0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #800 -: Ноември 17, 2011, 11:57:45 am »
corny, добавям и моите стиснати палци към тези на момичетата  :crossfingers:
Туци, успех утре  :bfp:
bubkapupka, съжалявам, мила, но не се предавай, скоро ще има + и за теб  :D
tedi, благодаря ти за подкрепата, миличка всичко най,най на тев. И аз все пак се надявам за + при втория пат. :wink:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #801 -: Ноември 17, 2011, 12:25:51 pm »
Момичета, при мен всичко приключи - ЧХГ 1,7.  :balk_144:
Tedi B, вие какво решихте с д-р Владимиров? Аз ще се видя с него на 5-6 ден от цикъла, за да говорим и да се увери, че няма задържани фоликули.

Туци, много съжалявам, миличка!  :bighug:
Последно докторът каза да отида 2 месеца преди следващата процедура (аз мисля да е евентуално през юни), та ще му се явя през април, за да обсъдим по-конкретно нещата

tedi, благодаря ти за подкрепата, миличка всичко най,най на тев. И аз все пак се надявам за + при втория пат. :wink:
И аз залагам много надежди на следващия път. Продължавай да се надяваш, ще стане  :hug2:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #802 -: Ноември 17, 2011, 13:43:41 pm »
Момичета, при мен всичко приключи - ЧХГ 1,7.  :balk_144:
Не звучи добре, но ако поне малко ще те успокои (едва ли) май е имало имплантация. Което е много по-добре от нищо. Следващият път ще стане, миличка, струва ми се че сте много, много близо  :bighug:!!! Използвайте следващата овулация на 'естествен цикъл' хубавичко - от стимулацията може би ще станат повече фоликули през следващия месец. Не се знае знае ли се откъде ще изскочи зайчето. Вие не сте с мъжки фактор (а вече и ние, ура!). Силно те прегръщам!!!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #803 -: Ноември 17, 2011, 15:43:46 pm »
Туци,съжалявам за този резултата!! :( Следващия опит непременно ще се получи! Предчуствам го! :DСего си починете добре,а и идват хубави празници.Точно ще се разнообразите от преживяното.
Корни,дано при теб нещата се обрънат с кръвния и покаже ++!! Много много се пнадявам! :D
Рум,от теб чакам твърдо+ ,така да знаеш!! :wink:Не се приемат други резултати!! :lol:
Е,никой не ни казвал ,че ще е лесно,но не може все да не става.Ваярвайте и ще се получи!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #804 -: Ноември 17, 2011, 16:40:02 pm »
Здравейте момичета и ra40 ,
Благодаря на всички за подкрепата, но този път не е бил нашият. ЧХГ 2,6 на теста, но и както снощи ви казах, лелката си ме навести подобаващо и не беше шокиращо да видя резултата днес. Ами ще преминаваме към замразените след месец, два. Дано в тях да ни е късмета.
Туци, миличка, толкова се надявах за теб. Ти все пак си решила да направиш теста по-рано? Ако си била ти, притесненото момиче сутринта в лабораторията, аз бях преди теб. Въпреки неуспеха съм сигурна, че сме изминали една голяма крачка към нашите бебчета. :grouphug2:
rumyanau, стискам палци за теб!
silvianik, osi_9, много успех ти пожелавам и на теб!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #805 -: Ноември 17, 2011, 17:00:30 pm »
Момичета знаете ли док Владимиров как ще почива по празниците
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #806 -: Ноември 17, 2011, 17:33:13 pm »
corny, аз бях, да  :D Предположих да ти кажа, че другото момиче си ти  :bighug:
Направих днес теста, защото е точно десетият ден след трансфера, като броя и деня на самия трансфер. Много съжалявам, че и ти нямаше късмет този път. Чакаме слъчице и на нашата улица. Все някой ден ще изгрее  :cloud:
Много съм благодарна обаче на целия екип и на д-р Владимиров, наистина направиха всичко възможно нещата да се случат  :flower:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #807 -: Ноември 17, 2011, 18:22:54 pm »
момичета, много много съжалявам, но знам, че няма да се откажете и ще продължите напред  :bighug: :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #808 -: Ноември 17, 2011, 18:34:07 pm »
Знам че въпросът ми е много глупав (а и деликатен може би), но трябва да ходя за антрални фоликули на трети ден, а не знам дали не трябва да си нося разни неща - нали кървя и ще ме гледа доктора... Няма ли да се изцапам? Или нещо трябва да правя преди прегледа? Никак не си е представям как ще стане тази работа.
Друг път нямам особено течение на трети ден, но за пръв път ми закъсня 5 дни и сега е просто ужас.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #809 -: Ноември 17, 2011, 19:15:51 pm »
corny, съжалявам за неуспеха. :grouphug: Снежинките ще са твоя шанс и ще станат пухкавки бебчета  :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy:
lili2011, това е преглед, през който много жени минават - не се притеснявай. Аз не съм носила нещо специално, често в кабинката има интимни кърпички. Стискам палци за много антрални фоликули :)

Мерси за стиснатите палчета :)
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 19:18:58 pm от rumyanau »



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #810 -: Ноември 17, 2011, 19:48:36 pm »
Corny, лично познавам момиче с напълно отрицателен уринарен тест на 10 ден, като на 11 ден кръвния показа 23 и от една година вече си дондурка момченцето.
Заедно бяхме на един от трансферите ми.
Момичета не правете толкова ранни уринарни тестове, няма никакъв смисъл, няма как да са положителни, само се депресирате.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #811 -: Ноември 17, 2011, 20:40:01 pm »
Знам че въпросът ми е много глупав (а и деликатен може би), но трябва да ходя за антрални фоликули на трети ден, а не знам дали не трябва да си нося разни неща - нали кървя и ще ме гледа доктора... Няма ли да се изцапам? Или нещо трябва да правя преди прегледа? Никак не си е представям как ще стане тази работа.
Друг път нямам особено течение на трети ден, но за пръв път ми закъсня 5 дни и сега е просто ужас.

