0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #380 -: Юни 25, 2011, 10:00:47 am »
Информация от вчера, лично от д-р Владимиров - договор с фонда ще се подпише до края на месеца, това ще бъде публикувано  в сайта им. Няма смисъл да звъним постоянно и да си "чешем езиците" тук :) Успех!

Браво, страхотна новина :)

А някой да знае кога ще почива д-р Владимиров - юли или август?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #381 -: Юни 25, 2011, 10:36:31 am »
Лари , вчера бях на Инсе и го питах и за Димитрова и за него - доколкото разбрах юли ще са в клиниката ...


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #382 -: Юни 25, 2011, 12:08:50 pm »
Информация от вчера, лично от д-р Владимиров - договор с фонда ще се подпише до края на месеца, това ще бъде публикувано  в сайта им. Няма смисъл да звъним постоянно и да си "чешем езиците" тук :) Успех!
Ейййй, фатима!Разгеле.Само така. Трябва 100 пъти да повторим , че ще има договор , да се успокои народа , дето се вълнува от 5 месеца. :D :wink:
За 101 път ще пиша- Договор ще има!Не се сдържах да го напиша пак ! :lol:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #383 -: Юни 25, 2011, 12:29:10 pm »
Lari, Djolie, преди 3 дни лично д-р Владимиров ми каза, че от 02 до 06 юли няма да е в България. А през целия август месец клиниката ще почива.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #384 -: Юни 25, 2011, 15:06:01 pm »
Др Владимиров ще бъде в отпуск през август .Информацията е от днес лично от него.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #385 -: Юни 26, 2011, 20:34:34 pm »
Здрасти ,банда!!!! :lol: Да,док е на конгрес в Стокхолм, от 02.до 06. юли и се надява до като се върне да има договор със ФАР! Абе,каза-99,99%!!! :D Това е !!!
Сега да се съсредоточим към правенето на бебета!!!!  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #386 -: Юни 29, 2011, 12:15:50 pm »
Здравейте момичета! Ама аз като казах "да се съсредоточим в правенето на бебета",нямах предвид,никой да не влиза тук ... :( Няма ли момичета в стимулация или пред трансфер?? Няма ли новини?? :? Е,то сега като станя ясно ,че проблема с ФАР е почти решен и вече няма постове?! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #387 -: Юни 29, 2011, 16:14:03 pm »
Хайде да не си говориш сам, ra40 ! :D

То хубаво за фонда, ама аз днес като попитах Док и той ми каза "Ще чакаш 2 години". Ние вече си платихме едно IVF самостоятелно, но се оказа неуспешно. За сега нямаме средства за втори опит, той препоръча ИКСИ, защото каза, че ембрионите имали много фрагменти. Не съм се задълбочавала какво точно означава това, но каза, че с ИКСИ ще предотвратим това.
Ние решихме че сега ще си починем и на есен ще започна терапията за МС, защото я отложих, въпреки че всички лекари казваха, че тя е по-важна и за това, може би,  избягаха бебенцата. :balk_144: Та си мисля дали да не подам документи за фонда, 2 години - 2 години, то май толкова ще е терапията ми с интерферон... Може пък докато свърши едното, да съм със заповед от фонда? :balk_100: или пък да забременея по естествен път.... :bed: защото при нас проблемът е че моите яйчници са остарели по-бързо от мен....но някой месец съвсем случайно могат да произведът една читава яйцеклетка  :00001754: Надеждата умира последна...  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #388 -: Юни 29, 2011, 16:15:14 pm »
PlamiD, ти си подай документите за фонда, пък те нека си чакат ред - хляб и вода не искат, дето се вика...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #389 -: Юни 29, 2011, 16:32:10 pm »
Хайде да не си говориш сам, ra40 ! :D

