0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #200 -: Май 17, 2011, 16:55:14 pm »
Извинявай за любопитството, но защо мислиш, че стимулацията няма да даде резултат?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #201 -: Май 17, 2011, 17:47:49 pm »
ами така ми казаха, че при тези резултати не се надяват на добър отговор от стимулация
аз нямам никаква представа
резерва е под 1
ФСХ-то сега е 13 беше 19

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #202 -: Май 18, 2011, 09:20:11 am »
Anuk, как мина инсето? Чакам да рзкажеш.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #203 -: Май 18, 2011, 11:00:40 am »
katrin_sl, успех в новата процедура и дано да е последна и успешна!!! Стискай зъбки и дано има защо да изтърпиш страничните ефекти!  yahoo_17
Мария 81, успех и на теб!  yahoo_17 Извинявай, но съм пропуснала - какво му беше точно на материала? Дръж ни в течение какво предприемате след срещата с уролога.
Аз май няма да я докарам до датата на теста... - болките и ПМС стават все по-силни, та май събитията ще ме изпреварят. Ще ви информирам.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #204 -: Май 18, 2011, 11:00:51 am »
Добро утро,
за съжаление въпреки овитрела, Ф. още не се е пукнал
Ф- вече е 21мм
утре в 9 пак сме там.
Ако не се спука, ще се потвърди ЛУФ синдром
и другия месец ще пробваме инвитро - въпреки опасенията,
че няма да реагирам добре на стимулацията.
 :|
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #205 -: Май 18, 2011, 11:42:27 am »
Стискам палци на всички ви, всичко да се нареди.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #206 -: Май 18, 2011, 22:27:16 pm »
Да се отчета отново с 4-та неуспешна инсеминация.Колко бързо минава само времето и защотото и цикъла ми е къс и ако нямам задържан фоликул ще се паднат 2 инсета в този месец-имам чувството,че на някаква игра играя и всичко това не е истинско,з-то мн на бързо се случва всичко и все няма успех.Незнам вече и аз какво става с мен,мислех си,че още с 1-вата инсеминация ще успея з-то нямам открити проблеми(неизяснен стерелитет) но уви-нямам късмет явно.И остава да се чудя къде е проблема-дали докторите не успяват да ми открият проблема и вината да е в тях,или наистина от самосебе си не се получава!Дано се получи следващият път-силно се надяват,нека и Господ е с мен и с всички нас!Успех на всички,и не само да си го пожелаваме ами и да успяваме!
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #207 -: Май 18, 2011, 23:50:26 pm »
Зизи дано тази да започне без проблеми и да завърши след 9 месеца не трябва да губим надежда
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #208 -: Май 19, 2011, 10:33:44 am »
Зизи , съжалявам - не губи надежда  :bighug:
При мен нищооо и днес не се е пукнал вече е 25мм
Предписаха ми дуфастон за 10 дни
В сряда ще ходя да погледнат какво се лсу§ва д ане се задържи киста.
И да решим следващия опит дали да е пак инсе или
да опитаме инвитро

хех
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #209 -: Май 19, 2011, 10:56:28 am »
Зиза, съжалявам за поредния неуспех! Защо не опитате да подадете документи към фонда? След 4 неуспешни инсета, мисля че няма да има проблем.
Анук, да не би да имаш ЛУФ синдром? Не ти ли биха втори Прегнил?
Аз съм на преглед на обяд. После ще се отчета.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #210 -: Май 19, 2011, 11:36:48 am »
Здравейте момичета!Приемате ли нови попълнения.Нека се представя накратко.От 7 години се опитваме да имаме бебе, но не се получава.Много ходене по лекари- нищо не е открито като проблем до сега!Сега сме на прага на първа инсеминация.Стимулираха ме миналия месец с клостилбегит три хубави фуликула, направиха ми хидротубация, но в последния момент решиха че няма да правим инсеминация, защото ТСХ ми е високо.Започнах хапчета ТСХ-то падна бързо, отидох на преглед и да започвам стимулация, но се оказа задържан фоликул.Сега пак хапчета и се надявам вече в началото на юни да започна стимулация и да направим първата инсеминация.Стана малко дълъг пост,за което се извинявам.Стискам палци на всички да се похвалят с  :bfp:


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #211 -: Май 19, 2011, 11:37:56 am »
Катрин, стискам ти палци на прегледа да чуеш само хубави неща. Чакам да кажеш какво става при теб
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #212 -: Май 19, 2011, 12:35:17 pm »
vesta , добре дошла, но за кратко! :wink: Колко ти беше ТСХ, че отмениха инсеминацията? И до колко успя да го свалиш?

Катрин, успех на прегледа!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #213 -: Май 19, 2011, 12:45:11 pm »
ТСХ ми беше 4.16 свалих го на 1.67 за 45 дни


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #214 -: Май 19, 2011, 12:59:07 pm »
Катрин, стискам ти палци на прегледа да чуеш само хубави неща. Чакам да кажеш какво става при теб
+1

Катрин, това е трето проследяване и за съжаление се потвърди
ЛУФ синдом
Бях с овитрел. Предишните пъти бях с прегнил.
С този потвърден ЛУФ ще подадем документи към фонда,
но междувременно ще пробваме и със самофинансиране.
Защото ще чакаме може би над година от фонда - като гледам как вървят нещата там.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #215 -: Май 19, 2011, 13:40:34 pm »
Катрин, успех мила чакам новини
Катрин,  Зузка е в чужбина там го няма нашия фонд  :wink:
Зузи миличка, толкова много съжалявам, надявам се 5-тото да е последното и успешно
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #216 -: Май 19, 2011, 13:46:25 pm »
Анук, хубаво е, че ще продължите опитите чрез фонда, а и като имате финансова възможност да пробвате сами.
Веста, добре дошла! Дано скоро всички напуснем тази тема с добри новини.
Аз се върнах от преглед. Както и очаквах са тръгнали много фоликули (около 17), което не е добре в случая, но така се получава ви поликистоза. Лекарката ми предложи да си ги отгледам и да правим направо инвитро, но тъй като нямам финансовата възможност - отказах.Та сега спирам стимулацията за няколко дни, ще сложа само още един Меногон в неделя, в понеделник е последния преглед и ще решим кога ще бъде инсето.
Не знаех, че Зуза е в чужбина. Пожелавам й успех при следващия опит.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #217 -: Май 19, 2011, 21:04:47 pm »
Катрин как на 17 фоликула ще правите инсе тук правят на максимум 4 не е ли опасно
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #218 -: Май 19, 2011, 21:18:10 pm »
Аз се върнах от преглед. Както и очаквах са тръгнали много фоликули (около 17), което не е добре в случая, но така се получава ви поликистоза. Лекарката ми предложи да си ги отгледам и да правим направо инвитро, но тъй като нямам финансовата възможност - отказах.

И с право. Ако не си направила предварително блокаж или стимулацията ти не е била планирана специално за инвитро и конкретно за поликистоза, рискуваш да не стане нищо в крайна сметка.

Затова стимулираните инсеминации, дори когато не водят до бременност, показват ценна информация за реакцията ти при стимулация. Дори да стигнеш до инвитро, ще сте наясно кое как работи.

Успех!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #219 -: Май 20, 2011, 09:46:21 am »
Стоянова, тези фоликули са все още мънички и след като правя почивка от Меногона, няма да порастнат всички до инсеминацията. Д-р Атанасова каза, че моите хормони ще се насочат към най-големите фоликули и ще се развият само те. При предната стимулация бях направила 6 фоликула към овулацията и пак според лекаря беше добра бройка.
Да се оплача. Моят мъж вкарва едни глупави мисли...и много ме изнервя. Няма никакъв ентусиазъм относно инсеминацията. От къде да бъдел сигурен, че щели да ме инсеминират с нашия материал и такива подобни. Дай Боже да се получи, ще каже сигурно, че не е негово. Направо съм бясна!