0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #400 -: Юни 15, 2011, 10:26:45 am »
Моя мъж много ме подкрепя, навсякъде е с мен.И сега след инсеминацията той се надява повече от мен. И вкъщи не ми дава да правя нищо, само повтаря не се натоварвай.И ако не се получи разочарованието ще му е огромно, затова бих предпочела по-малко да се вълнува, но....


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #401 -: Юни 15, 2011, 21:29:21 pm »
При мен се отлага инсеминацията този месец поради задържан фоликул 24мм.(за 2-ри път се случва) :( Два пропилени шанса,все едно е имало само стимулации без инсеминации и  :bed: :( :( :( -нямам думи просто.  Успех на всички  ви желая и само  :bfp1:  :bighug:
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #402 -: Юни 15, 2011, 23:37:17 pm »
koala, и аз си го позяпах знака:-)
Този месец сме на естествен цикъл и естествени инсеминации, понеже навръх овулацията мъжът ми се оказа в командировка, и хоп и аз с него :D. Да видим...Поне си починах!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #403 -: Юни 16, 2011, 09:09:42 am »
Нищо не се знае:) Може и да има ефект от знака. Сега пък толкова векове жените са му се молили, та не ни пречи да пробваме :)
Марилена, късмет ти пожелавам. Добре е, че поне си си починала. То не се знае каква е причината за неуспехите. Може пък преумора. Така че,  :crossfingers:
Zyza, аз нищо не разбирам от тези задържани фоликули, но няма ли какво да се направи? А са и повтарящи се ситуации?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #404 -: Юни 16, 2011, 15:29:08 pm »
Каолка-явно няма,нищо не ми споменаха за промяна след като видяха резултата от видеозона :( Ще ги видим другия месец дали ще направят нещо,з-то то иначе смисъл няма
   
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #405 -: Юни 16, 2011, 19:00:11 pm »
Здравейте и от мен момичета,

Zyza  - миличка и аз съм така,но поне кистите се пукат като дойде лелката..Докторите ще измислят нещо сигурна съм,а сега ти стискам палци да се разкара бързо тая гадина.

Катрин - как си?Аз пия Клостила примерно ,по разписание ,но от днес много ми се поду корема,не ме боли,но имам чувстото ,че съм изяла цяло прасе сама-от Клостила може ли да се получи хиперстимулация?:balk_172:

Апр -къде се загуби по тъч линията миличка?
Pipilota май ни забрави  :(
Vesta , Apr ,Stoyanova и на всички останали  :goodluck: :goodluck: :bighug:


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #406 -: Юни 16, 2011, 19:59:20 pm »
Привет от дъждовна Холандия при мен нищо ново няма симптоми чакам да дойде деня за теста и да видим сълзи или усмивки
При мен от клостила същия ефект без да имам хипирстимулация не се притеснявай
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #407 -: Юни 17, 2011, 09:06:47 am »
И аз си пия Клостила. За пръв път съм само на Клостил. Незнам какво ще се получи, но днес на обяд ще видим как са тръгнали нещата и дали да включвам Меногон. Осведомих лекаря си, че искам да направим повече фоликули, та да видим. Аз съм с поликистоза и сложното е , че тръгват ужасно много фоликули изведнъж, а като спра стимулантите остават малко. После ще разказвам.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #408 -: Юни 17, 2011, 09:30:11 am »
Здравейте и от мен.И при мен няма нищо ново.Пия си Дуфастончето и чакам деня на теста.Благодаря на всички за подкрепата.
Зузи съжалявам, че така се получава и отлагате, но ти си силна и ще продължиш да се бориш нали?! :bighug:
На всички желая много, много късмет  :goodluck: :goodluck:
Ей момичета я споделете вие пътувате ли след инсеминацията.Един братовчед се прибра от чужбина и иска да ни събере да се видим ама пътя е около 200км, пък и е тук само за 3 седмици. И сега толкова се чудя какво да правя :ask:


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #409 -: Юни 17, 2011, 09:49:55 am »
VESTA,според мен няма проблеми да пътуваш.Аз не пътувам,защото няма къде.
Но ако сметна добре , второто ми Инсе трябва да е към 23-24 юни, а на 1-ви заминавам за една седмица на море,така че - и аз ще пътувам около 500 км.
Недей да прекаляваш с  :drunk: хахах.
Целувки момичета,
Катрин ще чакам да кажеш как е минал прегледа :bighug:.Аз съм чак в понеделник ...

