0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #40 -: Април 12, 2011, 18:13:39 pm »
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН МИШЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Много се радвам за теб!

Само да попитам и аз ... д-р Димитрова ли прави хидротубациите,защото д-р Владимиров каза при нея на 9-10 ден от цикъла?


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #41 -: Април 12, 2011, 21:21:46 pm »
Мишленцееее,честито,мило!Златен ни е докторът! :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #42 -: Април 13, 2011, 00:05:01 am »
Мишле, честито!! Пожелавам ти да се утроява ЧХГ-то  yahoo_17
(а дали не си първият положителен тест в новата клиника  :wink:)

jolie, да, д-р Димитрова се занимава с хидротубациите.+
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #43 -: Април 13, 2011, 09:01:14 am »
Нямам представа дали съм първа.. :ask: Но ако и така, дано така да им върви на всички пациенти  :D
rumibumy , нямам търпение да прочета същото и от теб!  :crossfingers: yahoo_17

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #44 -: Април 13, 2011, 14:32:53 pm »
Честито Мишле, зарадва всички ни страшно много. Дано всичко мине безпроблемно!

На мен ми предстои преглед при Димитрова в понеделник, та се чудех дали има много хора.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #45 -: Април 13, 2011, 14:40:15 pm »
Честито Мишле, зарадва всички ни страшно много. Дано всичко мине безпроблемно!

На мен ми предстои преглед при Димитрова в понеделник, та се чудех дали има много хора.
Благодаря ти, дано!
Ами мисля, че натоварването е както на старото място. Има хора :)

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #46 -: Април 13, 2011, 15:10:05 pm »
Даже има повече хора!!! 8O Което не е хубаво,като цяло за проблема! :( Петранка ,ти на контролен ли ще ходиш?? Следите бремеността ли? Колко станаха вече?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #47 -: Април 13, 2011, 15:27:29 pm »
Прав си, за съжаление. Аз в началото изобщо не вярвах, че толкова много двойки имат такива проблеми, мислех си, че е по-скоро голямо изключение такъв вид зачеване. И като ни постави д-р Владимиров диагнозата изобщо отказвах да поварвам. Година и нещо ми трябваше да осмисля проблема и да го приема..и то да осъзная, че не сме болни от нещо страшно, а просто ще пробваме по различен начин  :)
Малко в страни от темата беше това.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #48 -: Април 13, 2011, 17:31:02 pm »
Момичета вие как подхождате с доки. При мен е много не словоохотлив, последния път бях на преглед на 2-ри ден, прегледа ме и ме прати да дам кръв за изследвания, но нищо не каза. Винаги след преглед с него влизам във форума, за да проверявам за какво ми е назначил изследване и за какво евентуално се съмнява. Иначе съм доволна от клиниката и молбата ми е да ми дадете съвет ви екак постъпвате ?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #49 -: Април 13, 2011, 17:37:06 pm »
Момичета вие как подхождате с доки. При мен е много не словоохотлив, последния път бях на преглед на 2-ри ден, прегледа ме и ме прати да дам кръв за изследвания, но нищо не каза. Винаги след преглед с него влизам във форума, за да проверявам за какво ми е назначил изследване и за какво евентуално се съмнява. Иначе съм доволна от клиниката и молбата ми е да ми дадете съвет ви екак постъпвате ?
Той си е такъв, не се притеснявай, мила!!
Ще ти кажа аз как "подхождах". Пълно доверие! Ако нещо конкретно съм прочела във форума и искам на всяка цена да го питам, питам го, отговаря. ДА, сам няма да седне да ти каже "Сега ще направим така и така, защото....". Набелязвам си най-важните за мен въпроси в тефтера, така че да не му губя времето и да не забравя нещо и питам. По-добре да знае какво прави, отколкото да е лаладжия по цял ден. Аз лично съм се напатила от лекари, с които си приказвах, ама никаква не я свършихме.
Да си призная, по време на цялата процедура един път не съм го попитала това сега как е, хормоните ми как са, ама защо така, не са ли ниски/високи...? Зная, че ако има нещо тревожно, той ще ми каже и нужните мерки ще са взети. Това ми беше достатъчно. Всичко останало на озни етап реших, че ще бъде допълнително психическо затормозяване за мен.
Довери му се и ти! Сигурна съм, че няма да съжаляваш! :crossfingers:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #50 -: Април 13, 2011, 17:38:44 pm »
tsvety_t,

