0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #320 -: Юни 03, 2011, 08:30:45 am »
Да се отчета и аз.Обадих се на доки и я питах за изследванията и тя каза "да трябва".Направихме ги- отрицателни са.Клостилбегита е до събота.В понеделник ще ходя на лекар тук в моя град да се види дали имам образувани фоликули, колко са големи и т.н. и тогава да се обадя на доки и да преценим кога трябва да заминаваме за София.
Катрин още малко остана :crossfingers: :goodluck:
Йоли чакаме новини.


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #321 -: Юни 03, 2011, 09:38:19 am »
Оххх, малко, малко - цяла седмица остава. Тази неизвестност ме убива. Дойде ми блестящата мисъл, че някой трябва да измисли домашен ЧХГ тест. Супер ще е. Аз от снощи съм с болки ниско долу в ляво, които преминават към слабините. Взех си Но Шпа за всеки случай.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #322 -: Юни 03, 2011, 19:11:47 pm »
Момичета, имам си 4 см киста.Записвам първа неуспешна инсеминация,надявам се последна.
Искрено се надявам поне да я спукам ,когато дойде вещицата.P.S Докторката спомена ,че следващия цикъл ще ме стимулира с клостилбелгит.От всичко прочетено тук очаквах това предложение,но колко време се пие и откога се започва.Тя ме вика на 3-5 ден от цикъла...

Vesta - Много ти стискам палци !!!!!! И в понеделник да кажеш как е положението.
 :bighug:
Катрин - като ти гледам графиката,скоро ще ни изоставищ и ще отидеш в друга темичка - искрено ти го пожелавам и стискам палци и на краката  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: Сега събота и неделя ще минат бързо,после ще остават само 5 дни.  :balk_103:

Apr - какво става с теб?


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #323 -: Юни 03, 2011, 21:16:32 pm »
Катрин много хубава графика стискам силно палчета фшнала да е след 9 месеца
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #324 -: Юни 03, 2011, 23:55:11 pm »
jolie8614 съжалявам мила!Следващият път трябва да успеете! Успех на всички и който ще прави тестче-нека то да е положително!
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #325 -: Юни 04, 2011, 08:57:55 am »
Йоли, при започване на стимулация ме викат на първия ден от цикъла или най-много на втория, защото започвам Клостила на трети ден. Май повечето лекари го назначват от трети ден. Друго ще ти включат ли?Дано е успешен следващия опит.
Момичета, тая графика хич не ме радва. Тя всеки месец си е такава и после пак нищо. Имам време да си почакам още, та ще видим. Дано тая гадна вещица се блъсне в някое крайпътно дърво и да не стигне до мен.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #326 -: Юни 04, 2011, 10:09:21 am »
Jolie очаквах го но съжалявам Би трябвало следващия цикъл с клостила всичко да е наред Клостила ще го пиеш пет дни Първия път ми го назначиха 5-9ден а втория 4-8 ден като зависи от ехографския преглед който ще ти направят Най-добре отиди на 3 или 4 ден сутринта Успех а дотогава стискам силно палци от кистата да няма и помен
Аз съм добре кървенето спря от вчера моля ви стискайте палци да е окончателно Док каза че ще има инсе Най- вероятно в сряда
Катрин малко остана дишай не го мисли не гледай графиката разсейвай се с нещо приятно и стискам палци
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #327 -: Юни 04, 2011, 10:52:57 am »
jolie8614 съжалявям миличка аз пих клостифем от 3-7 ден                         Apr  много късмет на инсето дано да е твоят месец
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #328 -: Юни 04, 2011, 11:33:18 am »
Здравейте и от мен.

Zyza - дано да всички в най-скоро време да успеем!  :bfp: :bighug:

Катрин - по-добре да не ме викат на втори ден,защото тогава ми е най-тежкия ден:)
Не,каза само Клостилбелгит,но може впоследствие като отида да добави нещо :ask:
Каза да дойда на 3-5 ден,защото ще пускаме хормони и ще те стимулираме с Клостил.Сигурно ме викат тогава,защото видя,че този месец до 20-ти ден фоликулите ми бяха много много малки.
Бъди спокойна - и мисли положително.Вещицата ще е ангажирана с мен този месец и ще и отвлека вниманието от теб  :lol: :bighug:

Apr - Благодаря за отговора.Ще отида на 3 -ти ден сутринта,стига да не е събота или неделя.Обикновено след операцията от апандисит,когато хирурга решил да махне и киста от десен яйчник,съответно рязал и от него,винаги овулирам отдясно,а когато направя киста я пукам с вещицата.Но не съм имала толкова голяма,като сигурно е станала и по-голяма ,защото имам гадни тъпи болки отдясно.Там си е мръсницата и расте..
Стискам палци всичко да е наред и ще чакаме добри новини в сряда :) :goodluck: :goodluck: :bighug:
K.S Stoyanova - и на теб стискам силно палци ! :goodluck: :bighug: :bighug:
Май пак писах много  osi_13.  Чакам много добри новини от всички ви Юни месец!!!!!


