0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #340 -: Юни 22, 2011, 13:56:00 pm »
Би полярно делене
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #341 -: Юни 22, 2011, 13:58:16 pm »
На мен абсолютно нищо не ми говори!!!?? :o Това е лошо,така ли? :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #342 -: Юни 22, 2011, 16:09:06 pm »
И ние нищо незнаем утре ще бъде крайната присъда на доктора.не са се оплодили дори и със иксито е утре имало много шанс и нашия случаи бил от най редките от шест яйцеклетки нито една какво да правим незнам вече да се пробваме при стаменов ли нито аз и мъжа ми имаме проблем,все се говори за резерва на яйцеклетки направо се чудим кои път да хванем и парите вече свършиха
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #343 -: Юни 22, 2011, 16:12:42 pm »
Опсссс,споко,бе!! не сте сами! ние сме абсолютно същите!! :lol: Няма страшно,сега като разбереш утре че са "хукнали" всичките 6 броя и ще запееш друга песен! никакво отчайване! Просто на хубавите хора,като нас всички ,им е писано малкоповече да постадат докато се получи желания резултат! Но важното е,че винаги идва! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #344 -: Юни 22, 2011, 16:26:20 pm »
doreta01, кураж миличка! Не се отчайвайте! :bighug:
Нали последната дума на доктора ще е утре!

Ние сме с теб! Чакаме утре да ни напишеш една страхотна новина! :lol:
Много късмет и вяра!  :crossfingers:
Щъркелът кражи край вас и ви търси, ще ви намери, дайте му малко време!  :wink:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #345 -: Юни 22, 2011, 16:37:44 pm »
Абе незнам миналият път на инвитрото каквото казаха на първото обаждане това и стана нито една оплодена и никои не ми даде отговор на въпроса защо не се получава не се Знае ама паричките се знаят семейството ми направо е ръба дано утре поне една едничка да се залюпила моля се на бог да спре пет годишните ни мъки за това щастие
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #346 -: Юни 22, 2011, 17:03:28 pm »
Искено ти го пожелавам!  :balk_103:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #347 -: Юни 22, 2011, 17:06:05 pm »
Ох, че тъжно! Не може два поредни опита по една и съща причина да не се получава. Настоявай за отговор Защо и решение!
Аз също стискам палци, дано утре всичко е наред! :)

