0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #40 -: Април 07, 2011, 21:15:58 pm »
koala, не зная нищо по последния ти въпрос.

Цитат
Единствено ме притеснява, че не знам лекарката дали ще има възможност.
Но ми хрумна, че ако лекарката ти планира АРТ процедурите ти според това, кога е свободна или на разположение, трябва да си намериш друг лекар. Узряването на фоликулите и овулацията не се случват в предварително избрани дни. Затова лекарите и сестрите в репродуктивната медицина работят 7 дни в седмицата.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #41 -: Април 11, 2011, 13:58:04 pm »
Къде сте, момичета? Позамря нещо темичката. Как вървят процедурите? Мисля, че Пумба трябваше да чака заедно с мен...
Моят ден за тест е утре. Честно казано не искам да го правя. Страх ме е от ново разочарование. От сега започва да бие лудо сърцето ми, а до утре незнам.
Лек ден на всички и чакам вести !
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #42 -: Април 11, 2011, 14:12:19 pm »
Чакаме те ти да се похвалиш, Катрин  :D Я каква хубава БТ си отпрала  :goodluck:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #43 -: Април 11, 2011, 16:28:16 pm »
Катрин, дано всичко е наред и утре да зарадваш и себе си и всички тук!
Аз утре съм на преглед (9ти ден от цикъла) след стимулация с клостил от 3-ти до 7-ми ден. Ще видим кога какво ще правим. Миналия месец имах овулация на 10-ти ден, та не знам сега как ще се получи. Четох някъде, че с клостила се измествала, но като се има предвид, че още на 2-ри ден имах доминантен фоликул 9.6мм, не знам....
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #44 -: Април 11, 2011, 17:36:53 pm »
Koala, само с клостил ли те стимулират?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #45 -: Април 11, 2011, 17:50:07 pm »
Да, Катрин, само с клостил. Предния път бях без никакви лекарства. Аз така поисках. Даже и нямам обяснение защо. Преди в моя град, ходих по разни уж известни гинеколози, 2 години ме мотаха и всеки ми предписваше клостил. Без да е правена проходимост на тръби и без даже и да сме говорили за инсеминация или нещо друго. Едната лекарка ми предписа даже по 2 на ден, без изобщо да е ясно защо да го правя. Очакваха явно спонтанно нещо да се случи. А уж всичко друго ми беше наред. И просто на първата инсеминация, като се видя преди това, че и тръбите са ми проходими, реших, че може да стане и без стимулация. Е, не бях права :) Та сега се съгласих и ми предписаха клостил. Ще видим утре какво сме постигнали. Прави ми впечатление, че този път нямам никаква цервикална слуз. Но явно е от клостила
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #46 -: Април 11, 2011, 18:11:57 pm »
Прави ми впечатление, че този път нямам никаква цервикална слуз. Но явно е от клостила
Един от страничните ефекти на Клостила, проявил се и при мен. При прием 5-9 ден, на 12-и ден лигавицата ми беше "завидните" 4 мм. Док каза, че ако не се вдигне поне до критичния минимум - 6 мм - канселираме процедурата.

А няма ли лигавица, няма и от къде да дойде цервикалната слуз  :?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #47 -: Април 11, 2011, 20:41:22 pm »
Ще видим каква ще е лигавицата утре. На втория ден беше L. Не чух мм, ама то и много рано беше. А единия път, като пих клостил по 2 на ден, такива адски болки имах.... отидох при лекарката и тя ми каза, че така трябвало, значи напрежение имало във фоликулите и да сме действали. Е, нищо не стана, естествено. Разбира се, не отидох повече при нея. Просто този клостил го изписват непрекъснато. 
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #48 -: Април 11, 2011, 21:24:02 pm »
katrin_sl стискам ти много силно палчета и да ни зарадваш всички тук.Крайно време е тази тема да започне да се пълне с  :bfp: тестчета  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #49 -: Април 12, 2011, 08:41:43 am »
Няма  с какво да ви зарадвам. Отново неуспех! Незнам накъде да поема.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #50 -: Април 12, 2011, 10:00:17 am »
Няма  с какво да ви зарадвам. Отново неуспех! Незнам накъде да поема.

Съжелявам,миличка!Не знам какво да кажа,за да успокоя,защото каквото и да ти кажа ще е излишно.Поплачи си да ти олекне,помага казвам го от личен опит.А после-горе главата към следващия опит,който ще е твоя!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #51 -: Април 12, 2011, 12:13:36 pm »
Няма  с какво да ви зарадвам. Отново неуспех! Незнам накъде да поема.
Здравей, мила Катрин.
Отдавна не бях влизала тук и сега виждам поста ти  :( Предпочитам нищо да не ти казвам, защото в някакъв момент думите вече са излишни... Моят тест е утре и не знам защо, но и аз не съм обнадеждена. Дали е просто страх от поредното разочарование, или някакво усещане незнам.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #52 -: Април 12, 2011, 12:20:44 pm »
Пумба, стискам палци!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #53 -: Април 12, 2011, 17:01:37 pm »
Здравейте и от мен...днес ми е втори ден от стимулацията,вписвам се и аз в тази темичка и дано крайният резултат е  :bfp:.....но като чета из форума малко съм отчаяна...поредни неуспешни опити...и поредно отчаяние...
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #54 -: Април 12, 2011, 17:47:34 pm »
Катрин,има следващ път, скъпа! Не се отчайвай! Гадничко е доста, но....случва ни се на всички тук май. Ще трябва да бъдем силни и да покажем, че можем да стигнем до успех. А и нали хората край теб те подкрепят. Гледай смело към следващия опит. Поне за следваща инсеминация не трябва да чакаш да мине време от тази,нали?
Аз днес бях на преглед. Имам по един по-голям фоликул в двата яйчника - ляв 15мм, десен 13мм. В левия има и два по 11мм. Лигавица - М. Сложиха ми Мерионал 75 единици и в четвъртък пак на преглед. Да видим ще се получи ли този път
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #55 -: Април 12, 2011, 21:26:06 pm »
Катрин съжалявам за неуспеха :(-не трябва да се предаваме,ето аз др.месец ще започвам с 4-та инсеминация.  Пумба стискам ти силно палци за ++ тестче
« Последна редакция: Април 12, 2011, 21:28:29 pm от zyza »
   
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #56 -: Април 13, 2011, 16:46:49 pm »
Амииии момичета, днес сутринта правих кръвен тест и е положителен !!!! stork-boy Не знам какво да кажа..... 4 години чакахме....Не мога да повярвам.... Днес, докато чаках да ми кажат резултата, ако щете вярвайте, но сърцето ми щеше да се пръсне и почти бях сигурна, че отново ще ми съобщят някакъв отрицателен резултат. Другата сряда съм на ехограф да видим къде е фъстъчето. Този път нямах никакви, ама абсолютно никакви симптоми за разлика от всички предишни месеци. То е и много рано още де. Моля се на Господ всичко да е наред!
Благодаря ви за подкрепата и от цялото си сърце се надявам аз да счупя каръка на тази тема и да завалят положителни тестчета!  :bfp1:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #57 -: Април 13, 2011, 16:54:12 pm »
Много, ама много ме зарадва! Днес от сутринта ми е едно такова тягосно и тревожно, с лоши предчувствия за моя резултат след 4-5 дни и ето - виждам, че хубевите неща се случват, остава да повярвам, че..."не само на другите", както ме посъветва скоро един лекар. Но стига с мойте тревоги. Успех на теб.Дано всичко е наред от тук-нантатък.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #58 -: Април 13, 2011, 17:02:54 pm »
Pumba, честито  :D
Лека и успешна бременност до финала  yahoo_17
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #59 -: Април 13, 2011, 17:33:44 pm »
Браво, Pumba, честит ти положителен тест! :D