0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #820 -: Ноември 19, 2011, 08:59:47 am »
Дано борбата да завърши с  :babyflips:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #821 -: Ноември 19, 2011, 09:35:59 am »
rumyanau,и аз стискам палци и няма да ги пускам за понеделник  :)

Аз от вчера съм с трансферирани 3 хубави ембриончета на 3-ти ден, също така замразихме още 6. Днес ми е 1-ви ден след трансфера, докторът каза лежане вчера, от днес нормален режим (с пазене разбира се).
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #822 -: Ноември 19, 2011, 10:02:13 am »
Аз от вчера съм с трансферирани 3 хубави ембриончета на 3-ти ден, също така замразихме още 6. Днес ми е 1-ви ден след трансфера, докторът каза лежане вчера, от днес нормален режим (с пазене разбира се).
Късмет, мила. Ние с теб вървим заедно от началото и дано и двете имаме късмет.
Мен ме викат утре за трансфер...с надеждата, че ще имаме бластоцист. Толкова ме е страх...имах 11 зрели яйцеклетки, а се оплодиха 5. От тях се делят и развиват само три. Надявам се че това са нашите борци.
« Последна редакция: Ноември 19, 2011, 10:18:03 am от radost_I »

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #823 -: Ноември 19, 2011, 10:12:26 am »
Силви,Радост -стиснати палци за успех!!  :D Радост,три ,три ама какви само...-най-добрите! :wink: Бройката не е от значение,важно е желанието за живот и вярата в него!Всичко ще е ок,аз вярвам.
Рум,това "бавно засилване" :lol: :lol: ми е познато.Убеден съм в крайния + резултат! Само търпение и спокойствие!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #824 -: Ноември 19, 2011, 10:40:25 am »
 :hello2:
silvianik,radost_I, леки 10 дни ви пожелавам и успешен финал!
rumyanau, стискам палци в понеделник да видиш едно хубаво ЧХГ и да се поуспокоиш :)
Въпреки че при нас нещата не се получиха, аз гледам напред, все някой опит ще е успешен. Когато тогава :) Следващата седмица трябва да отида на преглед и да преговорим процедурата и след НГ ще размразяваме сладоледите.
Иска ми се да си подам документи за фонда, за да не губим време. Док каза, че след 2-3 седмици ще има договор, но ако някой има инфо, когато това се случи, моля да пише.
Туци, ти как си, съвземаш ли се? Начертахте ли план за действие нататък? Изпращам ти  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #825 -: Ноември 19, 2011, 15:17:40 pm »
corny за договора с фонда от доктора ли го чу или от персонала?Питам защото в по предни мнения бях чела ,че евентуално пролетта ще има договор .
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #826 -: Ноември 19, 2011, 15:33:20 pm »
radost _I, стискам палци да се развият до бластоцист. Всичко е възможно - при нас от 6 делящи се, 5 стигнаха до бластоцист. Представи си утре да се чудите и трите ли да върнете, или да замразите някое :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #827 -: Ноември 19, 2011, 15:52:27 pm »
bekii , Доктора ми каза.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #828 -: Ноември 19, 2011, 17:56:03 pm »
silvianik, rumyanau, radost_I, стискам палци, нали знаете  :goodluck:  :crossfingers: :crossfingers: :balk_602:
corny, честно казано, в четвъртък и вчера ми беше много тежко, защото знам, че нямам на какво да разчитам - нямаме замразени ембриончета и единствен вариант е нов опит, обаче парите свършиха  :oops: Притеснявам се и при нов опит какъв ще е резултатът - ако е подобен, направо нямам никакъв шанс! Нещо подозирам, че не са ми читави яйцеклетките, но ще попитам и док за това. Ще видим другата седмица какъв ще е планът, обаче мисля да направя още една инсеминация, за да можем с 3 инсета и едно ИКСИ да подадем документи към фонда с неизяснен стерилитет, макар че д-р Владимиров подозира ЛУФ. Ама докато го докажем.... По-добре инсе. Дано наистина успее до няколко седмици да уреди нещата с фонда. Зарадва ме с тази новина  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #829 -: Ноември 20, 2011, 09:57:32 am »
...знам, че нямам на какво да разчитам - нямаме замразени ембриончета и единствен вариант е нов опит, обаче парите свършиха  :oops:

