0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #781 -: Ноември 15, 2011, 16:04:09 pm »
Мерси за инфото, lili2011
Чудесна бройка, silvianik, дано всичките да се оплодят и да се делят :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #782 -: Ноември 15, 2011, 21:32:46 pm »
Рум,чакаме с нетърпение повишения резултат от следващия тест!! важното ,че се повишава,при това уверено!! :) :)
Или,на този етап,няма по- достоверен метод за доказване на бременност от кръвен тест за  нива на ЧХГ!!  В крайна сметка,в тази тема,от тук нататък-само ще доказваме бременност,нали така!!!!? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #783 -: Ноември 15, 2011, 21:53:59 pm »
Руми, резултата ти е почти удвоен osi_9, което е супер.
Пази леглото и мисли само позитивно!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #784 -: Ноември 16, 2011, 09:28:18 am »
rumyanau:bighug: Никой не знае какви точно са шансовете. И аз си мислех, че няма шанс да ми върнат и двете ембриончета, но ето че в последния момент и второто се беше съвзело и беше дръпнало напред. Така че - бъди смела и не губи кураж  osi_9

silvianik, страхотни резултати! Много се радвам за теб и стискам палчета за добри новини днес към обяд  :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #785 -: Ноември 16, 2011, 11:34:01 am »
Момичета, от началото на седмицата ми зацапва, а днес вече ми дойде както си трябва. Днес ли да броя за първи ден на цикъла? Ако е така в петък се надявам да започнем да мислим с Владимиров стратегии, стискайте ми палци.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #786 -: Ноември 16, 2011, 12:04:37 pm »
Имаме 8 ембриончета, сега се моля, всичките да се развиват добре  :grouphug2:

corny, Туци, вие сте на тестчета утре и вдруги ден, нали?
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 12:06:51 pm от silvianik »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #787 -: Ноември 16, 2011, 12:28:55 pm »
lili2011, първи ден ти е денят със същинското кървене, т.е. днес  :) Стискам палци за прегледа  osi_9
silvianik, аз не разбрах на десетия ден след трансфера или на десетия ден, броен от деня на самия трансфер, трябва да направя теста. Във всеки случай мисля в петък да отида, но ужасно ме е страх.  :?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #788 -: Ноември 16, 2011, 12:57:29 pm »
ами и аз не съм много сигурна, но хванах някаква схема - трябва да са минали минимум 14 дни от пункцията, като броиш и денят на пункцията. Аз отидох на 13 ден по тази схема и ЧХГ беше 27, т.е. ОК. Ама по добре е да изчакаш още един или 2 дни за да си видиш сериозно число ЧХГ, много по-спокойна ще си.

Та с 2 думи отиди най-рано на 14 ден (или 15-ти) от пункцията е моят съвет!

Който, кога се пада?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #789 -: Ноември 16, 2011, 14:47:44 pm »
lili2011, първи ден ти е денят със същинското кървене, т.е. днес  :) Стискам палци за прегледа  osi_9
Много благодаря и успех!!!  :bighug:
Успех на всички момичета!   :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #790 -: Ноември 16, 2011, 15:37:56 pm »
ами и аз не съм много сигурна, но хванах някаква схема - трябва да са минали минимум 14 дни от пункцията, като броиш и денят на пункцията. Аз отидох на 13 ден по тази схема и ЧХГ беше 27, т.е. ОК. Ама по добре е да изчакаш още един или 2 дни за да си видиш сериозно число ЧХГ, много по-спокойна ще си.

Та с 2 думи отиди най-рано на 14 ден (или 15-ти) от пункцията е моят съвет!

Който, кога се пада?
Броенето започва от деня на трансфера, а не на пункцията.
Владимиров практикува обикновенно тест на 10 ден от трансфера, който включва и деня на трансфера. Ако трансферът е на стадий бластоцист тестът е на 7 ден.
Ако искате да разберета дали изобщо е имало имплантация е важен този ранен тест.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #791 -: Ноември 16, 2011, 17:35:02 pm »
Много, много е важен теста  :crossfingers: :crossfingers: :bfp:

а за броенето, Tanitа е предала 1:1 думите на доктора, спомних си.

Но моите не противоречат на това  :goodluck:
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 17:39:46 pm от silvianik »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #792 -: Ноември 16, 2011, 18:20:06 pm »
Ако искате да разберета дали изобщо е имало имплантация е важен този ранен тест.
Ако тестът е на 15-16-17-ти ден примерно имплантация (макар и за кратко) вече е късно и не може да се отчете, така ли? Нима нивата спадат толкова бързо?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #793 -: Ноември 16, 2011, 19:31:13 pm »
Здравейте,
Моят първи опит мисля, че приключва. По принцип утре трябва да съм на тест, сега си направих един домашен и резултата е  :bfn: Не бих му се вързала много много, но ми идва и цикъла, поне усещам всички симптоми, плюс кървене.
Доста рано ми се струва за цикъл, така или иначе ще го обсъдя с док утре, като направя и кръвния.
Туци, стискам палци за теб.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #794 -: Ноември 16, 2011, 20:50:12 pm »
corny, дано кръвният тест покаже друго - все пак това е най-точното изследване толкова рано...  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #795 -: Ноември 16, 2011, 23:09:34 pm »
Здравейте,
Моят първи опит мисля, че приключва. По принцип утре трябва да съм на тест, сега си направих един домашен и резултата е  :bfn: Не бих му се вързала много много, но ми идва и цикъла, поне усещам всички симптоми, плюс кървене.
Доста рано ми се струва за цикъл, така или иначе ще го обсъдя с док утре, като направя и кръвния.
Туци, стискам палци за теб.
corny дано да ти бьде все пак ++++ теста. Аз съм сьщо като теб.Днес бех на тест,а вчера ме нападна пак злата вещица(цикъла)и развали всичко :( ....Късмет миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: 
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #796 -: Ноември 17, 2011, 09:00:44 am »
corny, добавям и моите стиснати палци към тези на момичетата  :crossfingers:
Туци, успех утре  :bfp:
bubkapupka, съжалявам, мила, но не се предавай, скоро ще има + и за теб  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #797 -: Ноември 17, 2011, 10:02:08 am »
corny, дано кръвният тест покаже друго - все пак това е най-точното изследване толкова рано...  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
osi_9 osi_9 osi_9 osi_9 osi_9
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #798 -: Ноември 17, 2011, 11:39:33 am »
Момичета, при мен всичко приключи - ЧХГ 1,7.  :balk_144:
corny, уринарният тест не е показателен, направи кръвен и докато не видиш резултата, не губи надежда!
rumyanau, продължавам да стискам палчета за теб  :goodluck:
Tedi B, вие какво решихте с д-р Владимиров? Аз ще се видя с него на 5-6 ден от цикъла, за да говорим и да се увери, че няма задържани фоликули.
Целувам ви, мили момичета, и ви благодаря, че бяхте до мен през цялото време  :flower:
Успех на всички момичета, които са в процедура и които чакат теста! И никога не губете надежда  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #799 -: Ноември 17, 2011, 11:49:17 am »
Туци, силно те прегръщам и вярвам, че нещата ще се получат следващия път. Само продължавай да си все така позитивна и лъчезарна и ще стане.  :bighug: :bighug: :bighug:



   La vita è bella