0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #420 -: Юли 14, 2011, 21:07:44 pm »
Дези ,
Здравейте,
Бързам да ви кажа, че д-р Владимиров вече има сключен договор с ФАР. Предполагам, че в близките дни ще публикуват новината и на сайта на клиниката.
Аз днес си получих заповедта :) и се надявам най-скоро да се възползвам от нея.
Успех на всички!


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #421 -: Юли 14, 2011, 21:32:08 pm »
Съжалявам,това че са взели заповед го пропуснах.Просто нищо официално.И в сайта на фонда не е вписан към клиниките.
 
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #422 -: Юли 15, 2011, 01:25:33 am »
Дези, подписал е Докторът. На 17.08, отивам за моята заповед. :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #423 -: Юли 19, 2011, 10:45:25 am »
Вече в сайта пише че доктора е подписал договора с ФАР, Честито на всички чакащи новината!!!  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #424 -: Юли 19, 2011, 11:41:31 am »
Здравейте момичета, искам да попитам къде мога да намеря цените на следните лекарства при Владимиров:
Gonal f 900
Gonal f 300
Menogon 300 (или 75)
Decapeptil
Ще се радвам ако някой може да ми каже. Благодаря предварително.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #425 -: Юли 19, 2011, 12:13:16 pm »
Зравей,
Цените са написани в приложение към договор, който се подписва преди процедурата.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #426 -: Юли 19, 2011, 13:05:25 pm »
dsd, цените на тези лекарства са:

Gonal 900 - 757,44 лв
Gonal 300 -  252, 48 лв
Menogon 75 - 17,41 лв
Decapeptil -  14,56 лв
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #427 -: Юли 19, 2011, 13:16:58 pm »
Момичета някой знаели от кога точно док. излиза отпуска. Благодаря.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #428 -: Юли 19, 2011, 14:15:04 pm »
Момичета някой знаели от кога точно док. излиза отпуска. Благодаря.

Преди 2 дни говорих с него и той каза, че от началото на август до 12.09.2011 ще бъде в отпуск.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #429 -: Юли 20, 2011, 11:55:47 am »
Здравейте.Може ли някой, които е по-отдавна пациент на клиниката и познава доктора и организациата да ме посъветва за следното нещо: чудя се дали ще ме изгонят ако поискам да ме приемат за ин витро по фонда, но съм подала документите през друга клиника./мисля че към ноември ще ми дойде реда/. Случи се така по стечение на обстоятелствата защото последно с д-р Владимиров се разбрахме ако до Нова година не забременея да отивам за ин витро януари, но ми подсказа още октомври че ще има проблем с фонда и не могат да ми подадат документите /щяло да отнеме 2 години и т.н./ и да си плащам. Аз казах ОК, но така или иначе пари нямах и още декември си подадох през друга клиника пък после да му мисля къде да правя ин витрото . След това се оказа че Владимиров наистина не е подписал с Фонда и съм щяла да загубя много време ако го чаках, зарадвах се , но пък сега времето наближава и си мисля че той може да се разсърди, че съм постъпила некоретктно и да ме изгони. А аз много искам при него. Не мога да преценя да се натискам ли изобщо, четох някъде че не е фен да приема пациентки от други клиники.И така отстрани погледнато постъпила ли съм некоректно /спрямо Владимиров,де, за другата клиника е отделен въпрос че със сигърност ще ми се разсърдят/
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #430 -: Юли 20, 2011, 12:03:45 pm »
Здравейте.Може ли някой, които е по-отдавна пациент на клиниката и познава доктора и организациата да ме посъветва за следното нещо: чудя се дали ще ме изгонят ако поискам да ме приемат за ин витро по фонда, но съм подала документите през друга клиника./мисля че към ноември ще ми дойде реда/. Случи се така по стечение на обстоятелствата защото последно с д-р Владимиров се разбрахме ако до Нова година не забременея да отивам за ин витро януари, но ми подсказа още октомври че ще има проблем с фонда и не могат да ми подадат документите /щяло да отнеме 2 години и т.н./ и да си плащам. Аз казах ОК, но така или иначе пари нямах и още декември си подадох през друга клиника пък после да му мисля къде да правя ин витрото . След това се оказа че Владимиров наистина не е подписал с Фонда и съм щяла да загубя много време ако го чаках, зарадвах се , но пък сега времето наближава и си мисля че той може да се разсърди, че съм постъпила некоретктно и да ме изгони. А аз много искам при него. Не мога да преценя да се натискам ли изобщо, четох някъде че не е фен да приема пациентки от други клиники.И така отстрани погледнато постъпила ли съм некоректно /спрямо Владимиров,де, за другата клиника е отделен въпрос че със сигърност ще ми се разсърдят/

Доколкото познавам д-р Владимиров и момичетата, които работят там, не мисля, че някой ще ти направи проблем за нещо. Всички са изключително мили и любезни.
Моят съвет е да опиташ. В крайна сметка, нищо не губиш. Само можеш да спечелиш. Дори и да не са склонни да приемат пациенти от други клиники, може ти да имаш късмет.