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #348 -: Юни 23, 2011, 08:46:55 am »
Здравейте.Аз ви чета /защото дъщеря ми има проблеми ,тя е със СПКЯ и /така получавам информация.Много се вълнувам.Желая Ви успех на всички.
doreta01 дали не трябва да направите генетични консултации и изследвания,щом не се получава оплождане?Ще чакам новини от теб.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #349 -: Юни 23, 2011, 14:51:57 pm »
Момичета изкам да попитам някой знае ли дали доктор Владимиров вече е сключил договор с фонда или не?На всички желая успех и повече бебчета!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #350 -: Юни 23, 2011, 15:04:59 pm »
не знаем,но на 25.06. е на ДРЗ във Варна и ще го попитам! :wink:
Уууфф,Дорета нищо не е писала???   :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #351 -: Юни 23, 2011, 15:55:32 pm »
Момичета изкам да попитам някой знае ли дали доктор Владимиров вече е сключил договор с фонда или не?На всички желая успех и повече бебчета!
Здравей Зизана, можеш да се обадиш на доки или да звъннеш на фонда, ако искаш да провериш. Според мен още не е подписал, иначе щеше да се чуе :-)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #352 -: Юни 23, 2011, 16:26:42 pm »
Днес бяхме при доктора и ни обясни че няма смисъл да се мъчим повече защото няма никакво развитие на яйцата след икси процедурата.ние сме един от единичните случаи в които медицината е безсилна,насочини към донорство .дано никои да не се изправя пред такава дилема за сега ще сме в размисъл  и почивка докато се решим какво да правим макар че мъжа ми е готов на всичко да имаме бебе
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #353 -: Юни 23, 2011, 16:34:14 pm »
doreta01 много съжалявам, но по-добре да знаете истината отколкото да продължавате с опитите, да хвърляте нерви и пари. Починете си малко и на свежа глава ще решите какво да направите.Стискам ви силно палци скоро да свършат вашите мъки.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #354 -: Юни 23, 2011, 16:38:38 pm »
Това е много ,много тъжна новина! Но поне ви е казал истината! Това да си в този % ,при който науката просто няма никакви възможности е жестоко,то не че в другите случаи може нещо кой знае какво да направи. :( Дорет,наистина е най-добре да почините сега,то вече времето не фактор,който да ви притеснява толкова.Лято ,време за море е ,а и юли и август клиниките много много не работят.Ще имате време да помислите,да начертаете план и на есен отпочинали и усмихнати -отново сте в битката! :wink: Няма как! Ако зависише от мене,въобще да го нямаше тоя форум и тоя сайт,но...... :x
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #355 -: Юни 23, 2011, 16:54:55 pm »
Днес бяхме при доктора и ни обясни че няма смисъл да се мъчим повече защото няма никакво развитие на яйцата след икси процедурата.ние сме един от единичните случаи в които медицината е безсилна,насочини към донорство .дано никои да не се изправя пред такава дилема за сега ще сме в размисъл  и почивка докато се решим какво да правим макар че мъжа ми е готов на всичко да имаме бебе
Много съжалявам Дорета, наистина! Не знам къде е проблема, но ако ти имаш сестра или мъжа ти брат, може от там да вземете материал за донорство. Така поне генетичния материал се запазва ... донякъде. Не се отчайвай! Историята познава доста случаи, след такива тежки думи, двойките сами да имат детенце/дечица. Успех ти желая и ако е възможно - почини си малко.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #356 -: Юни 23, 2011, 17:03:15 pm »
Благодаря ви за утехите това му харесваме на доктора че не крие и увърта истината,ще починем малко и на есен с песен
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #357 -: Юни 23, 2011, 18:03:26 pm »
doreta01,  :bighug:
Хубава почивка и да съберете много сили и кураж!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #358 -: Юни 23, 2011, 22:55:31 pm »
Milenceto, ти докъде стигна? Доволна ли си Щерев?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #359 -: Юни 23, 2011, 23:50:20 pm »
Milenceto, и аз чакам до месец да ми се обадят от фонда и просто незнам какво ще правя, като ми кажат да си сменя клиниката. Разчитах много др. Владимиров да подпише с фонда, все пак той е наш лекар, чрез неговата клиникат сме подавали документи, при него сме правили различни процедури. И сега какво??? Търсете си друга клиника ....  :( Сега трябва да ходим и да се молим някой да ни приеме ли? Не съм очаквала че Владимиров няма да подпише ... разочарована съм

Денси, а не си ли разочарована от ограниченията, които се налагат на клиниките и принуждават някои от тях да не сключат договор с фонда?
Ами според мен след като фонда е преценил, че сумата от 5000 лв е достатъчна, то считам че са направили сметка  за цената на необходимите лекарства и процедури. Това че клиниката изисква по- голяма сума е друг въпрос. След като съответните лекари смята, че техният труд е по- скъп и не могат да работят по този начин да не сключват договор и да работят само платено.

А вие не се ли замисляте, че Фонда просто няма пари, с които да плаща процедурите, и се чуди какви безумни ограничения да наложи, за да се откажат клиниките да работят с него?

Какво означава "фонда е преценил". Ние да не сме под калъп там. Всички сме със супер индивидуални проблеми и съответно решения на тях. Е, няма как те да струват точно по 5 000 лв.

s.mimi, нали не мислиш, че заради д-р Владимиров си чакала една година одобрение?
Не мога да разбера защо негативите, които създава системата (разбирай ФАР и държавата) се прехвърлят изцяло върху клиниката?

Защо не протестирахте, когато въведоха това безумно правило за 5 000 лв? А сега сте особено сърдити на клиниката... Така всеки може.

Знам, че е ужасно неприятно да си сменяш доктора на този етап. Напълно ви съчувствам и разбирам. Но ви моля да гледате обективно на нещата.

ra40, точно защото ни е много стриктен доктора, а и заради случаите на чудещи се на кого да се оплачат пациенти, споменати по-горе, никой няма да се наеме да изписва нещо, което да се купува извън клиниката. Веднага ще се намерят хора, които да подават жалби как не се спазват правилата, как ги изнудват...


doreta01, ужасно съжалявам. Но недейте да губите надежда. Все пак има вариант да си имате бебе. Малко почивка и после смело напред!