Колко познато...
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #830 -: Ноември 20, 2011, 10:03:30 am »
Здравейте момичета и Ra4o,
Отдавна чета форума, но рядко пиша.Благодаря на всички, които споделят тук - информацията е страшно полезна...  
И аз да се запиша в тази тема - От година сме пациенти на Владимиров. Проблемът се оказа мъжки фактор - тератозооспермия.Имам една спонтанна бременнст / за съжаление приключи в 24г.с./ от съпруга ми и диагнозата бе голям шок за нас.Преодоляхме го. От този месец започнахме подготовка за ICSI - пия МАРВЕЛОН. Живот и здраве, ако всичко върви по план, в началото на декември/3-4.12/ започваме стимулация. Положително сме настроени и двамата. ВЯРВАМ и се надявам резултатът да е ревлив...  

Късмет на всички очакващи бебоците си и много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички в процедури. Скоро да ни зарадвате с  :bfp:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #831 -: Ноември 20, 2011, 11:10:45 am »
OPTI:welcome: и успех с процедурата  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #832 -: Ноември 20, 2011, 13:01:17 pm »
Здравейте момичета, присединявам се към вашата групичка, тъй като тази седмица и аз се видях за първи път с д-р Владимиров. Благодарение на всияко, което бях изячела във форума за него, нямах никакви изненади - тояно такъв е какъвто го описахте - спокоен, леко мълячалив, но уверен и вдъхващ спокойствие. Дано и на нас донесе много радост. За сега нямаме установен проблем, при мъжо нещата са наред, при мен също засега не се е открило нищо, но тепърва започваме със сериозните изследвания. Вика ме в трети ден на цикъла за оценка на яйчниковия резерв и евентуално хормони. Дано нещата се развиват по-бързо, че ми писна вече от чакане и напразни надежди. Вие сте много приятна компания и дано много бързо получите най-желания подарък. :bori_005: :bori_015:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #833 -: Ноември 20, 2011, 16:16:41 pm »
OPTI, Bella:welcome_1:
Дано имате късмет и скоро смените темичката  :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #834 -: Ноември 20, 2011, 17:39:19 pm »
Здрасти и от мен. Аз приключих моя трети опит без трансфер. Не съм вярвала, че ще ме събори психически толкова много това...а мислех че съм подготвена за всичко. Много ми е криво. Явно има генетичен проблем, който тепърва ще трябва да търсим и борим.
Късмет на всички в темата и дано имате щастието да успеете от раз.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #835 -: Ноември 20, 2011, 18:10:02 pm »
radost_I, много съжалявам  :(
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #836 -: Ноември 20, 2011, 20:16:10 pm »
radost_I ,много е тъжно това, което си написала  :sorry:  Надявам се скоро да откриете проблема и да го преодолеете :crossfingers:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #837 -: Ноември 20, 2011, 20:57:55 pm »
...знам, че нямам на какво да разчитам - нямаме замразени ембриончета и единствен вариант е нов опит, обаче парите свършиха  :oops:

Колко познато...

Това ни е основния проблем на повечето от нас. Затова разчитаме и чакаме с месеци за решение и заповед от фонда. Трябва да сме благодарни на Зачатие и на фонда за това, че ги има  :thankyousign:. Аз съм одобрена и чакам да си взема заповедта, за да се видим отново с Док и да продължим напред..към мечтата :bfp: Успех на всички  :goodluck:, не се отказвайте в никакъв случай :youwoman:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #838 -: Ноември 21, 2011, 08:39:32 am »
dhhdesi, това е страхотно! Взимай заповедта и тичай да направите най-хубавите бебета  osi_9 :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #839 -: Ноември 21, 2011, 13:43:42 pm »
radost_I, толкова съжалявам за нещастното развитие на нещата. Но няма да падаме духом, нали? :bighug:

При нас опитът приключи неуспешно. Благодаря на всички за подкрепата, но за съжаление и ние се присъединяваме към групата с надежда за успех от следващия опит  :grouphug2: Днес ЧХГ-то беше се сгромолясало на 0.5 - силно отрицателно, което все пак не е изненада, при цялото кървене миналата седмица...

silvianik, след толкова отрицателни тестове, нали знаеш, че за теб остана положителният  :balk_69:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

OPTI, --Bella--, добре дошли, ще помагаме с каквото можем, пък дано вие да се измъкнете по-бързо в по-хубави теми :welcome:
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 15:28:36 pm от rumyanau »



   La vita è bella