0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #380 -: Юни 13, 2011, 11:40:28 am »
Ще стане, Катрин, как няма да стане! И аз първия път бях с един фоликул и не стана. Втория път бях с 4 фоликула. И беше успешно. След стимулация с клостил.
Пък за моето кървене, уж нормално, уж навсякъде пише, че се случва често, но си е доста стряскащо.
Зуза, ако нямаш конкретни проблеми, просто трябва да се настроиш,че ще стане и ще се получи. Не се отчайвай предварително. Щом искат да правиш следваща инсеминация, значи има защо.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #381 -: Юни 13, 2011, 19:59:24 pm »
Коала, стискам палци всичко да е наред.
Аз сутринта бях на преглед,моята киста - НЯМА Я! :ywoohoo:
Почнах стимулация с клостил и чаааак другия понеделник преглед да видят какво съм сътворила.Стори ми се дълго - една седмица...И не ми пуснаха хормони,което ме озадачи...
На всички Стоянова,Веста,Апр,Зиза,Пипилота,Маги - успех!!!Катрин - този месец е нашият ще видиш.
Дано не пропускам някой.
Кафенце - мерси за подкрепата!


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #382 -: Юни 13, 2011, 20:54:37 pm »
Катрин Зузка след всяко падане ставаме по силни изтриваме сълзите и продължаваме на пред докато не се случи най голямото щастие а то ще се получи.
Коалка не се притеснявай понякога се случва такова кървене
На всички останали  много късмет и дано този да е месеца
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #383 -: Юни 14, 2011, 09:48:46 am »
Йоли, ние си се движим заедно. Моля се и да успеем заедно. Днес съм на преглед и ако няма задържан фоликул, започвам стимулацията.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #384 -: Юни 14, 2011, 10:19:58 am »
катрин, стискам ти палци всичко да е чисто  :bighug:

аз в четвъртък съм на прегледа да видим какво се случва
с задържания. така ми се иска да се е изчистило всичко

« Последна редакция: Юни 14, 2011, 10:58:23 am от Anuk_Anuk »
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #385 -: Юни 14, 2011, 10:53:57 am »
Благодаря момичета за пожеланията! Нещата изглеждат по-добре при мен за сега.
Катрин, действай смело. Ще стане. Няма къде да ходи.
Йоли, и при теб трябва да се получат нещата. Крайно време е.
Анук, късмет на прегледа в четвъртък!
Стоянова, ти беше казала, че живееш в Холандия. Точно преди успешната ми инсеминация бях в Холандия. В Антверпен има един замък. В самия град. Обикаляхме го, не работеше, но ей така отвън. В един момент видях една табела, на която пише, че от както го има замъка, там има един знак, вкопан в една арка. Жените, които не можели да заченат, отивали там да погледат знака и се случвало. Аз не вярвам по принцип в такива неща. При мен се получи съвпадение. Ама като гледам хронологията, ей така, вътрешно, как да не повярваш. Та реших да ти кажа. Нищо не се знае..... :)
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #386 -: Юни 14, 2011, 11:42:46 am »
Я му направете снимка на тоя знак, че да си го сложа на декстопа.  :D
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #387 -: Юни 14, 2011, 13:29:12 pm »
Я му направете снимка на тоя знак, че да си го сложа на декстопа.  :D
:lol: хаха, много добра идея!

koala , радвам се, че са се закрепили нещата и стискам палци да нама повече такива отклонения!

Катрин, Жоли, успех!

Жоли, много се радвам, че гадното кистище го няма! :D В началото на цикъла не назначавт хормони, поне при стимулация с клостил - и при двете ми стимулации на сме изследвали.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #388 -: Юни 14, 2011, 13:37:53 pm »
Пипилота къде изчезна не е ли време за теста ти. Хайде зарадвай ни, дай ни надежда..
Катрин,Зузи,Йоли успех този месец :bighug:


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #389 -: Юни 14, 2011, 13:58:01 pm »
Ей, не съм се сетила за това със снимката! Ама Краси, нали е там, ако отиде, освен тя да направи, че аз кой знае кога ще отида пак. Ма голяма съм патка, даже и на ум не ми е дошло. Иначе замъка го имам снимам. Да взема да потърся из нета, че ако намеря да ви дам линк :) Пък знае ли се, може и от разстояние да подейства. Знам, че е глупаво, ама понякога ей така с вътрешно убеждение може и да се случват нещата

P.s. Намерих линк на замъка. И в статията пише за това :) Ама знака още не съм го намерила. Ще го пусна и него, ако го намеря.
http://en.wikipedia.org/wiki/Het_Steen

Ето го, момичета. Дано ви се отвори линка
http://www.historum.com/lounge/840-something-interesting-about-where-you-live-18.html

Като слезете надолу по страницата, третата снимка.

