0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #640 -: Октомври 31, 2011, 16:00:43 pm »
Моят опит приключи - отрицателен резултат...  :(
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #641 -: Октомври 31, 2011, 17:54:09 pm »
Tedi B, много съжалявам, мила  :balk_144: Всеки път след такъв резултат не ни остава нищо друго, освен да съберем парчетата, на които сме се разпръснали от мъка, и да продължим напред  :cry:

rumyanau, страхотен резултат  :youwoman: Стискам палци утре да чуеш прекрасни новини  :bighug:

Аз продължавам със същата схема, фоликулите са вече 15 мм, така че към края на седмицата очаквам да насрочат пункцията.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #642 -: Ноември 01, 2011, 10:39:24 am »
Tedi B, силно те прегръщам и се надявам следващия път да се получи. С теб сме :hug2:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #643 -: Ноември 01, 2011, 11:39:49 am »
Много ви благодаря, страхотни сте  :bighug:. Признавам си - вчера доста си поплаках, но сега вече ще се опитам да гледам повече напред, станалото така или иначе не мога да го променя, за съжаление. А в събота ще отида да поговорим с доктора. Дано гласът ми да не трепери много.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #644 -: Ноември 01, 2011, 12:06:03 pm »
Tedi B., горе главата! Като се видиш с доктора и начертаете пътя за действие нататък ще се успокоиш :ballons:
Моята пункция ще е най-вероятно в някой от следващите дни. Днес на прегледа се видяха по 10 тлъсти фоликула от всеки яйчник. Вече ми натежава коремчето и нямам търпение да ги извадят  :oops:
Момичета, някоя от вас била ли си е Прегнил? Разбрах, че е мускулна инжекция и незнам дали ще се справя. А в 8 или 9 вечерта нямам идея къде да отида да ми я сложат..
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #645 -: Ноември 01, 2011, 12:11:54 pm »
Здрасти corny,

Браво - ти си шампион с толкова много фоликули. Дано всичко е ОК до края :youwoman:

И мен прегнилът ме изненада с изискването да е мускулно и то късно вечер (при мен беше и събота!). Сестрите казаха, че няма да мога сама и да се обърна или към джипито или към някой денонощен медицински център. Аз отидох в болница Вита до Подуене в София, че ми е близо - там имаше дежурен доктор и сестра. :needleani:

Много късмет :)



   La vita è bella
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #646 -: Ноември 01, 2011, 12:17:47 pm »
corny, във всяко спешно отделение ще ти я сложат. нали знаеш, че Прегнилът се поставя в точно определен час?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #647 -: Ноември 01, 2011, 12:45:52 pm »
corny, и аз се чудех същото, но вчера едно момиче в клиниката ми каза, че е отишло в Торакс  - там са й поставили инжекцията. Смятам и аз да отида там.
Май ще финишираме заедно процедурата  :wink: Дано имаме късмет :)

Tedi B, независимо от болката, разочарованието и неуспехите - на прав път сме. За някои от нас този път е по-кратък, за други - по-дълъг, но всички ни води до една цел. Ще я постигнем!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #648 -: Ноември 01, 2011, 16:13:51 pm »
Теди,съжалявам момиче!! Но както ти е написала Туци, следващия път.Просто този е бил генералната репетиция! Вярвай ми! :D
Всяко поликлиника има дежурен кабинет на ДжПи със сестра.Срещу пациетската такса ти бият Прегнила на точното място и в точния час! :lol: :lol:И понеже им е ясно за какво е това,дори ти пожелават успех накрая. :wink:поне в Бургас е така.
Айде момичета,стягайте се ,че трябва да ни радвате!!! :D :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #649 -: Ноември 02, 2011, 09:26:14 am »
ra40, това е интересно - генерална репетиция. Колкото повече си го повтарям, толкова повече ми харесва. Благодаря ти  :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #650 -: Ноември 02, 2011, 10:04:40 am »
Всяко поликлиника има дежурен кабинет на ДжПи със сестра.Срещу пациентската такса ти бият Прегнила на точното място и в точния час! :lol: :lol:
В най-близкото ми денонощно мед.заведение - I градска болница - таксата е 8 лв., не ги е срам! Здравноосигурен пациент, носи си лекарството + иглата и спринцовката, от тях ползва 3 мм. памуче и половин капка спирт, а като поискаш лепенка се цупят  :roll:
И накрая - 8 лв. в джоба без касова бележка  :x

