0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #200 -: Юни 03, 2011, 12:57:19 pm »
Здрасти на всички,

Понеже няма да ми остане време да ровя детайлно с търсачката, а и нещо се обърках.... Та въпросът ми е - Цитираната клиника и лекар в темата са СБАЛАГРМ „София“ (бивш Медицински център по Репродуктивна медицина и оплождане ин витро „София“ ) и д-р Явор Владимиров ли ? Интересувам се дали този е лекарят препоръчан от много от потребителите на този, а и на други форуми като специалист по проблемите на яйчниковия резерв.

Предварително се извинявам ако тема коментира този въпрос и аз не съм го открила, но просто днес ми черен ден и нямам желание за нищо.....
« Последна редакция: Юни 03, 2011, 13:00:03 pm от teddy_dimitrova »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #201 -: Юни 03, 2011, 12:59:47 pm »
Здрасти на всички,

Понеже няма да ми остане време да ровя детайлно с търсачката, а нещо се обърках.... Та въпросът ми е - Цитираната клиника и лекар са СБАЛАГРМ „София“ (бивш Медицински център по Репродуктивна медицина и оплождане ин витро „София“ ) и д-р Явор Владимиров. Интересувам се дали този е лекарят препоръчан от много от потребителите на този, а и на други форуми като специалист по проблемите или яйчников резерв.

Предварително се извинявам ако тема коментира този въпрос, но просто днес ми черен ден и нямам желание за нищо.....

Теди, да - това е лекарят, за който питаш. д-р Явор Владимиров.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #202 -: Юни 03, 2011, 13:00:50 pm »


Теди, да - това е лекарят, за който питаш. д-р Явор Владимиров.
[/quote]


Thanks !!!! :)
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #203 -: Юни 03, 2011, 13:33:55 pm »
Плами, в Провдив работи много сериозен специалист по МС, д-р Мария Манова. Можеш да се консултираш с нея.
Аз се извинявам, че опонорам на Мели даже, но в Пловдив няма нито един нормален лекар ,гениколозите съм ги обиколила повечвето / изгубиха ми 5 години/, Даскалов по това време 2000-2004  г. явно не е бил актуален или слабо известен, защото аз отидох при Минев 2 пъти в мазето и се отказах, а спермограмите ги правехме в лабораторията при /" санитарката"/ в така наречения Медицински Институт, а ги разчиташе едно пишшлеме, пиещо кафе или нещо друго и хилещо се, на тавана на една невзрачна сграда за бариерата на пак повтарям така нарвчения Медицински институт. Мели съжалявам, но това е действителността, ако ти и съпругати сте се заели да помагате ма хората в този измъчен град правете го, както намерите за удачно, но, бога ми, недей да пращаш хората по мазетата и таваните било то и в двора на МИ.
Отново се извинявам, но не можех да се сдържа.
Успех на всички.
А не е така аз съм пациентка на д-р Даскалов и съответно съпругът ми при д- р Даскалова просто са страхотни хора и специалисти!

Нашите съкровища Васил и Виктория
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #204 -: Юни 03, 2011, 13:44:14 pm »
Здравейте, просто трябва да бъдете положително ностроени и да вярвате, че чудото ще се сбъдне. Успех! :P

Нашите съкровища Васил и Виктория
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #205 -: Юни 03, 2011, 13:50:58 pm »
Ооооо,чудесно казано,Усмивка!!! :D Дори и за Теди Димитрова се отнася-никакви "черни дни" и "криви" моменти!!!! :? Тука само позитивнооооо+++++ :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #206 -: Юни 04, 2011, 09:37:15 am »
Здравейте,

Имам питане...:) След проведен разговор с доц. Савов /генетик/, се оказва, че трябва да направим и имунологични изследвания, но не могат да бъдат направени където и генетичните. Та, мисълта ми е - някой правил ли си е имунологични изследвания, какви са били, в клиниката ли се правят и колко струваха? С д-р Владимиров ли трябва да разговарям или да търся отделно имунолог, който да ми ги назначи? Докторът ме насочи само към генетик.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #207 -: Юни 04, 2011, 09:44:19 am »
Здравейте,

Имам питане...:) След проведен разговор с доц. Савов /генетик/, се оказва, че трябва да направим и имунологични изследвания, но не могат да бъдат направени където и генетичните. Та, мисълта ми е - някой правил ли си е имунологични изследвания, какви са били, в клиниката ли се правят и колко струваха? С д-р Владимиров ли трябва да разговарям или да търся отделно имунолог, който да ми ги назначи? Докторът ме насочи само към генетик.


