0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #360 -: Юни 10, 2011, 10:22:47 am »
jolie8614 , при всеки е индивидуално, но като цяло 4-5-ти ден е рано да са тръгнали доминанти. Т.е. най-вероятно ще тръгнат след като започнеш да пиеш клостила. При първата стимулация ми назначиха клостил от 5-ти ден и на 10-ти ден се видяха 4 доминанта. Освен това, ти в понеделник отиди сутринта и веднага след клиниката ще можеш да си купиш клостила и да си изпиеш сутрешното хапче. Мисля, че са добре нещата, няма да е късно. Сега най-много ти стискам палци да я няма кистата!!!
Благодаря за подкрепата Apr , в понеделник сутринта рано ще отида и ще се отчета.А събота и неделя за всеки случай ще правя коремни преси,та да я махна тая проклетия,ако не се е махнала.Прегръщам и теб !  :bighug:


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #361 -: Юни 10, 2011, 11:22:59 am »
jolie, коремните преси няма да повлияят на кистата, тя няма да се спука от тях, и всъщност едва ли изобщо може да се говори за спукване. По-скоро регресира, свива се и хоп! - няма я  :crossfingers:
След последната стимулация имах киста цели 60 мм  :roll: и доктора каза, че при такива (малки) размери, шансът да се спука е много, много малък. Сега я следим на УЗ, смалява си се. Дано при теб я няма в понеделник  :crossfingers:

Катрин, много съжалявам за неуспеха  :?
Поплачи си днес, за да ти е по-леко утре и да започнеш наново със свежи сили yahoo_17 yahoo_17
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #362 -: Юни 10, 2011, 12:29:52 pm »
За пореден път теста е отрицателен.  :balk_146: Вече дори незнам какво чувство изпитвам. Плаче ми се и ми се крещи едновременно. Кога ще свърши всичко, мамка му!
Катрин, имате ли някакви диагностицирани /или отхвърлени с изследвания/ репродуктивни проблеми? До кога с тези инсеминации? Няма ли да се оринтиераш към клиника по стерилитет? Извини ме ако греша, но съм останала с впечатление, че не си пациент на такава.Успех ти пожелавам, каквото и да решиш занапред!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #363 -: Юни 10, 2011, 12:36:58 pm »
Напротив, Хоуп. Отдавна съм пациет на клиника по стерилитет. Охх, извинявай, но не ми се обеснява точно днес.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #364 -: Юни 10, 2011, 12:42:36 pm »
Не, ти ме извини, мила! Рядко чета темата за инсеминации и за това се обърках. Оше веднъж извинявай за "поучителния" тон. Надявам се заедно с лекаря да вземет най-доброто решение за това, какво да правите.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #365 -: Юни 10, 2011, 15:32:37 pm »
Катрин, прегръщам те много силно! Днес си поплачи, а утре с нови сили продължавай смело напред. :bighug:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #366 -: Юни 10, 2011, 16:10:57 pm »
И аз съжалявам много Катрин  :( Следващият път дано успеете! Аз съм се настроила и при мен за неуспех този месец,но ще се зарадвам много ако има изненада-и все пак не ми се вярва :( Все някой ден ще успеем! :bighug:
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #367 -: Юни 10, 2011, 16:42:45 pm »
Винаги трябва да вярваме.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #368 -: Юни 10, 2011, 18:57:54 pm »
jolie, коремните преси няма да повлияят на кистата, тя няма да се спука от тях, и всъщност едва ли изобщо може да се говори за спукване. По-скоро регресира, свива се и хоп! - няма я  :crossfingers:
След последната стимулация имах киста цели 60 мм  :roll: и доктора каза, че при такива (малки) размери, шансът да се спука е много, много малък. Сега я следим на УЗ, смалява си се. Дано при теб я няма в понеделник  :crossfingers:

Дано Кафенце,дано ! Мерси за съвета,няма да се мъча тогава :balk_186:
Но пък ще се опитам да си меря температурата,макар че съм изключително несериозна в това отношение. :balk_138: :balk_159: Как я мерите през почивните дни - не спинкате ли поне докъм 9? :balk_126:


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #369 -: Юни 11, 2011, 00:35:51 am »
Катрин съжалявам миличка все някога ще успеем няма да се отчаиваме
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #370 -: Юни 11, 2011, 09:18:58 am »
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #371 -: Юни 11, 2011, 18:52:31 pm »
Катрин ти пускала ли си кръвен тук винаги пускат зощото пикливите не винаги са сигурни
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #372 -: Юни 13, 2011, 00:31:34 am »
Отново провал с моята инсеминация :( Досега вярвах,че може да се получи но вече вярата ми взе да изчезва.Ще започвам 5-та инсеминация.Имам чувството,че всичко е на психическа основа :(-то такъв карък няма.                 Катрин-докато я няма лелката надежда има,а и може да е било още рано за тест.                                                     Краси-успех! И на всички други успех и само положителни тестчета да има от тук нататъка!
« Последна редакция: Юни 13, 2011, 00:36:36 am от zyza »
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #373 -: Юни 13, 2011, 01:51:42 am »
zyza, кураж! Всичко е в главите ни.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #374 -: Юни 13, 2011, 08:48:33 am »
Цикъл все още няма. Днес май ще си взема още един тест, но ми се струва, че ще е напразно.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #375 -: Юни 13, 2011, 08:54:45 am »
Катрин миличка , направи още един щом вещицата я няма. :bighug:
Как се чувстваш иначе? Имаш ли ПМС?


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #376 -: Юни 13, 2011, 08:59:07 am »
Нищо не се знае, Катрин! Защо не отидеш и на кръвен? Аз ти пожелавам много късмет и много сили! Не се отчайвай, вярвай в детето си и то ще се появи, ще видиш!
Много късмет и на другите момичета!
Все за нещо има да се притесняваме. Аз съм бременна, но онзи ден пък получих кървене. Все едно като при цикъл. Веднага на лекар в моя град, бебчо е добре, има сърдечен ритъм, но тази кръв.... След два дни лежане, днес нещата изглеждат по-добре за сега. Така че, момичета, просто се настройвайте и бъдете силни. Много силни!
Успешна седмица на всички!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #377 -: Юни 13, 2011, 09:11:58 am »
Да се запиша и аз сред вас , на 10 и 11 мина моята инсеминация.На 10-ти при неспукан фоликул, на 11-ти вече се беше спукал.Знам че вероятността е малка и не се навивам, че ще е успешна даже никак, ама нали знаете вътрешно надеждата е голяма.Успех на всички от мен.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #378 -: Юни 13, 2011, 09:41:52 am »
Катрин , Зуза много съжалявам милички :balk_146: Така се надявах днес да прочета добри новини. :bighug:Но няма да се предаваме нали?!
Маги  :welcome_1: и много много  :crossfingers: скоро да видиш положителен резултат.
Сега и аз да се отчета.Мина и моята инсеминация на 11.06.на един неспукан фоликул 24мм, който обаче след много коремни преси и изкачване на стълби се спука :D.Казаха много добър материал изолирани 27млн. при достатъчни 10-12 млн. Доки каза, че и лигавицата е много добра, така че сега остава да чакаме и да се надяваме.
Стоянова какво става с теб мина ли инсето в четвъртък, всичко наред ли беше.


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #379 -: Юни 13, 2011, 11:18:28 am »
Опасенията ми се оказаха точни. Купих си тест, но то вече си имам явни признаци, че ми идва. Сега ще чакам и отново на фронта.
Маги, Веста, Краси, стискам ви палци поне при вас да се получи. Този път съм решила да си направя повече от 2 фоликула и ще стане.
Коала, то това кръвене май е често срещано. Радвам се, че сте добре.