0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #500 -: Юни 27, 2011, 16:14:11 pm »
Другия месец Коала като пусне новата темичка, първо аз ще поведа с ++++ тестове.
:youwoman: :crossfingers: :crossfingers:Катрин чул те Господ!!! Дано следващата тема е късметлийската, че тази....
А иначе моята вещица я няма ама я очаквам към 29-30.06.Но в неделя на 15 ден от инсето направих нов тест и той беше пак категорично отрицателен.Доки каза да спирам дуфастона, така, че сега просто чакам.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:16:04 pm от vesta »


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #501 -: Юни 27, 2011, 16:15:56 pm »
Кафенце, за чакането можем да изчакаме, но все смятам тия пусти часове от Прегнила и все си мисля, че ще изтървем момента. Това правене на инсеминация 12-14 часа преди овулация и реинсеминация пак на толкова, не ми се струва, че ще даде положителен резултат. Дано греша.
Ех, Веста...съжалявам.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #502 -: Юни 27, 2011, 16:21:29 pm »
Катрин, на 25-и си писала "утре бия Прегнила"..... Това утре е вчера, 26-и, в колко часа?? Има ли изобщо 24 часа между Прегнила и инсеминацията днес в 10 ч.?

Разбери, че източване на материала през 12 ч. не е добре - трябва му време за да се възстанови като обем и концентрация.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #503 -: Юни 27, 2011, 16:29:00 pm »
Прегнила беше  вчера в 12.00 ч, а инсеминацията днес в 10.30 часа. Предлолагам, че овуто ще настъпи към 22 - 24 часа, а реинсеминацията пак ще бъде около 10.30 - 11 часа.
Кафенце, пишеш че предната ти инсеминация е била успешна. Бременна ли си?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #504 -: Юни 27, 2011, 17:13:28 pm »
Овършала съм бая информация, но за пръв път чувам инсеминация по-малко от 24 ч. след Прегнила. Съвсем се озадачих. Най-малкият срок между Прегнил и инсе, който съм чувала, е 36 ч. и при тези часове най-често фоликулите не са спукани. Смятам, че ре-инсето ти утре е с доста по-голям шанс от инсето ти днес, затова обезателно опазете материала за утре сутрин  yahoo_17

Бременна съм в 10 г.с. с близнаци. Майсторът е доктор Владимиров  :balk_602: :flower:

Това ми беше четвърта инсеминация, 8 дни стимулация с Меногон по 150 единици на ден. Имах 4-5 фоликула, 2 бяха спукани, 2-3 останаха кисти, единият стигна до 60 мм. Вече почти изчезнаха.
Прегнил 10 000 ед. 41.5 ч. преди инсеминацията. Мъжката страна - 18 млн., 90% подвижност след обработката. Терапия - Утрогестан 3 х 2 вагинално, Фраксипарин 0.3 ежедневно.
На 13-и ден - положителен уринарен.
На 14-и ден - ЧХГ 484.
4 г.с. + 5 дни - 6367
5 г.с. + 0 - 12213 (УЗ в този ден)

Въпреки високите стойности, на първия преглед се видя само един плоден сак. Две седмици по-късно вече биеха две сърчица  :heartbeat: :heartbeat: и се моля да успея да си ги износя докрай и всичко да е наред, нищо, че никога не съм си се представяла с близнаци, или пък да е било детската ми мечта  :pipy_longstocking:

От все сърце пожелавам успех на всички в темата, защото надежда винаги има!  :grouphug:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #505 -: Юни 27, 2011, 17:18:06 pm »
Другия месец Коала като пусне новата темичка, първо аз ще поведа с ++++ тестове.

Катрин, вие с Йоли  първи трябва да се запишете в темата! Нали ще чакате резултати :)
За дрешките - 36 номер европейска номерация. Не знам колко ще напълнея до края, но за сега ми падат :) приличам на....изпаднала германка с "харизани" дрешки :) Ама ще видим какво ще стане. Което не пречи като дойде време вие да ги носите да ги дам :)
Моето инсе беше 41 часа след овитрел. Предния път пак така - точно 41 часа след прегнил. За секса, и аз като Кафенце, мисля, че не е удачно за тази вечер. Да не стане така, че точно утре като трябва материал, да е малко.
Ще стане всичко както трябва, стискам ти палци много.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #506 -: Юни 27, 2011, 17:47:06 pm »
Кафенце, много се радвам за теб. Стискам ти палци всичко да бъде наред и да си родиш 2 пухкави бебчета.
Коалка, ти си много слабичка, мила. Аз трябва да сваля доста килограми за да се намърдам в 36ти номер. Аз нося 38-40. А темичката ще я чакам с нетърпение. На 1ви в 8.00 часа съм на линия.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #507 -: Юни 27, 2011, 18:09:58 pm »
Бременна съм в 10 г.с. с близнаци. Майсторът е доктор Владимиров  :balk_602: :flower:

Това ми беше четвърта инсеминация...

От все сърце пожелавам успех на всички в темата, защото надежда винаги има!  :grouphug:

Леле, леле, каква новина! Кафе, думи не стигат да кажа колко се радвам! :lol:
Може в бгмамата да си писала, но аз там чета само темата за мъжкия фактор.

Браво на доктора! Браво и на теб, че упорства и направи оптималния брой инсеминации, както му е редът, въпреки че бяха скъпи. Ти си чудесен пример, че инсеминациите са добро разрешение и с тях надежда наистина винаги има.

