0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #400 -: Юли 08, 2011, 17:45:14 pm »
ЕЕЕЕесупер! Браво! Днес се рових в сайта ,но не видях такова съобщение! доста се притесних,защото самия доктор каза ,це до 8ми,след конгреса всичко ще е ОК! Браво,така и се е получило! Успех на всички ,независимо по ФАР или не,но само положителни резултати!!!  :D С такава съвременна клиника ,това просто е задължително!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #401 -: Юли 08, 2011, 18:54:54 pm »
Corny, страхотна новина. Благодарим за нея :)

Желая ти успех.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #402 -: Юли 08, 2011, 21:11:49 pm »
Супер :) знаех си, че нашият д-р Владимиров няма току така да се откаже от фонда :)
Успех на всички ,независимо по ФАР или не,но само положителни резултати!!!  :D С такава съвременна клиника ,това просто е задължително!
yahoo_17
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #403 -: Юли 08, 2011, 21:13:15 pm »
Аз като чух добрата новина, се развълнувах и сега нямам спирачки...:)
Имам питане - на някой докторът пускал ли му е за изследване TSH, FT3, FT4, преди да започне опитът? Мисля, че на мен ми бяха правени, когато ми бяха изследвани Inhibin B и Антимюлеровия хормон. Имам някакви мноооого смътни спомени за това /мина почти 1 година от тогава/, но или не съм си взела резултатите от клиниката, или просто не са ми правени. Та, се чудя дали и още някой има спомени за подобно нещо. Не ми се звъни в клиниката да ги тормозя и с такива неща - да ми търсят някакви стари изследвания,
Тъй като имунологичните и генетичните ни изследвания са идеални, сега си блъскам главата да измисля какво сме пропуснали да изследваме и на какво може да се дължи неуспехът ни /както и всички останали двойки, предполагам :)/
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #404 -: Юли 08, 2011, 21:27:38 pm »
Аз като чух добрата новина, се развълнувах и сега нямам спирачки...:)
Имам питане - на някой докторът пускал ли му е за изследване TSH, FT3, FT4, преди да започне опитът?

да. поне TSH със сигурност ми пуска.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #405 -: Юли 08, 2011, 21:32:40 pm »
Аз като чух добрата новина, се развълнувах и сега нямам спирачки...:)
Имам питане - на някой докторът пускал ли му е за изследване TSH, FT3, FT4, преди да започне опитът?

да. поне TSH със сигурност ми пуска.

Jam, както винаги, се отзова много бързо. Големи благодарности :) Сега ще мирясам поне за малко и няма да мисля /надявам се, де :)/, че може да е заради щитовидната жлеза.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #406 -: Юли 08, 2011, 21:38:54 pm »
щитовидната жлеза обикновено е виновник за спонтанни аборти и други проблеми на плода, не толкова за неуспех на самата имплантация.

но аз на твое място бих си попитала, все пак. звънни в следобеден час, тогава не са натоварени с пациенти и могат да ти потърсят досието.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #407 -: Юли 08, 2011, 21:47:45 pm »
Направо ще се "натреса" на доктора другата събота :oops: Дано да е в клиниката.
При мен имаше биохимична бременност. Не знам към спонтанните аборти ли се причислява, или към неуспех при имплантиране и затова сега се опитвам да изровя всякаква информация от какво се е получило. И получавам разни "сигнали" от време на време :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #408 -: Юли 09, 2011, 09:51:45 am »
Еееех супер! Знаех си ,че когато доктор Владимиров каже нещо си държи на думата! :D
Успех на всички момичета , както по Фонда , така и самофинансиращите се!
Lary75, мисля че биохимичната не е към спонтанните аборти , а по -скоро към неуспешното развитие на ембриона.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #409 -: Юли 13, 2011, 21:52:00 pm »
Здравейте момичета! Някой знае ли дали д-р Владимиров ще е в клиниката в събота?
 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #410 -: Юли 13, 2011, 22:09:44 pm »
Здравейте момичета! Някой знае ли дали д-р Владимиров ще е в клиниката в събота?

Дези, най-добре е да звъннеш в клиниката и да попиташ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #411 -: Юли 14, 2011, 08:28:58 am »
Здравейте момичета! Някой знае ли дали д-р Владимиров ще е в клиниката в събота?

Здравей,

ако разбереш дали ще е там, би ли написала, тъй като и аз имам намерение да ходя тази събота, за да не му звъня и аз на доктора?

Много ти благодаря.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #412 -: Юли 14, 2011, 08:37:53 am »
Когато бях активен пациент на клиниката, в събота се ходеше при д-р Владимиров само с изрична предварителна уговорка (може и по тел.), или ако например д-р Димитрова е говорила с него за вас.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #413 -: Юли 14, 2011, 08:54:09 am »
Трябва лично с него да говориш и да го попиташ.Миналият месец трябваше да питам за събота,обадих се в клиниката и ми казаха с него лично да говоря - те не знаят,не знаеха и за д-р Димитрова.Но тя сега е в отпуск.
Когато му се обадих юни - каза,че има неопложен ангажимент ( тогава имаше журналисти) и в събота няма да мога да отида,освен ако не е спешно.
Не беше спешно и изчаках до понеделник :)


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #414 -: Юли 14, 2011, 17:00:46 pm »
Момичета може ли някой да каже има ли консултираш ендокринолог в новата клиника и вече правят ли цветна снимка или само хидротубация.
« Последна редакция: Юли 14, 2011, 17:25:25 pm от pepi77 »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #415 -: Юли 14, 2011, 18:01:46 pm »
Пепи, д-р Начев консултира и в новата болница, отново в четвъртък. За цветната снимка не мога да отговоря
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #416 -: Юли 14, 2011, 18:03:31 pm »
На мен , април месец ( в новата сграда) след първичен преглед ми назначиха хидротубация.


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #417 -: Юли 14, 2011, 19:16:33 pm »
Аз имам час за хидротубация за утре в 12,00 часа при д-р Димитрова, сигурнили сте че е отпуска ?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #418 -: Юли 14, 2011, 19:57:30 pm »
Вчера бях на преглед и я нямаше.Доки ме вика другата сряда за преглед и каза,че ще съм при него,защото д-р Димитрова няма да е там. (правя инсе).
Предполагам,че Д-ра ще направи хидротубацията,както и инсе-тата,когато Димитрова я няма.


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #419 -: Юли 14, 2011, 20:32:00 pm »
Благодаря ви. Питах ви за да не звъня на доктора да го притеснявам.Искам само да си уговоря процедура за есента.
Това с договора сигурно ли е? Никъде няма нищо официално.Някой говорил ли е с доктора?