То хубаво за фонда, ама аз днес като попитах Док и той ми каза "Ще чакаш 2 години". Ние вече си платихме едно IVF самостоятелно, но се оказа неуспешно. За сега нямаме средства за втори опит, той препоръча ИКСИ, защото каза, че ембрионите имали много фрагменти. Не съм се задълбочавала какво точно означава това, но каза, че с ИКСИ ще предотвратим това.
Ние решихме че сега ще си починем и на есен ще започна терапията за МС, защото я отложих, въпреки че всички лекари казваха, че тя е по-важна и за това, може би,  избягаха бебенцата. :balk_144: Та си мисля дали да не подам документи за фонда, 2 години - 2 години, то май толкова ще е терапията ми с интерферон... Може пък докато свърши едното, да съм със заповед от фонда? :balk_100: или пък да забременея по естествен път.... :bed: защото при нас проблемът е че моите яйчници са остарели по-бързо от мен....но някой месец съвсем случайно могат да произведът една читава яйцеклетка  :00001754: Надеждата умира последна...  :D

Ако днес си била в клиниката, мисля, че те видях. Или поне едно момиче каза, че се казва като теб /или като ника ти/, докато ние чакахме да влезем, а аз без да искам чух :)
А докторът склонен ли е да ти подготвят те документите сега? И моето мнение е да ги подадеш. Пък знае ли човек, може междувременно наистина нещата да станат от само себе си, което ти го желая от все сърце.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #390 -: Юни 29, 2011, 16:42:57 pm »
Плами,позната ми е много такава ситуация.Поне подобна.Ние сме три самофинансирани,до тук и един на половина :wink:! Но точно защото документите по ФАР се предвижват с по-слаба скорост,това ще ни позволи да си свършим междувременно туй-онуй.... :lol:Предполагам ,че разбираш-ти ще започнешщ лечение ,също и ще си правиш опити по "естествен път",които са задължителни при толкова време! Ние също ще си правим от "същите"опити,може и да починем някъде на хубаво място,а междувременно ще събираме  пара,може пък да ни стигне за някой още самофинансиран.А,в тази улисия и при толкова "напарегната" лятно-есенна програма :lol:,току виж се промъкнал някой +++! :D Чудесата не стават само по Коледа,нали??
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #391 -: Юни 29, 2011, 17:27:20 pm »
Lary75 , ако си била сутринта около 10ч - аз съм била  :D Не съм питала дали ще ми подготвят документите, още не сме решили дали ще предприемем тази крачка, ще го помислим... :ask:
ra40, точно така - ще чакаме чудото да си стане, когато то си е решило.... :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #392 -: Юли 02, 2011, 14:44:46 pm »
Момичета и момчета :)
в петък бях в клиниката и беше голяма лудница, толкова хора не бях срещала в новата клиника, та чух, че се подготвят документи на една двойка за фонда, дано не съм се объркала и да не ви подведа.
 :crossfingers: yahoo_17
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #393 -: Юли 04, 2011, 12:11:03 pm »
titkata, Владимиров каза да се проверя в техния сайт. Там ще излезе информацията когато договорът бъде подписан. Излишно е да гадаем :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #394 -: Юли 04, 2011, 13:14:53 pm »
ra40, съжалявам, но нищо не разбрах от объркания ти пост. Опитай да се обосновеш по-ясно, моля те, за да мога да ти отговоря.
Най-малкото пък разбрах какво общо има датата на постовете с моя коментар. Темата не е станала по-малко актуална седмица по-късно. Не я следя ежечасно, ако за това иде реч.
Нито пък виждам по отношение на финансирането някъде да ми опонираш. Точно това и аз имам предвид - различните диагнози изискват различно лечение, съответно струват различни пари. Е, как уважаемия ФАР решава, че всичко струва точно 5 000 лв?
Данъци плащам доволно, както и доктора ни между другото. Нещо, с което малко клиники могат да се похвалят. Двата си опита сме самофинансирали. Не са ни стрували малко, ако имаше нужда от трети най-вероятно и ние щяхме да прибегнем до услугите на Фонда.
Това с еднаквостта и различието с теб пък съвсем ми стана неясно. Никак не се чувствам по-различна от всеки тръгнал по този път. Макар и с различни медицински проблеми всички с години страдаме по нуждата си да имаме дете.
Аз също не бера парите "по дърветата", и аз съм от провинцията. Пътувам постоянно до клиниката. Знам колко над това, което съм платила в клиниката, ми включва тези разходи.
Елементарна математика. "Многото" 15 000 000 лв. За колко пациенти ще стигнат? Не са ли 3 000. И то само за един опит. Това много ли е? Като знаем статистиката за броя на семействата с репродуктивни проблеми.

