0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #760 -: Ноември 12, 2011, 20:08:42 pm »
Ооооо,дай божееее!!! :D :D :D Рум,кой ден ти днес след трансфер,че ти изтървах края??? :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #761 -: Ноември 12, 2011, 22:34:13 pm »
Трансферът беше на бластоцисти 5ти ден. Тестът беше 7ми ден от трансфера. Раничко е, така че мисля, че ЧХГто ще порасне и в сряда ще мога да се похваля с определено положителен резултат :P



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #762 -: Ноември 13, 2011, 10:52:03 am »
да,малко е раничко-грубо 11-12 ден!! Ами ,няма да си пускам пръстите до сряда! :lol:Бъди спокойна! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #763 -: Ноември 13, 2011, 16:37:02 pm »
Раничко е, така че мисля, че ЧХГто ще порасне и в сряда ще мога да се похваля с определено положителен резултат :P

 Руми, :goodluck:  :goodluck: :goodluck:


Да,още в събота. И пак ще говорим, само че дотогава има поне 6-7 месеца.

оооо, доста време

Да, това ми е болната тема. Но няма как, обстоятелствата са такива
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #764 -: Ноември 14, 2011, 09:28:00 am »
rumyanau, стискам палчета за най-прекрасното ЧХГ в сряда! Ще го имаш, да знаеш  :bighug:
silvianik, ти докъде стигна?
radost, стискам палци за пункцията. Хубаво е, че искаш да си подариш дозичката Гонал  osi_9 Със сигурност някое момиче ще ти бъде много благодарно. Ако искаш, публикувай си подаряването тук: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=18097.640
Със сигурност веднага ще го поискат  :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #765 -: Ноември 14, 2011, 11:23:45 am »
Туци, аз утре съм на пункция. Не ми е за първи път, но ми е притеснено  :(
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #766 -: Ноември 14, 2011, 11:30:12 am »
Разбирам те, мила. Аз в деня преди пункцията си мислех само: "Утре по това време всичко ще е приключило". Това някакси ме успокояваше. Планирай си нещо хубаво за утре следобед - че ще си хапнеш нещо вкусничко или че ще си пуснеш някакво любимо филмче - някаква награда, един вид  :D И това действа при мен. Особено в частта за хапването  :lol: Ще ти стискам палци през цялото време.  :goodluck:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #767 -: Ноември 14, 2011, 15:41:51 pm »
10x  :bighug: :bighug: :bighug:

a вие, какво правите през тези дни...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #768 -: Ноември 14, 2011, 16:24:06 pm »
Ние тъкмо се преместихме на ново място, така че от 2 дни чистя вкъщи. Не ме свърта на едно място  :)

corny, а ти как си?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #769 -: Ноември 14, 2011, 17:18:26 pm »
ooo, това с чистенето, по-кротко, нали?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #770 -: Ноември 14, 2011, 18:38:04 pm »
silvianik, успех утре с пункцията :)
corny, Туци, малко остана, нали?
radost, успех и на теб :)

При мен отново нещо ново - нямат край изненадите :P
Сега съм със зацапване и лежа цял ден по нареждане на доктора, но пък чудесно си почивам и почти не се изкушавам да работя. :balk_125: Вторият тест ще го правим утре, а не в сряда, както планирахме преди.