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #329 -: Юни 06, 2011, 14:15:55 pm »
Да се отчета.Днес бях на преглед.Док каза че в десния яйчник има един фоликул 9мм, и лигавицата много тънка 3мм.Обаче нещо що ли ми се струва, че тази док. не видя нищо със сигурност.По едно време ме пита дали левия яйчник е на мястото си  :ask:, защото въобще не можела да го позиционира.И след като приключи прегледа когато я попитах какво стана с левия яйчник тя каза, че там нямало фоликул ама видя ли го не го ли видя незнам.За сега това е от мен чакам да разговарям с док. от София да видим какво ще каже тя.

Катринкога ще правиш теста. :goodluck:Да те питам ти след инсеминацията ходиш ли на работа и въобще лежиш ли или си я караш както досега.

Пожелавам успех на всички.


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #330 -: Юни 06, 2011, 16:50:02 pm »
Веста, това с изчезването на яйчника и на мен ми се е случвало. Явно си променят местоположението. Голямо натискане падна, докато го видим. Теста е в петък, но вече нямам търпение. Днес ми е зле почти цял ден. Имах и болки в корема, като по време на цикъл. Така искам да се е получило...
Относно начина на живот след инсеминацията. Не съм лежала.Ходя си на работа, но съм в офис пред компютър и гледам да не се натоварвам.
Йоли, това за прегледа на втори ден и мен ме притесняваше отначало, но няма защо. Те си гледат каквото им трябва. Малко е неудобно, но те лекарите са свикнали.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #331 -: Юни 06, 2011, 21:29:31 pm »
Здравейте момичета! Виждам, движат се нещата при всички.
Катрин, много се надявам, че всичко ще е ОК при теб и ще се похвалиш с положителен резултат тези дни.
Стоянова, ти до къде си?
Apr, тази седмица ли ще е инсето? Много късмет ти пожелавам!
Както и на всички други момичета - много късмет и положителни емоции!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #332 -: Юни 06, 2011, 21:52:22 pm »
Здравейте момичета и аз да се отчета днес след прегледа само един фоликул 16,5м Днес слагам последната инжекция от фостимона утре прегнил и в четвъртък съм на ринга От клостила поне бях направила 2  фоликула  сега лигавицата била по добра                    Катрин много стиснати палчета графиката ти е много  хубава
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 21:59:57 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #333 -: Юни 07, 2011, 09:37:01 am »
Стискам палци и аз на всички. На мен отново ми е зле. Чувствам се много отпаднала, а и забелязах, че ми се гади от цигарите. Дали не си втълпявам?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #334 -: Юни 07, 2011, 09:46:17 am »
Катрин , графиката е супер. Определено ми намирисва на  :bfp: .Почти не остана миличка.Стискам палци !!! Ако си пушач - няма как да ти е гадно от цигарите,освен ако не си прекалила с тях. Така че,не мисля ,че си внушаваш :) :goodluck: :bighug:


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #335 -: Юни 07, 2011, 10:42:55 am »
Ама Катрин, какви цигари! Ти няма ли да ги спираш? Бременните не трябва да пушат!
При мен теста отчете бледа чертичка на 11-ти ден след инсе. Така че, ако няма да се чувстваш много разочарована.... Не знам де,нали не се препоръчва тест по-рано, ама пък от друга страна.... Пък ако е отрицателен, винаги можеш да се успокояваш с това, че е още рано и има на къде. Аз лично не можах да издържа до 14-ия ден.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #336 -: Юни 07, 2011, 11:02:23 am »
Колала, разбира се, че бременните не трябва да пушат. С две ръце съм за това, но аз не се имам за бременна още и си запалвам по 2-3 цигари. Така или иначе ще изчакам до петък, но определено разочарованието ще е голямо, ако пак се появи гадната черта.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #337 -: Юни 07, 2011, 12:00:31 pm »
Май е по-добре да настройваш мозъчето си за бременност :) Дано при теб да не е така, ама това с гаденето....трябва да се свиква :) Аз първите седмици бях ОК, обаче сега от разни миризми направо зле ми става. Ей сега в Германия, те хората много чистят, ама какви са тия миризливи препарати, ужас направо!
А при теб малко остана, симптоми имаш, графиката ти - хубава! Така че, няма какво да го мислиш. А пък на теста, ще ти се появят едни хубави две чертички да те зарадват за уикенда :)
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #338 -: Юни 07, 2011, 14:51:39 pm »
koala, инсеминацията е утре. Не са ми измервани хормони, нямам информация за размера на фоликулите, нито за лигавицата. Но по-добре. Този път съм заложила на тактиката наистина съвсем да не го мисля (че много станаха слабите звена). Снощи в 18.50 сложихме Овитрела.

Катрин, по-малко цигари, повече гадене! :wink: Шегата настрана, палците ми са стиснати!

stoyanova, палци за четвъртък!!!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #339 -: Юни 07, 2011, 14:59:28 pm »
Аpr, аз също ти пожелавам успех на инсето!