Та прости ми, но така и не разбрах с какво съм те натоварила. Май виждаш неща в поста ми, които съвсем ги няма там. Но, ако си имал нужда да разтовариш - няма проблем, насреща съм :-)

Tanitа, радвам се, че някой все пак е разбрал какво съм искала да кажа.

Не съм предполагала, че с един пост ще предизвикам такава полемика. Само да допълня, че аз не се чудя към коя клиника да се насоча, твърдо това е моята клиника.

ПП Миналата седмица бях за последно на преглед там и бях страшно щастлива да се засека с четири бремелинки. Дано все повече да се множим :-) Пожелавам успешни процедури на всички ви  :bighug:

 
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #395 -: Юли 04, 2011, 14:51:09 pm »
Веселка,ти май наистина влизаш тук само когато имаш нужда да изпуснеш напрежението!!!Честно казано,съвсем съм забравил полемиката с теб,та се наложи да опресня.Темата за мен е приключена.Когато е създаван ФАР,да сте давали продложения и да сте ги отстоявали.Положението за сега,повтарям,за сега е такова. Изясни се ,че скоро,дай боже,клиниката ще подпише с ФАР и това мисля задоволява всички.Ако аз трябва да бъда честен,нищо от твоите теории и идеи не схванах.Явно не говорим"на еднакви езици" и като така,нещо не се разбираме.Предлагам да спрем да си пишем на тази тема,явно няма да се подобри комуникацията.Съжалявам,но аз така и не разбирам ти какво искаш...? Освен тезата ти,че ФАР няма пари,което се надявам да не е така!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #396 -: Юли 04, 2011, 16:52:04 pm »
Веселка,ти май наистина влизаш тук само когато имаш нужда да изпуснеш напрежението!!!Честно казано,съвсем съм забравил полемиката с теб,та се наложи да опресня.Темата за мен е приключена.Когато е създаван ФАР,да сте давали продложения и да сте ги отстоявали.Положението за сега,повтарям,за сега е такова. Изясни се ,че скоро,дай боже,клиниката ще подпише с ФАР и това мисля задоволява всички.Ако аз трябва да бъда честен,нищо от твоите теории и идеи не схванах.Явно не говорим"на еднакви езици" и като така,нещо не се разбираме.Предлагам да спрем да си пишем на тази тема,явно няма да се подобри комуникацията.Съжалявам,но аз така и не разбирам ти какво искаш...? Освен тезата ти,че ФАР няма пари,което се надявам да не е така!
ra40, когато ФАР се създаде нямаше такова ограничение, както предполагам знаеш!
А и за да се създаде ФАР някои сме седяли с празните колички пред НДК, давали сме предложения и сме отстоявали каквото трябва!
 
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #397 -: Юли 04, 2011, 17:00:16 pm »
Танита,нямал съм никакво намерение за засягам някой,още по-малко да омаловажавам неговите заслуги,но честно казано-темата малко се "поизтърка"! Аз поне мисля така! Явно не можем да се разберем,кой какво търси,цели и за какво се бори! Съжалявам за което,но мисля,че е време да приключваме и да се придържаме към темата за клиниката , а не за ФАР/за който има друга тема/.Сажалявам ако съм обидил някой, поради което мисля да не участвам повече в такива обсъждания тук.Още повече,че наистина не раззбрах какви са претенциите ,в повечето случаи.Приемете че ФАР е нещо като НЗОК,но с определен гаранитарн бюджет,строго насочен.За съжаление,при Касата пациента си доплаща,а тук нещо тази опция е забарнена...Според мен това е ...! По въпроса за възникналите ограничения и контрола върху тях,смятам ,че има твърде много неяснота  , поради което не мисля повече да коментирам!
« Последна редакция: Юли 04, 2011, 17:08:34 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #398 -: Юли 04, 2011, 17:59:09 pm »
Просто уточнявам и аз нямам желания да споря.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #399 -: Юли 08, 2011, 17:30:01 pm »
Здравейте,
Бързам да ви кажа, че д-р Владимиров вече има сключен договор с ФАР. Предполагам, че в близките дни ще публикуват новината и на сайта на клиниката.
Аз днес си получих заповедта :) и се надявам най-скоро да се възползвам от нея.
Успех на всички!