Много мерси за позитивните сигнали  :balk_111:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #771 -: Ноември 14, 2011, 19:24:50 pm »
Руми стискам ти палци и вярвам че всичко ще е наред. Не пиша много във форума, но не спирам да го следя. Миналата година на 15 ноември бе моя трансфер след който имах подобни на твоите преживявания - ниско ЧХГ на първия тест (направо си бе под нормата за бременност), втори тест с повишени стойности, кървене, лежане на легло около месец и половина и накрая резултата - на 16 ноември бебето ми става на 4 месеца. Не се отчайвай и не спирай да се молиш!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #772 -: Ноември 14, 2011, 19:58:02 pm »
Момичета, записвам се да ви чета. Аз съм много начинаеща - през февруари ми предстои едва първа консултация в клиниката на д-р Владимиров. Надявам се скоро и аз да мога да се похваля с резултати. Стискам палци на всички ви за скорошни успехи!  osi_9
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #773 -: Ноември 14, 2011, 23:34:54 pm »
Рум,спокойно  момиче! :lol: Явно -лежане му е майката сега!! :wink: А и щом ти харесва....няма лошо! тъкмо  бебето да си почине добре,нали??? :lol: :lol:
Дани,добре дошла!! до февруари ще научиш всичко "необходимо"!!! :lol: :lol:Не се притеснявай! Най-важното е от март да се интересуваш за  процеса на кърмене,или нещо такова,поне...!? :wink: :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #774 -: Ноември 15, 2011, 09:07:17 am »
Здравейте,
rumyanau, много се радвам за положителния резултат на теста, сигурна съм, че днес ще е много по-високо ЧХГ-то. Иначе ти си знаеш, че трябва много да се пазиш, сега ти се е паднало да лежиш :)
silvianik, успех на пункцията, ще видиш как няма да усетиш и ще си си вкъщи. После да се похвалиш с резултата.
Туци, аз съм съвсем добре физически, само първите дни имах леко придърпване, но това е нищо. Обаче момичета, много го мисля.. Тези 10 дни ми се струват цяла вечност. Сутрин ставам с мисълта за резултата, вечер си лягам пак с тази мисъл, и през нощта се събуждам пак така :oops:. Естествено опитвам се да мисля позитивно, нямам никакви причини да си пълня главата с глупости, обаче не мога да го преодолея. Много ми е труден този етап, даже най-трудния  :oops:
Туци , ти как си, мина ли ти главоболието?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #775 -: Ноември 15, 2011, 09:16:15 am »
corny, спокойно, той резултатът ще си бъде положителен и без да го мислиш  :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #776 -: Ноември 15, 2011, 11:09:09 am »
dani a:welcome_1: Всички ще се похвалим с положителни резултати, въпрос на време е.  :)
rumyanau, :bighug: Кротувай си и всичко ще се нареди. Нали знаеш, че нашите ембриончета са борбени юначета  :cuddle:
corny, аз се чувствам много добре, нямам главоболие, но като че ли съм настинала, защото усещам симптомите на нещо като цистит. Нямам болки или нещо такова, обаче честичко ходя до тоалетната. Ту отминава, ту се засилва... Седя на топличко и си работя от къщи  :)
Не се съмнявай, че резултатът ще е положителен. Мисли за себе си като за бременна жена. Аз така успях да се отърва от страховете си. Давай по-бодро и умната!  :bighug: :hug2:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #777 -: Ноември 15, 2011, 12:55:43 pm »
Здравейте, момичета,

Можете ли да ми кажете как е името на лекарката, която прави колпоскопия в клиниката на д-р Владимиров? Трябва да се видя с нея в петък, а днес като разбрах това, се паникьосах и й забравих името :(
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #778 -: Ноември 15, 2011, 13:39:58 pm »
Lary75, на мен това изследване не ми е правено, но може би става въпрос за д-р Димитрова. Ако е така, бъди спокойна, тя е много внимателна и обяснява всичко :)
ra40, каква мила картинка си си сложил в профила  :lol:
corny, спокойствие и само спокойствие, както казва Карлсон, който живее на покрива. Стискам палци ти и Туци да се похвалите с чудесен резултат до края на седмицата.

Ще си лежа и ще стискам палци за всички. Днес тестът показа отново малко ЧХГ 10.4 на 10 ден от трансфер на бластоцисти. Шансовете не са големи, но борбата продължава  :balk_125: petranka2002, благодаря, че сподели твоята щастлива развръзка, дано и при нас така се получи...



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #779 -: Ноември 15, 2011, 14:47:29 pm »
rumyanau, аз няма да си пускам палците и ти недей!

dani a, здравей, пожелавам ти до февруари да нямаш нужда да ставаш напреднала в този форум  :)

аз днес измътих 13 яйчица, сега всичко е в ръцете на ембриолозите и на Господ!