моят съвет е да питаш и да не се притесняваш да питаш. аз винаги питам за всичко, което не ми е ясно и смятам, че е важно да го знам. и това го правя от първия ден, когато стъпих в клиниката.
докторът не е словоохотлив, а и е все по-натоварен, но никога не отказва информация и разяснения на уместно зададени въпроси от пациентите, свързани с тяхното лечение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #51 -: Април 13, 2011, 21:03:06 pm »
Днес се обадих в клиниката - всички хормони са готови ,с изключение на Анитмюлеров и Инхибин , за тях след около 2 седмици??!!
На първия преглед, само предположи Луф синдром,но каза,че трябва да видим и този цикъл.Сега , на 4-ти ден от цикъл ме прегледа и пусна 11 хормона  8O 8O . Докато ме преглеждаше - каза,яе сега ще направи оценка на яйчниковия резерв и след това като го попитах как е, той каза - рано е да говорим.Като се прибрах видях в интернет ,че точно Антимюл.и инхибин са за оценка на яйч.резерв
Мислите ли,че има съмнения и затова ми пусна тези хормони или просто иска да види дали всичко е ок,с изкл. на евентуален луф?
Много мерси момичета :) предварително :P


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #52 -: Април 13, 2011, 21:07:21 pm »
Доктора изследва яйчниковия резерв на всички свои пациентки. Споко
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #53 -: Април 14, 2011, 09:03:18 am »
Даже има повече хора!!! 8O Което не е хубаво,като цяло за проблема! :( Петранка ,ти на контролен ли ще ходиш?? Следите бремеността ли? Колко станаха вече?

Да на контролен преглед съм, не мога да се доверя на друг лекар да ми следи бременността и всеки месец сме там. Ами, вече станаха 24 седмици, но все още си спомням първите дни когато всички тук ми бяхте най-голямата подкрепа, за което отново благодаря!
А пълното доверие бе и моя подход и се уверих, че ако има нещо, което трябва да знам ми се казва. Това не пречеше да се информирам отделно и да питам от време на време за нещо - трябва да се намери баласа.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #54 -: Април 14, 2011, 09:15:49 am »
Цвети - аз също си мислех, че не е словоохотлив, но никога не се притеснявам да си задавам въпросите! Даже последния път сама усетих, че питам много, и преди последния въпрос се извиних, че му губя времето с приказки, а той ми отговори " моето време е за това, за да го губя с вас", усмихвайки се. така, че питай! В крайна сметка ние сме пациенти, и плащаме за услугите, които ни предоставят. Послушай обаче и съвета на  Мишлето - довери му се. Аз също имам усещането, че този човек знае какво прави!
Джоли - Владимиров и на мен изследва АМХ и Инхибин  без да има абсолютно никакви съмнения за ЯР. Явно прави тези изследвания на всичките си пациентки. Резултатите наистина излизат след около 2 седмици, поради факта, че маркерите са доста скъпи, и се правят  наведнъж /поне нещо такова ми обясниха от лабораторията/.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #55 -: Април 14, 2011, 10:20:10 am »
Благодаря момичета, успокойхте ме, аз се притеснявах от факта, че не споделя какво е положението, какво е видял и т.н., но явно си е такъв. Пък и като ми пусна Инхибин и АМХ, се притисних сериозно за ИЯР, а съм на 29г. Всъщност аз й не подозирах какво ми е пуснал, но като причетох после тук, изпаднах паника. Успех на вас, от сърце ви го желая.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #56 -: Април 14, 2011, 10:31:04 am »
Цвети, и аз изпаднах в паника мила...Кога ще са готови твоите резултати ...
Утре имам час за хидротубация момичета,стискайте палци,поне там да няма проблем :)
целувам ви :bighug: :crossfingers:


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #57 -: Април 14, 2011, 11:20:39 am »
стискам палци,
а за изследванията които назначава доктора, наистина понякога са малко в повече и ние се шашкаме, но е по добре да се направят и да се види че всичко е наред, отколкото да се "действа" на сляпо. но аз лично съм го питала за някой които не ми е пускал, а той е отговарял че не е необходимо на този етап или че няма нужда. така че доверете се на преценката му.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #58 -: Април 14, 2011, 11:30:52 am »
ЗАБРАВИХ ДА ПИТАМ - БОЛИ ЛИ ПРИ ХОДРОТУБАЦИЯ :)  :oops:


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #59 -: Април 14, 2011, 11:38:44 am »
ЗАБРАВИХ ДА ПИТАМ - БОЛИ ЛИ ПРИ ХОДРОТУБАЦИЯ :)  :oops:

зависи от самата теб. може да боли никак, малко или умерено.
пий 1-2 таблетки но-шпа един час преди процедурата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!