Аз май много задълбах в темата, ама.... Съжалявам, ако съм ви досадила. Ама айде малко надежда за всички
« Последна редакция: Юни 14, 2011, 14:16:26 pm от koala »
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #390 -: Юни 14, 2011, 17:40:08 pm »
Аз го видях! 8) Мерси, коалка!!! :D
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #391 -: Юни 14, 2011, 19:39:40 pm »
Kоалке Мерси за знака миличка. :balk_116:

Катрин , какво стана на прегледа?
Аз вече втори ден пия Клостил-а,малко ме наболява главата,не знам дали е от него :roll:

Пипилота , направи ли тест-а?
Зизка ,  успех и на теб този месец.
Apr -  :goodluck: :bfp:

На всички други -  :bighug: :goodluck:   и целувкиии
« Последна редакция: Юни 14, 2011, 19:42:48 pm от jolie8614 »


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #392 -: Юни 14, 2011, 20:13:06 pm »
Момичета изписаха ми дуфастон, това не съм го пила никога, та въпроса ми е ако някоя от вас го е пила да е озверявала от глад, или при мен е от нерви.От каквото и да е ще си изпия хапчетата и ще се надявам да стане.

Успех :)

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #393 -: Юни 14, 2011, 22:02:47 pm »
Маги, аз пия дуфастон вече 4 месеца. Заедно с утрогестан, което също е прогестерон. Честно казано, при мен никакви нежелани ефекти няма. Бях чела някъде за апетит, за подуване на корем и т.н. При мен не се е случвало до сега, а сумарно една година и повече съм го пила. Сигурно е до организъм, но ми се струва, че глада е по-скоро внушение. Не съм сигурна в това, разбира се.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #394 -: Юни 14, 2011, 22:05:39 pm »
Аз съм малко далече от Антверпен той е в Белгия но ако някой познат ходи до там ще го помоля да го снима и ще го кача утре още ще попитам
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #395 -: Юни 14, 2011, 22:17:20 pm »
Ето го на снимка, Краси, в следващия ми пост :)
А аз понеже като ходя в Белгия, обикновено ходя и в Холандия, та не ми изглеждат толкова далеч :)
Ти как си? Как се чувстваш?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #396 -: Юни 15, 2011, 08:23:51 am »
Коала мерси за отговора.За внушение се съмнявам, принципно, не съм от много ядящите, макар да не ми личи, а пък хормоналните препарати де има странични ефекти всичките ми се появяват  :? организъм какво да го правиш.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #397 -: Юни 15, 2011, 08:58:21 am »
Еххх, гледах го тоя знак, гледах го, та дано се получи. На какви неща се хвърляме вече...
Прегледа мина нормално. Всичко е наред и от днес започнах стимулация с Клостил. На следващия преглед ще видим как реагирам и ще се реши дали да включваме и гонатропини. Мъжът ми е "изключително" ентусиазиран от започването на новата процедура и необходимите изследвания. Това много ме товари. Вие имате ли пълната подкрепа на съпрузите си? Само при мен ли е така?
П.С. някоя от вас ще ходи ли на ДРЗ? Да се запознаем и да пийнем по кафенце?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #398 -: Юни 15, 2011, 10:05:35 am »
Катрин моя мъж е много пасивен.В смисъл подкрепя ме, но не е от хората дето са много еуфорични и се надяват прекалено много.Той е по-трезво мислещия в двойката.Колкото до ДРЗ-то аз ще съм там и се надявам да съм координатор, ще се радвам да се запознаем.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #399 -: Юни 15, 2011, 10:17:24 am »
И при мен така с мъжката част. Прави каквото трябва, когато трябва, не мрънка, но и не говори кой знае колко за това. Говоря предимно аз, той се съгласява. Но по отношение на подкрепа - аз лично имам пълна подкрепа. Макар че, от първия си брак, той има дете, заченато по съвсем естествен начин (всъщност бракът се е получил заради забременяването и естествено е траял по-малко от две години). В нашия случай беше леко неприятно изненадан, че проблемът е по-скоро при него. Първоначално имаше лек шок. Но дори и без убеждаване, просто каза, че ще пие каквото трябва и ще направи каквото трябва. Та лично аз не съм усетила чак ентусиазъм, но и в никакъв случай не мога да кажа, че ми липсва подкрепа. Дори напротив