Пожелавам ти лека и успешна бременност и две здрави дечица! :D
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #508 -: Юни 27, 2011, 19:15:44 pm »
Браво Кафенце и аз мисля вече за следващото инсе и си мисля, да е с лека стимулация, но ще го обсъдим с доктора.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #509 -: Юни 27, 2011, 20:16:49 pm »
Кафенце , много много се радвам ! Лека и безпроблемна бременност !!!  Дано Владимиров бъде "виновник" и при мен.Въпреки,че съм при Димитрова - д-рката беше отпуска и доки направи инсе-то.
Ти не беше ли при Димитрова?
И аз като Кафенцето лежах 7 мин., доки беше сам ,а имаше поне 20 жени,една от които вдигна лек скандал даже...
В новата късметлийска  темичка с Катрин ще се отчетем с  :bfp: , сигурна съм.


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #510 -: Юни 27, 2011, 20:36:39 pm »
Честито Кафенце!
Лека и спокойна бременност и най-сладките бебчета на финала!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #511 -: Юни 28, 2011, 08:33:14 am »
Добро утро момичетааа,
Аз да ви се оплача,имам постоянни тъпи болки и в двата яйчника...гади ми се от този утрогестан,корема ми е подут.А температурата,дори и при слагане на утрогестама е нискааа.Имам чувството,че нищо не се е получило.С две думи,започвам да губя надежда още на 5 ден след инсе..
Нооооо,както и да е.Много късмет и успех на всички и приятен ден .
И  :bighug:
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 08:36:25 am от jolie8614 »


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #512 -: Юни 28, 2011, 08:46:10 am »
Добри новини чета тази сутрин.Браво Кафенце много се радвам! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и накрая да гушнеш newsm06 или  newsm05л!!  :bighug:
При мен инсето беше на 25 час след овитрела при неспукан фуликул, който според мен се спука  между 34-36 час.Усетих го защото имах доста силни болки в левия яйчник, там където беше единствения ми фоликул.На прегледа на другия ден се установи че се е спукал.
Аааа Йоли  :nono: така не сме се разбирали какъв е този песимизъм?! Нали се разбрахме , че вие с Катрин в началото на другата тема ще ни зарадвате.


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #513 -: Юни 28, 2011, 09:06:58 am »
А, Йоли, така не може! Ти си длъжна да вярваш и да се надяваш до последно! Моля те да си промениш веднага отношението! А за болките, никой не може да каже за теб кое е нормално и как реагира организма ти, така че, нищо не се знае

На Катрин - много стиснати палци за днес!
Кафенце, честито и от мен! Много лека бременност ти пожелавам и мнооооого хубави емоции по време на нея и след това с бебенцата!
Веста, какво се случва при теб?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #514 -: Юни 28, 2011, 09:23:47 am »
Снощи реших да не правя никакво натоварване и да оставя фоликулите ми да си се пукнат сами. Мисля, че това се случи между 12 и 2 часа, защото болката беше голяма. В 10.30 съм на реинсеминация. Моля се да е успешна, че нямам средства за следващите и може би ще си почина, докато посъбера парички.
Сега ще си погледам скандинавския бог и заминавам. Стискайте палци!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #515 -: Юни 28, 2011, 11:24:08 am »
katrin_sl,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

jolie8614, не бързай да се отчайваш! А температурата ти наистина не е много висока, но от друга страна има необходимата разлика от 0.3-0.4 с последните измерени най-ниски температури 36.4  yahoo_17

vesta , съжалявам за категорично отрицателния тест, явно и при теб от прогестероновите препарати ти закъснява... Аз в такива моменти си казвам, добре, че поне е категоричен резултатът, да не се надявам и да си спирам лекарствата...

Коалка, ти си била голям слабушко - фина маминка!!! :D

Момичета, аз започвам нова процедура, отново съм с клостолбегит.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #516 -: Юни 28, 2011, 11:43:15 am »
Здравейте, аз отдавна съм се отказала от инсеминацията, но имам въпрос към вас, които се занимавате активно с нея.

Някоя правила ли е стимулация с Фемара и как й се отразила тя?

При мен ефектът беше 2 фол. от някакви си 10 хапченца. Цикълът ми дойде на 28-ия ден, но с тежък 10-дневен кръвоизлив, какъвто не съм имала никога. Чудя се дали е възможно да е станало нещо или си е следствие от Фемарата...

ПП. Не си мерете температурата. Това е само загуба на време. Правила съм го в комбинация с тестове и ехография. Наистина няма смисъл!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #517 -: Юни 28, 2011, 11:44:33 am »
Завърнах се благополучно от реинсеминацията. Мина много добре. Всички 4 фоликула са се спукали. Сега остава да си пия лекарствата и да чакам търпеливо 13.07.
Apr, успех в новата стимулация.
Стискам палци на всички ни да успеем вече. Стига сме чакали!
Целувам ви всички
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #518 -: Юни 28, 2011, 12:32:34 pm »
Много се радвам за теб, Катрин! Как беше мъжкия материал?
Сега само положителни емоции и положителни мисли и ще видиш, че поне едно бебче ще стане. Пък тази вечер, ако искате, вече може да правите секс ;)
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #519 -: Юни 28, 2011, 21:28:05 pm »
Много се радвам Катрин , перфектно звучи всичко .Сега остава да чакаме и всички заедно ще ти стискаме палци.
Не ми се карайте момичета  :oops: , уж не съм лигла,ама ето днес даже имам ПМС , болки в кръста ниско долу , и болки в десния яйчник - все едно ей сега ще пристигне вещицата.Но ,както вие казвате - Ще мисля положително и ще се надявам до последно.

Аpr -  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17

Благодаря ви за подкрепата.Много ви прегръщам. :bighug:
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 21:30:23 pm от jolie8614 »