0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #300 -: Юни 11, 2011, 13:42:06 pm »
Да,определено общи приказки бяха  :o


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #301 -: Юни 13, 2011, 22:25:20 pm »
Момичета говорих сутринта с доктора. Каза, че се надява до края на месеца да подпише договор с ФАР. Явно наистина има някакви административни пречки. Поне на мен така ми прозвуча това "надявам се"
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #302 -: Юни 14, 2011, 08:02:05 am »
Това е добра новина да се надяваме да няма повече забавяне.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #303 -: Юни 14, 2011, 09:46:54 am »
Д-р Владимиров на живо при Гала в момента!  :balk_127:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #304 -: Юни 14, 2011, 09:49:10 am »
Д-р Владимиров на живо при Гала в момента!  :balk_127:

Супер:) После сподели, моля те, какво е казал.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #305 -: Юни 14, 2011, 10:01:00 am »
Да, аз вчера видях Зейнеб, на излизане след трансфера. :lol:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #306 -: Юни 14, 2011, 10:02:43 am »
Дано най-накрая се разбере ще подпише ли или няма, един ден ще подпише на следващия в близките месеци няма .... много се обърках вече ...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #307 -: Юни 14, 2011, 10:11:32 am »
И на мен ми каза , че докрая на месеца ще подпише ! :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #308 -: Юни 14, 2011, 10:25:42 am »
Дано да е така, стискам палциии  :balk_46:
След като са ви излезнали номерата от фонда ще ви изкачат ли докотора да подпише и след това да си вземете заповедите
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #309 -: Юни 14, 2011, 15:10:47 pm »
Д-р Владимиров на живо при Гала в момента!  :balk_127:

Беше хубаво предаването, много се радвам. Д-р Владимиров беше изключително обстоен и мисля, че даде много информация и яснота за яйчниковия резерв и защо са необходими прегледите и изследванията във връзка с резерва. Каза че трябва да се наблегне на превенцията, която е неоходимо да се прави от всички гинеколози (не само от специалити по репродуктивна медицина) при преглед с ултразвук в различните фази от цикъла на жената. Каза и други неща и то на достъпен език и мисля, че всички са го разбрали.

Поздравления д-р Владимиров  :youwoman:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #310 -: Юни 14, 2011, 15:15:35 pm »
Да ,в общи лнии,разясни на "разбираем" език какво е ИЯР,кога е хубаво да се правят изследвания, да се набляга на превенцията! Хубавото беше също и това,че се разясниха,най общо,какви хормони се изследват и какво показва всяко изследване,с рефернтни стойности и т.н. Мисля,че ще има ефект,ако човек е заинтерисуван от здравето си!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #311 -: Юни 14, 2011, 15:24:26 pm »
Аз вчера видях Гала и тя беше в клиниката! :P :P

Нашите съкровища Васил и Виктория
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #312 -: Юни 14, 2011, 16:01:13 pm »
Най-после да видим и нашия доктор по телевизията.Че как обича да участва в предаванияяя,малиии!
Поздравления , за начина,по който обяснихте един от големите проблеми при жените! :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #313 -: Юни 14, 2011, 16:07:38 pm »
Охоооо , и Гала ли??? 8O Да не става пациентка на клиниката?? Или Зайнеп?  :lol: Ще има жълтини скоро!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #314 -: Юни 14, 2011, 16:42:13 pm »
Линк към днешното предаване, качено в сайта на Нова.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #315 -: Юни 14, 2011, 23:34:40 pm »
Направо му съчувствам на човека, аз се изнервих, докато гледах, за него не знам.  :lol:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #316 -: Юни 16, 2011, 16:49:34 pm »
daniela_di, имаше ли проблем с взимането на бележката от клиника Надежда?
Денси, не знам за Даниела, но мен там не ме приеха - пробвах миналата седмица. Попитаха ме защо се местя, казах, че доки не е подписал договор, питаха ме само за това ли, аз казах да-доволна съм от доки, при което ми събраха документите и ми казаха, че не може нищо да ми предложат, за такива доволни от дкои, че най-рано есента щели да ми дадат час, дори и да ме приемат, а до тогава Владимиров щтял да подпише... станах пациентка на Щереви. Бях на преглед миналата седмица, дадоха ми бележка, получих заповедта и сега чакаме да ми дойде, за да ме прегледат пак.
Дано доки да подпише скоро, за всички, които го очакват. Успех на всички!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #317 -: Юни 16, 2011, 20:22:45 pm »
daniela_di, имаше ли проблем с взимането на бележката от клиника Надежда?
.. при което ми събраха документите и ми казаха, че не може нищо да ми предложат, за такива доволни от дкои...
Сериозно ли такава арогантност? 8O

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #318 -: Юни 16, 2011, 21:36:50 pm »
Milenceto, съжалявам но честно казано очаквах и аз нещо такова. Не се ядосвай и при Щерев има добри специалисти, много хвалят Тимнева, ако доки не подпише и аз съм се запътила натам :) Успех и нали знаеш, всяко зло за добро!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #319 -: Юни 16, 2011, 21:41:57 pm »
daniela_di, имаше ли проблем с взимането на бележката от клиника Надежда?
.. при което ми събраха документите и ми казаха, че не може нищо да ми предложат, за такива доволни от дкои...
Сериозно ли такава арогантност? 8O
Да, така реагираха буквално, не мисля че е арогантност, а може би е, но са наистина натоварени, аз такова нещо не бях виждала! 3 часа чакане, за да ми видят документите за 2 минути. Не знам как издържат хората там. Но съм сигурна,че специалистите си заслужават. Но може да не съм имала аз късмет, може вас да ви приемат, като Даниела_ди. Успех!