0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #80 -: Април 16, 2011, 12:43:07 pm »
Благадаря ви, милички! Дакто казах, аз не смея да се радвам и все още очаквам гадната вещица да цъфне. Така или иначе ще пиша пак в понеделник. Моля се да съм имала къспет този път.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #81 -: Април 16, 2011, 15:38:00 pm »
Успех К.С.Стоянова! Дано всичко да е наред при теб.
Аз съм утре в 11. Ще видим какво ще се получи. Това първа инсеминация ли ти е?
Багодаря да това мие първа инсеминация ние сме със мъжки фактор  Успех и на теб
« Последна редакция: Април 16, 2011, 15:40:58 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #82 -: Април 17, 2011, 10:38:42 am »
Катрин, честито! Май не е трябвало да спираш лекарствата :)
Аз вчера направих 2-ра инсеминация. И трите големи фоликула се бяха спукали. Има и един малък неспукан - 10.8 мм. Лигавицата беше 11.2. Сперматозоиди - 18 млн. Според докторката - много добре, ще видим реално какво ще се получи. Тест - на 30.04. Сега ми даде утрогестан и дуфастон.
Това е от мен за сега
Успех на всички момичета!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #83 -: Април 17, 2011, 11:38:04 am »
Айде да се запиша пак.Стартираме следващия опит.Не знам как да го броя-втори ли трети ли.Първата инсеминация беше неуспешна,втория опит не можа да се осъществи-фоликулите спряха да растът и сега е следващия.От утре пак на клостил-2х1/2-5 дни. и след това естрофем-3х1.Дано този опит ни е на късмет.


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #84 -: Април 18, 2011, 10:36:45 am »
mariq_81, пожелавам ти успех!
Катрин, какво става с теб, мила? Понеделник дойде, прави ли ново тестче?
Хубав ден на всички тук пожелавам
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #85 -: Април 18, 2011, 11:01:49 am »
Всичко приключи още в събота. Дойде ми и ...така. Този месец щше почина малко, а другия - още не съм решила какво да правя.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #86 -: Април 18, 2011, 11:28:07 am »
Както си казваме всички - следващия път ще е по-добре :) Няма да се отчайваме, нали? Ще видя и при мен какво ще се получи. Днес ми е 2-ри ден след инсе, а имам лека тежест в корема долу. Като се движа, имам чувството, че всичко вътре ми се движи. Сигурно е ефект от стимулацията. Та ще видим. Според докторката всичко е супер този път, по-добре от предния. Аз не разбрах предния нещо да не е било ОК, но може и да са по-добри нещата. Или поне имам повече Фоликули този път. Всичките спукани :)
Добре че имам доста работа тези дни, та няма да мисля само дали се е получило
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #87 -: Април 18, 2011, 11:31:06 am »
Катрин ,толкова съжалявам , така се надявах да ни зарадваш и ти този месец, но всяко зло за добро, и нашият ред ще доиде.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #88 -: Април 18, 2011, 11:41:41 am »
И аз се надявам, но уви. Говорих с лекарката си и тя каза, че трябва да пусна кръвен тест. Опасява се дали не е извънматочна бременност.Надявам се да не е, а просто да не се е развило добре ембриончето. Като излезе резултата ще се отчета.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #89 -: Април 18, 2011, 13:50:36 pm »
Катрин съжалявам ужасно...като четях постингите ти така се бях обнадеждила ,че накрая ще имаме прекрасна новина...Но не се отчайвай ...горе главата и събирай сили за следващия път,...Всяко зло за добро така ще се успокояваме...важното е да не се отказваме :)))
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #90 -: Април 18, 2011, 16:29:45 pm »
Някой може ли да ми каже дали е допустимо да се прави секс след инсеминация при прием на утрогестан вагинално? Ясно е, че е гадничко, защото е мазно, но въпросът е дали е опасно и изобщо след инсе дали е проблем да правиш секс редовно. Много се чудя дали да не започна да го пия този утрогестан, но пък ми е изписан вагинално....не знам. Вие какво мислите?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #91 -: Април 18, 2011, 16:36:30 pm »
Не виждам причина да не правите секс. И без това покрай процедурите и графиците на човек му се отщява всичко... щом това не ви мъчи, още по-добре.