В момента бия други инжекции мускулно. Изгледах няколко клипчета в YouTube, първата ми я би сестра в друг мед.център за 5 лв.(през деня), втората вече поставих сама и изобщо не ме боля, за разлика от последните няколко пъти, в които сестра (не от нашите  :)) забива дългата игла с цялата си налична страст и после ехидно пита "Боли ли?"  :x
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #651 -: Ноември 02, 2011, 10:14:42 am »
cafe con leche, искат ти толкова пари, вероятно защото твоето джипи няма договор точно с това заведение за спешна мед. помощ. твоето джипи е длъжно да има договор с някое звено за спешна помощ, което да му поема пациентите в извънработно време. проучи кое е то - там трябва да те обслужват само срещу потребителска такса, както би те обслужило джипито.

иначе, моят мъж вече прави мускулни инжекции. сестрата показа на мен, аз му преразказах как се прави и човекът от първия път направи перфектна инжекция.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #652 -: Ноември 02, 2011, 10:20:28 am »
иначе, моят мъж вече прави мускулни инжекции. сестрата показа на мен, аз му преразказах как се прави и човекът от първия път направи перфектна инжекция.
А на моят чак му светнаха очите, като му се отвори такава възможност  :lol:. Оказа се и с лека ръка.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #653 -: Ноември 02, 2011, 10:54:26 am »
здравейте мили дами....бъдещи и настоящи мами :lol:имам един въпрос към вас?!вчера бях при д-р Владимиров,за да ми разчете хормоналните изследвания и тези от ултразвука за ИЯР(всичко е ок,няма никакви проблеми)и тъй като ние с мъжа ми решихме февруари да правим ИКСИ(за да съберем парите),доки ми каза ,че до януари няма какво да правим...каза ми м/у 3 и 5 ден на цикъла(януари) да отида за подготовка и после ще правим другите задължителни изследвания(спин,васерман),но неразбрах каква точно ще е тази подготовка м/у 3-5 ден на цикъла??моля да ми кажете,че неможах да го разбера...
благодаря ви от сърце!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #654 -: Ноември 02, 2011, 12:08:53 pm »
marieta25, обикновено в месеца преди инвитрото се пият противозачатъчни, предполагам, че за такава подготовка става дума.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #655 -: Ноември 02, 2011, 12:32:47 pm »
rumyanau, какво става при теб? Обадиха ли ти се вече?

marieta25, jam  е права - точно в това се състои подготовката месец преди старта на процедурата - д-р Владимиров ще види дали няма някой задържан фоликул и ще ти назначи противозачатъчни. Пожелавам ти успешен старт  :goodluck:

Да ви се похваля - аз съм си измътила цели 5 фоликула  :ywoohoo:
Пункцията ще е в събота (евентуално). Стискайте палци, момичета  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #656 -: Ноември 02, 2011, 12:58:39 pm »
Браво, Туци :youwoman:
Обадиха ми се вчера за 7 оплодени, днес се деляха 6, ще ги оставим до фаза бластоцист. Евентуално трансфер в събота - важен ден за много хора, нали? :balk_600:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #657 -: Ноември 02, 2011, 13:05:59 pm »
Стискаме палци яко за съботата!! Май,май ще е важен велик ден!!! :lol: :lol:
Жам, абе нали и някакъв хормон се пускаше точно между 3-5 ден от МЦ? може да го правят в лабораторията на клиниката,освен прегледа за фоликули и т.н.?
п.п. аз винаги ги бъркам тия хормони и изследвания,за това се въздържам да ги наричам с имената! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #658 -: Ноември 02, 2011, 15:58:08 pm »
Оле, rumyanau,страхотна новина! Стискам палци за трансфера!
Моята пункция ще е в петък, довечера трябва да ми сложат Прегнила. Благодаря на всички за съветите, знам, че се слага в точен час :)
Тази седмица съм толкова превъзбудена, незнам дали е от инжекциите, но ми е много готино.
Туци, и на теб успех в събота!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #659 -: Ноември 02, 2011, 15:59:54 pm »
corny, и аз съм така - като в някаква еуфория.
Утре съм пак на преглед - май последен. Твоята пункция в 8.00 ли е? Ако е тогава, със сигурност ще се видим  :)
rumyanau, много се радвам за хубавите новини  :bighug:
Стискам палци на всички  :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 16:04:54 pm от Туци »