Апр - къде си миличка?


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #410 -: Юни 17, 2011, 09:58:25 am »
Веста, аз веднага след инсето пътувах 250 км, защото не ми се стоеше в София. Малко след това беше Великден и ходихме насам-натам. После пък нали бях и в Германия. Питала съм, няма проблем да се пътува. Така че, спокойно. Забавлявай се. Поне е начин доста по-бързо да ти мине времето.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #411 -: Юни 17, 2011, 12:08:20 pm »
Веста аз след ре инсето се прибрах веднага.От София до Плевен не са 200км, но не са и малко.Аз да те питам ти къде прави инсето?В коя клиника?

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #412 -: Юни 17, 2011, 12:51:38 pm »
Правих го в Щерев при доктор Савова.И аз щях да ви питам кой къде прави  инсето.Може би сте споделяли в предишни постове, но аз знам само за Катрин, че е във Варна.


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #413 -: Юни 17, 2011, 13:07:49 pm »
Аз в Малинов(Надежда), инсето ми направи д-р Шефкедова.Много леко работи наистина.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #414 -: Юни 17, 2011, 13:30:48 pm »
Аз и двата пъти в Щерев, при д-р Андреева
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #415 -: Юни 17, 2011, 14:33:31 pm »
Прегледът мина добре. Имам образувани 10 фоликула в начална фаза. Довечера започвам Меногона, за да си ги отгледам. Ако остана само с Клостил, ще порастне само един, което автоматично проваля инсето. На 1 фоликул няма смисъл. С тази поликистоза не реагирам добре на стимулантите, но няма какво да правя, освен да вървим по ръба и да се моля да се получи.
Така, като гледам, инсеминацията ми ще бъде  на 25 -26.06.
Веста, кога е деня за теста?Дано ни зарадваш! Крайно време е да се размърдаме в тая тема.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #416 -: Юни 17, 2011, 14:41:05 pm »
Катрин ти съвсем ме отчая :( и аз бях с един фоликул и то неспукан (после се спука де).Смяташ ли, че нямам шанс. :(
Теста е около твоята инсеминация.  :)


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #417 -: Юни 17, 2011, 14:51:29 pm »
Прегледът мина добре. Имам образувани 10 фоликула в начална фаза. Довечера започвам Меногона, за да си ги отгледам. Ако остана само с Клостил, ще порастне само един, което автоматично проваля инсето. На 1 фоликул няма смисъл. С тази поликистоза не реагирам добре на стимулантите, но няма какво да правя, освен да вървим по ръба и да се моля да се получи.
Така, като гледам, инсеминацията ми ще бъде  на 25 -26.06.
Веста, кога е деня за теста?Дано ни зарадваш! Крайно време е да се размърдаме в тая тема.
Е, Катрин, значи се движат добре нещата. Сега повече спокойствие и надежди, а от мен много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Трябва да успееш. Няма как. Упоритостта трябва да бъде възнаградена. Само малко търпение и положителни емоции. Всъщност каква е ролята на Меногона? Аз не съм използвала такова. Но при успешното инсе имах Мерионал еднократно. До колкото разбрах тогава, да се подсили растежа на фоликулите.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #418 -: Юни 17, 2011, 15:00:53 pm »
vesta, една приятелка забременя от първа и нестимулирана инсеминация с един фоликул преди две седмици. Не се тревожи, и един стига.
Ако са 2, 3 или 4 фоликулите, просто вероятността за успех е по-висока.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #419 -: Юни 17, 2011, 16:40:02 pm »
Веста, един, но да е качествен и нещата се подреждат. Стискам ти палци да ни зарадваш.
Меногона е за подсилване растежа на фоликулите, но при мен вместо да се подсилват вече съществуващите фоликули, се появяват нови и нови и има опасност от хиперстимулация, т.е. отменя се инсето.