Lary75, разговаряй с д-р Владимиров, според мен. доколкото си спомням, в клиниката има консултиращ имунолог и ми се струва, че в тяхната лаборатория се правят такива изследвания.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #208 -: Юни 04, 2011, 09:47:59 am »
Точно! Лари,нямам много спомен/макар че скоро минахме по този път/ но все си мисля ч клиниката правят имунологични! Друг е въпросът какви и дали са достатъчни според генетика?!Най-добре се обади,както те съветва Джам!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #209 -: Юни 04, 2011, 09:54:54 am »
Jam, Рачо, много благодаря за отговорите. Генетикът ни назначи само генетични изследвания. И тъй като в понеделник ще ги правим, се чудех дали да досаждам на доктора да ми назначи и имунологични или да търся имунолог и да отида в клиниката с готови резултати. Абе, чудя се и аз как да си създавам "вълнения" :?
Решено, ще отида при доктора  :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #210 -: Юни 04, 2011, 12:00:44 pm »
Lary75 аз през март правих имунологични назначени от Владимиров. Прати ме в Клиника по Клинична имунология на проф. Наумова(намира се в Александровска болница) Най добре е да говориш с него и той ще ти назначи каквото прецени. На мен ми назначи NK клетки и антифосфолипидни тела. За цената не си спомням точно, но бяха около 100 лв.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #211 -: Юни 06, 2011, 10:02:59 am »
Момичета, някой скоро да е звънял в клиниката на др. Владимиров и да има инфо относно договора с фонда?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #212 -: Юни 06, 2011, 10:28:39 am »
Здравейте, разбрахте ли, че нашият доктор е по новините и новият сайт е в процес на доизработка  :wink:
http://ivf.bg/index.php/news/12-novini/158-2011-06-05-22-03-48?lang=bg



   La vita è bella
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #213 -: Юни 06, 2011, 11:14:49 am »
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/06/05/za-dylgiia-pyt-kym-shtastieto.120501,2

чудесен репортаж!

и сайтът е обновен вече...

охоооооооо - има ги и във Фейсбук вече! :)))
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #214 -: Юни 06, 2011, 12:46:58 pm »
Момичета, някой скоро да е звънял в клиниката на др. Владимиров и да има инфо относно договора с фонда?
Здравей Денси, аз звънях в петък на др. Владимиров. Преди това звъняхме във Фонда, казаха ни че само от него зависи да подпише. Доки ни каза, че не е сигурен дали в близкия месец-два ще подпише с фонда договор. Притеснява го и новата клауза за плащане до 5000 лв, която днес, ако не се лъжа влиза в сила. Явно доки и фонда обсъждат договора помежду си. Аз лично реших и говорих с доки да се преместя в друга клиника, за да усвоя парите, ако е възможно преди лятото. Ако никъде не ме приемат преди лятото и остане за есента, ще чакам др. Владимиров. Предпочитам да съм при него, но много забави договора и не съм сигурна до кога ще трябва да чакаме.   
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #215 -: Юни 06, 2011, 13:27:09 pm »
Лоша работа, явно ще ни остави да се спасяваме кой където може  :( А фонда не ти ли дава срок, в който трябва да намериш друга клиника да те поеме?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #216 -: Юни 06, 2011, 13:44:25 pm »
Лоша работа, явно ще ни остави да се спасяваме кой където може  :( А фонда не ти ли дава срок, в който трябва да намериш друга клиника да те поеме?
Бяха ми казали до края на май. Но разбира се никой не ми се обади да ме натиска. Но на нас ни се иска по-бързо да започнем, надяваме се на хубав и бърз резултат.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #217 -: Юни 06, 2011, 14:05:46 pm »
Milenceto, и аз чакам до месец да ми се обадят от фонда и просто незнам какво ще правя, като ми кажат да си сменя клиниката. Разчитах много др. Владимиров да подпише с фонда, все пак той е наш лекар, чрез неговата клиникат сме подавали документи, при него сме правили различни процедури. И сега какво??? Търсете си друга клиника ....  :( Сега трябва да ходим и да се молим някой да ни приеме ли? Не съм очаквала че Владимиров няма да подпише ... разочарована съм
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #218 -: Юни 06, 2011, 14:08:16 pm »
Milenceto, в коя клиника мислиш да пробваш?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #219 -: Юни 06, 2011, 14:08:41 pm »
Milenceto, и аз чакам до месец да ми се обадят от фонда и просто незнам какво ще правя, като ми кажат да си сменя клиниката. Разчитах много др. Владимиров да подпише с фонда, все пак той е наш лекар, чрез неговата клиникат сме подавали документи, при него сме правили различни процедури. И сега какво??? Търсете си друга клиника ....  :( Сега трябва да ходим и да се молим някой да ни приеме ли? Не съм очаквала че Владимиров няма да подпише ... разочарована съм

Денси, а не си ли разочарована от ограниченията, които се налагат на клиниките и принуждават някои от тях да не сключат договор с фонда?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу