0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #420 -: Юни 17, 2011, 19:41:50 pm »
Веста, един, но да е качествен и нещата се подреждат. Стискам ти палци да ни зарадваш.
Меногона е за подсилване растежа на фоликулите, но при мен вместо да се подсилват вече съществуващите фоликули, се появяват нови и нови и има опасност от хиперстимулация, т.е. отменя се инсето.

Катрин мила не разбрах пример ли даваш за Меногона или са ти казали,че инсе-то се отлага. :ask:
Аз съм при Димитрова (Владимиров) , но се замислям защо ме викат чак на 12-ти ден от цикъла ( и два дни след като съм свършила Клостила) ,и моите фоликули не растат,пукат се много малки или започват да растат на 22-23 ден от цикъла и после стават кисти?Може би трябваше да ме видят вече...може да трябва още нещо да пия.Оф май много" може "станаха.
 :crossfingers: :crossfingers: стискам палци на всички !


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #421 -: Юни 18, 2011, 09:27:27 am »
Нищо не се отменя засега. Все пак има цяла седмица до инсеминацията. Стискайте палци да реагирам по-добре този път. В понеделник съм пак на преглед.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #422 -: Юни 18, 2011, 09:44:10 am »
Катрин :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: - този път трябва да успеем!


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #423 -: Юни 18, 2011, 10:40:50 am »
Стискам ви палци момичета много силно :crossfingers: :crossfingers:Това ще е вошия месец сигурна съм. :bighug: :bighug:


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #424 -: Юни 18, 2011, 20:09:41 pm »
Много стиснати палчета когато най малко очакваш то се случва Кураж момичета никакви лоши мисли
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #425 -: Юни 19, 2011, 17:39:36 pm »
К.S Stoyanova , Apr - много хубави графики момичета!  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bfp:

Vesta, Кога е денят за твоя тест,защото не виждам графиката ти ?Стискам и на теб палци.

Катрин - и аз в понеделник съм на преглед.Сега разбрах,че почти всички доктори ще присъстват на 25-ти юни Ден на репродуктивното здраве във Варна,та дано нашите инсе-та не се паднат тогава :)
Целувки


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #426 -: Юни 19, 2011, 19:52:27 pm »
Тя моята графика не е много вярна защото имам кистоза но е все някаква надежда Благодаря за подкрепата
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #427 -: Юни 20, 2011, 10:25:17 am »
Това, че лекарят ми ще присъства на ДРЗ не ме тревожи, защото съм си във Варна. Тя може да си извърши процедурата, а после да ходи където си поиска. При вас е по-различно, Йоли.
п.с. Вчера бях рожденничка и ми се иска да ви почерпя, ако ми се получи.
« Последна редакция: Юни 20, 2011, 10:29:32 am от katrin_sl »
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #428 -: Юни 20, 2011, 10:51:14 am »
 :balk_20: Честит рожден ден Катрин на патерица ама нищо. Пожелавам ти много здраве, щастите и безброй сбъднати мечти.И на финала нали знаеш preggo и после едно сладко вързопче ylinfant :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #429 -: Юни 20, 2011, 12:36:24 pm »
Честит рожден ден и от мен на патерица! Благодаря за почерпката!
Пожелавам ти преди всичко много здраве и още повече късмет!(Защото нали знаеш, тези на Титаник всички били здрави, ама нямали късмет ;) )
Нека с този рожден ден за теб да започнат новите хубави неща, да се сбъднат мечтите ти, а най-скоро, още тази седмица, да имаш една успешна инсеминация!
И направи един плаж и заради нас, които не сме на морето
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #430 -: Юни 20, 2011, 13:46:24 pm »
Да се отчета за днешния преглед. За сега си имам 20 фоликула и се надявам до събота да си отгледам поне 6-7. Ендометриум - 4,2 мм.
Относно плажът - ходя до него само на разходка. От тази мръсотия, сееща се навсякъде, остава и някой бацил да хвана точно сега.
Някоя няма ли да се похвали вече с положителен тест? То стана време да правим нова тема, а само Коала се отчете подобаващо.Коалка, другия месец ти да пуснеш темичката, че май аз нещо не съм на късмет.
Благодаря ви за пожеланията.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #431 -: Юни 20, 2011, 13:59:51 pm »
Здравейте, момичета. Отдавна не съм се включвала, понеже нямах новини, а бях и малко на почивка. Новини имам чак днес - 12 дни след инсеминацията - ЧХГ: 0.453.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #432 -: Юни 20, 2011, 14:27:55 pm »
Здравейте! Отчитам се с 1-ва неуспешна инсеминация. Голямо разочарование и голям рев падна. Утре отивам в клиниката и борбата продължава. Успех на всички.
Катрин, честит рожден ден!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #433 -: Юни 20, 2011, 14:51:11 pm »
С удоволствие ще пусна темичка, пък се надявам да е на късмет на всички. Само да ме ориентирате - в началото на юли трябва да стане, нали? И пак за 3 месеца ли? Да не взема да объркам нещо, да съм подготвена аз :)
Apr, съжалявам мила, но поне си си починала, надявам се.
Пипилота, и моето първо инсе беше неуспешно. Не се притеснявай, ще стане втория път.
Катрин, кога ще е твоето инсе? В събота ли? Аз нещо за четвъртък бях запомнила, но явно греша.
Стоянова, чакаме те с резултат. Дано да е положителен!
Стиснати палци и на всички останали!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #434 -: Юни 20, 2011, 20:06:34 pm »
Катрин честит рожден ден нека най хубавия подарък да те зарадва този месец
Коалка ще си ни на късмет с новата темичка
Аз на 11 ден имам такива болки че направо не знам какво се случва и кървене дано да не е вещицата
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #435 -: Юни 20, 2011, 21:35:56 pm »
Катрин, Честит рожден ден на патерица мила.Желая ти само усмивки,прекрасни моменти и едно или две здрави  :babyflips: :babyflips:

Стоянова -  :crossfingers: :crossfingers: дано не е лелаката !Стискам силно палци!
Apr -  :bighug: , целувам те миличка.Дано добре си починала!
Пипилота - втората ще е успешна,сигурна съм.
Vesta , как си ?

Коалка това е много добра идея!Ще чакаме темичка от теб :flower:

И моя преглед мина - 3 фоликула отляво и 2 отдясно.Не можах да повярвам ,че левия яйчник се е събудил.Най-големия е 16 мм , днес е 12 ден.Викат ме отново в сряда.Обаче момичета,такива болки в яйчниците и кръста не съм имала..казаха,яе е нормално,защото са много и нарастват.

Лека нощ от мен и стиснати палци за всички !


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #436 -: Юни 20, 2011, 22:18:45 pm »
jolie8614  това е много хубава новина 5 фоликула са много добре хайде сега много късмет незнам дали имам късмет но ти давам най положителната енергия
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #437 -: Юни 20, 2011, 22:35:02 pm »
Стоянова  :bighug: :balk_5:
 :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #438 -: Юни 21, 2011, 08:16:15 am »
Йоли, много късмет и от мен! Дано този път нещата да са както трябва. Аз при втория опит имах 4 фоликула, така че ти си с повече от мен. Трябва да се получи!
Стоянова, не така за късмета! Как не знаеш дали имаш, имаш, разбира се, просто е малко позадрямал, ама ще се събуди тези дни. Или в краен случай, следващия месец. Ще стане и при теб, просто няма как.
Късмет на всички и много хубав ден ви пожелавам!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #439 -: Юни 21, 2011, 08:32:24 am »
Здравейте и от мен.Момичета незнам дали е нормално,но съм толкова отпаднала, всичко ме боли, снощи и температура имах 37,2, която направо ме повали.Нямам никакви сили.Незнам какво е вирус ли е какво, но ми е много гадно...