0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хайде, честита ни нова темичка! Надявам се никоя от нас да не се задържа за дълго в нея и да видим така заветните  :bfp:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #1 -: Април 01, 2011, 17:04:08 pm »
Успех на всички и от мен,и тези 3 месеца да са пълни само с  :bfp: тестчета.Аз ще стартирам Май месец с 4-та инсеминация. :bighug:
   
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #2 -: Април 01, 2011, 17:52:17 pm »
Честита нова темичка и от мен:)
Надявам се да не я сменяме или поне не по същите причини:)

Днес мина поредния преглед-18ти ден-няма пораснал фоликул. Стмулацията ми беше с Аримидекс, но май нищо няма да стане:( Е, доки все пак ме повика и във вторник, така че не съм изцяло загубила надежда :D

Дано април да е по-късметлийски за всички! :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #3 -: Април 02, 2011, 10:36:23 am »
Привет и от мен в новата темичка! И моята инсеминация мина, но не в петък, а в четвъртък  :D Ячицето явно е бързало да се излюпи  :lol:
Успех на всички чакащи!
Катрин, този път си преди мен и силно се надявам да повлечеш крак тук!!! Имаш мнооого стиснати палци от мен!!! :crossfingers:
Пипи, да ти споделя, че на мен Дуфастона ми разказа играта! osi_15
На 10-ти ден започнаха всички възможни ПМС, а и кървене се появи, качих сигурно 3 кг., бях подута като балон.... Изобщо голяма гадост. Естествено пожелавам ти всичко, което усещаш да не е от него и да ни се похвалиш с едни прекрасни 2 чертички! :bfp:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #4 -: Април 02, 2011, 10:40:44 am »
Да ви кажа честно, имам едно странно усещане, че не са се получили нещата. Много ми е рано все пак, но това чувствам. Иначе и аз се тъпча с Дуфастон, Утрогестан и Естрофем, но не ми влияят зле. Сано първия ден на Утрогестана ми се подува корема и това е. Нямам абсолютно никакви други ефекти.
P.S. Някоя от вас знае ли за колко време се разгражда Овитрел от организма? Дали е същото като Прегнила?
« Последна редакция: Април 02, 2011, 10:42:56 am от katrin_sl »
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #5 -: Април 02, 2011, 10:58:54 am »
А на мен този Дуфастон хич не ми понася , имам дни в който се чуствам ужастно,напрежение в гърдите,подуване на корема и тъпи болки в кръста.Днес ми е последното хапче и след 2 дни тесче.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #6 -: Април 02, 2011, 11:11:19 am »
Пипи, стискам пакци!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #7 -: Април 02, 2011, 11:49:23 am »
katrin_sl ,мерси мила, пожелавам ти другата седмица да се похвалиш с :bfp:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #8 -: Април 02, 2011, 18:08:35 pm »
]
Здравейте момичета,
приемате ли нови лица при Вас? Този месец ще ни е първият опит за инсеминация. Ще бъде на естествен цикъл по преценка на лекаря. Засега съм минала на един преглед и в понеделник ще е вторият. Не съм запозната в подробности със самата процедура затова ще ме извините ако задавам глупави въпроси. Прочетох доста от предишната тема, пожелавам на всички Ви успех. Има ли още някой на естествен цикъл и мислите ли, че има смисъл от това, защото за мен си е на 99% като обикновен полов акт. Но както док каже така ще бъде. :)
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #9 -: Април 02, 2011, 19:21:41 pm »
А на мен този Дуфастон хич не ми понася , имам дни в който се чуствам ужастно,напрежение в гърдите,подуване на корема и тъпи болки в кръста.Днес ми е последното хапче и след 2 дни тесче.
Уууууу!!!! Стискам и аз палци!!!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #10 -: Април 02, 2011, 19:34:51 pm »
]
Здравейте момичета,
приемате ли нови лица при Вас? Този месец ще ни е първият опит за инсеминация. Ще бъде на естествен цикъл по преценка на лекаря. Засега съм минала на един преглед и в понеделник ще е вторият. Не съм запозната в подробности със самата процедура затова ще ме извините ако задавам глупави въпроси. Прочетох доста от предишната тема, пожелавам на всички Ви успех. Има ли още някой на естествен цикъл и мислите ли, че има смисъл от това, защото за мен си е на 99% като обикновен полов акт. Но както док каже така ще бъде. :)
Здравей, Рошко и добре дошла!
Успех на инсеминацията и да, определено е близо до естествения полов акт, но все пак всичко се случва под лекарско наблюдение, със съответни медикаменти след инсеминацията, знае се кога е овулацията, а най-важното мисля, че е пречистването на сперматозоидите и обработването им в лабораторни условия. Има си още предимства, но ще ми стане много дълъг поста :balk_173:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #11 -: Април 02, 2011, 22:09:34 pm »
Здравей Рошко!Приемаме,как да не приемаме,ама с едно условие-бързо забременяване и преместване в бременната тема :wink: Добре дошла,и ти пожелавам още от 1-ят път да се получи.Не зная кой е на естестествен цикъл,но има при които се е получавало.Мисли позитивно и не се настройвай на обратното-ще стане,как няма да стане,всички сме тук за да стане и се надяваме всеки път макар,че някой път симптомите ни разубеждават.Но не се знае от къде ще изскочи чудото!Успех ти желая и много :bed: този месец,и накрая да се похвалиш със  :bfp: :crossfingers: :bighug:             Пипи,Катрин :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и да видите мечтаните  :bfp:   
« Последна редакция: Април 02, 2011, 22:11:24 pm от zyza »
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #12 -: Април 03, 2011, 09:19:51 am »
Ох , днес не издържах и си направих тест, но за съжаление е отрицателен
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #13 -: Април 03, 2011, 09:26:00 am »
 :balk_145: а толкова много се надявах да е станало
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #14 -: Април 03, 2011, 09:33:16 am »
Пипи, съжелявам.  :hug2:
Но не се знае, може и да е рано за тест??? Кой ден ти е след инсето?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #15 -: Април 03, 2011, 09:50:46 am »
13-ти и 11 след реинсе.Много ми е тежко , може би защото толкова се надявах, че ще стане.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #16 -: Април 03, 2011, 11:32:33 am »
13-ти и 11 след реинсе.Много ми е тежко , може би защото толкова се надявах, че ще стане.