съвсем нормален въпрос. нищо не трябва да правиш преди прегледа, съвсем обичайно е преглед по време на кървене. в кабинката за събличане има мокри кърпички, можеш и ти да си вземеш, дават ти лигнин и т.н.
а и реално не се получава кой знае каква драма :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #812 -: Ноември 17, 2011, 20:49:24 pm »
Знам че въпросът ми е много глупав (а и деликатен може би), но трябва да ходя за антрални фоликули на трети ден, а не знам дали не трябва да си нося разни неща - нали кървя и ще ме гледа доктора... Няма ли да се изцапам? Или нещо трябва да правя преди прегледа? Никак не си е представям как ще стане тази работа.
Друг път нямам особено течение на трети ден, но за пръв път ми закъсня 5 дни и сега е просто ужас.
Не ще уплашиш Доктора с кървене! :lol:
Ще ти кажа,как процедирам аз. Питам колко момичета чакат преди мен за преглед. След това отивам до тоалетната.Винаги си нося интимни кърпички.Оправям се.Сядам и чакам да ми дойде реда. Когато вляза ,предупреждавам Доктора(НЕ,ЧЕ ТОЙ НЕ ЗНАЕ ,ЧЕ СЪМ В ЦИКЪЛ, НО ЗА ВСЕКИ СДЛУЧАЙ :lol:)Казвам му:" Червените ескадрони пристигат!Внимавайте! :lol:",при което той се усмихва и ми казва да не се притеснявам. :D
Не си представяй,че прегледът може да предизвика кървави сцени,колкото и да ти е силен. :lol:

Ако ти е необходим,можеш да му кажеш да ти даде лигнин,а както е казала и Джам, има и мокри кърпи в кабинката, ако нямаш свои.

Бъди спокойна и не се притеснявай!Докторът е много внимателен!Успех! :lol:
Момичетата с отрицателен резултат-"Не се предавайте! Следващият път ще е вашият!Успех в борбата!" :D
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 20:51:56 pm от rumibumy »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #813 -: Ноември 18, 2011, 10:07:16 am »
Ами аз ще си повторя въпроса сори: Знаете ли док Владимиров как ще почива по празниците
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #814 -: Ноември 18, 2011, 11:50:03 am »
pepi77 , доколкото разбрах, Док ще почива между Коледа и НГ, но незнам точни дати.
lili2011, както са ти казали и другите момичета, не се притеснявай за прегледа. На мен първият път като ми каза Док да се подготвям, понеже не очкавах, сигурно около 5 пъти попитах в недоумение "ама как, днес ли?"
rumyanau, ти как си? Пазиш ли леглото? Продължавам да стискам палци за теб!

Tanitа , може би не си прочела поста ми добре. Въобще не се депресирах от уринарния тест, но тъй като започна и цикъл, ми беше ясно накъде вървят нещата. Освен това си направих и кръвен тест на следващия ден  :oops:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #815 -: Ноември 18, 2011, 12:04:36 pm »
corny, мерси, че ме мислиш на фона на собствените си неволи  :thankyousign:
Лежа си, прокървявам, пия хапове и чакам следващата седмица да видим какво е положението...

silvianik, как са твоите мъничета, делят ли се? Стискам палци :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #816 -: Ноември 18, 2011, 12:24:33 pm »
Tanitа , може би не си прочела поста ми добре. Въобще не се депресирах от уринарния тест, но тъй като започна и цикъл, ми беше ясно накъде вървят нещата. Освен това си направих и кръвен тест на следващия ден  :oops:
Извинявай, наистина не бях допрочела!
Стискам палци за сладоледите! :crossfingers: yahoo_17
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #817 -: Ноември 18, 2011, 12:28:52 pm »
Много ви благодаря, момичета!!!  :bighug:  Успокоих се, а и не беше хич страшно, се оказа  :oops:. Не видях зад паравана мокри кърпички, но аз и не гледах - носих си 72 броя с мен (да не би да не ми стигнат нещо). Ние няма да стартираме поради причината че идват празници и нямало как, но забравих да питам кои точно дни няма да работят. Ние оставаме за януари, така като гледам докторът мисли за блокаж. И понеже съм шматка и направих куп изследвания догодина ще ги повтарям. Повече изследвания без лекар да каже не-пра-вя!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #818 -: Ноември 18, 2011, 17:07:07 pm »
Рум,ама не трябваше ли вече да имаш втори тест?  :oops:++ със сигурност? кога ще правиш пак контролен? Изтръпнаха ми пръстите вече!! :lol:Ама ще стискам,нама отказване! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #819 -: Ноември 18, 2011, 18:08:42 pm »
Здрасти, ra40 :)
Извинявай за изтръпналите пръсти, но, моля, не ги пускай още  osi_1
Да, мина вторият тест още във вторник и пак беше положителен :)
- първи тест на 7ми ден от бластоцист трансфер ЧХГ 5.8
- втори тест на 10ти ден от бластоцист трансфер ЧХГ 10.4
Както каза докторът, нивата са ниски, имам и кървене, но ние сме длъжни да се борим  :balk_600:
Сега предстои трети тест в понеделник



   La vita è bella