0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #340 -: Юни 07, 2011, 15:24:01 pm »
Apr - успех мила и да пишеш как е минало !!!!!!Стискам палци на всички ,които чакат положителни тестчета.
Аз все още чакам вещицата... :witch: :ask: Може би закъснява от кистата,но си имам ПМС - така че ..ще се отчета и аз като започна със стимулаията :)
Целувам ви.


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #341 -: Юни 07, 2011, 15:35:53 pm »
Здравейте, момичета и ra4o! Приемате ли нови попълнения? Стискам палци на всички! Остават 7 дни до теста ми, а времето минава бавно.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #342 -: Юни 07, 2011, 15:40:10 pm »
Pipilota,  :welcome_1:
Така минава времето - мноооого бавно. На мен ми остават 3 дни и едвам се сдържам. Стискам палци да видим заветните чертички.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #343 -: Юни 07, 2011, 15:44:11 pm »
Pipilota , добре дошла !  :welcome: Със стимулация ли беше или на ест.ц?
Пожелавам ти  :bfp: :goodluck:


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #344 -: Юни 07, 2011, 15:57:07 pm »
Благодаря момичета! Стимулацията ми беше с клостилбегит от 5-ти до 9-ти ден. Инсето беше на 16-тия ден на 2 спукани фоликули.Според доктор Димитрова всичко е перфектно, пък ще видим какъв ще е резултата. Чета ви отдавна и стискам палци на всички, да сбъднем мечтата си гушкаме живи и здрави бебчета.       
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #345 -: Юни 07, 2011, 18:31:12 pm »
Pipilota, наистина всичко изглежда перфектно!Стискам палци да видиш още този месец + тест.


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #346 -: Юни 07, 2011, 20:24:59 pm »
Apr  много късмет утре                                     Катрин имаш хубави симптоми сега остана и две дебели червени чертички                Пипилота добре дошла и дано не се задържиш дълго късмет
« Последна редакция: Юни 07, 2011, 20:26:35 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #347 -: Юни 08, 2011, 09:23:10 am »
Охх момичета не може всичко да е наред-все нещо трябва да се случи.Зверски съм болна с гнойна ангина и съм на антибиотик.Обаждах се на докторката тя каза че няма проблем да пия хапчета ама ....Иначе утре пак ще ходя на лекар тук в моя град да видим този фоликул дали е пораснал и тогава да преценим накъде..Желая успех на всички.Катрин, Пиполита на вас пожелавам по-бързо да ви минат дните до теста и накрая един красив финал preggo :crossfingers:


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #348 -: Юни 08, 2011, 16:58:26 pm »
Краси-успех утре на Инсеминацията,и този път да се получи :crossfingers: Катрин-много малко остана,стискам силно палци да видиш :bfp:  По графиките си мисля,че не можем да съдим,з-то имаме повече от 1-ин фоликул(аз чак сега се сетих за това).Apr,koala,Pipilota  и всички които пропускам-успех
   
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #349 -: Юни 08, 2011, 19:20:52 pm »
Stoyanova много успех и от мен. :goodluck:
Катрин , почти приключи с чакането мила, пожелавам ти  :bfp:, стискам палци.
Vesta, не се притеснявай , и на теб много палци.
Zyza,Pipilota,Apr   :goodluck: :goodluck:

Момичета , днес беше 32-ден от цикъла.Отдясно,където е кистата имам болки и много ме боли долу ниско кръста,преди два дни имах ПМС,но днес са много по-леки.Досега максимум 31,32 ден винаги е идвал цикъла.Знам,че може да закъснява от кистата или е станал някакъв проблем с хормоните,но лошото е,че ако ми дойде утре,няма как да отида на 3-4 ден при Димитрова...Стискайте палци,да не е голям проблем тази киста,че вече започнах да се притеснявам,не съм имала чак такива проблеми с размер на киста и със закъснение на цикъл.
Целувам ви :balk_5:


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #350 -: Юни 09, 2011, 02:07:38 am »
Аз пък да се оплача, моят Док пак иска да правим инсе без стимулация. На мен ми се струва безсмислено и не знам как да постъпя...
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #351 -: Юни 09, 2011, 10:10:22 am »
Марилена, имаш ли проблем с овулацията? Ако нямаш може и да е по-добре без стимулация, пък и е по-евтино. От друга страна, не виждам защо да не направите стимулиран опит, щом така искаш ти.
При мен днес е 14ти ден от инсето. Можеше и днес да направя теста, но имам лекарства за още за 1 ден, а и така ме е страх, милички. Пак ръцете ми ще треперят утре сутрин. Оххх, Боже, дай ми сили!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #352 -: Юни 09, 2011, 10:33:48 am »
katrin_sl , кураж, мила! Намери силички за още само един ден!!! То и аз толкова се вълнувам вече, пък си представям на теб какво ти е.