Може и да е раничко за уринен тест.Изчакай ден,два не отписвай опита и не спирай лекарствата.Ако имаш възможност пусни кръвен.При мен преди години уринния показа бледа втора черта на 17 ден след инсето.Късмет и дано теста да греши!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #17 -: Април 03, 2011, 11:51:43 am »
Ще изчакам още няколко дни и ако няма М ,ще направя нов. Дуфастона ми е изписан за 10 дни , благодаря ви момичета за подкрепата
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #18 -: Април 04, 2011, 10:10:10 am »
Пипи, има още надежда. Изчакай няколко дни и пусни нов тест. Стискам палци да успееш този път.
Аз не залагам големи надежди в моя опит. След всички разочарования...нормално да очаквам следващо. До теста ми остава повече от седмица. Иначе изпитвам някаква странна тежаст в средата на корема, ходя до тоалетната през 2 часа, а за капак на всичко тази сутрин ми се гади.
Рошко, добре дошла! Пожелавам ти бързо да напуснеш тази тема!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #19 -: Април 04, 2011, 18:27:55 pm »
Привет и от мен в новата тема  :D

Вписвам се в новото тримесечие на темичката с огромна надежда  yahoo_17

Днес ми е 22 ден от МЦ, втори нормален цикъл след аборта. По принцип док каза, че ще изчакаме 2-3 нормални цикъла да минат, но дали ще са 2 или 3 предстои да разбера следващата седмица като ми дойде :ask:

Говорихме отново да бъде на стимулация с гонадотропини. Миналия път направих 3 фоликула от 9-дневна стимулация с Меногон 150.

Та така  :D Очаквам с нетърпение началото следващата седмица  :mrgreen:


Успех на всички  :grouphug2: