчене на средства са на друго място, но не и при д-р Владимиров. Fatima е права, той използва всеки един подходящ момент, за да не се разкарвате излишно.
Успех и от мен :goodluck:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #884 -: Ноември 26, 2011, 20:14:23 pm »
По "закона на всеобщата гадост" преди малко прочетох в съседна тема (35+ :cuddle: ), че е хубаво да се отиде с набор от изследвания направени предварително,  за да не се губи време и часът за прегледа да не е напразен.....Малко се притесних, защото разполагаме само с една спермограма и мойте щитовидни хормони... :balk_136:

има се предвид да занесете всички изследвания, които имате направени досега, за да ги види. а не да правите специално заради прегледа някакви предварителни изследвания.

носите с каквото разполагате, описвате си случая и от там нататък започва същинската работа.

ето тук - http://www.ivf.bg/index.php/za-nas/poseshtenie-v-klinikata/vashata-purva-vizita - е описано какво представлява първата визита. ако не си го направила, можеш да си изтеглиш и попълниш въпросника за самооценка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #885 -: Ноември 26, 2011, 21:47:39 pm »
Благодаря fatima,dhhdesi,jam за своевременното включване и подкрепа с инфо, просто изпаднанах в параноя, че не сме оползотворили времето до изчакване на часа ни пълноценно и да отидем с повече изследвания, повече информация къде може да е проблема и картината да е по ясна.
 jam въпросника е изтеглен и ще бъде попълнен. Благодаря!
Абе лаик съм в тази сфера  :balk_136:  :oops:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #886 -: Ноември 27, 2011, 09:31:58 am »
OPTI, стискам палци много силно, че вече е време някой да се похвали с  :bfp:. Успех!!!
Благодаря Tedi B.при нас ако всичко върви по план ИКСИ-то ще е малко преди КОЛЕДА. Надявам се тази КОЛЕДА  да е щедра към всички нас и подари по  :bfp1: и след  :cloud9: много :babyflips: :goodluck: на всички. Благодаря за подкрепата.

Успех ОПТИ и от мен  :crossfingers:
Благодаря
@OPTI:Аз не правя процедура, но ще стискам палци за теб. :)
normish  :welcome_1:
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 09:36:53 am от OPTI »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #887 -: Ноември 28, 2011, 14:10:48 pm »
normish, добре дошла :welcome: и дано бързичко да стигнете до щастлива развръзка  :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy:

silvianik, знаеш, че стискаме палци - нали днес е тестът?  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Успех и на новодошлите и на по-опитните  osi_9



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #888 -: Ноември 28, 2011, 15:34:42 pm »
Момичета интересува ме дали док. Владимиров е на работа тази седмица, понеже искам утре да го посетя.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #889 -: Ноември 28, 2011, 16:09:52 pm »
на работа е.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #890 -: Ноември 28, 2011, 21:08:15 pm »
silvianik, знаеш, че стискаме палци - нали днес е тестът?  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

rumyanau знам и много благодаря, защото днес на 10 ден след трансфер на 3-ти ЧХГто е 66,5 и аз съм най-щастливият човек на света.

 :bighug: :bighug: :bighug: ви всички!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #891 -: Ноември 28, 2011, 21:38:23 pm »
silvianik, толкова се радвам за теб  :drunk: osi_5 :cheerleader:
Хайде пръскай малко вирусчета, та да ни заразиш темичката и от тук нататък само такива новини  :grouphug:
Разкажи ни как мина при д-р Владимиров - как ти каза новината, ти разцелува ли го, рева ли после на сестрите, по стълбите и т.н  :wink: Да се потопим и ние в блажени мечти  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #892 -: Ноември 28, 2011, 21:39:26 pm »
 :ask: osi_13 :bonk: :youwoman: :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #893 -: Ноември 28, 2011, 22:11:12 pm »
браво, честито!  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #894 -: Ноември 28, 2011, 22:32:52 pm »
Silvanik, от сърце се радвам за теб!  :ballons:
Сега само спокойно, гледай си здравето и никакви излишни притеснения и отрицателни емоции!!!

Толкова се радвам, когато нещата се случват. Няма нищо по-окуражаващо за очакващите прцедура от успеха и щастието на вече миналите през това.
Лека и безпроблемна бременност до края  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #895 -: Ноември 29, 2011, 08:38:06 am »
silvianik, едно голямо ЧЕСТИТО и от мен! Много се радвам  :cheerleader:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #896 -: Ноември 29, 2011, 08:55:03 am »
 
...днес на 10 ден след трансфер на 3-ти ЧХГто е 66,5 и аз съм най-щастливият човек на света.

 :bighug: :bighug: :bighug: ви всички!

:balk_46: :balk_47: silvianik Много се радвам за теб  :bighug: Хубави :cloud9:  Хайде сега провлачи краче, че и нас да заразиш и до Коледа да обсипем темичката с още  :bfp:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #897 -: Ноември 29, 2011, 10:19:00 am »
Честито, silvianik, чудесна новина :balk_81: :balk_47: :balk_46:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #898 -: Ноември 29, 2011, 11:28:48 am »
Момичета, много съм щастлива и ви пожелавам да изживеете това щастие, от цялото си сърце.
 :babydust: :babydust: :babydust: това е много бебешки прашец за вас  :grouphug:

А вчера бях наистина много емоционална при доктора, но ме заля едно огромно щастие и изхвърчах навън, размахвайки теста в ръка при мъжът ми разбира се, който точно минаваше отпред с колата, а аз се заразмахвах и почти заподскачах.

Моля се този опит да е успешният за нас!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #899 -: Ноември 29, 2011, 14:45:05 pm »
Колко вълнуващо звучи - пожелавам ти още много и още по-вълнуващи моменти и най-вече здраво бебче на края  :bori_011:



   La vita è bella