0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #220 -: Юни 06, 2011, 14:22:44 pm »
По този въпрос не мога да дам мнение, тъй като не съм запозната толкова отблизо с нещата, как се сформират цените и т.н, не мога да преценя дали 5000 лева са напълно достатъчни... Аз си задавам въпроса честно ли е да ходиш 2 години в една клиника да правиш изследвания, инсеменаций и т.н тя да ти подготви документите и когато си на финала преди процедурата да ти кажат търси си друга ние вече не работим с фонда?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #221 -: Юни 06, 2011, 14:25:11 pm »
По същата логика не е честно държавата да променя правилата де факто със задна дата, за пациенти, чиито документи са подадени отдавна.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #222 -: Юни 06, 2011, 14:28:35 pm »
И аз да попитам,тъй като никога не сме работели с ФАР,в случай ,че клиниката няма договор в момента,то означама,че не могат да подготвят документи за кандидатстване???
Мели,нямаме ли представители в ръководството на ФАР,защо не са  подложели промените  на обсъждане??? :x
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #223 -: Юни 06, 2011, 14:29:18 pm »
Само че аз не съм държавата и не променям правилата, а от цялата се създала ситуация аз и много жени страдаме от това и контрата винаги е в пациента, а не в клиниката или държавата!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #224 -: Юни 06, 2011, 14:44:22 pm »
и аз не намирам за честно пациенти, които много добре знаят как ги лекуват и за какво плащат, после постфактум да пускат идиотски жалби до министъра, до фонда, до прокуратурата, до данъчните и до не знам още кой, че им били взели много пари, че им нарушавали правата, че ги лекували насила и прочие глупости...  от които действия в крайна сметка загубиха много други невинни пациенти, а лекарите - вместо да си лекуват пациентите, губиха месеци да се обясняват пред компетентните органи, че не са камили  :x

densi, мила, ти в случая си една от тези невинно пострадали пациенти...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #225 -: Юни 06, 2011, 14:47:43 pm »
Аз лично мисля да пробвам при Стаменов. Одобрена съм от март месец, до сега стискахме с надеждата, че ще има договор. Представяте си след една година чакане, колко ентусиазирана бях като се обадиха от фонда. Още тогава, като ми казаха, че Владимиров няма договор се поразрових, попрочетох форуми за другите клиники. Изобщо не исках да сменям. И още не искам. Вярвам на др. Владимиров. Но нетърпението и желанието това щастие да настигне и нас ме кара да бързам, знам че е грешно. Но ... Денси, не бързаи и ти. Доколкото знам докторите избягват да правят процедури летните месеци. Вас след като до месец ще ви одобрят, го остави за есента. Мисля че така е най-добре. Аз лично, ако не ме ваемат веднага за пациент, да направим процедурата до средата на юли, ще чакам есента и др. Владимиров. Силно се надявам до тогава да има договор, заради нас, всичките, които му вярваме. Сигурна съм че има причина да задържа подписването му.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #226 -: Юни 06, 2011, 14:49:29 pm »
milenceto е права - при всички случаи, повечето клиники почиват от към средата на юли до началото на септември
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #227 -: Юни 06, 2011, 14:50:18 pm »
Наистина чудесен репортаж :D Между другото той се засне вчера, докато бях на трансфер. Камерата снимаше в лабораторията с д-р Тачева, докато Владимиров ми трансферираше ембрионите. Както каза сестра Дани ембрионите ми  вече са медийни звезди. :D Стискайте палци този път да успея!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #228 -: Юни 06, 2011, 14:51:10 pm »
Както каза сестра Дани ембрионите ми  вече са медийни звезди. :D

наслука, дано после и бебето да е медийна звезда! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #229 -: Юни 06, 2011, 14:56:28 pm »
Аз лично мисля да пробвам при Стаменов. Одобрена съм от март месец, до сега стискахме с надеждата, че ще има договор. Представяте си след една година чакане, колко ентусиазирана бях като се обадиха от фонда. Още тогава, като ми казаха, че Владимиров няма договор се поразрових, попрочетох форуми за другите клиники. Изобщо не исках да сменям. И още не искам. [/quote