А и след инсеминации лекарите винаги са ми нареждали секс вечерта, за всеки случай.
Има и научни публикации за благоприятния ефект на спермата при имплантация.
Така че дерзайте.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #92 -: Април 18, 2011, 16:42:35 pm »
Благодаря ти, Цигу! Прочетох тук на доста места из нета, че в случай, че се приемат препарати вагинално, сексът е абсолютно забранен. Честно казано, освен че е мазно, не виждам къде другаде би могъл да е проблема. Затова и реших да попитам.
Благодаря ти отново.
А при теб как са нещата?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #93 -: Април 18, 2011, 16:44:15 pm »
Ех, Катрин, много съжалявам за този развой на нещата...  :?

Поне видя две чертички и вече знаеш, че е напълно постижимо! Пожелавам ти следващия път да е до финал  yahoo_17


Аз май пропуснах да се отчета, че от този цикъл пак съм в играта, на третия нормален цикъл след фала.
Отново започнахме стимулация с Меногон 150 ед., до тук съм на 3 дни, днес назначиха още 3 дни и в четв. на УЗ. Вероятно тогава ще изпишат още 3 дни, както беше на миналата стимулация - общо 9 дни. Тогава направих 3 фоликула само в ляво, като и трите бяха спукани. Резултат - биохимична бременност с макс. достигнато ЧХГ около 400.

Днес на УЗ се видяха по един доминант от 12 мм. във всеки яйчник и още малки фоликули в левия. Моля се да пораснат и те  :D

Утре съм на вливане на Липовеноз заради леко завишени НК клетки. Изобщо, програмата е пълна, дано е пълен и коремът ми после, тъй като е сигурно, че портфейлът ми яко ще се опразни........
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #94 -: Април 18, 2011, 17:03:11 pm »
Кафенце, пожелавам ти успех и дано това да бъде твоят успешен месец!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #95 -: Април 18, 2011, 17:42:11 pm »
Прочетох тук на доста места из нета, че в случай, че се приемат препарати вагинално, сексът е абсолютно забранен.

Прощавай, не исках да те подвеждам. Не съм приемала прогестерон вагинално, сигурно има значение. Най-добре се обади в клиниката и питай лекар или сестра.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #96 -: Април 18, 2011, 19:04:39 pm »
Четох листовката, гледам и чуждите сайтове, никъде нищо не пише по въпроса. Утре ще звънна на докторката да питам.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #97 -: Април 18, 2011, 22:36:49 pm »
Здравейте момичета на на 15 ми беше първото инсе, от тогава имам доста силни болки от страна на дом фoликул нямам стимулация само прегнил 5000 .Нормално ли е това, вече 3 дни се тъпча с парацетамол.
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #98 -: Април 19, 2011, 08:54:46 am »
К.С. Стоянова, аз не съм много компетентна, може би другите ще ти дадат повече информация, но си мисля, че при положение, че инсето е минало и нямаш стимулация, няма какво да те боли. Спукан ли ти беше фоликула? При мен имаше 3 спукани и 1- не, но той е малък - 10.8мм. Предполагам, че продължи да нараства още малко и затова усещах тежест. Но аз бях със стимулация и днес ми е 3-ти ден след инсе и не усещам нищо. А и не ми се е налагало чак обезболяващи да вземам. Може би трябва да се обадиш на лекаря си.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #99 -: Април 19, 2011, 10:35:53 am »
Здравейте момичета на на 15 ми беше първото инсе, от тогава имам доста силни болки ....

Аз когато правех първата инсеминация 3-4 дена след нея също бях с болки и вземах но шпа.После всичко отшумя и не се повтори.Инсеминацията беше с клостил и на не спукан фоликул,но на прегледа на следващия ден нямаше и следа от фоликула.