Marilena, лично според мен инсе без стимулация е добър вариант, ако нямаш проблеми с овулацията, но трябва още по-сериозно дебнене на момента. Според мен можеш да изразиш желание за стимулация, предполагам тогава ще ти назначат. Ето, аз пък обмислям следващия път да попитам за инсе без стимулация, защото ние направихме направо две със стимулация, при наличие на редовна овулация.

jolie8614 , дойде ли ти? Ако ти дойде днес, отиди в клиниката в събота сутринта - клиниката тогава обикновено работи и предполагам, че няма да ти откажат да те прегледат. Стискам палци да ти дойде в петик следобед или в събота. Според мен кистата оправдава закъснението.

vesta , стискам палци за бързо оздравяване!

zyza , права си за графиките и според мен се отразява наличието на повече от 1 фоликул, както и приемът на прогестеронови препарати! 

Pipilota13 , и при теб не остава много, стискам палци за положителен резултат!

Сега да докладвам за вчерашната инсеминация. Малко се позабавихме, но после всичко мина добре. Този път и двамата сме същински шампиони - 38 млн. преди обработка и 8 - близо 9 млн. след. Май много силно сте стискали палците!!! Непосредствено след инсеминацията док ме прегледа и каза, че няма фоликули нито вляво, нито вдясно - т.е. и трите са овулирали. Доста прокървих по време на инсеминацията, но вече съм повече от перфектно. От утре пак утрогестан 2х2.

Страшно много благодаря на всички за подкрепата и стиснатите палци!!!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #353 -: Юни 09, 2011, 10:48:13 am »
Apr защо мислиш за следващо инсе :) това ще е твоят последен опит сигурна съм защото  :youwoman: и имаш безброй  :crossfingers: :crossfingers: от всички момичета във форума.
Аз вървя уж към оправяне :))


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #354 -: Юни 09, 2011, 15:41:27 pm »
Катрин, стискам палци много силно утре да видиш  :bfp:
Успех на всички и благодаря за подкрепата момичета! :bighug:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #355 -: Юни 09, 2011, 16:58:55 pm »
Благодаря на всички за подкрепата. Утре ще се отчета. Лека дъждовна вечер!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #356 -: Юни 09, 2011, 19:09:08 pm »
Katrin ,няма смисъл за пореден път да ти казвам колко много ти стискам палци и е крайно време да отидеш в темата на бременелките !
Apr -мерси за съвета мила , аз се обадих днес в клиниката ,защото ми дойде рано сутринта и те ми казаха,че д-р Владимиров решавал дали ще се работи в събота,съответно ми казаха задължително да му се обадя и аз изчаках да стане 17 часа,но той каза - че имали някакви други мероприятия и да съм отишла в понеделник..Искам да ви попитам нещо ,когато изпишат Клостил,но вече има изявени примерно един или максимум два фоликула - може ли след 5 ден от цикъл да се появят и нови фоликули след прием на Клостил от 6 ден от цикъла или пак ще разчитам само на два?Оф,хич не се изразих добре,дано сте ме разбрали.
Иначе Apr - и на теб много палци и на всички останали.Целувки


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #357 -: Юни 10, 2011, 09:33:03 am »
За пореден път теста е отрицателен.  :balk_146: Вече дори незнам какво чувство изпитвам. Плаче ми се и ми се крещи едновременно. Кога ще свърши всичко, мамка му!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #358 -: Юни 10, 2011, 09:43:05 am »
jolie8614 , при всеки е индивидуално, но като цяло 4-5-ти ден е рано да са тръгнали доминанти. Т.е. най-вероятно ще тръгнат след като започнеш да пиеш клостила. При първата стимулация ми назначиха клостил от 5-ти ден и на 10-ти ден се видяха 4 доминанта. Освен това, ти в понеделник отиди сутринта и веднага след клиниката ще можеш да си купиш клостила и да си изпиеш сутрешното хапче. Мисля, че са добре нещата, няма да е късно. Сега най-много ти стискам палци да я няма кистата!!!
О,Катрин, тъкмо бях написала, че стискам палци за теста... Страшно съжалявам! Плачи, крещи, каквото трябва - да ти мине, че после ще ти е нужно спокойствие за новия цикъл. И аз не знам кога ще свърши всичко, но знам, че завършекът ще е прекрасен!!! Прегръщам те!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #359 -: Юни 10, 2011, 10:20:41 am »
За пореден път теста е отрицателен.  :balk_146: Вече дори незнам какво чувство изпитвам. Плаче ми се и ми се крещи едновременно. Кога ще свърши всичко, мамка му!

 :balk_144: :balk_144: :balk_145: к

Катрин , съжалявам мила.Следващият път ще е нашият!!Много те целувам и прегръщам.Няма да се предаваме нали? Съвсем скоро и ние ще видим заветните 2 чертички.