Една позната я накараха до 1 седмица да донесе писмено, че друга клиника я приема за пациент, Има ли някакъв срок в който да те задължат да кажеш в коя друга клиника ще постъпиш?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #230 -: Юни 06, 2011, 14:58:24 pm »
Има ли срок в който да те принудят да кажеш с коя клиника заменяш?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #231 -: Юни 06, 2011, 15:03:33 pm »
Не знам да има, на нас поне не ни дадоха. Казаха да решим до началото ли беше, края ли, на май, но не ни пришпориха. Ние си бързаме. Не ни дадоха срок. Просто казаха, че ни трябва писмо от друга клиника, че ни взимат за пациенти. Но ти защо се притесняваш, имаш време. Изкарай едно хубаво лято и после го мисли.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #232 -: Юни 06, 2011, 15:08:06 pm »
Незнам да има някъде записан срок, така или иначе срока на заповедта започва да тече от датата на връчване, така че мисля че всеки трябва да има достатъчно време, за да вземем решение как да процедира.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #233 -: Юни 06, 2011, 15:10:01 pm »
Страх ме е да не ми кажат за 1 седмица да реша къде и да им донеса писмо, и ще се чудя какво да правя  :( Доколкото знам Стаменов е много натоварен и много трудно приема за момента нови пациенти  :( иначе ако се наложи и аз мисля натам да се ориентирам, а така не ми се сменя Владимиров  :balk_145:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #234 -: Юни 06, 2011, 15:20:11 pm »
И аз да попитам,тъй като никога не сме работели с ФАР,в случай ,че клиниката няма договор в момента,то означама,че не могат да подготвят документи за кандидатстване???
Мели,нямаме ли представители в ръководството на ФАР,защо не са  подложели промените  на обсъждане??? :x
Ама не ми отговорихте на мен....!!!!! :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #235 -: Юни 06, 2011, 15:20:17 pm »
Няма да кажат, не се притеснявай. Още повече, че идва отпускарско време и на тях няма да им се работи :D. И клиниките не правят процедури и по-добре, защото в тези жеги е рисковано. Приеми го, че си за есента. Юли одобрят ли те, дори и някъде да ти предложат, не прави процедури. Щом най-добрите не прават, има причина. Почини си юли и август и септември сме първа писта. И аз си мисля, че няма да ме вземат от сега за следващата седмица-две. Да се надяваме само, че доки няма да ни изостави.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #236 -: Юни 06, 2011, 15:22:45 pm »
Рачо, извинявай не съм ти видяла питането. Няма как да ти подготвят документи за фонда при положение, че клиниката няма сключен договор.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #237 -: Юни 06, 2011, 15:23:52 pm »
И аз да попитам,тъй като никога не сме работели с ФАР,в случай ,че клиниката няма договор в момента,то означама,че не могат да подготвят документи за кандидатстване???
Мели,нямаме ли представители в ръководството на ФАР,защо не са  подложели промените  на обсъждане??? :x
Ама не ми отговорихте на мен....!!!!! :(
Рачо, мисля, че не е проблем това, защото от клиниката ти подготвят една епикриза и с нея отиваш във фонда. Може би преди това да трябва да избереш клиника или след като те одобрят ... не знам .. да не те излъжа. Но не мисля, че е проблем това. Но ти защо не провериш с фонда. Звънни им. Те ще ти обяснят.  
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #238 -: Юни 06, 2011, 15:32:08 pm »
Ясноо,тя Стефи е отговорила! Ще трябва да се оглеждаме за други клиники !! Не за друго,ами предвижването във Фонда става бавно и така или иначе се губи време,по-добре е да си стоят документите там и да си се "движат"! А пък ние ще си "действаме" пак през това време  и току виж,като ни излезе реда ,да търсим клиники за раждане!! Хи хи хи  :lol: Нали така!??  :wink:Пожелавам го на всички ви!! Но жалост проблема с Фонда си е голям! Все пак ,до колкото разбрах номерата напреднали и всичко е за следващата година вече.... :(
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 16:28:32 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #239 -: Юни 06, 2011, 15:33:56 pm »
Milenceto, Благодаря ти малко ме успокои, дано до есента се оправят нещата с доки  :crossfingers: Чудя се само дали има някой отишъл при Стаменов, без някакви връзки и той се е съгласил да го приеме?