Желая ти много успех.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #431 -: Юли 20, 2011, 13:14:08 pm »
 И аз не мисля, че ще те върнат и ще има проблем, още повече, че ти преди си била пациентка на д-р Владимиров. Тази схема с месенето самия той ми я е предлагал, така че това, че док.ти са подадени през друга клиника, а ти ще я смениш не е проблем за никого. Кой щял да се "сърди", това са глупости. Важното е ти къде се чувстваш добре и спокойна ;)

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #432 -: Юли 20, 2011, 13:16:26 pm »
Ооооо,не мога да допусна даже Доктора да не те изслуша, поне.Още повече,че се познавате и все пак имате някаква уговорка.Предполагам,че и той самия не е очаквал така да се забавят бумощините с ФАР/то май и болницата лицензираше/,но в крайна сметка сега всичко е ОК. А  до колкото го познавам,не е "страшилище"!! osi_12 Ние започнахме с процедури в една друга клиника,но по стечение на обстоятелствата се наложи да се преместим.И на двете места,докторите са много готини.Дават вид на строги,не говорят ако не попиташ,държат на изпълнителността.Даже създават впечатление ,че са прекалено строги и "сухари"!!! :lol: :lol: osi_10 когато ги опознаеш обаче,просто разбираш ,че и те са хора като всички нас ! Претоварени са в работат си,възможно е да имат и други,чисто житейски проблеми ,така че нормално е да имат променливо настроение.Да не говорим,че желанието да помогнат на всички и да постигат 100% успех,много ги "изцежда" емоционално,а и ние не ги жалим въобще. osi_13 честно казано,малко повече ако се задържиш край тях и ги опознаеш,чуството е съвсем друго. Просто разбираш ,че са  преди всичко Човеци!Дори си разправяме вицове :wink:/абе хубаво е да се задържаш повече време край тях,ама по добре на посещение с децата,не за процедури/!! :lol: Така че,Люба,направи си среща и говорета.Убеден съм,че няма да ти откаже! Бъди спокойна!
Хе хе хе ,ние в петък сме в клиниката! Май ще стягаме документите за ФАР,то няма какво да му умуваме. Най-хубавото е ,че ще видя екипа ,а и времето го дават приятно! :garden:
« Последна редакция: Юли 20, 2011, 14:13:50 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #433 -: Юли 20, 2011, 14:11:28 pm »
Благодаря за включванията! Някак Фонда ме изненада как добре си работи /пу да не му е уроки/ и номерата се движат по-бързо от очакваното.Сега почвам да изпадам в паника че номерът ми наближава, а аз даже нямам лекар. Този който ми подаде документите в другата клиника изчезна на специализация в чужбина /а и без това исках основно да ми подадат документите/, а с Владимиров тепърва трябва да говоря..., въобще... треска ме тресе, но поне напрежението е приятно - че нещо ще се случва - стискайте палци да се случи най-хубавото и аз стискам на вас. Успех!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #434 -: Юли 20, 2011, 15:26:37 pm »
Побързай, докато не е излязъл в отпуска ;) Успех и на теб!  :D

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #435 -: Юли 22, 2011, 10:20:59 am »
Мишле, имам питане, на теб кой ти следи бременността?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #436 -: Юли 22, 2011, 15:39:01 pm »
Мишле, имам питане, на теб кой ти следи бременността?
Д-р Димитрова ме следи, silvianik :)
Отделно ходя на ЖК, но там само за да вземам болнични и си нося изследванията от клиниката, за да ми попълват досието и там ;)

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #437 -: Юли 23, 2011, 08:29:41 am »
OK Mersi, и аз съм на преглед при Д-р Димитрова другата седмица, да видим сърчице. :heartbeat:
... мислех си, ми той Д-ра е меко казано доста зает, практически кога ще има време за проследяване на бременност...
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #438 -: Юли 23, 2011, 11:14:08 am »
Ами вчера имаше и кандидат бременни  :lol: :lol:,и бременни :lol:!! Направо "карашик" бешеше!!! :lol: :lol: preggo Има ,няма време,явно доктора държи да следи нещата "изкъсо"! Или поне в клиниката!Изпипана работа!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #439 -: Юли 25, 2011, 19:01:27 pm »
Доктора е много готин, даже и такива блейки като мен изтрайва и не се изнервя :)
Пък аз като лайк по темата какви работи питам и какви идеи му изсипвах...
Успех и дано да има възможност да те вземе бързо  :D Стискам палци скоро да се наредиш за една успешна процедура.